Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Paul Babchin
Sanktpēterburga   P675 «Папаши» 10:30
Ivan Danilov
Sanktpēterburga   P602 «Тройной орарь» 08:04
Vera Podolyakina
Sanktpēterburga   P611 «Третья похухоль» 08:22
Риваль Абдрахманов
Sanktpēterburga   P665 «Летящий Кумкуат» 10:10
Алексей Аксенов
Sanktpēterburga   P612 «Аракфакра!» 08:24
Елена Александрова
Sanktpēterburga   P653 «Keep calm & resist» 09:46
Алёна Байкова
Sanktpēterburga   P623 «О'лень!» 08:46
Константин Бирзнек
Sanktpēterburga   P621 «Слономышь» 08:42
Света Боголюбова
Rīga   P600 «Шаурслиежу дзелзцельш» 08:00
Александр Бойко
Sanktpēterburga   P658 «неспеша» 09:56
Кирилл Бойцов
Sanktpēterburga   P631 «Пепелац без гравицапы» 09:02
Анастасия Вильцен
Sanktpēterburga   P664 «БериТопорРубиХардкор» 10:08
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   P606 «mmc» 08:12
Александр Гергель
Sanktpēterburga   P638 «Why I Quokka» 09:16
Артур Дубро
Sanktpēterburga   P663 «Люди X» 10:06
Ирина Егорова
Sanktpēterburga   P612 «Аракфакра!» 08:24
Сергей Жуйков
Sanktpēterburga   P674 «Тараканы» 10:28
Павел Карагин
Sanktpēterburga   P602 «Тройной орарь» 08:04
Виталий Квитковский
Maskava   P603 «Следопыт» 08:06
Павел Клевцов
Sanktpēterburga   P619 «6 норвежских ледоколов» 08:38
Юлия Клевцова
Maskava   P619 «6 норвежских ледоколов» 08:38
Кристина Клейман
Sanktpēterburga   P617 «Болтрушайка и пингвинчик» 08:34
Алексей Коренек
Sanktpēterburga   P639 «КП» 09:18
Ксения Коротовских
Sanktpēterburga   P611 «Третья похухоль» 08:22
Рина Крылова
Sanktpēterburga   P600 «Шаурслиежу дзелзцельш» 08:00
Александра Кулютина
Sanktpēterburga   P638 «Why I Quokka» 09:16
Татьяна Левичева
Puškina   P600 «Шаурслиежу дзелзцельш» 08:00
Сергей Лепихов
Sanktpēterburga   P628 «X-Files» 08:56
Вячеслав Лисицын
Sanktpēterburga   P602 «Тройной орарь» 08:04
Анастасия Лоскутникова
Sanktpēterburga   P638 «Why I Quokka» 09:16
София Мамрукова
Sanktpēterburga   P644 «ЧП» 09:28
Сергей Мельников
Tālo ārzemju pilsētas   P648 «Ёжики Хрюшечки» 09:36
Владимир Милосердов
Sanktpēterburga   P650 «Как подтвердить участие???» 09:40
Татьяна Минаева
Sanktpēterburga   P642 «Он согласен» 09:24
Надежда Минкина
Maskava   P609 «Hamsters» 08:18
Елизавета Михайлова
Sanktpēterburga   P614 «Коалы» 08:28
Антон Мурашов
Sanktpēterburga   P604 «Ладога» 08:08
Женечка Нелюбина
Sanktpēterburga   P682 «Злобные Хорьки» 10:44
Филипп Овчинников
Sanktpēterburga   P650 «Как подтвердить участие???» 09:40
Наталья Пауте
Sanktpēterburga   P634 «Берегись автомобиля» 09:08
Лида Перовская
Sanktpēterburga   P607 «Кафка-рабство» 08:14
Инна Погорелова
Sanktpēterburga   P665 «Летящий Кумкуат» 10:10
Кирилл Поздеев
Sanktpēterburga   P638 «Why I Quokka» 09:16
Вячеслав Полушин
Sanktpēterburga   P665 «Летящий Кумкуат» 10:10
Светлана Попова
Maskava   P603 «Следопыт» 08:06
Виталий Прокофьев
Sanktpēterburga   P635 «Болотные Авиалинии» 09:10
Михаил Пядёркин
Tālo ārzemju pilsētas   P648 «Ёжики Хрюшечки» 09:36
Сергей Расторопов
Maskava   P609 «Hamsters» 08:18
Рита Саблина
Maskava   P610 «Мимимишки» 08:20
Светлана Садчикова
Sanktpēterburga   P613 «Levashovo Racing» 08:26
Андрей Сапронов
Sanktpēterburga   P614 «Коалы» 08:28
Андрей Светлов
Sanktpēterburga   P674 «Тараканы» 10:28
Андрей Сецко
Maskava   P609 «Hamsters» 08:18
Степан Славецкий
Sanktpēterburga   P611 «Третья похухоль» 08:22
Георгий Смирнов
Sanktpēterburga   P633 «Закат» 09:06
Ольга Смирнова
Sanktpēterburga   P626 «Бешеная Колесница» 08:52
Мария Соколова
Sanktpēterburga   P660 «Вельзевул улитка» 10:00
Андрей Станкевич
Sanktpēterburga   P648 «Ёжики Хрюшечки» 09:36
Елена Стрелина
Sanktpēterburga   P641 «3D» 09:22
Григорий Студенко
Sanktpēterburga   P624 «Бульдозер» 08:48
Алексей Ступичев
Sanktpēterburga   P618 «Папуасы» 08:36
Кирилл Сударушкин
Sanktpēterburga   P667 «Белые носки» 10:14
Александр Тивельков
Maskava   P619 «6 норвежских ледоколов» 08:38
Ирина Федорова
Sanktpēterburga   P630 «Профи» 09:00
Елена Филичева
Sanktpēterburga   P632 «Левентик» 09:04
Павел Цупиков
Rīga   P600 «Шаурслиежу дзелзцельш» 08:00
Роман Чередниченко
Sanktpēterburga   P646 «Зоопарк» 09:32
Евгений Чернов
Sanktpēterburga   P647 «си ху лун цзин» 09:34
Татьяна Чернышева
Sanktpēterburga   P623 «О'лень!» 08:46
Татьяна Чеснокова
Maskava   P652 «Дополнительный тридцать восьмой» 09:44
Владимир Шабанов
Sanktpēterburga   P650 «Как подтвердить участие???» 09:40
Александр Шолохов
Sanktpēterburga   P672 «Не жук чихнул» 10:24
Екатерина Шустова
Sanktpēterburga   P661 «ДенегНетНоВыДержитесь» 10:02
Павел Ющенко
Maskavas apgabals   P610 «Мимимишки» 08:20
Мария Яковлева
Sanktpēterburga   P642 «Он согласен» 09:24
Дмитрий Янушкевич
Sanktpēterburga   P611 «Третья похухоль» 08:22
Наталия Агафонова
Sanktpēterburga   P641 «3D» 09:22
Дмитрий Алексеев
Sanktpēterburga   P655 «БС» 09:50
Андрей Драничников
Sanktpēterburga   P651 «Пирожок» 09:42
Михаил Жуков
Sanktpēterburga   P630 «Профи» 09:00
Юлия Зотова
Sanktpēterburga   P681 «Деревенский Челлендж» 10:42
Диана Иванова
Sanktpēterburga   P668 «Убить шерифа!» 10:16
Марина Исупова
Sanktpēterburga   P627 «... не считая собаки» 08:54
Ольга Кардаш
Sanktpēterburga   P672 «Не жук чихнул» 10:24
Людмила Кондратенко
Sanktpēterburga   P666 «Светоч Зарты» 10:12
Дмитрий Коробков
Maskava   P603 «Следопыт» 08:06
Геннадий Короткевич
Sanktpēterburga   P607 «Кафка-рабство» 08:14
Егор Мазуров
Sanktpēterburga   P628 «X-Files» 08:56
Денис Мельник
Maskava   P643 «ОНИ» 09:26
Петр Митричев
Maskava   P648 «Ёжики Хрюшечки» 09:36
Павел Николаев
Sanktpēterburga   P622 «Вольные стрелки» 08:44
Юлия Оленникова
Sanktpēterburga   P624 «Бульдозер» 08:48
Ольга Парчакова
Sanktpēterburga   P670 «в танке» 10:20
Денис Петров
Sanktpēterburga   P616 «рискнемздоровьем» 08:32
Всеволод Петухов
Sanktpēterburga   P653 «Keep calm & resist» 09:46
Надежда Подливаева
Sanktpēterburga   P641 «3D» 09:22
Сегрей Попов
Sanktpēterburga   P654 «SLOWLY» 09:48
Елена Савчук
Sanktpēterburga   P636 «Мы пытались» 09:12
Антон Садчиков
Sanktpēterburga   P613 «Levashovo Racing» 08:26
Евгения Светлова
Sanktpēterburga   P674 «Тараканы» 10:28
Кирилл Смирнов
Sanktpēterburga   P650 «Как подтвердить участие???» 09:40
Вера Степанова
Sanktpēterburga   P641 «3D» 09:22
Елизавета Суслова
Sanktpēterburga   P624 «Бульдозер» 08:48
Роман Федоров
Sanktpēterburga   P634 «Берегись автомобиля» 09:08
Игорь Хан
Sanktpēterburga   P659 «Ok Google» 09:58
Сергей Щукин
Sanktpēterburga   P673 «ТАМАГАФФК!!!111» 10:26
Станислав Юзвинский
Sanktpēterburga   P662 «VSOP» 10:04
James Bohigian
Sanktpēterburga   P666 «Светоч Зарты» 10:12
Yury Luzyanin
Sanktpēterburga   P614 «Коалы» 08:28
Мария Абрамова
Sanktpēterburga   P636 «Мы пытались» 09:12
Евгений Антонов
Sanktpēterburga   P644 «ЧП» 09:28
Александра Афонина
Sanktpēterburga   P653 «Keep calm & resist» 09:46
Евгений Бабич
Sanktpēterburga   P621 «Слономышь» 08:42
Екатерина Безрук
Sanktpēterburga   P622 «Вольные стрелки» 08:44
Михаил Богданов
Sanktpēterburga   P608 «Вертолёт» 08:16
Кирилл Богловский
Sanktpēterburga   P644 «ЧП» 09:28
Юрий Борисов
Sanktpēterburga   P681 «Деревенский Челлендж» 10:42
Мария Бородина
Sanktpēterburga   P652 «Дополнительный тридцать восьмой» 09:44
Роман Бочков
Sanktpēterburga   P675 «Папаши» 10:30
Саша Брянцева
Sanktpēterburga   P663 «Люди X» 10:06
Юлия Быстрова
Sanktpēterburga   P636 «Мы пытались» 09:12
Леонид Воробьев
Sanktpēterburga   P663 «Люди X» 10:06
Алексей Герасимов
Maskavas apgabals   P609 «Hamsters» 08:18
Станислав Герасимов
Sanktpēterburga   P651 «Пирожок» 09:42
Сергей Горшков
Sanktpēterburga   P659 «Ok Google» 09:58
Константин Грицан
Sanktpēterburga   P601 «Амнезия» 08:02
Татьяна Громова
Sanktpēterburga   P636 «Мы пытались» 09:12
Игорь Гуляев
Sanktpēterburga   P662 «VSOP» 10:04
Анастасия Деткова
Sanktpēterburga   P668 «Убить шерифа!» 10:16
Татьяна Дробязко
Вологда   P604 «Ладога» 08:08
Ксения Дрыгваль
Sanktpēterburga   P643 «ОНИ» 09:26
Анастасия Ежова
Sanktpēterburga   P682 «Злобные Хорьки» 10:44
Юлия Елизарова
Sanktpēterburga   P670 «в танке» 10:20
Александр Ермолин
Sanktpēterburga   P630 «Профи» 09:00
Павел Ефимов
Sanktpēterburga   P681 «Деревенский Челлендж» 10:42
Надежда Жданова
Sanktpēterburga   P602 «Тройной орарь» 08:04
Елена Жукова
Sanktpēterburga   P659 «Ok Google» 09:58
Пётр Занадворов
Sanktpēterburga   P652 «Дополнительный тридцать восьмой» 09:44
Эльвира Зеновская
Sanktpēterburga   P635 «Болотные Авиалинии» 09:10
Евгения Зозуля
Sanktpēterburga   P655 «БС» 09:50
Ульяна Зотова
Sanktpēterburga   P607 «Кафка-рабство» 08:14
Елена Иваничева
Sanktpēterburga   P621 «Слономышь» 08:42
Елисей Иванов
Sanktpēterburga   P642 «Он согласен» 09:24
Алексей Ивашкин
Sanktpēterburga   P662 «VSOP» 10:04
Коля Ка
Sanktpēterburga   P612 «Аракфакра!» 08:24
Евгений Казанцев
Sanktpēterburga   P653 «Keep calm & resist» 09:46
Полина Киселева
Sanktpēterburga   P628 «X-Files» 08:56
Владимир Коваленко
Maskava   P652 «Дополнительный тридцать восьмой» 09:44
Александр Кондратенков
Sanktpēterburga   P634 «Берегись автомобиля» 09:08
Игорь Королев
Sanktpēterburga   P604 «Ладога» 08:08
Павел Кочнев
Sanktpēterburga   P606 «mmc» 08:12
Святослав Крони
Sanktpēterburga   P630 «Профи» 09:00
Егор Куликов
Sanktpēterburga   P610 «Мимимишки» 08:20
Игорь Кун
Maskava   P643 «ОНИ» 09:26
Максим Кунник
Sanktpēterburga   P617 «Болтрушайка и пингвинчик» 08:34
Юлия Куприянова
Sanktpēterburga   P681 «Деревенский Челлендж» 10:42
Николай Курунов
Sanktpēterburga   P667 «Белые носки» 10:14
Майя Лебедко
Sanktpēterburga   P628 «X-Files» 08:56
Сергей Лисицин
Sanktpēterburga   P658 «неспеша» 09:56
Наталья Люгай
Sanktpēterburga   P601 «Амнезия» 08:02
Павел Маврин
Sanktpēterburga   P610 «Мимимишки» 08:20
Сергей Макушев
Sanktpēterburga   P675 «Папаши» 10:30
Сергей Малиборский
Sanktpēterburga   P613 «Levashovo Racing» 08:26
Дмитрий Медведев
Sanktpēterburga   P626 «Бешеная Колесница» 08:52
Борис Минаев
Sanktpēterburga   P607 «Кафка-рабство» 08:14
Даниил Могилёвкин
Sanktpēterburga   P633 «Закат» 09:06
Борис Моносов
Sanktpēterburga   P644 «ЧП» 09:28
Иван Мордвинов
Sanktpēterburga   P626 «Бешеная Колесница» 08:52
Андрей Москальчук
Sanktpēterburga   P661 «ДенегНетНоВыДержитесь» 10:02
Филипп Неведров
Sanktpēterburga   P667 «Белые носки» 10:14
Алексей Негунёв
Sanktpēterburga   P622 «Вольные стрелки» 08:44
Георгий Нелюбин
Sanktpēterburga   P682 «Злобные Хорьки» 10:44
Арина Нелюбина
Sanktpēterburga   P682 «Злобные Хорьки» 10:44
Егор Нечкин
Sanktpēterburga   P635 «Болотные Авиалинии» 09:10
Никита Никитин
Sanktpēterburga   P623 «О'лень!» 08:46
Максим Новиков
Sanktpēterburga   P665 «Летящий Кумкуат» 10:10
Денис Остапенко
Sanktpēterburga   P606 «mmc» 08:12
Павел Парчаков
Sanktpēterburga   P670 «в танке» 10:20
Юрий Парчаков
Sanktpēterburga   P670 «в танке» 10:20
Андрей Пауте
Sanktpēterburga   P634 «Берегись автомобиля» 09:08
Алексей Перевезенцев
Sanktpēterburga   P624 «Бульдозер» 08:48
Сергей Перков
Sanktpēterburga   P623 «О'лень!» 08:46
Николай Петров
Sanktpēterburga   P647 «си ху лун цзин» 09:34
Глеб Платонов
Sanktpēterburga   P661 «ДенегНетНоВыДержитесь» 10:02
Юлия Попова
Sanktpēterburga   P654 «SLOWLY» 09:48
Маргарита Попович
Sanktpēterburga   P617 «Болтрушайка и пингвинчик» 08:34
Надежда Пустуева
Sanktpēterburga   P647 «си ху лун цзин» 09:34
Денис Ракета
Sanktpēterburga   P660 «Вельзевул улитка» 10:00
Олег Рождественский
Sanktpēterburga   P633 «Закат» 09:06
Елизавета Сафонова
Sanktpēterburga   P617 «Болтрушайка и пингвинчик» 08:34
Евгений Селезнев
Sanktpēterburga   P651 «Пирожок» 09:42
Алексей Семенов
Sanktpēterburga   P601 «Амнезия» 08:02
Роман Силаков
Sanktpēterburga   P662 «VSOP» 10:04
Роман Скуцкий
Sanktpēterburga   P651 «Пирожок» 09:42
Сережа Таксидермист
Sanktpēterburga   P660 «Вельзевул улитка» 10:00
Александр Тамм
Sanktpēterburga   P618 «Папуасы» 08:36
Алёна Тимофеева
Veļikijnovgoroda   P604 «Ладога» 08:08
Игорь Трескунов
Sanktpēterburga   P663 «Люди X» 10:06
Анатолий Трухин
Sanktpēterburga   P601 «Амнезия» 08:02
Алексей Украинский
Sanktpēterburga   P659 «Ok Google» 09:58
Дмитрий Филичев
Sanktpēterburga   P632 «Левентик» 09:04
Максим Фирфаров
Sanktpēterburga   P646 «Зоопарк» 09:32
Анна Фирфарова
Sanktpēterburga   P646 «Зоопарк» 09:32
Любовь Фролова
Sanktpēterburga   P667 «Белые носки» 10:14
Владимир Чепурной
Sanktpēterburga   P633 «Закат» 09:06
Анна Чередниченко
Sanktpēterburga   P646 «Зоопарк» 09:32
Анастасия Щукина
Sanktpēterburga   P673 «ТАМАГАФФК!!!111» 10:26
Оля Эф
Sanktpēterburga   P612 «Аракфакра!» 08:24
Дмитрий Юхта
Sanktpēterburga   P606 «mmc» 08:12
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
P600 08:00 Шаурслиежу дзелзцельш

P600

P601 08:02 Амнезия

P601

Константин Грицан

Sanktpēterburga

Наталья Люгай

Sanktpēterburga

Алексей Семенов

Sanktpēterburga

Анатолий Трухин

Sanktpēterburga

P602 08:04 Тройной орарь

P602

Ivan Danilov

Sanktpēterburga

Павел Карагин

Sanktpēterburga

Надежда Жданова

Sanktpēterburga

Отрадное , Малая Охта , петроградка , Great Wall Hover
P603 08:06 Следопыт

P603

P604 08:08 Ладога

P604

Антон Мурашов

Sanktpēterburga

Татьяна Дробязко

Вологда

Игорь Королев

Sanktpēterburga

Алёна Тимофеева

Veļikijnovgoroda

Ingress
P606 08:12 mmc

P606

Павел Кочнев

Sanktpēterburga

Денис Остапенко

Sanktpēterburga

Дмитрий Юхта

Sanktpēterburga

P607 08:14 Кафка-рабство

P607

Лида Перовская

Sanktpēterburga

Ульяна Зотова

Sanktpēterburga

Борис Минаев

Sanktpēterburga

НИУ ИТМО , ВКонтакте , Яндекс
P608 08:16 Вертолёт

P608

Михаил Богданов

Sanktpēterburga

P609 08:18 Hamsters

P609

Алексей Герасимов

Maskavas apgabals

P610 08:20 Мимимишки

P610

Павел Ющенко

Maskavas apgabals

Егор Куликов

Sanktpēterburga

Павел Маврин

Sanktpēterburga

МГУ , ЛКШ , НИУ ИТМО
P611 08:22 Третья похухоль

P611

НИУ ИТМО , 239
P612 08:24 Аракфакра!

P612

Ирина Егорова

Sanktpēterburga

Коля Ка

Sanktpēterburga

Оля Эф

Sanktpēterburga

ГУАП
P613 08:26 Levashovo Racing

P613

Антон Садчиков

Sanktpēterburga

Сергей Малиборский

Sanktpēterburga

Еноты , ФМЛ 30 , СПбГЭУ , Левашово
P614 08:28 Коалы

P614

Yury Luzyanin

Sanktpēterburga

P616 08:32 рискнемздоровьем

P616

Денис Петров

Sanktpēterburga

P617 08:34 Болтрушайка и пингвинчик

P617

Максим Кунник

Sanktpēterburga

Маргарита Попович

Sanktpēterburga

Елизавета Сафонова

Sanktpēterburga

P618 08:36 Папуасы

P618

Александр Тамм

Sanktpēterburga

P619 08:38 6 норвежских ледоколов

P619

P621 08:42 Слономышь

P621

Евгений Бабич

Sanktpēterburga

Елена Иваничева

Sanktpēterburga

dead-line
P622 08:44 Вольные стрелки

P622

Павел Николаев

Sanktpēterburga

Екатерина Безрук

Sanktpēterburga

Алексей Негунёв

Sanktpēterburga

Лучники
P623 08:46 О'лень!

P623

Алёна Байкова

Sanktpēterburga

Никита Никитин

Sanktpēterburga

Сергей Перков

Sanktpēterburga

Мат-мех , ПГУПС , Купчино , СПбГУГА , СПбАУ , Мосты , 292 школа , СПбГУ
P624 08:48 Бульдозер

P624

Алексей Перевезенцев

Sanktpēterburga

60 секунд , СПбГПУ , ЧГК , semrush , dead-line
P626 08:52 Бешеная Колесница

P626

Ольга Смирнова

Sanktpēterburga

Дмитрий Медведев

Sanktpēterburga

Иван Мордвинов

Sanktpēterburga

P627 08:54 ... не считая собаки

P627

Марина Исупова

Sanktpēterburga

P628 08:56 X-Files

P628

Сергей Лепихов

Sanktpēterburga

Егор Мазуров

Sanktpēterburga

Полина Киселева

Sanktpēterburga

Майя Лебедко

Sanktpēterburga

ВМА , НИЯУ МИФИ , ЦРТ
P630 09:00 Профи

P630

Ирина Федорова

Sanktpēterburga

Михаил Жуков

Sanktpēterburga

Александр Ермолин

Sanktpēterburga

Святослав Крони

Sanktpēterburga

P631 09:02 Пепелац без гравицапы

P631

Кирилл Бойцов

Sanktpēterburga

P632 09:04 Левентик
Елена Филичева

Sanktpēterburga

Дмитрий Филичев

Sanktpēterburga

P633 09:06 Закат

P633

Даниил Могилёвкин

Sanktpēterburga

Олег Рождественский

Sanktpēterburga

Владимир Чепурной

Sanktpēterburga

P634 09:08 Берегись автомобиля

P634

Наталья Пауте

Sanktpēterburga

Роман Федоров

Sanktpēterburga

Александр Кондратенков

Sanktpēterburga

Андрей Пауте

Sanktpēterburga

P635 09:10 Болотные Авиалинии

P635

Эльвира Зеновская

Sanktpēterburga

Егор Нечкин

Sanktpēterburga

land rover , БолотныеАвиалинии , Range Rover
P636 09:12 Мы пытались

P636

Елена Савчук

Sanktpēterburga

Мария Абрамова

Sanktpēterburga

Юлия Быстрова

Sanktpēterburga

Татьяна Громова

Sanktpēterburga

292 школа , СПбМШ
P638 09:16 Why I Quokka

P638

i-Free , СПбГПУ , Клуб любителей шавермы , Ohlongjohnson
P639 09:18 КП

P639

P641 09:22 3D

P641

СПб ГЭТУ ЛЭТИ , СПбГУ
P642 09:24 Он согласен

P642

Мария Яковлева

Sanktpēterburga

Елисей Иванов

Sanktpēterburga

P643 09:26 ОНИ

P643

Ксения Дрыгваль

Sanktpēterburga

Игорь Кун

Maskava

P644 09:28 ЧП

P644

Евгений Антонов

Sanktpēterburga

Кирилл Богловский

Sanktpēterburga

Борис Моносов

Sanktpēterburga

P646 09:32 Зоопарк

P646

Максим Фирфаров

Sanktpēterburga

Анна Фирфарова

Sanktpēterburga

Анна Чередниченко

Sanktpēterburga

Петергоф , НИУ ВШЭ , Яндекс
P647 09:34 си ху лун цзин

P647

Евгений Чернов

Sanktpēterburga

Николай Петров

Sanktpēterburga

Надежда Пустуева

Sanktpēterburga

P648 09:36 Ёжики Хрюшечки

P648

Сергей Мельников

Tālo ārzemju pilsētas

Михаил Пядёркин

Tālo ārzemju pilsētas

МГУ , ЛКШ , Google , НИУ ИТМО
P650 09:40 Как подтвердить участие???

P650

Мат-мех , ЛКШ , СПбГПУ , СПбГУ
P651 09:42 Пирожок

P651

Станислав Герасимов

Sanktpēterburga

Евгений Селезнев

Sanktpēterburga

Роман Скуцкий

Sanktpēterburga

P652 09:44 Дополнительный тридцать восьмой

P652

Мария Бородина

Sanktpēterburga

Пётр Занадворов

Sanktpēterburga

Владимир Коваленко

Maskava

Мытищи , Москва , Санкт-Петербург
P653 09:46 Keep calm & resist

P653

Александра Афонина

Sanktpēterburga

Евгений Казанцев

Sanktpēterburga

Ingress
P654 09:48 SLOWLY

P654

Сегрей Попов

Sanktpēterburga

Юлия Попова

Sanktpēterburga

P655 09:50 БС

P655

Евгения Зозуля

Sanktpēterburga

P658 09:56 неспеша
Сергей Лисицин

Sanktpēterburga

P659 09:58 Ok Google

P659

Игорь Хан

Sanktpēterburga

Сергей Горшков

Sanktpēterburga

Елена Жукова

Sanktpēterburga

Алексей Украинский

Sanktpēterburga

Ingress , ГУМРФ им. С.О.Макарова
P660 10:00 Вельзевул улитка

P660

Мария Соколова

Sanktpēterburga

Денис Ракета

Sanktpēterburga

Сережа Таксидермист

Sanktpēterburga

P661 10:02 ДенегНетНоВыДержитесь

P661

Андрей Москальчук

Sanktpēterburga

Глеб Платонов

Sanktpēterburga

P662 10:04 VSOP

P662

Игорь Гуляев

Sanktpēterburga

Алексей Ивашкин

Sanktpēterburga

Роман Силаков

Sanktpēterburga

P663 10:06 Люди X

P663

Артур Дубро

Sanktpēterburga

Саша Брянцева

Sanktpēterburga

Леонид Воробьев

Sanktpēterburga

Игорь Трескунов

Sanktpēterburga

60 секунд , Санкт-Петербург , ЧГК , dead-line
P664 10:08 БериТопорРубиХардкор

P664

P665 10:10 Летящий Кумкуат

P665

Максим Новиков

Sanktpēterburga

P666 10:12 Светоч Зарты
James Bohigian

Sanktpēterburga

P667 10:14 Белые носки

P667

Николай Курунов

Sanktpēterburga

Филипп Неведров

Sanktpēterburga

Любовь Фролова

Sanktpēterburga

P668 10:16 Убить шерифа!

P668

Диана Иванова

Sanktpēterburga

Анастасия Деткова

Sanktpēterburga

P670 10:20 в танке
Юлия Елизарова

Sanktpēterburga

Павел Парчаков

Sanktpēterburga

Юрий Парчаков

Sanktpēterburga

P672 10:24 Не жук чихнул

P672

P673 10:26 ТАМАГАФФК!!!111

P673

Сергей Щукин

Sanktpēterburga

Анастасия Щукина

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , НИУ ИТМО
P674 10:28 Тараканы

P674

P675 10:30 Папаши

P675

Paul Babchin

Sanktpēterburga

Роман Бочков

Sanktpēterburga

Сергей Макушев

Sanktpēterburga

P681 10:42 Деревенский Челлендж

P681

Юлия Зотова

Sanktpēterburga

Юрий Борисов

Sanktpēterburga

Павел Ефимов

Sanktpēterburga

Юлия Куприянова

Sanktpēterburga

P682 10:44 Злобные Хорьки
Анастасия Ежова

Sanktpēterburga

Георгий Нелюбин

Sanktpēterburga

Арина Нелюбина

Sanktpēterburga