Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Rita Akoller
Sanktpēterburga   L7103 «котики» 11:26
Aleksandra Badisova
Sanktpēterburga   L7162 «Агенты ШПРОТ» 13:24
Anna Bannikova
Sanktpēterburga   L7149 «Маршмэллоу» 12:58
Alexey Gurevich
Sanktpēterburga   L745 «Новый поворот» 09:30
Svyatoslav Ilinsky
Sanktpēterburga   L7143 «Не коко мне тут» 12:46
Artem Kyznetsov
Sanktpēterburga   L7163 «Гнием вместе» 13:26
Mark Lebedev
Maskava   L7116 «Капитан Морган» 11:52
Anastasia Panfutova
Sanktpēterburga   L722 «Квант НастРоения» 08:44
Aleksei Romanenko
Sanktpēterburga   L7147 «Sharp PingWin» 12:54
Zarina Sayfullina
Maskava   L7168 «НогиКрылья» 13:36
Kseniya Smaragdina
Sanktpēterburga   L756 «Тряся Маракасами» 09:52
Мария Абдулина
Maskava   L773 «Глубокий поиск» 10:26
Наталiя Авденина
Maskava   L732 «Мельница» 09:04
Лизавета Агуреева
Sanktpēterburga   L7135 «Антошка» 12:30
Антон Акимов
Maskava   L728 «Умортерра» 08:56
Елена Амбросовская
Sanktpēterburga   L7134 «Не Просто Черепахи» 12:28
Елена Ардонская
Sanktpēterburga   L7121 «Xtreem» 12:02
Мария Бабурина
Sanktpēterburga   L7163 «Гнием вместе» 13:26
Михаил Базылевич
Sanktpēterburga   L758 «Душевная кухня» 09:56
Дмитрий Белых
Maskava   L716 «Изюбры» 08:32
Марфа Бердышева
Sanktpēterburga   L7149 «Маршмэллоу» 12:58
Дарья Богачева
Maskavas apgabals   L710 «Борода» 08:20
Антон Божко
Maskava   L752 «Модель для сборки» 09:44
Дмитрий Бойцов
Sanktpēterburga   L7173 «Задорный сфинкс» 13:46
Денис Брилин
Sanktpēterburga   L780 «Tramontana» 10:40
Юрий Бунаков
Sanktpēterburga   L761 «БРысь» 10:02
Сергей Вавилов
Jaroslavļa   L7115 «МанНа Небесная» 11:50
Надежда Вавилова
Jaroslavļa   L7115 «МанНа Небесная» 11:50
Мария Васина
Sanktpēterburga   L7142 «Через вселенную» 12:44
Александра Виноградова
Sanktpēterburga   L721 «Фёдоры» 08:42
Галя Волкова
Maskava   L7155 «ЗЛовещие манулы» 13:10
Алёна Волошонок
Sanktpēterburga   L743 «голубые панды» 09:26
Мария Ворошилова
Sanktpēterburga   L7104 «Ола, Педро!» 11:28
Александра Гавлик
Maskava   L739 «Помним Кайнозой» 09:18
Варвара Гагарина
Sanktpēterburga   L723 «Богини... Просто Богини» 08:46
Дмитрий Горбунов
Maskava   L752 «Модель для сборки» 09:44
Кирилл Грушецкий
Sanktpēterburga   L706 «Маленькие счастливые эльфы встречают противную утку-извращенку» 08:12
Ирина Грязнова
Maskava   L705 «(Dis)Organization» 08:10
Алёнка Гуревич
Sanktpēterburga   L745 «Новый поворот» 09:30
Анна Гурьянова
Maskava   L741 «Вставная челюсть» 09:22
Катя Гусева
Sanktpēterburga   L734 «Cup of Coffee» 09:08
Иван Гуськин
Maskavas apgabals   L770 «Рабочее» 10:20
Анна Гуськова
Sanktpēterburga   L7106 «Зиккурат» 11:32
Ольга Гутенёва
Sanktpēterburga   L737 «Marshmallow» 09:14
Елена Гущина
Sanktpēterburga   L730 «Поквести» 09:00
Олечка Давыдова
Sanktpēterburga   L7163 «Гнием вместе» 13:26
Ольга Давыдова
Sanktpēterburga   L778 «Кембелтоны» 10:36
Кирилл Дворяков
Maskava   L7155 «ЗЛовещие манулы» 13:10
Наталья Демина
Sanktpēterburga   L736 «Модильон» 09:12
Мария Дмитриева
Sanktpēterburga   L775 «Подкустовный выползень» 10:30
Игорь Душенин
Sanktpēterburga   L7129 «Bladecrawlers» 12:18
Евгений Евстафьев
Maskava   L739 «Помним Кайнозой» 09:18
Евгения Егорова
Maskava   L7128 «Халк и Кот» 12:16
Кирилл Ерастов
Sanktpēterburga   L756 «Тряся Маракасами» 09:52
Илья Жукoв
Maskava   L773 «Глубокий поиск» 10:26
Елизавета Залевская
Sanktpēterburga   L7109 «Параноики» 11:38
Борис Земсков
Sanktpēterburga   L706 «Маленькие счастливые эльфы встречают противную утку-извращенку» 08:12
Александр Зотиков
Sanktpēterburga   L750 «Лошадка в тумане» 09:40
Ольга Зотова
Maskavas apgabals   L7150 «Барселонский метрополитен» 13:00
Ульяна Зотова
Sanktpēterburga   L784 «так она и поплывет» 10:48
Дарья Иудина
Sanktpēterburga   L776 «Преодолеваем» 10:32
Саша Йомер
Sanktpēterburga   L742 «бубликология» 09:24
Вера Кадурина
Sanktpēterburga   L7172 «Жертвы санитаров» 13:44
Ольга Кайряк
Sanktpēterburga   L7160 «герои» 13:20
Алеся Калинина
Maskava   L7168 «НогиКрылья» 13:36
Анастасия Катковская
Sanktpēterburga   L769 «Инсайт» 10:18
Ольга Кириллова
Sanktpēterburga   L738 «Завтрак у Тихона» 09:16
Дмитрий Кичинский
Sanktpēterburga   L726 «Ultimate Survival» 08:52
Илья Колесников
Maskava   L7168 «НогиКрылья» 13:36
Алина Колесникова
Maskava   L767 «КоВаРо» 10:14
Пётр Корешонков
Sanktpēterburga   L724 «Солнышко» 08:48
Михаил Котов
Sanktpēterburga   L755 «КотЫ» 09:50
Виталий Кравченко
Maskava   L730 «Поквести» 09:00
Кирилл Кравченко
Sanktpēterburga   L7123 «X-Travel.sphinx» 12:06
Паша Крюков
Sanktpēterburga   L703 «Святой Сестрорецк!» 08:06
Илья Кузьмин
Sanktpēterburga   L7164 «Илюхины Рыбоньки» 13:28
Роман Кулагин
Puškina   L722 «Квант НастРоения» 08:44
Агриппина Куликова
Sanktpēterburga   L768 «Бесполезный жирный сын» 10:16
Виктория Курская
Sanktpēterburga   L7146 «Добродушные мишки» 12:52
Татьяна Лагуткина
Sanktpēterburga   L724 «Солнышко» 08:48
Маша Лапина
Sanktpēterburga   L734 «Cup of Coffee» 09:08
Денис Ларионов
Sanktpēterburga   L735 «Васьки» 09:10
Андрей Ли
Sanktpēterburga   L774 «Американка» 10:28
Дарья Лоцманова
Sanktpēterburga   L715 «Конец немного предсказуем...» 08:30
Елена Львова
Maskava   L701 «crazy mushrooms» 08:04
Александра Людомир
Maskava   L716 «Изюбры» 08:32
Владимир Матросов
Sanktpēterburga   L7149 «Маршмэллоу» 12:58
Полина Махлаева
Sanktpēterburga   L715 «Конец немного предсказуем...» 08:30
Оля Митькова
Sanktpēterburga   L7156 «Кура с гречей» 13:12
Виталий Мозин
Sanktpēterburga   L7140 «Ими_гордится_Лейбниц» 12:40
Наталья Молчанова
Sanktpēterburga   L7161 «Non stop» 13:22
Маша Морсковатых
Sanktpēterburga   L764 «Имени Маши Морсковатых» 10:08
Марина Мурашкина
Sanktpēterburga   L758 «Душевная кухня» 09:56
Людмила Мягкова
Maskava   L790 «Увлекаясь» 11:00
Дарья Наумова
Sanktpēterburga   L7151 «Уныние» 13:02
Ольга Невмержицкая
Sanktpēterburga   L7118 «Ботанчики vol.3» 11:56
Ольга Николаева
Ļeņingradas apgabals   L749 «Посторонним В!» 09:38
Анна Никонорова
Sanktpēterburga   L748 «Фрося и Дося» 09:36
Валерий Никулин
Sanktpēterburga   L744 «Пулково» 09:28
Евгения Нормарк
Sanktpēterburga   L7145 «Мерабы» 12:50
Степан Носов
Maskava   L739 «Помним Кайнозой» 09:18
Юля Нураева
Sanktpēterburga   L727 «Эх, Сова! Сова!» 08:54
Ольга Овчинская
Maskavas apgabals   L732 «Мельница» 09:04
Дарья Оглоблина
Sanktpēterburga   L7137 «Запасной экипаж Firefly» 12:34
Анна Павлова
Sanktpēterburga   L7100 «Прекрасная Зелёная» 11:20
Филипп Пантелеев
Sanktpēterburga   L709 «FlowerPower» 08:18
Ольга Пантелеева
Sanktpēterburga   L709 «FlowerPower» 08:18
Тимофей Панчук
Sanktpēterburga   L725 «[possum и co]» 08:50
Светлана Парилова
Sanktpēterburga   L7131 «СОВА» 12:22
Сергей Патрохин
Maskava   L731 «Луна в бутылке» 09:02
Ксения Пашкова
Maskava   L785 «Два города» 10:50
Татьяна Петрова
Maskavas apgabals   L705 «(Dis)Organization» 08:10
Максим Петухов
Sanktpēterburga   L711 «Просто Мырк!» 08:22
Елизавета Покудина
Sanktpēterburga   L7141 «Сочные пэрсики» 12:42
Дмитрий Поспелов
Maskava   L732 «Мельница» 09:04
Катерина Потёмина
Sanktpēterburga   L7173 «Задорный сфинкс» 13:46
Ленка Пудова
Maskava   L739 «Помним Кайнозой» 09:18
Настя Радченко
Sanktpēterburga   L783 «Слонозяблики» 10:46
Янина Рец
Sanktpēterburga   L760 «Ephemeris» 10:00
Александра Решетова
Maskava   L790 «Увлекаясь» 11:00
Наталья Решетова
Maskava   L790 «Увлекаясь» 11:00
Женя Родионова
Sanktpēterburga   L7108 «Эпатаж МВИ» 11:36
Кирилл Рудынский
Sanktpēterburga   L712 «СеКирКа» 08:24
Анна Савельева
Sanktpēterburga   L746 «Сфинксы блогерские» 09:32
Екатерина Савельева
Maskava   L751 «Жучки Царапаются» 09:42
Анна Савицкая
Sanktpēterburga   L7137 «Запасной экипаж Firefly» 12:34
Олеся Саломатова
Jaroslavļa   L7115 «МанНа Небесная» 11:50
Алексей Светлов
Maskava   L707 «Плов с ананасом» 08:14
Роман Свирин
Sanktpēterburga   L7113 «Скифы» 11:46
Аня Селигерская
Sanktpēterburga   L7143 «Не коко мне тут» 12:46
Екатерина Селютина
Sanktpēterburga   L732 «Мельница» 09:04
Наталья Сергеева
Sanktpēterburga   L7110 «Без балласта» 11:40
Райт Синориан
Maskava   L705 «(Dis)Organization» 08:10
Иван Скоробогатов
Sanktpēterburga   L737 «Marshmallow» 09:14
Евгения Скоробогатова
Sanktpēterburga   L737 «Marshmallow» 09:14
Марина Соколова
Sanktpēterburga   L747 «КРИСТАЛЛ» 09:34
Ника Соловьева
Sanktpēterburga   L7164 «Илюхины Рыбоньки» 13:28
Элина Соловьева
Sanktpēterburga   L7164 «Илюхины Рыбоньки» 13:28
Нина Спиридонова
Sanktpēterburga   L7170 «Гранд бомжевисты» 13:40
Анна Столпнер
Sanktpēterburga   L7176 «Бегущий Город» 13:52
АНДРЕЙ СУББОТИН
Sanktpēterburga   L714 «Япона МАТЬ» 08:28
Анастасия Сурикова
Maskava   L730 «Поквести» 09:00
Екатерина Терентьева
Sanktpēterburga   L7157 «1КП2КАФЕ» 13:14
Инна Тихонова
Maskava   L7155 «ЗЛовещие манулы» 13:10
Павел Тобенгауз
Maskava   L741 «Вставная челюсть» 09:22
Алексей Толок
Maskavas apgabals   L741 «Вставная челюсть» 09:22
Вера Тулькина
Sanktpēterburga   L714 «Япона МАТЬ» 08:28
Ирина Ульянова
Sanktpēterburga   L7132 «Священная брокколи» 12:24
Анна Усенко
Maskava   L740 «Людочка, сделаем круг!» 09:20
Сева Фёдоров
Sanktpēterburga   L7133 «Первые лица третьего шейха» 12:26
Настя Фёдорова
Sanktpēterburga   L708 «Белые медведи любят тебя» 08:16
Святослав Фельдшеров
Maskava   L784 «так она и поплывет» 10:48
НАТАЛЬЯ ФЕРТОВА
Sanktpēterburga   L714 «Япона МАТЬ» 08:28
Рушан Ханафиев
Maskava   L762 «Командор и леди Мэри» 10:04
Мария Ханафиева (Ревкова)
Maskava   L762 «Командор и леди Мэри» 10:04
Оля Ходюкова
Sanktpēterburga   L749 «Посторонним В!» 09:38
Диман Худышкин
Sanktpēterburga   L7162 «Агенты ШПРОТ» 13:24
Сергей Черевичко
Sanktpēterburga   L769 «Инсайт» 10:18
Елена Шаблий
Sanktpēterburga   L715 «Конец немного предсказуем...» 08:30
Марго Шаталина
Maskava   L719 «На абордаж!» 08:38
Виктор Шевцов
Sanktpēterburga   L763 «Мегамозг» 10:06
Маргарита Шинкевич
Sanktpēterburga   L7130 «Толстопузики» 12:20
Екатерина Шишкина
Sanktpēterburga   L793 «Пока не придумали» 11:06
Мария Шувалова
Sanktpēterburga   L7109 «Параноики» 11:38
Ольга Щупляк
Sanktpēterburga   L7136 «Смурфочки» 12:32
Ольга Южакова
Sanktpēterburga   L797 «Безглютенка» 11:14
Sergey Bankevich
Sanktpēterburga   L7169 «Надо было поездом!» 13:38
Nadia Fedorova
Sanktpēterburga   L792 «Хохо4а» 11:04
Grigoriy Puzankin
Maskava   L729 «Ленивые Вареники» 08:58
Liza Uspenskaya
Sanktpēterburga   L760 «Ephemeris» 10:00
Юлия Александрова
Sanktpēterburga   L771 «ЮНА» 10:22
Андрей Астахов
Maskava   L7144 «Лучезарные бобры» 12:48
Сергей Багин
Sanktpēterburga   L769 «Инсайт» 10:18
Виктория Бадисова
Sanktpēterburga   L7162 «Агенты ШПРОТ» 13:24
Александр Баранов
Sanktpēterburga   L774 «Американка» 10:28
Лев Беднягин
Sanktpēterburga   L702 «Хороший вопрос» 08:04
Наталья Быстрова
Maskavas apgabals   L789 «Wild Ravens» 10:58
Татьяна В
Čerepoveca   L707 «Плов с ананасом» 08:14
Алла Ваулина
Sanktpēterburga   L7167 «The Pooh» 13:34
Татьяна Войстрик
Sanktpēterburga   L704 «Так или иначе» 08:08
Евгений Володин
Maskava   L713 «патакоты» 08:26
Татьяна Воронина
Sanktpēterburga   L7173 «Задорный сфинкс» 13:46
Наталья Восканян
Sanktpēterburga   L7114 «Недобитые» 11:48
Надежда Галицкая
Sanktpēterburga   L795 «Чомга» 11:10
Татьяна Гончарова
Sanktpēterburga   L7137 «Запасной экипаж Firefly» 12:34
Вадим Дич
Sanktpēterburga   L7166 «Муми-Макс и все-все-все» 13:32
Игорь Долгополов
Sanktpēterburga   L769 «Инсайт» 10:18
Анна Дорошевская
Sanktpēterburga   L7119 «Родители на воле» 11:58
Ева Ева
Sanktpēterburga   L774 «Американка» 10:28
Дмитрий Ермаков
Maskavas apgabals   L788 «ХБТ» 10:56
Екатерина Жгулева
Sanktpēterburga   L7105 «Дьяволята» 11:30
Светлана Жемерова
Sanktpēterburga   L7101 «Mokum» 11:22
Алексей Жервэ
Sanktpēterburga   L787 «ШилоВ» 10:54
Юрий Зарудко
Sanktpēterburga   L791 «Новая папка (4)» 11:02
Светлана Звягина
Maskava   L7122 «За грибами» 12:04
Александр Иванов
Maskava   L7111 «АРБУЭ!!111» 11:42
Дмитрий Иванов
Maskava   L772 «Эффект Допплера» 10:24
Алина Иночкина
Sanktpēterburga   L766 «FANS» 10:12
Татьяна Иостман
Maskava   L777 «Сполох 3» 10:34
Александр Каламбет
Sanktpēterburga   L7141 «Сочные пэрсики» 12:42
Катя Калачёва
Sanktpēterburga   L768 «Бесполезный жирный сын» 10:16
Ольга Кваско
Sanktpēterburga   L7171 «surge et age» 13:42
Федор Кириллов
Sanktpēterburga   L7173 «Задорный сфинкс» 13:46
Светлана Климкина
Sanktpēterburga   L757 «Парус» 09:54
Мария Комар
Jaroslavļa   L7115 «МанНа Небесная» 11:50
Галина Котельникова
Sanktpēterburga   L7147 «Sharp PingWin» 12:54
Анна Курхинен
Sanktpēterburga   L720 «Альфа» 08:40
Елена Курчакова
Sanktpēterburga   L7112 «Спиногрызы» 11:44
Анастасия Кухарь
Tvera   L736 «Модильон» 09:12
Роман Ларионов
Sanktpēterburga   L726 «Ultimate Survival» 08:52
Наталья Левшакова
Sanktpēterburga   L782 «ЛМ» 10:44
Елизавета Логашева
Tālo ārzemju pilsētas   L7162 «Агенты ШПРОТ» 13:24
Екатерина Луценко
Sanktpēterburga   L712 «СеКирКа» 08:24
Елена Макрушина
Sanktpēterburga   L7118 «Ботанчики vol.3» 11:56
Татьяна Манухина
Sanktpēterburga   L754 «хатифнатты» 09:48
Юлия Мел
Maskava   L773 «Глубокий поиск» 10:26
Ксения Миненкова
Sanktpēterburga   L794 «ДеФФчонки» 11:08
Наталия Моисеева
Sanktpēterburga   L717 «Амбивалентные Ленивцы» 08:34
Игорь Москалёв
Maskava   L752 «Модель для сборки» 09:44
Марина Мухина
Sanktpēterburga   L7105 «Дьяволята» 11:30
Дмитрий Некрасов
Sanktpēterburga   L765 «Трионикс» 10:10
Михаил Новиков
Sanktpēterburga   L7120 «КАрМА» 12:00
Станислав Обухов
Sanktpēterburga   L7149 «Маршмэллоу» 12:58
Галина Озерова
Sanktpēterburga   L724 «Солнышко» 08:48
Мария Осипова
Sanktpēterburga   L7139 «Барсуки» 12:38
Яна Петрова
Sanktpēterburga   L7139 «Барсуки» 12:38
Анатолий Поляков
Sanktpēterburga   L779 «имени РайанаГослинга» 10:38
Анна Родичева
Sanktpēterburga   L781 «Критские барсуки-2» 10:42
Вероника Русинова
Sanktpēterburga   L7125 «the Pink Panther» 12:10
Мария Сватковская
Sanktpēterburga   L7165 «Атом» 13:30
Волков Сергей
Sanktpēterburga   L757 «Парус» 09:54
Станислав [ДОК] Скворцов
Sanktpēterburga   L727 «Эх, Сова! Сова!» 08:54
Павел Соколов
Maskavas apgabals   L788 «ХБТ» 10:56
Анна Соколова
Sanktpēterburga   L7118 «Ботанчики vol.3» 11:56
Иван Сопов
Sanktpēterburga   L7177 «Почтальон» 13:54
Росинкевич Станислав
Sanktpēterburga   L7159 «Инфинити» 13:18
Дмитрий Степанов
Sanktpēterburga   L774 «Американка» 10:28
Сергей Стрельников
Sanktpēterburga   L733 «голова-нога» 09:06
Юлия Тарасенко
Sanktpēterburga   L723 «Богини... Просто Богини» 08:46
Евгения Теровская
Sanktpēterburga   L7102 «Tardigrada» 11:24
Ольга Тимошина
Sanktpēterburga   L721 «Фёдоры» 08:42
Артем Фадеев
Sanktpēterburga   L7152 «Кондратий Пришел» 13:04
Алёна Федотова
Maskava   L7116 «Капитан Морган» 11:52
Даниил Фукалов
Sanktpēterburga   L721 «Фёдоры» 08:42
Марина Цыганова
Sanktpēterburga   L7138 «Великолепная четверка» 12:36
Татьяна Чагадар
Sanktpēterburga   L795 «Чомга» 11:10
Юлия Чица
Maskava   L799 «Безымянная» 11:18
Антон Чухнов
Sanktpēterburga   L717 «Амбивалентные Ленивцы» 08:34
Алена Шабалина
Sanktpēterburga   L768 «Бесполезный жирный сын» 10:16
Мирослава Шамсиева
Sanktpēterburga   L7174 «Run&Jump» 13:48
Константин Шибут
Sanktpēterburga   L797 «Безглютенка» 11:14
Сергей Широкин
Maskavas apgabals   L753 «Мильон терзаний» 09:46
Николай Шнаревич
Sanktpēterburga   L7163 «Гнием вместе» 13:26
YULA KASATKINA
Maskava   L7168 «НогиКрылья» 13:36
Boris Rudla
Sanktpēterburga   L7148 «Krendel» 12:56
Наталья Абейдулина
Sanktpēterburga   L7160 «герои» 13:20
Мария Абрамова
Sanktpēterburga   L7134 «Не Просто Черепахи» 12:28
Анастасия Агеева
Sanktpēterburga   L7132 «Священная брокколи» 12:24
Тоня Агуреева
Sanktpēterburga   L7135 «Антошка» 12:30
Алексей Айрапетов
Maskava   L728 «Умортерра» 08:56
Ольга Акимова
Sanktpēterburga   L779 «имени РайанаГослинга» 10:38
Илья Алексеев
Sanktpēterburga   L750 «Лошадка в тумане» 09:40
Александра Алексеева
Sanktpēterburga   L7139 «Барсуки» 12:38
Галина Алексеева
Sanktpēterburga   L794 «ДеФФчонки» 11:08
Лидия Андронова
Sanktpēterburga   L7136 «Смурфочки» 12:32
Илья Антоненко
Sanktpēterburga   L7176 «Бегущий Город» 13:52
Григорий Артамошин
Sanktpēterburga   L7112 «Спиногрызы» 11:44
Заботин Артём
Sanktpēterburga   L7153 «Игорюха» 13:06
Наталья Астахова
Maskava   L7144 «Лучезарные бобры» 12:48
Алиса Афанасьева
Sanktpēterburga   L7106 «Зиккурат» 11:32
Светлана Афанасьева
Sanktpēterburga   L7106 «Зиккурат» 11:32
Григорий Бам
Sanktpēterburga   L7146 «Добродушные мишки» 12:52
Александр Бандура
Sanktpēterburga   L7105 «Дьяволята» 11:30
Юлия Басманова
Sanktpēterburga   L7121 «Xtreem» 12:02
Валерия Бежанова
Sanktpēterburga   L761 «БРысь» 10:02
Сауле Бекова
Sanktpēterburga   L735 «Васьки» 09:10
Александр Богачев
Tvera   L710 «Борода» 08:20
Александр Бодров
Sanktpēterburga   L7119 «Родители на воле» 11:58
Георгий Бодров
Sanktpēterburga   L7119 «Родители на воле» 11:58
Анна Бойкова
Sanktpēterburga   L794 «ДеФФчонки» 11:08
Дмитрий Бордюгов
Sanktpēterburga   L756 «Тряся Маракасами» 09:52
Любовь Брагина
Sanktpēterburga   L7174 «Run&Jump» 13:48
Елена Булатова
Ņižņijnovgoroda   L7140 «Ими_гордится_Лейбниц» 12:40
Дмитрий Булгаков
Maskava   L788 «ХБТ» 10:56
Дмитрий Буров
Sanktpēterburga   L759 «МурЗяблики» 09:58
Анна Буртонова
Sanktpēterburga   L7123 «X-Travel.sphinx» 12:06
Тихон ВАСИЛЬЕВ
Sanktpēterburga   L7175 «ПОРОСЕЛЬ» 13:50
юрий Васильев
Sanktpēterburga   L7175 «ПОРОСЕЛЬ» 13:50
Полина Васильева
Sanktpēterburga   L7175 «ПОРОСЕЛЬ» 13:50
Валерий Вачегин
Sanktpēterburga   L735 «Васьки» 09:10
Даниил Веретенников
Sanktpēterburga   L702 «Хороший вопрос» 08:04
Ольга Висленева
Sanktpēterburga   L721 «Фёдоры» 08:42
Анастасия Волжина
Sanktpēterburga   L7174 «Run&Jump» 13:48
Юлия Волкова
Maskava   L773 «Глубокий поиск» 10:26
Екатерина Володкович
Sanktpēterburga   L7108 «Эпатаж МВИ» 11:36
Игорь Воробьев
Sanktpēterburga   L772 «Эффект Допплера» 10:24
Дарья Воробьева
Maskava   L772 «Эффект Допплера» 10:24
Павел Воронин
Maskava   L729 «Ленивые Вареники» 08:58
Елена Воротникова
Maskavas apgabals   L7155 «ЗЛовещие манулы» 13:10
Андрей Восканян
Sanktpēterburga   L7114 «Недобитые» 11:48
Юлия Выскребенцева
Maskava   L759 «МурЗяблики» 09:58
Ольга Гилева
Sanktpēterburga   L776 «Преодолеваем» 10:32
Ольга Глотова
Sanktpēterburga   L7101 «Mokum» 11:22
Валерия Годовикова
Maskava   L729 «Ленивые Вареники» 08:58
Александра Голик
Sanktpēterburga   L7153 «Игорюха» 13:06
Александр Горелик
Sanktpēterburga   L746 «Сфинксы блогерские» 09:32
Наталья Горобец
Sanktpēterburga   L740 «Людочка, сделаем круг!» 09:20
Александр Горячев
Sanktpēterburga   L781 «Критские барсуки-2» 10:42
Ирина Григорьева
Sanktpēterburga   L7114 «Недобитые» 11:48
Эльмира Губина
Sanktpēterburga   L759 «МурЗяблики» 09:58
Ольга Гуськина
Maskavas apgabals   L770 «Рабочее» 10:20
Валерий Давыдов
Sanktpēterburga   L778 «Кембелтоны» 10:36
Дарья Давыдова
Sanktpēterburga   L778 «Кембелтоны» 10:36
Анна Даутова
Sanktpēterburga   L7161 «Non stop» 13:22
Тимофей Дементьев
Maskavas apgabals   L710 «Борода» 08:20
Максим Дич
Sanktpēterburga   L7166 «Муми-Макс и все-все-все» 13:32
Никита Долгов
Sanktpēterburga   L7104 «Ола, Педро!» 11:28
Евгения Долотова
Sanktpēterburga   L719 «На абордаж!» 08:38
Вячеслав Дробков
Sanktpēterburga   L726 «Ultimate Survival» 08:52
Ренат Дуняшов
Maskava   L7111 «АРБУЭ!!111» 11:42
Ирина Еланова
Maskava   L751 «Жучки Царапаются» 09:42
Кирюшкина Елена
Совхоз Заречье   L772 «Эффект Допплера» 10:24
Светлана Емельянова
Maskava   L701 «crazy mushrooms» 08:04
Никола Жервэ
Sanktpēterburga   L787 «ШилоВ» 10:54
Александр Забугорный
Sanktpēterburga   L719 «На абордаж!» 08:38
Анна Загребина
Maskava   L777 «Сполох 3» 10:34
Игорь Заичка
Sanktpēterburga   L7154 «Четверка из Шира» 13:08
Юлия Зайцева
Sanktpēterburga   L7145 «Мерабы» 12:50
Виктория Зарудко
Sanktpēterburga   L791 «Новая папка (4)» 11:02
Софья Захарченко
Sanktpēterburga   L7123 «X-Travel.sphinx» 12:06
Марат Зотов
Sanktpēterburga   L7100 «Прекрасная Зелёная» 11:20
Светлана Зубкова
Sanktpēterburga   L780 «Tramontana» 10:40
Катерина Зыблева
Sanktpēterburga   L709 «FlowerPower» 08:18
Никита Зюзин
Sanktpēterburga   L7109 «Параноики» 11:38
Евгения Иванова
Sanktpēterburga   L7151 «Уныние» 13:02
Кристина Иванова
Sanktpēterburga   L7176 «Бегущий Город» 13:52
Светлана Иванова
Sanktpēterburga   L738 «Завтрак у Тихона» 09:16
Сережа Иващенко
Sanktpēterburga   L7176 «Бегущий Город» 13:52
Сергей Ивленков
Maskavas apgabals   L788 «ХБТ» 10:56
Ирина Игонина
Sanktpēterburga   L7165 «Атом» 13:30
Федор Иночкин
Sanktpēterburga   L766 «FANS» 10:12
Данила Иостман
Maskava   L777 «Сполох 3» 10:34
Митя Иоффе
Sanktpēterburga   L7150 «Барселонский метрополитен» 13:00
Тимур Исхаков
Maskava   L7128 «Халк и Кот» 12:16
Наталья Июдина
Maskava   L731 «Луна в бутылке» 09:02
Евгения Калясина
Sanktpēterburga   L736 «Модильон» 09:12
Павел Карбашов
Veļikijnovgoroda   L7153 «Игорюха» 13:06
Сергей Карлин
Sanktpēterburga   L7120 «КАрМА» 12:00
Александр Карпов
Sanktpēterburga   L7154 «Четверка из Шира» 13:08
Алексей Киреев
Sanktpēterburga   L7132 «Священная брокколи» 12:24
Елена Клименская
Sanktpēterburga   L797 «Безглютенка» 11:14
Анастасия Коваль
Sanktpēterburga   L720 «Альфа» 08:40
Александра Колсанова
Sanktpēterburga   L7101 «Mokum» 11:22
Мария Колюбаева
Sanktpēterburga   L7152 «Кондратий Пришел» 13:04
Александра Ком
Sanktpēterburga   L715 «Конец немного предсказуем...» 08:30
Дарья Коновалова
Sanktpēterburga   L723 «Богини... Просто Богини» 08:46
Алексей Копейкин
Sanktpēterburga   L782 «ЛМ» 10:44
Марина Корешонкова
Sanktpēterburga   L724 «Солнышко» 08:48
Любовь Кормилицына
Sanktpēterburga   L7109 «Параноики» 11:38
Анастасия Котова
Sanktpēterburga   L755 «КотЫ» 09:50
Надя Крас
Sanktpēterburga   L771 «ЮНА» 10:22
Галина Крылова
Sanktpēterburga   L744 «Пулково» 09:28
Алексей Кузнецов
Sanktpēterburga   L793 «Пока не придумали» 11:06
Анастасия Кузнецова
Sanktpēterburga   L712 «СеКирКа» 08:24
Андрей Кузьмин
Maskava   L751 «Жучки Царапаются» 09:42
Екатерина Кузьмина
Maskava   L751 «Жучки Царапаются» 09:42
Юля Кузьмина
Sanktpēterburga   L764 «Имени Маши Морсковатых» 10:08
Анна Кукина
Sanktpēterburga   L781 «Критские барсуки-2» 10:42
Анна Куликова
Sanktpēterburga   L759 «МурЗяблики» 09:58
Анастасия Купка
Sanktpēterburga   L7141 «Сочные пэрсики» 12:42
Полина Курская
Sanktpēterburga   L7146 «Добродушные мишки» 12:52
Игорь Лазарев
Sanktpēterburga   L7153 «Игорюха» 13:06
Юрий Лапко
Sanktpēterburga   L780 «Tramontana» 10:40
Аня Лебедева
Sanktpēterburga   L771 «ЮНА» 10:22
Леша Лещук
Maskava   L734 «Cup of Coffee» 09:08
Павел Липанов
Sanktpēterburga   L7167 «The Pooh» 13:34
Евгения Литвиненкова
Sanktpēterburga   L7157 «1КП2КАФЕ» 13:14
Дмитрий Лобович
Maskavas apgabals   L770 «Рабочее» 10:20
Иван Лушников
Sanktpēterburga   L7154 «Четверка из Шира» 13:08
Мария Максимова
Sanktpēterburga   L7159 «Инфинити» 13:18
Георгий Малец
Maskava   L7111 «АРБУЭ!!111» 11:42
Александр Марковский
Sanktpēterburga   L798 «О-олеля» 11:16
Катерина Маршицкая
Maskava   L7136 «Смурфочки» 12:32
Александр Марьин
Sanktpēterburga   L764 «Имени Маши Морсковатых» 10:08
Ольга Мельник
Sanktpēterburga   L7118 «Ботанчики vol.3» 11:56
Анастасия Милиганова
Sanktpēterburga   L7129 «Bladecrawlers» 12:18
Татьяна Миронова
Sanktpēterburga   L782 «ЛМ» 10:44
Алексей Митьков
Sanktpēterburga   L7156 «Кура с гречей» 13:12
Анастасия Михайлова
Sanktpēterburga   L7171 «surge et age» 13:42
Мария Михайлова
Sanktpēterburga   L7145 «Мерабы» 12:50
Хо Мария Михеенко
Sanktpēterburga   L727 «Эх, Сова! Сова!» 08:54
Алла Мишенина
Sanktpēterburga   L746 «Сфинксы блогерские» 09:32
Павел Муравник
Sanktpēterburga   L7166 «Муми-Макс и все-все-все» 13:32
Михаил Нагорный
Sanktpēterburga   L7159 «Инфинити» 13:18
Павел Недвига
Sanktpēterburga   L781 «Критские барсуки-2» 10:42
Ольга Некрасова
Sanktpēterburga   L775 «Подкустовный выползень» 10:30
Екатерина Нигова
Maskava   L728 «Умортерра» 08:56
Александра Нистратова
Maskava   L789 «Wild Ravens» 10:58
Екатерина Нифонтова
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   L7100 «Прекрасная Зелёная» 11:20
Игорь Новиков
Maskavas apgabals   L789 «Wild Ravens» 10:58
Анна Новикова
Sanktpēterburga   L7120 «КАрМА» 12:00
Антон Нуйкин
Sanktpēterburga   L7151 «Уныние» 13:02
Дмитрий Павлов
Sanktpēterburga   L7142 «Через вселенную» 12:44
Ольга Павлова
Sanktpēterburga   L7100 «Прекрасная Зелёная» 11:20
Наталья Павловская
Sanktpēterburga   L783 «Слонозяблики» 10:46
Петр Павлушков
Sanktpēterburga   L7165 «Атом» 13:30
Мария Павлушкова
Sanktpēterburga   L7165 «Атом» 13:30
Светлана Пакальнис
Sanktpēterburga   L747 «КРИСТАЛЛ» 09:34
Аня Парилова
Sanktpēterburga   L7131 «СОВА» 12:22
Ольга Пахарева
Sanktpēterburga   L776 «Преодолеваем» 10:32
Федор Пашинцев
Maskava   L798 «О-олеля» 11:16
Александра Пашкова
Sanktpēterburga   L7150 «Барселонский метрополитен» 13:00
Антон Перфильев
Maskava   L7111 «АРБУЭ!!111» 11:42
Ирина Петрова
Sanktpēterburga   L794 «ДеФФчонки» 11:08
Анастасия Петровская
Sanktpēterburga   L7103 «котики» 11:26
Иван Печников
Sanktpēterburga   L7177 «Почтальон» 13:54
Ольга Полякова
Sanktpēterburga   L779 «имени РайанаГослинга» 10:38
Юлия Пономарева
Sanktpēterburga   L743 «голубые панды» 09:26
Лилия Прилипкина
Sanktpēterburga   L789 «Wild Ravens» 10:58
Галина Прокофьева
Sanktpēterburga   L7150 «Барселонский метрополитен» 13:00
Андрей Радченко
Sanktpēterburga   L783 «Слонозяблики» 10:46
Александра Рейшахрит
Sanktpēterburga   L7144 «Лучезарные бобры» 12:48
Екатерина Романихина
Maskava   L767 «КоВаРо» 10:14
Василий Романов
Sanktpēterburga   L7154 «Четверка из Шира» 13:08
Оксана Руденко
Sanktpēterburga   L7101 «Mokum» 11:22
Инга Русакова
Sanktpēterburga   L7108 «Эпатаж МВИ» 11:36
Юрий Русинов
Sanktpēterburga   L7125 «the Pink Panther» 12:10
Елена Северная
Sanktpēterburga   L754 «хатифнатты» 09:48
Ксения Северова
Sanktpēterburga   L7159 «Инфинити» 13:18
Оля Сельцова
Sanktpēterburga   L7131 «СОВА» 12:22
Татьяна Сельцова
Sanktpēterburga   L7131 «СОВА» 12:22
Филипп Сергеев
Sanktpēterburga   L7125 «the Pink Panther» 12:10
Валентина Сергеева
Sanktpēterburga   L7125 «the Pink Panther» 12:10
Дарья Сергеева
Sanktpēterburga   L7151 «Уныние» 13:02
Павел Серпухов
Sanktpēterburga   L7157 «1КП2КАФЕ» 13:14
Ксения Сидоренко
Sanktpēterburga   L7128 «Халк и Кот» 12:16
Павел Сидоренко
Sanktpēterburga   L7128 «Халк и Кот» 12:16
Анна Силифонова
Sanktpēterburga   L7141 «Сочные пэрсики» 12:42
СЕРАФИМА НИКОЛАЕВА СКРЫННИКОВА
Sanktpēterburga   L7175 «ПОРОСЕЛЬ» 13:50
Денис Слепцов
Sanktpēterburga   L7172 «Жертвы санитаров» 13:44
Дмитрий Сляднев
Maskava   L740 «Людочка, сделаем круг!» 09:20
Станислав Смирнов
Sanktpēterburga   L7161 «Non stop» 13:22
Глаша Смульская
Sanktpēterburga   L763 «Мегамозг» 10:06
Антон Смульский
Sanktpēterburga   L763 «Мегамозг» 10:06
Сергей Соколов
Sanktpēterburga   L7170 «Гранд бомжевисты» 13:40
Анастасия Соколова
Sanktpēterburga   L7170 «Гранд бомжевисты» 13:40
Софья Соколова
Sanktpēterburga   L748 «Фрося и Дося» 09:36
Евгения Сопова
Sanktpēterburga   L7177 «Почтальон» 13:54
Яна Спицына
Sanktpēterburga   L726 «Ultimate Survival» 08:52
Настя Старкова
Sanktpēterburga   L780 «Tramontana» 10:40
Анна Степанова
Sanktpēterburga   L7104 «Ола, Педро!» 11:28
Анна Стрепетова
Sanktpēterburga   L7110 «Без балласта» 11:40
Галина Ступина
Sanktpēterburga   L758 «Душевная кухня» 09:56
Галина Сучкова
Sanktpēterburga   L7110 «Без балласта» 11:40
Анна Табулович
Sanktpēterburga   L7106 «Зиккурат» 11:32
Иван Тарасов
Sanktpēterburga   L7105 «Дьяволята» 11:30
Татьяна Темерева
Sanktpēterburga   L7169 «Надо было поездом!» 13:38
Дамир Тимкаев
Sanktpēterburga   L735 «Васьки» 09:10
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   L783 «Слонозяблики» 10:46
Леонид Толкушин
Sanktpēterburga   L7170 «Гранд бомжевисты» 13:40
Олеся Томашенко
Sanktpēterburga   L736 «Модильон» 09:12
Ольга Трусова
Sanktpēterburga   L791 «Новая папка (4)» 11:02
Юлия Тураева
Sanktpēterburga   L734 «Cup of Coffee» 09:08
Артемий Турчаненко
Sanktpēterburga   L7161 «Non stop» 13:22
Дмитрий Тюфтяков
Sanktpēterburga   L791 «Новая папка (4)» 11:02
Зуфар Фахуртдинов
Sanktpēterburga   L7102 «Tardigrada» 11:24
Анна Фёдорова
Sanktpēterburga   L795 «Чомга» 11:10
Екатерина Федорова
Sanktpēterburga   L708 «Белые медведи любят тебя» 08:16
Сергей Федюкович
Sanktpēterburga   L755 «КотЫ» 09:50
Роман Фертов
Sanktpēterburga   L714 «Япона МАТЬ» 08:28
Олеся Фомичева
Sanktpēterburga   L747 «КРИСТАЛЛ» 09:34
Ольга Холомьева
Sanktpēterburga   L7121 «Xtreem» 12:02
Марина Хохрякова
Sanktpēterburga   L704 «Так или иначе» 08:08
Наталья Цветкова
Sanktpēterburga   L7142 «Через вселенную» 12:44
Екатерина Цветова
Sanktpēterburga   L7108 «Эпатаж МВИ» 11:36
Кирилл Цыганов
Sanktpēterburga   L7138 «Великолепная четверка» 12:36
Сергей Цыганов
Sanktpēterburga   L7138 «Великолепная четверка» 12:36
Настя Цыганова
Sanktpēterburga   L7138 «Великолепная четверка» 12:36
Кристина Чаплина
Sanktpēterburga   L743 «голубые панды» 09:26
Сергей Чернышев
Sanktpēterburga   L712 «СеКирКа» 08:24
Анна Черпухина
Sanktpēterburga   L7177 «Почтальон» 13:54
Максим Шарипов
Sanktpēterburga   L750 «Лошадка в тумане» 09:40
Гриша Шевцов
Sanktpēterburga   L763 «Мегамозг» 10:06
Иван Шинкевич
Sanktpēterburga   L7130 «Толстопузики» 12:20
Саша Широкина
Maskavas apgabals   L753 «Мильон терзаний» 09:46
Дарья Шлыкова
Sanktpēterburga   L7174 «Run&Jump» 13:48
Антон Шляков
Sanktpēterburga   L765 «Трионикс» 10:10
Екатерина Шолохова
Maskava   L705 «(Dis)Organization» 08:10
Ксения Шурухина
Sanktpēterburga   L7169 «Надо было поездом!» 13:38
Дарья Юськова
Sanktpēterburga   L743 «голубые панды» 09:26
Елена Ютилова
Sanktpēterburga   L738 «Завтрак у Тихона» 09:16
Владислав Якимов
Sanktpēterburga   L765 «Трионикс» 10:10
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
L701 08:04 crazy mushrooms

L701

Светлана Емельянова

Maskava

МГУ , Москва , психфак
L702 08:04 Хороший вопрос

L702

Лев Беднягин

Sanktpēterburga

Даниил Веретенников

Sanktpēterburga

L703 08:06 Святой Сестрорецк!

L703

Паша Крюков

Sanktpēterburga

L704 08:08 Так или иначе
Марина Хохрякова

Sanktpēterburga

L705 08:10 (Dis)Organization

L705

Татьяна Петрова

Maskavas apgabals

Екатерина Шолохова

Maskava

L706 08:12 Маленькие счастливые эльфы встречают противную утку-извращенку

L706

L707 08:14 Плов с ананасом
L708 08:16 Белые медведи любят тебя

L708

Настя Фёдорова

Sanktpēterburga

Екатерина Федорова

Sanktpēterburga

геофак , Океанологи , СПбГУ , ЛГУ им. Пушкина
L709 08:18 FlowerPower

L709

Катерина Зыблева

Sanktpēterburga

L710 08:20 Борода

L710

Дарья Богачева

Maskavas apgabals

Александр Богачев

Tvera

Тимофей Дементьев

Maskavas apgabals

НИУ МЭИ
L711 08:22 Просто Мырк!

L711

Максим Петухов

Sanktpēterburga

L712 08:24 СеКирКа

L712

Анастасия Кузнецова

Sanktpēterburga

Сергей Чернышев

Sanktpēterburga

L713 08:26 патакоты
L714 08:28 Япона МАТЬ

L714

Вера Тулькина

Sanktpēterburga

Роман Фертов

Sanktpēterburga

СПбГПУ
L715 08:30 Конец немного предсказуем...

L715

Елена Шаблий

Sanktpēterburga

Александра Ком

Sanktpēterburga

L716 08:32 Изюбры

L716

МАИ , ГосНИИАС
L717 08:34 Амбивалентные Ленивцы

L717

Антон Чухнов

Sanktpēterburga

L719 08:38 На абордаж!

L719

Евгения Долотова

Sanktpēterburga

Александр Забугорный

Sanktpēterburga

L720 08:40 Альфа

L720

Анна Курхинен

Sanktpēterburga

Анастасия Коваль

Sanktpēterburga

L721 08:42 Фёдоры

L721

Ольга Тимошина

Sanktpēterburga

Даниил Фукалов

Sanktpēterburga

Ольга Висленева

Sanktpēterburga

L722 08:44 Квант НастРоения

L722

L723 08:46 Богини... Просто Богини

L723

Юлия Тарасенко

Sanktpēterburga

Дарья Коновалова

Sanktpēterburga

L724 08:48 Солнышко

L724

Галина Озерова

Sanktpēterburga

Марина Корешонкова

Sanktpēterburga

СПбГТИ (ТУ)
L725 08:50 [possum и co]
Тимофей Панчук

Sanktpēterburga

ФМЛ 239 , НИУ ИТМО
L726 08:52 Ultimate Survival

L726

Роман Ларионов

Sanktpēterburga

Вячеслав Дробков

Sanktpēterburga

Яна Спицына

Sanktpēterburga

L727 08:54 Эх, Сова! Сова!

L727

Юля Нураева

Sanktpēterburga

Хо Мария Михеенко

Sanktpēterburga

СПО "Мишка" , Школа №43 , СПб ГЭТУ ЛЭТИ , СПбГПУ
L728 08:56 Умортерра

L728

Алексей Айрапетов

Maskava

Екатерина Нигова

Maskava

L729 08:58 Ленивые Вареники

L729

Павел Воронин

Maskava

Валерия Годовикова

Maskava

L730 09:00 Поквести

L730

Поквести
L731 09:02 Луна в бутылке

L731

Наталья Июдина

Maskava

L732 09:04 Мельница

L732

L733 09:06 голова-нога

L733

L734 09:08 Cup of Coffee

L734

Катя Гусева

Sanktpēterburga

Маша Лапина

Sanktpēterburga

Леша Лещук

Maskava

Юлия Тураева

Sanktpēterburga

автостоп , МГТУ им. Н.Э.Баумана , СПбГПУ
L735 09:10 Васьки
Денис Ларионов

Sanktpēterburga

Сауле Бекова

Sanktpēterburga

Валерий Вачегин

Sanktpēterburga

Дамир Тимкаев

Sanktpēterburga

L736 09:12 Модильон

L736

Наталья Демина

Sanktpēterburga

Евгения Калясина

Sanktpēterburga

Олеся Томашенко

Sanktpēterburga

L737 09:14 Marshmallow

L737

Купчино , СПб ГЭТУ ЛЭТИ , НИУ ИТМО
L738 09:16 Завтрак у Тихона

L738

Светлана Иванова

Sanktpēterburga

Елена Ютилова

Sanktpēterburga

L739 09:18 Помним Кайнозой

L739

МПГУ , РНИМУ им. Н.И.Пирогова , НИУ ВШЭ
L740 09:20 Людочка, сделаем круг!

L740

Наталья Горобец

Sanktpēterburga

Дмитрий Сляднев

Maskava

L741 09:22 Вставная челюсть

L741

L742 09:24 бубликология

L742

Саша Йомер

Sanktpēterburga

L743 09:26 голубые панды

L743

Юлия Пономарева

Sanktpēterburga

Кристина Чаплина

Sanktpēterburga

Дарья Юськова

Sanktpēterburga

L744 09:28 Пулково

L744

Галина Крылова

Sanktpēterburga

L745 09:30 Новый поворот

L745

Alexey Gurevich

Sanktpēterburga

Алёнка Гуревич

Sanktpēterburga

L746 09:32 Сфинксы блогерские

L746

Анна Савельева

Sanktpēterburga

Александр Горелик

Sanktpēterburga

Алла Мишенина

Sanktpēterburga

spbblog
L747 09:34 КРИСТАЛЛ

L747

Светлана Пакальнис

Sanktpēterburga

Олеся Фомичева

Sanktpēterburga

L748 09:36 Фрося и Дося

L748

Софья Соколова

Sanktpēterburga

L749 09:38 Посторонним В!

L749

Ольга Николаева

Ļeņingradas apgabals

Оля Ходюкова

Sanktpēterburga

ПГУПС , СПбГПУ
L750 09:40 Лошадка в тумане

L750

Илья Алексеев

Sanktpēterburga

Максим Шарипов

Sanktpēterburga

L751 09:42 Жучки Царапаются

L751

Ирина Еланова

Maskava

Андрей Кузьмин

Maskava

Екатерина Кузьмина

Maskava

L752 09:44 Модель для сборки

L752

мдс
L753 09:46 Мильон терзаний

L753

Сергей Широкин

Maskavas apgabals

Саша Широкина

Maskavas apgabals

ЧГК
L754 09:48 хатифнатты

L754

Елена Северная

Sanktpēterburga

L755 09:50 КотЫ

L755

Михаил Котов

Sanktpēterburga

Анастасия Котова

Sanktpēterburga

Сергей Федюкович

Sanktpēterburga

L756 09:52 Тряся Маракасами

L756

Kseniya Smaragdina

Sanktpēterburga

Кирилл Ерастов

Sanktpēterburga

Дмитрий Бордюгов

Sanktpēterburga

СПО "Мишка" , СПб ГЭТУ ЛЭТИ , НИУ ИТМО , СПбГПУ
L757 09:54 Парус

L757

НИУ ВШЭ , СПбГУ
L758 09:56 Душевная кухня

L758

Галина Ступина

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , GaGagames , ЛГУ им. Пушкина
L759 09:58 МурЗяблики

L759

Дмитрий Буров

Sanktpēterburga

Юлия Выскребенцева

Maskava

Эльмира Губина

Sanktpēterburga

Анна Куликова

Sanktpēterburga

L760 10:00 Ephemeris

L760

Янина Рец

Sanktpēterburga

Liza Uspenskaya

Sanktpēterburga

СПб ГЭТУ ЛЭТИ
L761 10:02 БРысь

L761

Юрий Бунаков

Sanktpēterburga

Валерия Бежанова

Sanktpēterburga

L762 10:04 Командор и леди Мэри

L762

Москва , Ховрино , ВГИК , Черноморский флот , САО , QUESTORIA
L763 10:06 Мегамозг

L763

Виктор Шевцов

Sanktpēterburga

Глаша Смульская

Sanktpēterburga

Антон Смульский

Sanktpēterburga

Гриша Шевцов

Sanktpēterburga

L764 10:08 Имени Маши Морсковатых

L764

Юля Кузьмина

Sanktpēterburga

Александр Марьин

Sanktpēterburga

Петергоф , ПУНК , филфак , Физфак , соцфак , лалки , СПбГУ
L765 10:10 Трионикс

L765

Антон Шляков

Sanktpēterburga

Владислав Якимов

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , НИУ ИТМО
L766 10:12 FANS

L766

Алина Иночкина

Sanktpēterburga

Федор Иночкин

Sanktpēterburga

ФМЛ 239 , СПбГПУ , СПбГУ
L767 10:14 КоВаРо

L767

Екатерина Романихина

Maskava

L768 10:16 Бесполезный жирный сын

L768

Мат-мех , СПбСО , Астрономы , Геодезист , СПО "Сказка" , СПбГГУ , СПбГУ
L769 10:18 Инсайт

L769

L770 10:20 Рабочее

L770

Иван Гуськин

Maskavas apgabals

Ольга Гуськина

Maskavas apgabals

Дмитрий Лобович

Maskavas apgabals

L771 10:22 ЮНА

L771

Надя Крас

Sanktpēterburga

Аня Лебедева

Sanktpēterburga

L772 10:24 Эффект Допплера

L772

Игорь Воробьев

Sanktpēterburga

Дарья Воробьева

Maskava

Кирюшкина Елена

Совхоз Заречье

ПГУПС , Санкт-Петербург
L773 10:26 Глубокий поиск

L773

Юлия Мел

Maskava

Юлия Волкова

Maskava

L774 10:28 Американка

L774

Андрей Ли

Sanktpēterburga

Ева Ева

Sanktpēterburga

5-6-7-8
L775 10:30 Подкустовный выползень

L775

Ольга Некрасова

Sanktpēterburga

СПбГАСУ , геофак , Санкт-Петербург , Идиоты , СПбГУ
L776 10:32 Преодолеваем

L776

Дарья Иудина

Sanktpēterburga

Ольга Гилева

Sanktpēterburga

Ольга Пахарева

Sanktpēterburga

ССО «Монолит» , Deloitte , СГЭУ
L777 10:34 Сполох 3

L777

Анна Загребина

Maskava

Данила Иостман

Maskava

Сполох
L778 10:36 Кембелтоны
Ольга Давыдова

Sanktpēterburga

Валерий Давыдов

Sanktpēterburga

Дарья Давыдова

Sanktpēterburga

L779 10:38 имени РайанаГослинга

L779

Ольга Акимова

Sanktpēterburga

Ольга Полякова

Sanktpēterburga

L780 10:40 Tramontana

L780

Денис Брилин

Sanktpēterburga

Светлана Зубкова

Sanktpēterburga

Юрий Лапко

Sanktpēterburga

Настя Старкова

Sanktpēterburga

L781 10:42 Критские барсуки-2

L781

Анна Родичева

Sanktpēterburga

Александр Горячев

Sanktpēterburga

Анна Кукина

Sanktpēterburga

Павел Недвига

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , СПбГПУ , иси
L782 10:44 ЛМ

L782

Алексей Копейкин

Sanktpēterburga

Татьяна Миронова

Sanktpēterburga

L783 10:46 Слонозяблики

L783

Настя Радченко

Sanktpēterburga

Наталья Павловская

Sanktpēterburga

Андрей Радченко

Sanktpēterburga

Марина Тихонова

Sanktpēterburga

L784 10:48 так она и поплывет

L784

L785 10:50 Два города

L785

L787 10:54 ШилоВ

L787

Алексей Жервэ

Sanktpēterburga

Никола Жервэ

Sanktpēterburga

L788 10:56 ХБТ

L788

Дмитрий Ермаков

Maskavas apgabals

Павел Соколов

Maskavas apgabals

Дмитрий Булгаков

Maskava

Сергей Ивленков

Maskavas apgabals

L789 10:58 Wild Ravens

L789

Александра Нистратова

Maskava

Игорь Новиков

Maskavas apgabals

Лилия Прилипкина

Sanktpēterburga

L790 11:00 Увлекаясь

L790

L791 11:02 Новая папка (4)

L791

Юрий Зарудко

Sanktpēterburga

Виктория Зарудко

Sanktpēterburga

Ольга Трусова

Sanktpēterburga

Дмитрий Тюфтяков

Sanktpēterburga

L792 11:04 Хохо4а

L792

Nadia Fedorova

Sanktpēterburga

L793 11:06 Пока не придумали

L793

Алексей Кузнецов

Sanktpēterburga

L794 11:08 ДеФФчонки

L794

Галина Алексеева

Sanktpēterburga

Анна Бойкова

Sanktpēterburga

Ирина Петрова

Sanktpēterburga

СПО "Мишка" , СПб ГЭТУ ЛЭТИ , ГК "Союзоптторг"
L795 11:10 Чомга

L795

Анна Фёдорова

Sanktpēterburga

L797 11:14 Безглютенка

L797

Ольга Южакова

Sanktpēterburga

Елена Клименская

Sanktpēterburga

L798 11:16 О-олеля

L798

Александр Марковский

Sanktpēterburga

Федор Пашинцев

Maskava

L799 11:18 Безымянная

L799

L7100 11:20 Прекрасная Зелёная

L7100

Анна Павлова

Sanktpēterburga

Марат Зотов

Sanktpēterburga

Екатерина Нифонтова

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

Ольга Павлова

Sanktpēterburga

L7101 11:22 Mokum

L7101

Ольга Глотова

Sanktpēterburga

Александра Колсанова

Sanktpēterburga

Оксана Руденко

Sanktpēterburga

L7102 11:24 Tardigrada

L7102

Зуфар Фахуртдинов

Sanktpēterburga

L7103 11:26 котики

L7103

Rita Akoller

Sanktpēterburga

Анастасия Петровская

Sanktpēterburga

L7104 11:28 Ола, Педро!

L7104

Никита Долгов

Sanktpēterburga

Анна Степанова

Sanktpēterburga

Купчино , истфак , СПбГПУ , СПбГУ
L7105 11:30 Дьяволята

L7105

Марина Мухина

Sanktpēterburga

Александр Бандура

Sanktpēterburga

Иван Тарасов

Sanktpēterburga

L7106 11:32 Зиккурат

L7106

Анна Гуськова

Sanktpēterburga

Алиса Афанасьева

Sanktpēterburga

Светлана Афанасьева

Sanktpēterburga

Анна Табулович

Sanktpēterburga

L7108 11:36 Эпатаж МВИ

L7108

Женя Родионова

Sanktpēterburga

Екатерина Володкович

Sanktpēterburga

Инга Русакова

Sanktpēterburga

Екатерина Цветова

Sanktpēterburga

СПбГАСУ , СПО "Арлекино"
L7109 11:38 Параноики

L7109

Мария Шувалова

Sanktpēterburga

Никита Зюзин

Sanktpēterburga

Любовь Кормилицына

Sanktpēterburga

гимназия 524
L7110 11:40 Без балласта

L7110

Анна Стрепетова

Sanktpēterburga

Галина Сучкова

Sanktpēterburga

L7111 11:42 АРБУЭ!!111

L7111

Ренат Дуняшов

Maskava

Георгий Малец

Maskava

Антон Перфильев

Maskava

L7112 11:44 Спиногрызы

L7112

Григорий Артамошин

Sanktpēterburga

L7113 11:46 Скифы
Роман Свирин

Sanktpēterburga

L7114 11:48 Недобитые

L7114

Андрей Восканян

Sanktpēterburga

Ирина Григорьева

Sanktpēterburga

L7115 11:50 МанНа Небесная

L7115

L7116 11:52 Капитан Морган
L7118 11:56 Ботанчики vol.3

L7118

Анна Соколова

Sanktpēterburga

Ольга Мельник

Sanktpēterburga

L7119 11:58 Родители на воле

L7119

Александр Бодров

Sanktpēterburga

Георгий Бодров

Sanktpēterburga

L7120 12:00 КАрМА

L7120

Михаил Новиков

Sanktpēterburga

Сергей Карлин

Sanktpēterburga

Анна Новикова

Sanktpēterburga

L7121 12:02 Xtreem

L7121

Юлия Басманова

Sanktpēterburga

Ольга Холомьева

Sanktpēterburga

L7122 12:04 За грибами

L7122

L7123 12:06 X-Travel.sphinx

L7123

Анна Буртонова

Sanktpēterburga

Софья Захарченко

Sanktpēterburga

L7125 12:10 the Pink Panther

L7125