Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Elena Blyumina
Maskava   U445 «DusasKotas» 09:30
Gulnaz Ismagilova
Maskava   U440 «Паровоз» 09:20
Yuly Kolesnikov
Maskava   U475 «И современный тарахтит Везувий» 10:30
Julia Kul
Minska   U465 «Насценька» 10:10
Elizaveta Shagina
Maskava   U407 «Mad Feelings» 08:14
Alexandra Sharkova
Sanktpēterburga   U435 «Lookout» 09:10
Наталья Абдалкина
Maskava   U406 «Ready!Steady!Go!» 08:12
Павел Аксенов
Sanktpēterburga   U463 «allahi_88» 10:06
Евгений Амельченко
Maskava   U422 «ОнегинЪ» 08:44
Ирина Армашева
Sanktpēterburga   U482 «Аллилуяй, сестры,братья!» 10:44
Дмитрий Артамонов
Maskava   U407 «Mad Feelings» 08:14
Андрей Богачев
Sanktpēterburga   U464 «Rolling stones» 10:08
Александр Борисик
Sanktpēterburga   U453 «Kingfisher» 09:46
Филипп Бразговский
Sanktpēterburga   U468 «Мокрые лапы» 10:16
Соня Бурдина
Sanktpēterburga   U438 «TJ+» 09:16
Ольга Ванеева
Sanktpēterburga   U451 «фесто» 09:42
Анна Васман
Maskava   U488 «veroleana» 10:56
Виктория Везирян
Sanktpēterburga   U458 «Выбегайцы» 09:56
Антон Волков
Maskava   U482 «Аллилуяй, сестры,братья!» 10:44
Аня Волкова
Sanktpēterburga   U464 «Rolling stones» 10:08
Ирина Волкова
Sanktpēterburga   U418 «Knock Out» 08:36
Владислав Выборнов
Sanktpēterburga   U453 «Kingfisher» 09:46
Андрей Гарбарук
Sanktpēterburga   U442 «Susanin's clan» 09:24
Александр Дерендяев
Maskava   U435 «Lookout» 09:10
Екатерина Добровольская
Sanktpēterburga   U450 «las tortugas1» 09:40
Сергей Дубков
Maskava   U426 «Мурмуль» 08:52
Женя Захаров
Sanktpēterburga   U433 «Пингвины ищут путь к победе» 09:06
Света Исакова
Sanktpēterburga   U478 «Elegant cat» 10:36
Вита Казакова
Maskava   U480 «Hello. Nice 2 meet u.» 10:40
Ася Каяндер
Sanktpēterburga   U427 «АрХыЗ» 08:54
Наталья Кедрова
Sanktpēterburga   U490 «Пумукли» 11:00
Виктория Ким
Sanktpēterburga   U425 «Мармот» 08:50
Юлия Коваленко
Sanktpēterburga   U494 «Ооо, котики» 11:08
Артём Кожемякин
Sanktpēterburga   U492 «C.E.L.L» 11:04
Лера Крастынь
Sanktpēterburga   U466 «Halom» 10:12
Екатерина Кропочева
Maskava   U417 «Щ» 08:34
Иван Кургузов
Maskava   U461 «И снова здравствуйте» 10:02
Виктор Лавриновский
Sanktpēterburga   U423 «Transistor» 08:46
Константин Лазаревич
Sanktpēterburga   U452 «Бухарские олени» 09:44
Ольга Лебедева
Sanktpēterburga   U489 «ITT» 10:58
Константин Лучанинов
Sanktpēterburga   U453 «Kingfisher» 09:46
Ольга Лысенко
Sanktpēterburga   U403 «Картина маслом» 08:06
Дмитрий Маркевич
Sanktpēterburga   U460 «трава в горшке» 10:00
Александра Морохотова
Maskavas apgabals   U401 «Злобные котики» 08:04
Дмитрий Мягков
Sanktpēterburga   U487 «Random walk» 10:54
Рома Мясников
Sanktpēterburga   U469 «Петергоф 2012» 10:18
Олег Панин
Sanktpēterburga   U457 «Циннамон» 09:54
Никита Первухин
Sanktpēterburga   U444 «Горячий напиток» 09:28
Захар Петров
Sanktpēterburga   U437 «Три тонны мармелада» 09:14
Василиса Петрова
Sanktpēterburga   U431 «Ellki» 09:02
Дарья Полесская
Sanktpēterburga   U444 «Горячий напиток» 09:28
Максим Прокошин
Sanktpēterburga   U452 «Бухарские олени» 09:44
Павел Савельев
Sanktpēterburga   U474 «Славянский шкаф» 10:28
Аленка Савина
Sanktpēterburga   U427 «АрХыЗ» 08:54
Ксюша Саутина
Sanktpēterburga   U485 «Evil» 10:50
Дарья Сергеева
Sanktpēterburga   U472 «Нога за ногу» 10:24
Софья Соболь
Maskava   U400 «Ежи на отдыхе» 08:04
Любовь Спиридонова
Sanktpēterburga   U413 «Полёт нормальный» 08:26
Юля Стрелец
Sanktpēterburga   U482 «Аллилуяй, сестры,братья!» 10:44
Анна Сытник
Sanktpēterburga   U453 «Kingfisher» 09:46
Николай Терещук
Sanktpēterburga   U432 «MST-United» 09:04
Ирина Тимофеева
Sanktpēterburga   U460 «трава в горшке» 10:00
Елена Тищенкова
Maskava   U434 «Дно и овощи говорят на своем языке» 09:08
Катюха Устинова
Sanktpēterburga   U415 «Единорогороги» 08:30
Дмитрий Ушаков
Sanktpēterburga   U430 «Chu» 09:00
Анна Федорова
Sanktpēterburga   U474 «Славянский шкаф» 10:28
Нияз Хасанов
Maskava   U440 «Паровоз» 09:20
Ольга Хохлова
Sanktpēterburga   U446 «Хранители ключей» 09:32
Виталий Чуканов
Maskava   U405 «Ahoj!» 08:10
Александра Ширшова
Sanktpēterburga   U408 «Главное хвост!» 08:16
Anastasia Balagura
Ļeņingradas apgabals   U497 «ой» 11:14
Alexander Shatalov
Maskava   U471 «Ш&Ш» 10:22
Sergey Tokarev
Maskava   U470 «Котейки» 10:20
Таисия Амитина
Sanktpēterburga   U400 «Ежи на отдыхе» 08:04
Мария Аристова
Maskava   U416 «Инт "хорьки-паникеры"» 08:32
Юля Ахметжанова
Maskava   U401 «Злобные котики» 08:04
Любовь Балакирева
Maskava   U4101 «ВозьмиСПолкиПирожОК!» 11:22
Валерия Бразговская
Sanktpēterburga   U468 «Мокрые лапы» 10:16
Варвара Ведухина
Sanktpēterburga   U411 «Алтай» 08:22
Екатерина Волохонская
Sanktpēterburga   U476 «Бегемот Аполлон» 10:32
Эльвира Гизатуллина
Sanktpēterburga   U452 «Бухарские олени» 09:44
Александра Гражевская
Sanktpēterburga   U496 «Ubiq» 11:12
Ольга Евтифеева
Sanktpēterburga   U493 «Кто украл белую фишку?» 11:06
Олег Егоров
Maskava   U462 «Шкловский street» 10:04
Дмитрий Жаров
Sanktpēterburga   U447 «Бешеные ламы» 09:34
Ольга Журавлёва
Sanktpēterburga   U486 «Бодрые улитки» 10:52
Анна Калесник
Sanktpēterburga   U4111 «Губа не дура» 11:42
Серафима Козлова
Sanktpēterburga   U489 «ITT» 10:58
Илья Коновалов
Maskava   U4110 «Команда с плохим названием» 11:40
Ксения Косинская
Maskava   U467 «Here there and everywhere» 10:14
Андрей Котов
Maskava   U412 «Хитрый Кот» 08:24
Екатерина Кузнецова
Maskava   U404 «Bergamont Closed Club» 08:08
Елена Кузнецова
Sanktpēterburga   U436 «Бешеные сурки» 09:12
Ольга Кузнецова
Sanktpēterburga   U4100 «Думаем» 11:20
Лина Миллер
Sanktpēterburga   U495 «Киндеры» 11:10
Константин Невоструев
Sanktpēterburga   U496 «Ubiq» 11:12
Илья Росляков
Maskava   U420 «The Sun» 08:40
Саша Рослякова
Ņižņijnovgoroda   U420 «The Sun» 08:40
Зоя Сергеева
Sanktpēterburga   U459 «Club of the third bear cub» 09:58
Андрей Снытин
Maskava   U467 «Here there and everywhere» 10:14
Мария Старовойтова
Sanktpēterburga   U481 «Три узла» 10:42
Елена Стоцкая
Sanktpēterburga   U441 «Пластуны» 09:22
Елена Трофимова
Maskava   U402 «Ленцы» 08:04
Павел Федотов
Sanktpēterburga   U449 «Биокреветки» 09:38
Роман Филиппов
Sanktpēterburga   U455 «Аркода» 09:50
Федор Фролов
Maskava   U404 «Bergamont Closed Club» 08:08
Николай Чашников
Sanktpēterburga   U478 «Elegant cat» 10:36
Денис Шорин
Maskava   U402 «Ленцы» 08:04
Андрей Ярыгин
Sanktpēterburga   U443 «Forrest» 09:26
Annie Kharlamova
Maskava   U470 «Котейки» 10:20
Alina Samotoy
Maskava   U470 «Котейки» 10:20
Даниил Агапов
Sanktpēterburga   U495 «Киндеры» 11:10
Анастасия Агапова
Sanktpēterburga   U495 «Киндеры» 11:10
Алексей Андреев
Sanktpēterburga   U4111 «Губа не дура» 11:42
Елизавета Андреева
Sanktpēterburga   U476 «Бегемот Аполлон» 10:32
Алиса Афонина
Sanktpēterburga   U478 «Elegant cat» 10:36
Мария Березанцева
Sanktpēterburga   U475 «И современный тарахтит Везувий» 10:30
Елена Булдакова
Гусев Калининградской области   U413 «Полёт нормальный» 08:26
Назар Бурмистров
Sanktpēterburga   U464 «Rolling stones» 10:08
Игорь Варфоломеев
Sanktpēterburga   U436 «Бешеные сурки» 09:12
Владимир Васильев
Sanktpēterburga   U485 «Evil» 10:50
Владимир Васильев
Sanktpēterburga   U451 «фесто» 09:42
Дарья Васильченко
Sanktpēterburga   U430 «Chu» 09:00
Олег Воеводин
Sanktpēterburga   U488 «veroleana» 10:56
Вероника Воеводина
Sanktpēterburga   U488 «veroleana» 10:56
Кирилл Волков
Maskava   U4101 «ВозьмиСПолкиПирожОК!» 11:22
Николай Волков
Sanktpēterburga   U418 «Knock Out» 08:36
Аня Гахария
Maskava   U406 «Ready!Steady!Go!» 08:12
Борис Гельбштейн
Sanktpēterburga   U459 «Club of the third bear cub» 09:58
Анастасия Гладких
Maskava   U405 «Ahoj!» 08:10
Валерия Головина
Sanktpēterburga   U485 «Evil» 10:50
Варвара Горошкевич
Maskava   U405 «Ahoj!» 08:10
Стася Горошкевич
Maskava   U405 «Ahoj!» 08:10
Николай Гравин
Sanktpēterburga   U493 «Кто украл белую фишку?» 11:06
Анна Гулейкова
Maskava   U4110 «Команда с плохим названием» 11:40
Эдуард Даниловский
Sanktpēterburga   U460 «трава в горшке» 10:00
Светлана Дениченко
Sanktpēterburga   U490 «Пумукли» 11:00
Евгения Егорова
Maskava   U462 «Шкловский street» 10:04
Анна Ермилова
Maskava   U412 «Хитрый Кот» 08:24
Юлия Жарова
Sanktpēterburga   U447 «Бешеные ламы» 09:34
Давид Жубрев
Sanktpēterburga   U463 «allahi_88» 10:06
станислав журавлев
Sanktpēterburga   U486 «Бодрые улитки» 10:52
Николай Замарашкин
Maskava   U454 «с конём» 09:48
Вера Зыкова
Sanktpēterburga   U464 «Rolling stones» 10:08
Александр Ильяшенко
Sanktpēterburga   U468 «Мокрые лапы» 10:16
Александра Ильяшенко
Sanktpēterburga   U468 «Мокрые лапы» 10:16
Дмитрий Иноземцев
Sanktpēterburga   U496 «Ubiq» 11:12
Ольга Калинина
Sanktpēterburga   U459 «Club of the third bear cub» 09:58
Даниил Карасев
Sanktpēterburga   U441 «Пластуны» 09:22
Оксана Каспер
Maskava   U445 «DusasKotas» 09:30
Александр Клюкин
Sanktpēterburga   U450 «las tortugas1» 09:40
Татьяна Ковалева
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   U445 «DusasKotas» 09:30
Таня Колесник
Maskava   U4110 «Команда с плохим названием» 11:40
Александр Колесников
Sanktpēterburga   U491 «ВаКСа» 11:02
Варвара Колесникова
Sanktpēterburga   U491 «ВаКСа» 11:02
Михаил Колодин
Sanktpēterburga   U487 «Random walk» 10:54
Александра Колпакова
Sanktpēterburga   U433 «Пингвины ищут путь к победе» 09:06
Александра Кондрашкина
Sanktpēterburga   U449 «Биокреветки» 09:38
Даниил Коноваленко
Maskava   U416 «Инт "хорьки-паникеры"» 08:32
Алексей Коровин
Sanktpēterburga   U478 «Elegant cat» 10:36
Любовь Коршунова
Sanktpēterburga   U4100 «Думаем» 11:20
Павел Крауклис
Sanktpēterburga   U433 «Пингвины ищут путь к победе» 09:06
Наталья Кропочева
Maskava   U417 «Щ» 08:34
Кирилл Крутицкий
Sanktpēterburga   U4100 «Думаем» 11:20
Александр Крылов
Maskava   U445 «DusasKotas» 09:30
Евгения Лапшина
Maskava   U467 «Here there and everywhere» 10:14
Иван Лашин
Sanktpēterburga   U492 «C.E.L.L» 11:04
Константин Леутин
Sanktpēterburga   U489 «ITT» 10:58
Дарья Лисовская
Minska   U465 «Насценька» 10:10
Ольга Локтионова
Sanktpēterburga   U489 «ITT» 10:58
Катя Ломерт
Sanktpēterburga   U449 «Биокреветки» 09:38
Марина Луттиева
Sanktpēterburga   U451 «фесто» 09:42
Елена Любич
Sanktpēterburga   U431 «Ellki» 09:02
Екатерина Максимова
Sanktpēterburga   U491 «ВаКСа» 11:02
Максим Малый
Sanktpēterburga   U451 «фесто» 09:42
Настя Мальцева
Sanktpēterburga   U469 «Петергоф 2012» 10:18
Станислав Мартьянов
Sanktpēterburga   U446 «Хранители ключей» 09:32
Светлана Масютина
Maskava   U471 «Ш&Ш» 10:22
Юрий Маторный
Sanktpēterburga   U441 «Пластуны» 09:22
Сергей Маяков
Minska   U465 «Насценька» 10:10
Аня Мелешенко
Maskava   U416 «Инт "хорьки-паникеры"» 08:32
Роман Миндлин
Sanktpēterburga   U430 «Chu» 09:00
Александр Михалкин
Sanktpēterburga   U466 «Halom» 10:12
Глеб Мишко
Sanktpēterburga   U415 «Единорогороги» 08:30
Юрец Моисеев
Sanktpēterburga   U481 «Три узла» 10:42
Анель Молдажарова
Sanktpēterburga   U469 «Петергоф 2012» 10:18
Настя Морозова
Maskava   U4101 «ВозьмиСПолкиПирожОК!» 11:22
Елизавета Московкина
Sanktpēterburga   U423 «Transistor» 08:46
Татьяна Мурат
Maskava   U422 «ОнегинЪ» 08:44
Алина Мухаметзянова
Sanktpēterburga   U463 «allahi_88» 10:06
Галина Назарова
Sanktpēterburga   U457 «Циннамон» 09:54
Илья Неудахин
Sanktpēterburga   U411 «Алтай» 08:22
Антон Нефёдов
Sanktpēterburga   U481 «Три узла» 10:42
Василий Орехов
Maskava   U480 «Hello. Nice 2 meet u.» 10:40
Ярослав Орехов
Maskava   U480 «Hello. Nice 2 meet u.» 10:40
Мария Осадчая
Sanktpēterburga   U476 «Бегемот Аполлон» 10:32
Михаил Осадчий
Sanktpēterburga   U476 «Бегемот Аполлон» 10:32
Дима Осипков
Maskava   U434 «Дно и овощи говорят на своем языке» 09:08
Настя Павлюк
Sanktpēterburga   U408 «Главное хвост!» 08:16
Александр Паршиков
Sanktpēterburga   U457 «Циннамон» 09:54
Маша Петрова
Sanktpēterburga   U429 «Забегосы» 08:58
Юлька Петрова
Sanktpēterburga   U487 «Random walk» 10:54
Алиса Пигуль
Sanktpēterburga   U443 «Forrest» 09:26
Ольга Погорелова
Maskava   U470 «Котейки» 10:20
Елена Попова
Maskava   U407 «Mad Feelings» 08:14
Евгений Походун
Sanktpēterburga   U472 «Нога за ногу» 10:24
Степан Прокофьев
Sanktpēterburga   U438 «TJ+» 09:16
Света Рослякова
Maskava   U420 «The Sun» 08:40
Дарья Рыбалка
Sanktpēterburga   U466 «Halom» 10:12
Наталья Савельева
Sanktpēterburga   U474 «Славянский шкаф» 10:28
Вадим Санников
Sanktpēterburga   U481 «Три узла» 10:42
Алена Сарбучева
Sanktpēterburga   U433 «Пингвины ищут путь к победе» 09:06
Георгий Сергеев
Sanktpēterburga   U472 «Нога за ногу» 10:24
Дмитрий Сергеев
Sanktpēterburga   U492 «C.E.L.L» 11:04
Кирилл Серов
Sanktpēterburga   U466 «Halom» 10:12
Генри Сидоров
Sanktpēterburga   U429 «Забегосы» 08:58
Анатолия Сидорова
Sanktpēterburga   U429 «Забегосы» 08:58
Игорь Синев
Sanktpēterburga   U493 «Кто украл белую фишку?» 11:06
Кира Синцева
Sanktpēterburga   U437 «Три тонны мармелада» 09:14
Виктория Скатова
Sanktpēterburga   U403 «Картина маслом» 08:06
Дмитрий Скрыпник
Sanktpēterburga   U474 «Славянский шкаф» 10:28
Дарья Сократова
Maskava   U426 «Мурмуль» 08:52
Наталья Сорокина
Maskava   U407 «Mad Feelings» 08:14
Дарья Стемасова
Sanktpēterburga   U446 «Хранители ключей» 09:32
Милен Стефанов
Sanktpēterburga   U425 «Мармот» 08:50
Кирилл Стоноженко
Sanktpēterburga   U438 «TJ+» 09:16
Евгений Суворов
Sanktpēterburga   U432 «MST-United» 09:04
Кирилл Суспицин
Sanktpēterburga   U469 «Петергоф 2012» 10:18
Полина Суханова
Sanktpēterburga   U463 «allahi_88» 10:06
Сергей Терпухов
Sanktpēterburga   U443 «Forrest» 09:26
Александр Трофимов
Maskava   U402 «Ленцы» 08:04
Мария Трофимова
Maskava   U402 «Ленцы» 08:04
Александра Тух
Sanktpēterburga   U495 «Киндеры» 11:10
Юлия Тюрикова
Maskava   U417 «Щ» 08:34
Татьяна Ушакова
Sanktpēterburga   U430 «Chu» 09:00
Аркадий Филиппов
Sanktpēterburga   U455 «Аркода» 09:50
Вячеслав Филиппов
Sanktpēterburga   U493 «Кто украл белую фишку?» 11:06
Татьяна Филиппова
Sanktpēterburga   U455 «Аркода» 09:50
Ольга Фокина
Sanktpēterburga   U472 «Нога за ногу» 10:24
Александр Францев
Sanktpēterburga   U496 «Ubiq» 11:12
Надежда Ходакова
Sanktpēterburga   U438 «TJ+» 09:16
Антон Хоружий
Minska   U465 «Насценька» 10:10
Мария Черепкова
Sanktpēterburga   U449 «Биокреветки» 09:38
Сергей Чубаров
Sanktpēterburga   U421 «Городские легенды» 08:42
Екатерина Чудинова
Sanktpēterburga   U492 «C.E.L.L» 11:04
Елена Шапошник
Sanktpēterburga   U429 «Забегосы» 08:58
Гульнара Шарафутдинова
Sanktpēterburga   U446 «Хранители ключей» 09:32
Сергей Шатов
Sanktpēterburga   U421 «Городские легенды» 08:42
Мария Шелепова
Sanktpēterburga   U427 «АрХыЗ» 08:54
Аня Шмелева
Sanktpēterburga   U420 «The Sun» 08:40
Дмитрий Щетинин
Sanktpēterburga   U408 «Главное хвост!» 08:16
Аня Ярыгина
Sanktpēterburga   U443 «Forrest» 09:26
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
U400 08:04 Ежи на отдыхе

U400

U401 08:04 Злобные котики

U401

U402 08:04 Ленцы

U402

Александр Трофимов

Maskava

Мария Трофимова

Maskava

U403 08:06 Картина маслом

U403

Ольга Лысенко

Sanktpēterburga

Виктория Скатова

Sanktpēterburga

СПбГУ , Школа №78
U404 08:08 Bergamont Closed Club

U404

U405 08:10 Ahoj!

U405

Анастасия Гладких

Maskava

Варвара Горошкевич

Maskava

Стася Горошкевич

Maskava

МГТУ им. Н.Э.Баумана , ТК МГТУ
U406 08:12 Ready!Steady!Go!

U406

Аня Гахария

Maskava

U407 08:14 Mad Feelings

U407

Елена Попова

Maskava

Наталья Сорокина

Maskava

U408 08:16 Главное хвост!

U408

Настя Павлюк

Sanktpēterburga

Дмитрий Щетинин

Sanktpēterburga

U411 08:22 Алтай

U411

Илья Неудахин

Sanktpēterburga

U412 08:24 Хитрый Кот

U412

Анна Ермилова

Maskava

U413 08:26 Полёт нормальный

U413

Елена Булдакова

Гусев Калининградской области

U415 08:30 Единорогороги

U415

Глеб Мишко

Sanktpēterburga

ЭкоБГ , Мусора.Больше.Нет
U416 08:32 Инт "хорьки-паникеры"

U416

Даниил Коноваленко

Maskava

Аня Мелешенко

Maskava

Интеллектуал
U417 08:34 Щ

U417

Наталья Кропочева

Maskava

Юлия Тюрикова

Maskava

U418 08:36 Knock Out

U418

Ирина Волкова

Sanktpēterburga

Николай Волков

Sanktpēterburga

U420 08:40 The Sun

U420

Саша Рослякова

Ņižņijnovgoroda

Света Рослякова

Maskava

Аня Шмелева

Sanktpēterburga

U421 08:42 Городские легенды

U421

Сергей Чубаров

Sanktpēterburga

Сергей Шатов

Sanktpēterburga

U422 08:44 ОнегинЪ

U422

Татьяна Мурат

Maskava

U423 08:46 Transistor

U423

Елизавета Московкина

Sanktpēterburga

U425 08:50 Мармот

U425

Виктория Ким

Sanktpēterburga

Милен Стефанов

Sanktpēterburga

U426 08:52 Мурмуль

U426

Дарья Сократова

Maskava

U427 08:54 АрХыЗ

U427

Ася Каяндер

Sanktpēterburga

Аленка Савина

Sanktpēterburga

Мария Шелепова

Sanktpēterburga

U429 08:58 Забегосы

U429

Маша Петрова

Sanktpēterburga

Генри Сидоров

Sanktpēterburga

Анатолия Сидорова

Sanktpēterburga

Елена Шапошник

Sanktpēterburga

U430 09:00 Chu

U430

Дмитрий Ушаков

Sanktpēterburga

Дарья Васильченко

Sanktpēterburga

Роман Миндлин

Sanktpēterburga

Татьяна Ушакова

Sanktpēterburga

U431 09:02 Ellki
Елена Любич

Sanktpēterburga

U432 09:04 MST-United

U432

Евгений Суворов

Sanktpēterburga

U433 09:06 Пингвины ищут путь к победе

U433

Женя Захаров

Sanktpēterburga

Александра Колпакова

Sanktpēterburga

Павел Крауклис

Sanktpēterburga

Алена Сарбучева

Sanktpēterburga

U434 09:08 Дно и овощи говорят на своем языке
Дима Осипков

Maskava

U435 09:10 Lookout

U435

U436 09:12 Бешеные сурки

U436

Игорь Варфоломеев

Sanktpēterburga

U437 09:14 Три тонны мармелада

U437

Захар Петров

Sanktpēterburga

Кира Синцева

Sanktpēterburga

U438 09:16 TJ+

U438

Соня Бурдина

Sanktpēterburga

Степан Прокофьев

Sanktpēterburga

Кирилл Стоноженко

Sanktpēterburga

Надежда Ходакова

Sanktpēterburga

631 , гимназия 631
U440 09:20 Паровоз

U440

МГИМО , НИЯУ МИФИ
U441 09:22 Пластуны

U441

Елена Стоцкая

Sanktpēterburga

Даниил Карасев

Sanktpēterburga

Юрий Маторный

Sanktpēterburga

U442 09:24 Susanin's clan

U442

U443 09:26 Forrest

U443

Андрей Ярыгин

Sanktpēterburga

Алиса Пигуль

Sanktpēterburga

Сергей Терпухов

Sanktpēterburga

Аня Ярыгина

Sanktpēterburga

U444 09:28 Горячий напиток

U444

СПбГИКиТ , ГУМРФ им. С.О.Макарова , Санкт-Петербург
U445 09:30 DusasKotas

U445

Elena Blyumina

Maskava

Оксана Каспер

Maskava

Татьяна Ковалева

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

Александр Крылов

Maskava

U446 09:32 Хранители ключей

U446

Ольга Хохлова

Sanktpēterburga

Станислав Мартьянов

Sanktpēterburga

Дарья Стемасова

Sanktpēterburga

Гульнара Шарафутдинова

Sanktpēterburga

U447 09:34 Бешеные ламы

U447

Дмитрий Жаров

Sanktpēterburga

Юлия Жарова

Sanktpēterburga

U449 09:38 Биокреветки

U449

Павел Федотов

Sanktpēterburga

Александра Кондрашкина

Sanktpēterburga

Катя Ломерт

Sanktpēterburga

Мария Черепкова

Sanktpēterburga

НИУ ИТМО , СПбГУ , ФМЛ 239 , биофак
U450 09:40 las tortugas1

U450

Александр Клюкин

Sanktpēterburga

U451 09:42 фесто

U451

Ольга Ванеева

Sanktpēterburga

Владимир Васильев

Sanktpēterburga

Марина Луттиева

Sanktpēterburga

Максим Малый

Sanktpēterburga

U452 09:44 Бухарские олени

U452

U453 09:46 Kingfisher

U453

U454 09:48 с конём

U454

Николай Замарашкин

Maskava

U455 09:50 Аркода

U455

Роман Филиппов

Sanktpēterburga

Аркадий Филиппов

Sanktpēterburga

Татьяна Филиппова

Sanktpēterburga

U457 09:54 Циннамон

U457

Олег Панин

Sanktpēterburga

Галина Назарова

Sanktpēterburga

Александр Паршиков

Sanktpēterburga

U458 09:56 Выбегайцы

U458

U459 09:58 Club of the third bear cub

U459

Зоя Сергеева

Sanktpēterburga

Борис Гельбштейн

Sanktpēterburga

Ольга Калинина

Sanktpēterburga

U460 10:00 трава в горшке

U460

Эдуард Даниловский

Sanktpēterburga

U461 10:02 И снова здравствуйте

U461

Москва , ролевые игры
U462 10:04 Шкловский street

U462

Евгения Егорова

Maskava

МГУ , Москва
U463 10:06 allahi_88

U463

Павел Аксенов

Sanktpēterburga

Давид Жубрев

Sanktpēterburga

Алина Мухаметзянова

Sanktpēterburga

Полина Суханова

Sanktpēterburga

Северодвинск , Студенческий_отряд , СПбГПУ , СПбСО , СПО "Созвездие"
U464 10:08 Rolling stones

U464

Андрей Богачев

Sanktpēterburga

Аня Волкова

Sanktpēterburga

Назар Бурмистров

Sanktpēterburga

Вера Зыкова

Sanktpēterburga

СПбГПУ , ССО Искра , 64 лицей , Санкт-Петербург , ИСФ
U465 10:10 Насценька

U465

Julia Kul

Minska

Дарья Лисовская

Minska

Сергей Маяков

Minska

Антон Хоружий

Minska

БГУИР , Минск
U466 10:12 Halom

U466

Лера Крастынь

Sanktpēterburga

Александр Михалкин

Sanktpēterburga

Дарья Рыбалка

Sanktpēterburga

Кирилл Серов

Sanktpēterburga

U467 10:14 Here there and everywhere

U467

Евгения Лапшина

Maskava

Яндекс
U468 10:16 Мокрые лапы

U468

Александр Ильяшенко

Sanktpēterburga

Александра Ильяшенко

Sanktpēterburga

U469 10:18 Петергоф 2012

U469

Рома Мясников

Sanktpēterburga

Настя Мальцева

Sanktpēterburga

Анель Молдажарова

Sanktpēterburga

Кирилл Суспицин

Sanktpēterburga

U470 10:20 Котейки

U470

Sergey Tokarev

Maskava

Annie Kharlamova

Maskava

Alina Samotoy

Maskava

Ольга Погорелова

Maskava

U471 10:22 Ш&Ш

U471

Светлана Масютина

Maskava

U472 10:24 Нога за ногу

U472

Дарья Сергеева

Sanktpēterburga

Евгений Походун

Sanktpēterburga

Георгий Сергеев

Sanktpēterburga

Ольга Фокина

Sanktpēterburga

U474 10:28 Славянский шкаф

U474

Павел Савельев

Sanktpēterburga

Анна Федорова

Sanktpēterburga

Наталья Савельева

Sanktpēterburga

Дмитрий Скрыпник

Sanktpēterburga

Идиоты
U475 10:30 И современный тарахтит Везувий

U475

Yuly Kolesnikov

Maskava

Мария Березанцева

Sanktpēterburga

U476 10:32 Бегемот Аполлон

U476

Елизавета Андреева

Sanktpēterburga

Мария Осадчая

Sanktpēterburga

Михаил Осадчий

Sanktpēterburga

U478 10:36 Elegant cat

U478

Света Исакова

Sanktpēterburga

Алиса Афонина

Sanktpēterburga

Алексей Коровин

Sanktpēterburga

U480 10:40 Hello. Nice 2 meet u.

U480

Василий Орехов

Maskava

Ярослав Орехов

Maskava

U481 10:42 Три узла

U481

Юрец Моисеев

Sanktpēterburga

Антон Нефёдов

Sanktpēterburga

Вадим Санников

Sanktpēterburga

U482 10:44 Аллилуяй, сестры,братья!

U482

U485 10:50 Evil

U485

Ксюша Саутина

Sanktpēterburga

Владимир Васильев

Sanktpēterburga

Валерия Головина

Sanktpēterburga

U486 10:52 Бодрые улитки

U486

станислав журавлев

Sanktpēterburga

U487 10:54 Random walk

U487

Дмитрий Мягков

Sanktpēterburga

Михаил Колодин

Sanktpēterburga

Юлька Петрова

Sanktpēterburga

U488 10:56 veroleana

U488

Олег Воеводин

Sanktpēterburga

Вероника Воеводина

Sanktpēterburga

U489 10:58 ITT

U489

Ольга Лебедева

Sanktpēterburga

Константин Леутин

Sanktpēterburga

Ольга Локтионова

Sanktpēterburga

U490 11:00 Пумукли

U490

Светлана Дениченко

Sanktpēterburga

U491 11:02 ВаКСа

U491

Александр Колесников

Sanktpēterburga

Варвара Колесникова

Sanktpēterburga

Екатерина Максимова

Sanktpēterburga

U492 11:04 C.E.L.L

U492

Иван Лашин

Sanktpēterburga

Дмитрий Сергеев

Sanktpēterburga

Екатерина Чудинова

Sanktpēterburga

ВШЭ , НИУ ВШЭ
U493 11:06 Кто украл белую фишку?

U493

Николай Гравин

Sanktpēterburga

Игорь Синев

Sanktpēterburga

Вячеслав Филиппов

Sanktpēterburga

U494 11:08 Ооо, котики

U494

Юлия Коваленко

Sanktpēterburga

U495 11:10 Киндеры

U495

Лина Миллер

Sanktpēterburga

Даниил Агапов

Sanktpēterburga

Анастасия Агапова

Sanktpēterburga

Александра Тух

Sanktpēterburga

U496 11:12 Ubiq

U496

Дмитрий Иноземцев

Sanktpēterburga

Александр Францев

Sanktpēterburga

U497 11:14 ой

U497

Anastasia Balagura

Ļeņingradas apgabals

U4100 11:20 Думаем

U4100

Любовь Коршунова

Sanktpēterburga

Кирилл Крутицкий

Sanktpēterburga

U4101 11:22 ВозьмиСПолкиПирожОК!

U4101

Кирилл Волков

Maskava

Настя Морозова

Maskava

U4109 11:38 No name

U4109

U4110 11:40 Команда с плохим названием

U4110

Анна Гулейкова

Maskava

Таня Колесник

Maskava

МГУ
U4111 11:42 Губа не дура

U4111

Анна Калесник

Sanktpēterburga

Алексей Андреев

Sanktpēterburga