Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Роман Абибуллаев
Sanktpēterburga   P212 «#доброподносом» 08:24
Евгений Адаев
Sanktpēterburga   P230 «X-travel» 09:00
Николай Богачев
Sanktpēterburga   P221 «Юкатан» 08:42
Юра Бронников
Maskava   P207 «Броуновское движение» 08:14
Наталья Грибкова
Sanktpēterburga   P252 «Сублимация» 09:44
Дмитрий Денисов
Sanktpēterburga   P200 «Сашина и Димина команда» 08:00
Андрей Жердер
Sanktpēterburga   P234 «От рассвета до Просвета» 09:08
Василий Катеринич
Maskava   P203 «Зависть» 08:06
Константин Кирьянов
Sanktpēterburga   P230 «X-travel» 09:00
Василий Кондрашов
Sanktpēterburga   P206 «ViVa Maria» 08:12
Екатерина Лопаткина
Maskava   P233 «EY REHC/GCR-2» 09:06
Екатерина Максимова
Sanktpēterburga   P209 «Ватные полярники» 08:18
Руслан Мартыненко
Sanktpēterburga   P209 «Ватные полярники» 08:18
Ирина Мартынова
Maskava   P208 «Искатели Приключений» 08:16
Игорь Мелентьев
Maskava   P208 «Искатели Приключений» 08:16
Дмитрий Мишин
Maskava   P204 «Балась» 08:08
Андрей Попов
Sanktpēterburga   P234 «От рассвета до Просвета» 09:08
Вячеслав Прошкин
Sanktpēterburga   P251 «X» 09:42
Рома Рахматуллин
Maskava   P220 «Solar» 08:40
Елена Рахматуллина
Maskava   P220 «Solar» 08:40
Маша Рехина
Sanktpēterburga   P250 «Барашки» 09:40
Владимир Бахтин
Sanktpēterburga   P221 «Юкатан» 08:42
Алексей Богорац
Maskava   P208 «Искатели Приключений» 08:16
Павел Грудинкин
Sanktpēterburga   P205 «Актиас» 08:10
Елена Жукова
Maskava   P203 «Зависть» 08:06
Дмитрий Лебедев
Sanktpēterburga   P210 «Простая арифметика» 08:20
Владимир Соколов
Sanktpēterburga   P211 «Быстрее чем зайцы» 08:22
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   P202 «Крошки Ру» 08:04
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   P202 «Крошки Ру» 08:04
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   P200 «Сашина и Димина команда» 08:00
Елизавета Алампиева
Sanktpēterburga   P251 «X» 09:42
Наташа Бакатина
Sanktpēterburga   P207 «Броуновское движение» 08:14
Мария Васильева
Sanktpēterburga   P206 «ViVa Maria» 08:12
Павел Загорский
Sanktpēterburga   P250 «Барашки» 09:40
Алена Зимина
Sanktpēterburga   P250 «Барашки» 09:40
Сергей Калин
Sanktpēterburga   P253 «Stingy Fox» 09:46
Роман Корсаков
Sanktpēterburga   P253 «Stingy Fox» 09:46
Виталий Михайлов
Sanktpēterburga   P206 «ViVa Maria» 08:12
Андрей Павлов
Sanktpēterburga   P253 «Stingy Fox» 09:46
Наталья Панькина
Sanktpēterburga   P253 «Stingy Fox» 09:46
Николай Соловьёв
Sanktpēterburga   P251 «X» 09:42
Галина Тузникова
Sanktpēterburga   P212 «#доброподносом» 08:24
Андрей Челембиенко
Sanktpēterburga   P251 «X» 09:42
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
P200 08:00 Сашина и Димина команда

P200

P202 08:04 Крошки Ру

P202

P203 08:06 Зависть

P203

P204 08:08 Балась

P204

МГТУ им. Н.Э.Баумана
P205 08:10 Актиас

P205

P206 08:12 ViVa Maria

P206

Мария Васильева

Sanktpēterburga

Виталий Михайлов

Sanktpēterburga

P207 08:14 Броуновское движение

P207

Наташа Бакатина

Sanktpēterburga

P208 08:16 Искатели Приключений

P208

P209 08:18 Ватные полярники

P209

РГГМУ , ААНИИ , Океанологи
P210 08:20 Простая арифметика

P210

P211 08:22 Быстрее чем зайцы

P211

P212 08:24 #доброподносом

P212

Галина Тузникова

Sanktpēterburga

Усабрь , СПбГПУ , ЭнМФ
P220 08:40 Solar

P220

P221 08:42 Юкатан

P221

СПбГАВМ
P230 09:00 X-travel

P230

Лицей №64 , Санкт-Петербург , РФФ , СПбГПУ
P232 09:04 EY REHC/GCR-1

P232

P233 09:06 EY REHC/GCR-2
P234 09:08 От рассвета до Просвета

P234

Андрей Жердер

Sanktpēterburga

Андрей Попов

Sanktpēterburga

БГТУ Военмех , геофак , СПбГУ
P250 09:40 Барашки

P250

Маша Рехина

Sanktpēterburga

Павел Загорский

Sanktpēterburga

Алена Зимина

Sanktpēterburga

P251 09:42 X
Елизавета Алампиева

Sanktpēterburga

Николай Соловьёв

Sanktpēterburga

Андрей Челембиенко

Sanktpēterburga

ГУАП , Кировский завод , Санкт-Петербург , НИУ ВШЭ , ГУМРФ им. С.О.Макарова , Приморская
P252 09:44 Сублимация

P252

P253 09:46 Stingy Fox

P253

Сергей Калин

Sanktpēterburga

Роман Корсаков

Sanktpēterburga

Андрей Павлов

Sanktpēterburga

Наталья Панькина

Sanktpēterburga

СПбГУ