Kategorija 

Parādīt dalībniekus

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Finišs Laiks trasē Apmeklētie kontrolpunkti Penalty/Bonus Kopējais laiks Birkas:
1P883 kernel panic 10:46 16:38 5:52 32 3:00 2:52 МГУ, Parallels
P883

2P827 Mipt-o-team 08:54 15:02 6:08 32 3:00 3:08
P827

Света Ежунова

Tvera

3P804 Любитеь Петербурга 2 08:08 15:57 7:49 32 3:00 4:49
P804

Валерий Дешко

Sanktpēterburga

4P841 Burning Daylight 09:22 17:13 7:51 32 3:00 4:51 НИЯУ МИФИ
P841

Михаил Федин

Maskava

5P830 Уроды не той породы 09:00 16:59 7:59 32 3:00 4:59
P830

Ярослав Рудин

Sanktpēterburga

6P881 Blondie 10:42 17:49 7:07 32 2:00 5:07
P881

Наталья Зимина

Maskava

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

7P833 [degene]runner 09:06 17:35 8:29 32 3:00 5:29
P833

Павел Фролов

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

8P834 Сам с усам 09:08 17:53 8:45 32 3:00 5:45 СПб ГЭТУ ЛЭТИ
P834

9P854 Электрон 09:48 18:40 8:52 32 3:00 5:52
P854

Эдуард Даугатс

Sanktpēterburga

10P838 Неолимпийская сборная Ямайки 09:16 18:38 9:22 32 3:00 6:22 РГПУ им. А.И.Герцена, Санкт-Петербург
P838

Илья Гурьянов

Sanktpēterburga

Денис Ракитин

Sanktpēterburga

11P851 Come together 09:42 19:17 9:35 32 3:00 6:35
P851

Сергей Черкесов

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

Юлия Давыдова

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

12P802 Все ушли, а мы остались 08:04 16:33 8:29 32 0:45 7:44
P802

Андрей Вондрухов

Maskava

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

13P861 Время-не-ждет 10:02 19:32 9:30 32 1:45 7:45
P861

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

14P821 маленькая компания (МГУ) 08:42 17:41 8:59 32 0:45 8:14
P821

Ольга Махненко

Maskava

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

15P800 Синий Камень 08:04 18:07 10:03 32 0:45 9:18
P800

Татьяна Маслова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

16P808 Топ-топ менеджеры 08:16 19:37 11:21 32 1:45 9:36 ЧГК
P808

Леонид Мужикбаев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

17P818 Любители сложных приколов 08:36 19:53 11:17 32 0:45 10:32 Интеллектуал
P818

Лада Казакова

Черноголовка

Евгений Койляк

Maskava

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

18P820 Файтер, Клирик, Маг и Вор 08:40 20:03 11:23 32 0:45 10:38
P820

Павел Шишкин

Sanktpēterburga

Мария Шишкина

Sanktpēterburga

Андрей Сидоренко

Sanktpēterburga

Георгий Тимс

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

19P823 Задумчивое торнадо 08:46 21:12 12:26 32 1:45 10:41
P823

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

20P842 В сбруе 09:24 21:23 11:59 32 1:00 10:59
P842

Ivan Pestunov

Maskava

Иван Малин

Maskava

Алексей Миклин

Maskava

Юлия Чиркина

Maskava

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

21P850 Плеяды 09:40 22:25 12:45 32 1:45 11:00
P850

Андрей Малеваный

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

22P817 Друзья Олафа 08:34 21:22 12:48 32 1:45 11:03
P817

Николай Ларионов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

23P813 Калушата и Бутяфыч 08:26 20:19 11:53 32 0:45 11:08
P813

Pavel Gulyaev

Sanktpēterburga

Светлана Гуляева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

24P845 ПоЧапали 09:30 22:23 12:53 32 1:15 11:38
P845

Анна Чаплыгина

Maskava

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

25P811 Корзинки 08:22 20:56 12:34 32 0:45 11:49
P811

Анастасия Жукова

Maskava

Андрей Корзунин

Sanktpēterburga

Анна Корзунина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

26P809 Огни Самайна 08:18 21:18 13:00 32 13:00
P809

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

27P825 Ендовочные анчутки 08:50 22:15 13:25 32 13:25
Сергей Смирнов

Maskava

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

28P822 Азимут 08:44 15:29 6:45 31 3:00 3:45
P822

Сергей Русаков

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

29P805 Роза ветров 08:10 15:06 6:56 31 3:00 3:56 СПбГТИ (ТУ), СПбГПУ
P805

Андрей Золотых

Sanktpēterburga

Алексей Озеров

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

30P835 GoldTeam 09:10 17:12 8:02 31 3:00 5:02
P835

Neapmeklētie kontrolpunkti

31P815 Энтерпрайз 08:30 16:50 8:20 31 3:00 5:20
P815

Neapmeklētie kontrolpunkti

32P801 Forever alone 08:04 16:05 8:01 31 0:45 7:16
P801

Таня Лукина

Maskavas apgabals

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

33P807 Полином 08:14 16:38 8:24 31 0:45 7:39
P807

Егор Антонов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

34P837 No name 09:14 20:28 11:14 31 3:00 8:14
P837

Neapmeklētie kontrolpunkti

35P806 Скороход 08:12 18:00 9:48 31 0:45 9:03 Солар Секьюрити
P806

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

36P880 Бельгийские котики 187 10:40 22:57 12:17 31 2:15 10:02 Ingress, MOTR, Resistance
P880

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

37P831 J 09:02 20:52 11:50 30 0:45 11:05
P831

Лариса Успенская

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

38P803 Радзівілы маюць рацыю 08:06 22:44 14:38 30 14:38
P803

Asya Kravets

Minska

Viktor Zenin

Minska

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

39P860 Весёлый вантуз 10:00 22:42 12:42 29 12:42
P860

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

Parādīt dalībniekus