Kategorija 

Parādīt dalībniekus

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Apmeklētie kontrolpunkti Birkas:
1U400 Ежи на отдыхе 08:04 29
U400

1U404 Bergamont Closed Club 08:08 29
U404

1U431 Ellki 09:02 29
Елена Любич

Sanktpēterburga

1U432 MST-United 09:04 29
U432

Евгений Суворов

Sanktpēterburga

1U434 Дно и овощи говорят на своем языке 09:08 29
Дима Осипков

Maskava

1U442 Susanin's clan 09:24 29
U442

1U444 Горячий напиток 09:28 29 Санкт-Петербург, ГУМРФ им. С.О.Макарова, СПбГИКиТ
U444

1U449 Биокреветки 09:38 29 биофак, ФМЛ 239, НИУ ИТМО, СПбГУ
U449

Павел Федотов

Sanktpēterburga

Александра Кондрашкина

Sanktpēterburga

Катя Ломерт

Sanktpēterburga

Мария Черепкова

Sanktpēterburga

1U452 Бухарские олени 09:44 29
U452

1U462 Шкловский street 10:04 29 МГУ, Москва
U462

Евгения Егорова

Maskava

1U472 Нога за ногу 10:24 29
U472

Дарья Сергеева

Sanktpēterburga

Евгений Походун

Sanktpēterburga

Георгий Сергеев

Sanktpēterburga

Ольга Фокина

Sanktpēterburga

1U486 Бодрые улитки 10:52 29
U486

станислав журавлев

Sanktpēterburga

1U489 ITT 10:58 29
U489

Ольга Лебедева

Sanktpēterburga

Константин Леутин

Sanktpēterburga

Ольга Локтионова

Sanktpēterburga

14U401 Злобные котики 08:04 28
U401

Neapmeklētie kontrolpunkti

14U417 Щ 08:34 28
U417

Наталья Кропочева

Maskava

Юлия Тюрикова

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

14U420 The Sun 08:40 28
U420

Саша Рослякова

Ņižņijnovgoroda

Света Рослякова

Maskava

Аня Шмелева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

14U429 Забегосы 08:58 28
U429

Маша Петрова

Sanktpēterburga

Генри Сидоров

Sanktpēterburga

Анатолия Сидорова

Sanktpēterburga

Елена Шапошник

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

14U433 Пингвины ищут путь к победе 09:06 28
U433

Женя Захаров

Sanktpēterburga

Александра Колпакова

Sanktpēterburga

Павел Крауклис

Sanktpēterburga

Алена Сарбучева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

14U435 Lookout 09:10 28
U435

Neapmeklētie kontrolpunkti

14U445 DusasKotas 09:30 28
U445

Elena Blyumina

Maskava

Оксана Каспер

Maskava

Татьяна Ковалева

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

Александр Крылов

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

14U453 Kingfisher 09:46 28
U453

Neapmeklētie kontrolpunkti

14U457 Циннамон 09:54 28
U457

Олег Панин

Sanktpēterburga

Галина Назарова

Sanktpēterburga

Александр Паршиков

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

14U468 Мокрые лапы 10:16 28
U468

Александр Ильяшенко

Sanktpēterburga

Александра Ильяшенко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

14U471 Ш&Ш 10:22 28
U471

Светлана Масютина

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

14U482 Аллилуяй, сестры,братья! 10:44 28
U482

Neapmeklētie kontrolpunkti

14U485 Evil 10:50 28
U485

Ксюша Саутина

Sanktpēterburga

Владимир Васильев

Sanktpēterburga

Валерия Головина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

14U487 Random walk 10:54 28
U487

Дмитрий Мягков

Sanktpēterburga

Михаил Колодин

Sanktpēterburga

Юлька Петрова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

14U4100 Думаем 11:20 28
U4100

Любовь Коршунова

Sanktpēterburga

Кирилл Крутицкий

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

14U4111 Губа не дура 11:42 28
U4111

Анна Калесник

Sanktpēterburga

Алексей Андреев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

30U403 Картина маслом 08:06 27 Школа №78, СПбГУ
U403

Ольга Лысенко

Sanktpēterburga

Виктория Скатова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

30U406 Ready!Steady!Go! 08:12 27
U406

Аня Гахария

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

30U407 Mad Feelings 08:14 27
U407

Елена Попова

Maskava

Наталья Сорокина

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

30U408 Главное хвост! 08:16 27
U408

Настя Павлюк

Sanktpēterburga

Дмитрий Щетинин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

30U412 Хитрый Кот 08:24 27
U412

Анна Ермилова

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

30U413 Полёт нормальный 08:26 27
U413

Елена Булдакова

Гусев Калининградской области

Neapmeklētie kontrolpunkti

30U415 Единорогороги 08:30 27 ЭкоБГ, Мусора.Больше.Нет
U415

Глеб Мишко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

30U423 Transistor 08:46 27
U423

Елизавета Московкина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

30U426 Мурмуль 08:52 27
U426

Дарья Сократова

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

30U436 Бешеные сурки 09:12 27
U436

Игорь Варфоломеев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

30U441 Пластуны 09:22 27
U441

Елена Стоцкая

Sanktpēterburga

Даниил Карасев

Sanktpēterburga

Юрий Маторный

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

30U451 фесто 09:42 27
U451

Ольга Ванеева

Sanktpēterburga

Владимир Васильев

Sanktpēterburga

Марина Луттиева

Sanktpēterburga

Максим Малый

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

30U454 с конём 09:48 27
U454

Николай Замарашкин

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

30U460 трава в горшке 10:00 27
U460

Эдуард Даниловский

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

30U467 Here there and everywhere 10:14 27 Яндекс
U467

Ксения Косинская

Maskava

Евгения Лапшина

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

30U478 Elegant cat 10:36 27
U478

Света Исакова

Sanktpēterburga

Алиса Афонина

Sanktpēterburga

Алексей Коровин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

30U494 Ооо, котики 11:08 27
U494

Юлия Коваленко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

30U496 Ubiq 11:12 27
U496

Дмитрий Иноземцев

Sanktpēterburga

Александр Францев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

30U4101 ВозьмиСПолкиПирожОК! 11:22 27
U4101

Кирилл Волков

Maskava

Настя Морозова

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

49U411 Алтай 08:22 26
U411

Илья Неудахин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

49U416 Инт "хорьки-паникеры" 08:32 26 Интеллектуал
U416

Даниил Коноваленко

Maskava

Аня Мелешенко

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

49U422 ОнегинЪ 08:44 26
U422

Татьяна Мурат

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

49U425 Мармот 08:50 26
U425

Виктория Ким

Sanktpēterburga

Милен Стефанов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

49U437 Три тонны мармелада 09:14 26
U437

Захар Петров

Sanktpēterburga

Кира Синцева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

49U438 TJ+ 09:16 26 гимназия 631, 631
U438

Соня Бурдина

Sanktpēterburga

Степан Прокофьев

Sanktpēterburga

Кирилл Стоноженко

Sanktpēterburga

Надежда Ходакова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

49U443 Forrest 09:26 26
U443

Андрей Ярыгин

Sanktpēterburga

Алиса Пигуль

Sanktpēterburga

Сергей Терпухов

Sanktpēterburga

Аня Ярыгина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

49U447 Бешеные ламы 09:34 26
U447

Дмитрий Жаров

Sanktpēterburga

Юлия Жарова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

49U450 las tortugas1 09:40 26
U450

Александр Клюкин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

49U455 Аркода 09:50 26
U455

Роман Филиппов

Sanktpēterburga

Аркадий Филиппов

Sanktpēterburga

Татьяна Филиппова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

49U464 Rolling stones 10:08 26 ИСФ, Санкт-Петербург, СПбГПУ, 64 лицей, ССО Искра
U464

Андрей Богачев

Sanktpēterburga

Аня Волкова

Sanktpēterburga

Назар Бурмистров

Sanktpēterburga

Вера Зыкова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

49U465 Насценька 10:10 26 Минск, БГУИР
U465

Julia Kul

Minska

Дарья Лисовская

Minska

Сергей Маяков

Minska

Антон Хоружий

Minska

Neapmeklētie kontrolpunkti

49U490 Пумукли 11:00 26
U490

Светлана Дениченко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

49U491 ВаКСа 11:02 26
U491

Александр Колесников

Sanktpēterburga

Варвара Колесникова

Sanktpēterburga

Екатерина Максимова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

49U493 Кто украл белую фишку? 11:06 26
U493

Николай Гравин

Sanktpēterburga

Игорь Синев

Sanktpēterburga

Вячеслав Филиппов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

49U497 ой 11:14 26
U497

Anastasia Balagura

Ļeņingradas apgabals

Neapmeklētie kontrolpunkti

49U4110 Команда с плохим названием 11:40 26 МГУ
U4110

Анна Гулейкова

Maskava

Таня Колесник

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

66U418 Knock Out 08:36 25
U418

Ирина Волкова

Sanktpēterburga

Николай Волков

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

66U446 Хранители ключей 09:32 25
U446

Ольга Хохлова

Sanktpēterburga

Станислав Мартьянов

Sanktpēterburga

Дарья Стемасова

Sanktpēterburga

Гульнара Шарафутдинова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

66U458 Выбегайцы 09:56 25
U458

Neapmeklētie kontrolpunkti

66U461 И снова здравствуйте 10:02 25 ролевые игры, Москва
U461

Neapmeklētie kontrolpunkti

66U463 allahi_88 10:06 25 СПбСО, СПО "Созвездие", Северодвинск, СПбГПУ, Студенческий_отряд
U463

Павел Аксенов

Sanktpēterburga

Давид Жубрев

Sanktpēterburga

Алина Мухаметзянова

Sanktpēterburga

Полина Суханова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

66U469 Петергоф 2012 10:18 25
U469

Рома Мясников

Sanktpēterburga

Настя Мальцева

Sanktpēterburga

Анель Молдажарова

Sanktpēterburga

Кирилл Суспицин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

66U470 Котейки 10:20 25
U470

Sergey Tokarev

Maskava

Annie Kharlamova

Maskava

Alina Samotoy

Maskava

Ольга Погорелова

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

66U492 C.E.L.L 11:04 25 НИУ ВШЭ, ВШЭ
U492

Иван Лашин

Sanktpēterburga

Дмитрий Сергеев

Sanktpēterburga

Екатерина Чудинова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

74U405 Ahoj! 08:10 24 ТК МГТУ, МГТУ им. Н.Э.Баумана
U405

Анастасия Гладких

Maskava

Варвара Горошкевич

Maskava

Стася Горошкевич

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

75U402 Ленцы 08:04 23
U402

Александр Трофимов

Maskava

Мария Трофимова

Maskava

Денис Шорин

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

76U481 Три узла 10:42 21
U481

Юрец Моисеев

Sanktpēterburga

Антон Нефёдов

Sanktpēterburga

Вадим Санников

Sanktpēterburga

77U475 И современный тарахтит Везувий 10:30 20
U475

Yuly Kolesnikov

Maskava

Мария Березанцева

Sanktpēterburga

77U480 Hello. Nice 2 meet u. 10:40 20
U480

Василий Орехов

Maskava

Ярослав Орехов

Maskava

79U495 Киндеры 11:10 16
U495

Лина Миллер

Sanktpēterburga

Даниил Агапов

Sanktpēterburga

Анастасия Агапова

Sanktpēterburga

Александра Тух

Sanktpēterburga

Numurs Komandas nosaukums Starts
U421 Городские легенды 08:42
U421

Сергей Чубаров

Sanktpēterburga

Сергей Шатов

Sanktpēterburga

U427 АрХыЗ 08:54
U427

Ася Каяндер

Sanktpēterburga

Аленка Савина

Sanktpēterburga

Мария Шелепова

Sanktpēterburga

U430 Chu 09:00
U430

Дмитрий Ушаков

Sanktpēterburga

Дарья Васильченко

Sanktpēterburga

Роман Миндлин

Sanktpēterburga

Татьяна Ушакова

Sanktpēterburga

U440 Паровоз 09:20
U440

U459 Club of the third bear cub 09:58
U459

Зоя Сергеева

Sanktpēterburga

Борис Гельбштейн

Sanktpēterburga

Ольга Калинина

Sanktpēterburga

U466 Halom 10:12
U466

Лера Крастынь

Sanktpēterburga

Александр Михалкин

Sanktpēterburga

Дарья Рыбалка

Sanktpēterburga

Кирилл Серов

Sanktpēterburga

U474 Славянский шкаф 10:28
U474

Павел Савельев

Sanktpēterburga

Анна Федорова

Sanktpēterburga

Наталья Савельева

Sanktpēterburga

Дмитрий Скрыпник

Sanktpēterburga

U476 Бегемот Аполлон 10:32
U476

Елизавета Андреева

Sanktpēterburga

Мария Осадчая

Sanktpēterburga

Михаил Осадчий

Sanktpēterburga

U488 veroleana 10:56
U488

Олег Воеводин

Sanktpēterburga

Вероника Воеводина

Sanktpēterburga

U4109 No name 11:38
U4109

Parādīt dalībniekus