Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Valentin Efimov
Sanktpēterburga   P466 «Неудержимые» 10:12
Marusya Laktysheva
Maskava   P4119 «Дерзость и крошечность» 11:58
Konstantin Makov
Sanktpēterburga   P4166 «MCTEAM» 13:32
Alexandra Mitsuk
Sanktpēterburga   P4176 «от 2 до 5» 13:52
Tanya Nayashkova
Maskava   P4100 «Тоторо» 11:20
Artem Nikonov
Sanktpēterburga   P428 «Through the void» 08:56
Nathalie Selivanova
Sanktpēterburga   P4230 «Котики вперед» 15:40
Kris Shemet
Sanktpēterburga   P454 «Френды» 09:48
Katerina Tolmacheva
Sanktpēterburga   P434 «Дважды два» 09:08
Елена Аверчук
Maskava   P462 «Тихокоты» 10:04
Наталья Авраменко
Sanktpēterburga   P4139 «А4 пополам» 12:38
Артур Акбаров
Sanktpēterburga   P4236 «Peterhof Magicians» 15:52
Егор Алипов
Maskava   P440 «Загребущие ноги» 09:20
Наталия Антонова
Sanktpēterburga   P407 «Сорокоодноножка» 08:14
Алина Апушкина
Sanktpēterburga   P457 «Па Ап Поп» 09:54
Наталья Бакшеева
Maskava   P4108 «Тут и там» 11:36
Ульяна Балобейко
Sanktpēterburga   P4205 «Овощебаза на выезде» 14:50
Сергей Баринов
Maskava   P4198 «БНТВ» 14:36
Юля Бартеньева
Maskava   P4171 «Диванные аналитики» 13:42
Ирина Баскакова
Maskava   P4151 «Петрофобы» 13:02
Юрий Безруков
Sanktpēterburga   P4126 «Улица Красных Зорь» 12:12
Мария Белинская
Sanktpēterburga   P4114 «Лопе де Вега» 11:48
Ксения Белова
Maskava   P430 «Ещё не придумали» 09:00
Лиза Белоусова
Maskava   P4241 «Алтайцы» 16:02
Екатерина Бершадская
Sanktpēterburga   P4189 «Шпильки» 14:18
Оксана Бобошко
Sanktpēterburga   P496 «Лиза и Ко» 11:12
Света Боголюбова
Rīga   P400 «Переподвыподверт» 08:04
Олеся Боловинцева
Maskava   P413 «Карри кретинизм» 08:26
Илья Болосов
Maskava   P427 «Сонные аксолотли» 08:54
Софья Борецкая
Maskava   P4138 «боевой отряд голубей» 12:36
Оля Бредникова
Sanktpēterburga   P4188 «острый глаз-шустрый ботинок» 14:16
Михаил Будашкин
Maskava   P4180 «Малопетошные» 14:00
Наталия Буракевич
Maskava   P4160 «Праздничные бега» 13:20
Татьяна Бурлакова
Sanktpēterburga   P420 «Суслички» 08:40
Никита Буряков
Sanktpēterburga   P4175 «Кантри» 13:50
Елена Васильева
Sanktpēterburga   P4147 «Свинкопасы» 12:54
Светик Веревкина
Sanktpēterburga   P422 «МПС» 08:44
Елена Виноградова
Sanktpēterburga   P469 «keepsake» 10:18
Тимофей Волков
Sanktpēterburga   P495 «Мальчишки» 11:10
Наталья Волкова
Sanktpēterburga   P495 «Мальчишки» 11:10
Константин Воробьев
Sanktpēterburga   P4177 «НеВерьВХудо» 13:54
Юлия Гайдукова
Maskava   P462 «Тихокоты» 10:04
Сергей Галкин
Tvera   P4231 «непоседы» 15:42
Татьяна Гасникова
Sanktpēterburga   P450 «Улитки» 09:40
Павел Гладков
Maskava   P4174 «4 далматинца» 13:48
Татьяна Голубева
Sanktpēterburga   P437 «Leone di San Marco» 09:14
Александр Горлов
Maskava   P430 «Ещё не придумали» 09:00
Ольга Градова
Sanktpēterburga   P490 «Птицы гордые» 11:00
Екатерина Грачева
Maskava   P416 «Кролики» 08:32
Юлия Гриднева
Sanktpēterburga   P486 «КрУгом голова» 10:52
Вера Гришина
Maskava   P4186 «Гришин-тим» 14:12
Дмитрий Громов
Maskava   P4150 «ГРОХНО» 13:00
Катя Гусева
Maskava   P4163 «Гусиные лапки» 13:26
Татьяна Дельвиг-Каменская
Sanktpēterburga   P4228 «35 Технологов» 15:36
Александра Демидова
Sanktpēterburga   P4132 «A2» 12:24
Алексей Деревянкин
Maskava   P4168 «Кнорриг» 13:36
Олег Дрыгин
Maskava   P4241 «Алтайцы» 16:02
Стас Дьяков
Sanktpēterburga   P4155 «четырестачетыре» 13:10
Ксюша Дюбина
Sanktpēterburga   P4239 «Бьютифул» 15:58
Надежда Евстифеева
Sanktpēterburga   P4225 «Упругие Ягодички» 15:30
Карачинская Елизавета
Sanktpēterburga   P481 «арксИ» 10:42
Ксения Есина
Maskava   P4117 «Пингвины.Свежие» 11:54
Ольга Еськина
Ļeņingradas apgabals   P405 «Гаврюша» 08:10
Евгения Ефимова
Sanktpēterburga   P445 «Ветер в голове» 09:30
Елизавета Заблоцкая
Maskava   P403 «Все хорошо» 08:06
Елизавета Зайцева
Maskava   P425 «Сладкий сон» 08:50
Елена Зверева
Maskava   P408 «Фигаро там, Фигаро тут...» 08:16
Ирина Зверева
Maskava   P408 «Фигаро там, Фигаро тут...» 08:16
Анюта Зенцова
Sanktpēterburga   P454 «Френды» 09:48
Анатолий Зубарев
Maskava   P4137 «Чугунные матрешки и веселый окатыш» 12:34
Юлия Зырина
Tālo ārzemju pilsētas   P435 «Мечты сбываются!!» 09:10
Александр Иванов
Maskava   P411 «Слоупоки» 08:22
Вадимъ Ивановъ
Sanktpēterburga   P493 «Lostroom» 11:06
Елена Игнатова
Sanktpēterburga   P437 «Leone di San Marco» 09:14
Инна Игнашова
Sanktpēterburga   P4105 «ИНДЮК» 11:30
Сергей Ильинский
Sanktpēterburga   P420 «Суслички» 08:40
Александр Ипатов
Maskava   P492 «Маршрут построил Капитан Крюк» 11:04
Север Июльский
Maskava   P4193 «Спектр Дорог» 14:26
Олеся Калинина
Sanktpēterburga   P455 «Крутые бобры» 09:50
Анна Калмыкова
Sanktpēterburga   P4141 « A4» 12:42
Дана Кантемирова
Sanktpēterburga   P4131 «Полтора землекопа» 12:22
Рая Караханова
Maskava   P4137 «Чугунные матрешки и веселый окатыш» 12:34
Екатерина Карнаухова
Maskava   P419 «rybokot» 08:38
Илья Карныгин
Maskava   P4213 «ТуСО-клуб» 15:06
Наталья Карташова
Sanktpēterburga   P449 «Улетайки» 09:38
Екатерина Качинская
Maskava   P422 «МПС» 08:44
Илья Кибардин
Maskava   P4171 «Диванные аналитики» 13:42
Анастасия Киселева
Sanktpēterburga   P474 «Киселяшки» 10:28
Анастасия КЛИМОВА
Sanktpēterburga   P4182 «Хабиби» 14:04
Мария Козлова
Sanktpēterburga   P459 «366 пеньков» 09:58
Ольга Кольцова
Sanktpēterburga   P400 «Переподвыподверт» 08:04
Иван Комаров
Jekaterinburga   P415 «Buz» 08:30
Анна Коростелева
Sanktpēterburga   P4140 «Муходыр» 12:40
Анна Корсакова
Sanktpēterburga   P4221 «Simply The Best» 15:22
Нина Красавина
Sanktpēterburga   P4169 «Шевели булками» 13:38
Александра Кретинина
Sanktpēterburga   P469 «keepsake» 10:18
Юлия Крикун
Maskava   P4115 «Красная стрела» 11:50
Александр Круглов
Tvera   P409 «Поребрик Рубика» 08:18
Рина Крылова
Sanktpēterburga   P400 «Переподвыподверт» 08:04
Оксана Кудрявцева
Sanktpēterburga   P434 «Дважды два» 09:08
Юлия Кузина
Sanktpēterburga   P4190 «TimTeam» 14:20
Иван Кузнецов
Sanktpēterburga   P4124 «Руссо Туристо» 12:08
Светлана Куликова
Maskavas apgabals   P4241 «Алтайцы» 16:02
Лилия Курносенкова
Sanktpēterburga   P465 «Иероглиф» 10:10
Коля Куропаткин
Sanktpēterburga   P4102 «ПКЛПО» 11:24
Екатерина Лазо
Sanktpēterburga   P451 «Руки-Крюки» 09:42
Никита Лазо
Sanktpēterburga   P451 «Руки-Крюки» 09:42
Василий Лаптюхин
Sanktpēterburga   P482 «Пир Духа» 10:44
Евгения Ларина
Maskava   P429 «лежебоки» 08:58
Анна Ларионова
Maskava   P4119 «Дерзость и крошечность» 11:58
Иван Левин
Maskava   P468 «След» 10:16
Елена Лежнина
Sanktpēterburga   P4164 «Пираты» 13:28
Саша Леонтьева
Maskava   P436 «2112.ru» 09:12
Валерий Логинов
Sanktpēterburga   P4208 «Летающий Антропоморфный Домкрат» 14:56
Елена Логинова
Maskava   P4123 «Мудрость и длина» 12:06
Валентина Лубяная
Maskava   P470 «Абракадабра» 10:20
Владимир Лубяной
Maskava   P470 «Абракадабра» 10:20
Мария Лукьянова
Sanktpēterburga   P4211 «Пар мне в лицо» 15:02
Татьяна Люткевич
Maskava   P460 «АббР» 10:00
Елена Макарова
Maskava   P446 «Вертолетное звено "Ми-ми-ми"» 09:32
Анастасия Максим
Sanktpēterburga   P438 «А лось-то тут причем?» 09:16
Виктория Манукянц
Sanktpēterburga   P4136 «Боевые тараканы» 12:32
Никита Махлин
Sanktpēterburga   P474 «Киселяшки» 10:28
Никита Медяков
Sanktpēterburga   P4162 «ЗПРы» 13:24
Екатерина Мельникова
Maskavas apgabals   P4180 «Малопетошные» 14:00
Андрей Меньков
Sanktpēterburga   P4229 «глюк» 15:38
Юля Мерчалова
Sanktpēterburga   P418 «Сурикаты» 08:36
Дмитрий Метлов
Maskava   P4146 «СкунсЁж» 12:52
Татьяна Метлова
Maskava   P4146 «СкунсЁж» 12:52
Наталия Мильштейн
Maskava   P477 «пятница» 10:34
Евгений Миролюбов
Sanktpēterburga   P4199 «ПыльСтолбом» 14:38
Анна Миронова
Sanktpēterburga   P4216 «Бобахи» 15:12
Мария Митанёва
Maskava   P4209 «Зимa Близкo» 14:58
Никита Михайлов
Sanktpēterburga   P4144 «АБВГДЁЖ» 12:48
Григорий Михайлович
Maskava   P402 «Гравитино» 08:04
Дарья Мишагина
Sanktpēterburga   P4185 «ВВД» 14:10
Анна Моисеенко
Sanktpēterburga   P458 «Болтаи Шалтаи» 09:56
Алексей Мокичев
Sanktpēterburga   P424 «Черная каракатица» 08:48
Анастасия Мохнаткина
Maskavas apgabals   P4158 «побеДА!» 13:16
Хельга Мочалова
Maskava   P4122 «Зок & Зок» 12:04
Евгения Муленкова
Maskava   P471 «Малыш и Ко» 10:22
Сергей Муравьёв
Sanktpēterburga   P423 «крыжовник» 08:46
Мария Мучанко
Sanktpēterburga   P4124 «Руссо Туристо» 12:08
Юлия Нагурянская
Sanktpēterburga   P4222 «Блондинки и Маринка (та еще блондинка)» 15:24
Ольга Небелицкая
Sanktpēterburga   P4157 «Институт благородных девиц» 13:14
Виктория Нефёдова
Sanktpēterburga   P453 «Ежи и Петруччо» 09:46
Владимир Никитин
Maskava   P477 «пятница» 10:34
Анастасия Новикова
Maskava   P489 «Рыжий Ап» 10:58
Екатерина Новоселова
Sanktpēterburga   P472 «Кактусы» 10:24
Полина Олещенко
Sanktpēterburga   P424 «Черная каракатица» 08:48
Валентин Осипов
Sanktpēterburga   P4185 «ВВД» 14:10
Юлия Останина
Sanktpēterburga   P4103 «команда М» 11:26
Наталья Очева
Sanktpēterburga   P418 «Сурикаты» 08:36
Николай Павлов
Sanktpēterburga   P484 «Павлов Плюс» 10:48
Надежда Пенкрат
Sanktpēterburga   P470 «Абракадабра» 10:20
Станислав Пермяков
Maskava   P446 «Вертолетное звено "Ми-ми-ми"» 09:32
Наталия Петрова
Sanktpēterburga   P4201 «StoryBrooke» 14:42
Светлана Петрова
Sanktpēterburga   P459 «366 пеньков» 09:58
Андрей Полянский
Maskava   P466 «Неудержимые» 10:12
Анна Пономарева
Novosibirska   P418 «Сурикаты» 08:36
Алексей Порубов
Sanktpēterburga   P4154 «Синьор Помидор» 13:08
Артем Проценко
Maskava   P433 «Пули» 09:06
Игорь Ревзин
Sanktpēterburga   P4156 «Стальные мускулы» 13:12
Алексей Рейгельман
Sanktpēterburga   P439 «Было бы нелепо» 09:18
Надежда Румянцева
Sanktpēterburga   P4112 «Невозожно YellowCat & Куриные Лапы» 11:44
Ольга Ручьева
Sanktpēterburga   P495 «Мальчишки» 11:10
Надежда Рязанская
Maskava   P460 «АббР» 10:00
Руслана Сакаева
Sanktpēterburga   P400 «Переподвыподверт» 08:04
Александр Салтыков
Sanktpēterburga   P4212 «ТВИШ» 15:04
Алеся Сигорская
Maskava   P468 «След» 10:16
Дарья Сиротина
Sanktpēterburga   P4118 «Львицы» 11:56
Наталия Скробова
Maskava   P427 «Сонные аксолотли» 08:54
Алиса Славутская
Sanktpēterburga   P4204 «Лиловые овечки» 14:48
Андрей Слепцов
Maskava   P406 «Уголочек неба» 08:12
Анна Слизун
Sanktpēterburga   P4237 «Ходячий геном» 15:54
Анна Слученкова
Maskava   P416 «Кролики» 08:32
Григорий Смирнов
Maskava   P432 «Хачапури по-аджарски» 09:04
Николай Соломатин
Maskava   P4120 «Мозги в отпуске» 12:00
Марина Степанюк
Maskava   P4123 «Мудрость и длина» 12:06
Наташа Субботина
Sanktpēterburga   P434 «Дважды два» 09:08
Анастасия Судакова
Sanktpēterburga   P4105 «ИНДЮК» 11:30
Елена Сычева
Sanktpēterburga   P4125 «Путятична» 12:10
Анастасия Талицкая
Maskava   P492 «Маршрут построил Капитан Крюк» 11:04
Александра Терентьева
Maskava   P4137 «Чугунные матрешки и веселый окатыш» 12:34
Елизавета Терновых
Sanktpēterburga   P4169 «Шевели булками» 13:38
Маша Тимохина
Sanktpēterburga   P4181 «Ромашки» 14:02
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   P483 «ТИХО-ходы» 10:46
Екатерина Ткаченко
Sanktpēterburga   P4104 «кли-кли» 11:28
Серега Трофимов
Maskava   P413 «Карри кретинизм» 08:26
Катя Углева
Sanktpēterburga   P4184 «Феймос стар» 14:08
Дмитрий Удальцов
Maskava   P411 «Слоупоки» 08:22
Евгений Факторович
Sanktpēterburga   P431 «Пассат» 09:02
Олег Фафурин
Sanktpēterburga   P494 «ЛОСЬ» 11:08
Ирина Федорова
Sanktpēterburga   P476 «В.О.» 10:32
Юлия Федорова
Sanktpēterburga   P476 «В.О.» 10:32
Светлана Фёдоровых
Maskava   P405 «Гаврюша» 08:10
Алена Фирсова
Maskava   P4180 «Малопетошные» 14:00
Наталия Фомичева
Sanktpēterburga   P439 «Было бы нелепо» 09:18
Олег Фролов
Maskava   P404 «Клей БФ» 08:08
Олег Халиков
Sanktpēterburga   P4161 «ТриО» 13:22
Елена Харюкова
Sanktpēterburga   P4232 «Сони» 15:44
Илья Чалов
Tvera   P409 «Поребрик Рубика» 08:18
Сергей Чвоков
Sanktpēterburga   P4226 «ЁЗЛ!» 15:32
Алина Чебочакова
Sanktpēterburga   P4156 «Стальные мускулы» 13:12
Мария Чиркова
Maskava   P479 «Луш Дебилуш» 10:38
Мария Чудова
Sanktpēterburga   P4235 «Импеданс» 15:50
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   P410 «Валенки» 08:20
Нина Шапиро
Sanktpēterburga   P4202 «Сириус» 14:44
Елизавета Шашкова
Sanktpēterburga   P456 «Петли от двери» 09:52
Елена Швецова
Sanktpēterburga   P450 «Улитки» 09:40
Николай Шонин
Maskava   P4117 «Пингвины.Свежие» 11:54
Алена Щурская
Sanktpēterburga   P473 «Бегущие к цели» 10:26
Ольга Яковлева
Sanktpēterburga   P4135 «Мося и Со» 12:30
Ирина Якушева
Maskava   P403 «Все хорошо» 08:06
Евгения Ялымова
Sanktpēterburga   P464 «Императорский пингвин» 10:08
Катя Ян
Maskava   P4152 «Демиурги экстаза» 13:04
Юрий Ян
Maskava   P4152 «Демиурги экстаза» 13:04
Маргарита Янкина
Maskava   P499 «Музыка ветра» 11:18
лада bakal
Maskava   P419 «rybokot» 08:38
Anton Fakhriev
Maskava   P467 «Триозер» 10:14
Макулова Алия
Sanktpēterburga   P481 «арксИ» 10:42
Александр Аникеичев
Sanktpēterburga   P4183 «Летопись Тамерлана» 14:06
Андрей Антипин
Maskava   P4151 «Петрофобы» 13:02
ДМИТРИЙ АРТЕМЬЕВ
Sanktpēterburga   P4149 «Бурундучки» 12:58
Дмитрий Архипов
Maskava   P4113 «Далее везде» 11:46
Наталья Бантимирова
Sanktpēterburga   P4211 «Пар мне в лицо» 15:02
Александр Басенко
Sanktpēterburga   P4203 «Оля-ля» 14:46
Николай Бахарев
Sanktpēterburga   P4172 «Вонидуз крю» 13:44
Алена Башинская
Maskava   P4107 «Царица и Компания» 11:34
Дарья Бегущая
Maskava   P4153 «Хибинцы» 13:06
Екатерина Беляева
Sanktpēterburga   P4227 «Профессор Ёж» 15:34
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   P443 «Фи» 09:26
Ольга Блюмина
Sanktpēterburga   P4143 «Камелии» 12:46
Анна Бобрикова
Ļeņingradas apgabals   P4133 «Во славу Мелькору, конечно!» 12:26
Ольга Бондаренко
Sanktpēterburga   P463 «Дежавю» 10:06
Татьяна Бунина
Maskava   P4110 «в координатах чудес» 11:40
Елена Бучилина
Maskava   P499 «Музыка ветра» 11:18
Мария Буянова
Maskava   P448 «Мечтысбываются» 09:36
Андрей Воробьев
Sanktpēterburga   P4215 «Команда Z» 15:10
Эдуард Вторыгин
Sanktpēterburga   P4220 «АУ,ВЭГ» 15:20
Рауана Гавахунова
Sanktpēterburga   P4202 «Сириус» 14:44
Георгий Горев
Maskava   P460 «АббР» 10:00
Артем Грачев
Maskava   P403 «Все хорошо» 08:06
Юлия Грачева
Maskava   P403 «Все хорошо» 08:06
Андрей Грунау
Maskava   P4196 «Пончик и Сиропчик» 14:32
Александр Дегтев
Sanktpēterburga   P411 «Слоупоки» 08:22
Семён Дмитриев
Sanktpēterburga   P4237 «Ходячий геном» 15:54
Алексей Друккер
Sanktpēterburga   P454 «Френды» 09:48
Иван Евплов
Maskava   P479 «Луш Дебилуш» 10:38
Петр Емельянов
Maskava   P401 «2 ананаса» 08:04
Александра Еращенкова
Sanktpēterburga   P4148 «White Horse» 12:56
Елена Жигулина
Maskava   P4127 «Снежный кот» 12:14
Екатерина Заворова
Sanktpēterburga   P4116 «Дружба» 11:52
Анна Зайцева
Maskava   P499 «Музыка ветра» 11:18
Татьяна Золина
Sanktpēterburga   P4145 «32 фуэте» 12:50
Наталья Иванова
Sanktpēterburga   P452 «Самоходка» 09:44
Оксана Камакина
Sanktpēterburga   P473 «Бегущие к цели» 10:26
Мария Киреева
Sanktpēterburga   P4165 «ДоМиНо» 13:30
Вера Кириллова
Sanktpēterburga   P420 «Суслички» 08:40
Юра Киселев
Sanktpēterburga   P474 «Киселяшки» 10:28
Павел Коденцев
Maskava   P401 «2 ананаса» 08:04
Роман Козлов
Sanktpēterburga   P491 «Телепорт» 11:02
Наталия Константинова
Maskava   P441 «абра» 09:22
Светлана Крекова
Maskava   P4120 «Мозги в отпуске» 12:00
Александра Кудрявцева
Sanktpēterburga   P4162 «ЗПРы» 13:24
Екатерина Кудряшова
Sanktpēterburga   P4157 «Институт благородных девиц» 13:14
Александр Кузьмин
Maskava   P4101 «Компот» 11:22
Надежда Кушнер
Maskava   P4149 «Бурундучки» 12:58
Андрей Ланцов
Sanktpēterburga   P473 «Бегущие к цели» 10:26
Вадим Лотарев
Sanktpēterburga   P488 «Катя и Компания» 10:56
Сергей Макаров
Maskava   P4100 «Тоторо» 11:20
Андрей Максим
Sanktpēterburga   P438 «А лось-то тут причем?» 09:16
Светлана Малашенко
  P407 «Сорокоодноножка» 08:14
Александр Малютин
Maskava   P4101 «Компот» 11:22
Анастасия Мизюн
Sanktpēterburga   P4111 «Авангард» 11:42
Евгений Минзулин
Maskava   P442 «Squadra Azzurra» 09:24
Роман Мисюк
Maskava   P4174 «4 далматинца» 13:48
Надежда Митьковец
Sanktpēterburga   P475 «Ренегаты на фрегате» 10:30
Виктор Мокичев
Sanktpēterburga   P424 «Черная каракатица» 08:48
Анна Молодова
Sanktpēterburga   P4145 «32 фуэте» 12:50
Александра Монахова
Maskava   P497 «Сагарматха» 11:14
Екатерина Морозова
Sanktpēterburga   P4112 «Невозожно YellowCat & Куриные Лапы» 11:44
Жанна Нарсия
Maskava   P411 «Слоупоки» 08:22
Руслан Никитин
Sanktpēterburga   P4147 «Свинкопасы» 12:54
Светлана Обухова
Tvera   P401 «2 ананаса» 08:04
Татьяна Овчинникова
Maskava   P426 «Стрельцы» 08:52
Яна Оладейникова
Maskava   P416 «Кролики» 08:32
Тася Орлова
Ļeņingradas apgabals   P4106 «R2D2» 11:32
Галина Перетягина
Sanktpēterburga   P431 «Пассат» 09:02
Елена Петрова
Sanktpēterburga   P480 «Селедка на свободе» 10:40
Анатолий Полубояринов
Sanktpēterburga   P4218 «conomy» 15:16
Тимур Полукеев
Sanktpēterburga   P4190 «TimTeam» 14:20
Павел Постников
Sanktpēterburga   P4214 «Бесполезные зверюшки» 15:08
Евгений Правдин
Sanktpēterburga   P4224 «мох» 15:28
Софья Прибылова
Maskava   P412 «ЁжЫги» 08:24
Наталья Птицына
Sanktpēterburga   P461 «Angry Birds» 10:02
Ирина Румянцева
Sanktpēterburga   P4210 «Гимназисты» 15:00
Марина Рупышева
Sanktpēterburga   P4222 «Блондинки и Маринка (та еще блондинка)» 15:24
Михаил Ручьев
Sanktpēterburga   P495 «Мальчишки» 11:10
Гузель Самигулина
Sanktpēterburga   P421 «Ага» 08:42
Елена Сафонова
Maskava   P4170 «Атомное удилище» 13:40
Дарья Сенишина
Sanktpēterburga   P4118 «Львицы» 11:56
Юлия Сергеева
Sanktpēterburga   P4204 «Лиловые овечки» 14:48
Александр Сироткин
Sanktpēterburga   P4197 «Пойдем гулять!» 14:34
Андрей Скоробогатов
Sanktpēterburga   P436 «2112.ru» 09:12
Игорь Смирнов
Sanktpēterburga   P4234 «Околица» 15:48
Ирина Смирнова
Sanktpēterburga   P4178 «Ёжики в морковке» 13:56
Михаил Смоловик
Sanktpēterburga   P464 «Императорский пингвин» 10:08
Ольга Смуглина
Sanktpēterburga   P406 «Уголочек неба» 08:12
Анастасия Соловьева
Maskava   P4109 «Форс Мажоры» 11:38
Андрей Старостин
Maskava   P414 «Счастье@есть» 08:28
Анна Стасюнас
Sanktpēterburga   P4165 «ДоМиНо» 13:30
Кирилл Степанов
Sanktpēterburga   P452 «Самоходка» 09:44
Михаил Строчков
Maskava   P4160 «Праздничные бега» 13:20
Валентина Сунцова
Maskava   P425 «Сладкий сон» 08:50
Мария Сыралёва
Sanktpēterburga   P4191 «Мармышкина каша» 14:22
Ольга Тихонова
Sanktpēterburga   P4128 «3872 Орка» 12:16
Анна Товбина
Maskava   P414 «Счастье@есть» 08:28
Ольга Устинова
Maskava   P4219 «Праздник цветущей сливы» 15:18
Олег Фахурдинов
Maskava   P4138 «боевой отряд голубей» 12:36
Евгения Фельдина
Sanktpēterburga   P4178 «Ёжики в морковке» 13:56
Сергей Хорохорин
Sanktpēterburga   P4131 «Полтора землекопа» 12:22
Владимир Цепулин
Maskava   P4219 «Праздник цветущей сливы» 15:18
Дмитрий Чернядьев
Maskava   P4109 «Форс Мажоры» 11:38
Сергей Шалгин
Sanktpēterburga   P485 «ТриШа» 10:50
Лариса Шокальская
Sanktpēterburga   P4200 «Улыбка» 14:40
Александра Щапова
Sanktpēterburga   P493 «Lostroom» 11:06
Мария Юшкова
Maskava   P405 «Гаврюша» 08:10
Милена Яковлева
Sanktpēterburga   P4140 «Муходыр» 12:40
Craig Blunden
Sanktpēterburga   P455 «Крутые бобры» 09:50
Nelly Snarskaya
Sanktpēterburga   P4174 «4 далматинца» 13:48
Лилия Абдулина
Sanktpēterburga   P456 «Петли от двери» 09:52
Антон Аверьянов
Sanktpēterburga   P4117 «Пингвины.Свежие» 11:54
Юлия Аверьянова
Puškina   P4234 «Околица» 15:48
Георгий Авраменко
Sanktpēterburga   P4139 «А4 пополам» 12:38
Николай Агафонов
Sanktpēterburga   P421 «Ага» 08:42
Олеся Адамская
Puškina   P4233 «Дрюди» 15:46
Александра Акимова
Sanktpēterburga   P4172 «Вонидуз крю» 13:44
Анатолий Алексеев
Sanktpēterburga   P4228 «35 Технологов» 15:36
Анна Алексеева
Sanktpēterburga   P4228 «35 Технологов» 15:36
Юлия Алексеева
Maskava   P440 «Загребущие ноги» 09:20
Софья Алмоян
Sanktpēterburga   P4116 «Дружба» 11:52
Смирнов Андрей
Sanktpēterburga   P4142 «ASR» 12:44
Светлана Андрос
Sanktpēterburga   P417 «Дуэт ++» 08:34
Екатерина Антонова
Sanktpēterburga   P472 «Кактусы» 10:24
Алла Ариничева
Maskava   P4150 «ГРОХНО» 13:00
Александр Аркуша
Sanktpēterburga   P475 «Ренегаты на фрегате» 10:30
Антон Артемов
Maskava   P4207 «Маузер Tроцкого» 14:54
Михаил Артемьев
Sanktpēterburga   P4178 «Ёжики в морковке» 13:56
Анна Архипова
Maskava   P4113 «Далее везде» 11:46
Татьяна Бабурина
Sanktpēterburga   P4143 «Камелии» 12:46
Юлия Бакшеева
Sanktpēterburga   P459 «366 пеньков» 09:58
Ирина Баранова
Sanktpēterburga   P444 «Дуэт +» 09:28
Юлия Бардакова
Sanktpēterburga   P4111 «Авангард» 11:42
Ольга Басенкко
Sanktpēterburga   P4203 «Оля-ля» 14:46
Юлия Бачина
Maskava   P4107 «Царица и Компания» 11:34
Денис Башинский
Maskava   P4107 «Царица и Компания» 11:34
Татьяна Башлачева
Sanktpēterburga   P4212 «ТВИШ» 15:04
Инна Бегункова
Maskava   P4149 «Бурундучки» 12:58
Алексей Березуцкий
Sanktpēterburga   P4230 «Котики вперед» 15:40
Александр Богатиков
Sanktpēterburga   P475 «Ренегаты на фрегате» 10:30
Марина Бодрашева
Sanktpēterburga   P4232 «Сони» 15:44
Алиса Болотина
Sanktpēterburga   P4209 «Зимa Близкo» 14:58
Дмитрий Бондаренко
Maskava   P4213 «ТуСО-клуб» 15:06
Дарья Борисова
Sanktpēterburga   P4191 «Мармышкина каша» 14:22
Наталья Боровикова
Sanktpēterburga   P4125 «Путятична» 12:10
Татьяна Браткина
Sanktpēterburga   P406 «Уголочек неба» 08:12
Ирина Буданова
Sanktpēterburga   P4210 «Гимназисты» 15:00
Леонид Бунин
Maskava   P4110 «в координатах чудес» 11:40
Ольга Буренкова
Sanktpēterburga   P4143 «Камелии» 12:46
Виталий Бухаркин
Maskava   P4151 «Петрофобы» 13:02
Владислав Бушуев
Maskava   P4209 «Зимa Близкo» 14:58
Ира Варфоломеева
Maskava   P4219 «Праздник цветущей сливы» 15:18
Маргарита Васильева
Sanktpēterburga   P4124 «Руссо Туристо» 12:08
Анна Васина
Sanktpēterburga   P4204 «Лиловые овечки» 14:48
Елена Вахутина
Maskava   P4170 «Атомное удилище» 13:40
Константин Вейгандт
Sanktpēterburga   P431 «Пассат» 09:02
Ольга Верутина
Sanktpēterburga   P4126 «Улица Красных Зорь» 12:12
Антон Веселов
Sanktpēterburga   P4176 «от 2 до 5» 13:52
Евгений Викторов
Tvera   P409 «Поребрик Рубика» 08:18
Марина Власова
Sanktpēterburga   P4238 «Топтуны» 15:56
Ольга Вожова
Sanktpēterburga   P4111 «Авангард» 11:42
Олеся Вознюк
Sanktpēterburga   P423 «крыжовник» 08:46
Ирина Волокова
Sanktpēterburga   P4177 «НеВерьВХудо» 13:54
Ирина Воронина
Ņižņijnovgoroda   P402 «Гравитино» 08:04
Валерия Воронко
Sanktpēterburga   P4239 «Бьютифул» 15:58
Вера Гайдар
Sanktpēterburga   P4214 «Бесполезные зверюшки» 15:08
Елена Галкина
Tvera   P4231 «непоседы» 15:42
Сергей Гасалов
Maskava   P499 «Музыка ветра» 11:18
Наталья Гдалевич
Sanktpēterburga   P490 «Птицы гордые» 11:00
Алексей Генат
Puškina   P4233 «Дрюди» 15:46
Артем Гиренков
Sanktpēterburga   P4121 «КультФест» 12:02
Анастасия Глушкова
Sanktpēterburga   P4165 «ДоМиНо» 13:30
Андрей Говоров
Sanktpēterburga   P4153 «Хибинцы» 13:06
Андрей Голубев
Puškina   P4233 «Дрюди» 15:46
Анна Голубева
Sanktpēterburga   P4140 «Муходыр» 12:40
Лаура Гольнева
Sanktpēterburga   P491 «Телепорт» 11:02
Анастасия Гомонова
Sanktpēterburga   P4172 «Вонидуз крю» 13:44
Светлана Горбунова
Sanktpēterburga   P4222 «Блондинки и Маринка (та еще блондинка)» 15:24
Виктория Гордеева
Sanktpēterburga   P4208 «Летающий Антропоморфный Домкрат» 14:56
Дмитрий Горлов
Maskava   P430 «Ещё не придумали» 09:00
Ирина Горлова
Maskava   P430 «Ещё не придумали» 09:00
Анна Горностаева
Sanktpēterburga   P406 «Уголочек неба» 08:12
Максим Гришин
Maskava   P4186 «Гришин-тим» 14:12
Павел Гришин
Maskava   P4186 «Гришин-тим» 14:12
Юрий Гришин
Maskava   P4186 «Гришин-тим» 14:12
Ольга Громова
Maskava   P4150 «ГРОХНО» 13:00
Наталья Грунау
Maskava   P4196 «Пончик и Сиропчик» 14:32
Станислав Гузев
Sanktpēterburga   P4154 «Синьор Помидор» 13:08
Ирина Гуляева
Sanktpēterburga   P4174 «4 далматинца» 13:48
Коша Гурьянова
Sanktpēterburga   P4117 «Пингвины.Свежие» 11:54
Алексей Гусев
Maskavas apgabals   P4163 «Гусиные лапки» 13:26
Людмила Давыдова
Maskava   P412 «ЁжЫги» 08:24
Андрей Демидов
Sanktpēterburga   P4132 «A2» 12:24
Алёна Деревянкина
Maskava   P4168 «Кнорриг» 13:36
Ирина Дитрих
Sanktpēterburga   P4197 «Пойдем гулять!» 14:34
Александра Дмитриева
Sanktpēterburga   P4116 «Дружба» 11:52
Андрей Дроздов
Maskava   P4153 «Хибинцы» 13:06
Ася Дьякова
Sanktpēterburga   P4155 «четырестачетыре» 13:10
Василиса Дяйкина
Maskava   P425 «Сладкий сон» 08:50
Владислав Ендржеевский
Sanktpēterburga   P4210 «Гимназисты» 15:00
Дмитрий Ермаков
Sanktpēterburga   P4144 «АБВГДЁЖ» 12:48
Ольга Ермакова
Sanktpēterburga   P4144 «АБВГДЁЖ» 12:48
Елена Ерохина
Sanktpēterburga   P4114 «Лопе де Вега» 11:48
Серж Ефимов
Sanktpēterburga   P4216 «Бобахи» 15:12
Дарья Ефимова
Maskava   P429 «лежебоки» 08:58
Софья Ефимова
Sanktpēterburga   P466 «Неудержимые» 10:12
Екатерина Жаркова
Sanktpēterburga   P4148 «White Horse» 12:56
Елизавета Жаркова
Sanktpēterburga   P4148 «White Horse» 12:56
Камилла Жданова
Sanktpēterburga   P4191 «Мармышкина каша» 14:22
Михаил Железнов
Sanktpēterburga   P4189 «Шпильки» 14:18
Антон Жерздев
Sanktpēterburga   P4175 «Кантри» 13:50
Николай Журавлёв
Jekaterinburga   P415 «Buz» 08:30
Валерия Зайберт
Sanktpēterburga   P456 «Петли от двери» 09:52
Елена Зайцева
Sanktpēterburga   P4226 «ЁЗЛ!» 15:32
Валерия Зверева
Sanktpēterburga   P4185 «ВВД» 14:10
Татьяна Зиноевич
Sanktpēterburga   P4116 «Дружба» 11:52
Илья Злотников
Sanktpēterburga   P4102 «ПКЛПО» 11:24
Василий Зырин
Maskavas apgabals   P435 «Мечты сбываются!!» 09:10
Людмила Зырянова
Sanktpēterburga   P494 «ЛОСЬ» 11:08
Руфат Ибрагимов
Sanktpēterburga   P472 «Кактусы» 10:24
Нина Иванова
Sanktpēterburga   P410 «Валенки» 08:20
Татьяна Иванющенко
Sanktpēterburga   P4135 «Мося и Со» 12:30
Наталья Игнатенко
Maskava   P419 «rybokot» 08:38
Иван Игошев
Sanktpēterburga   P4218 «conomy» 15:16
Екатерина Изотова
Sanktpēterburga   P4125 «Путятична» 12:10
Екатерина Илюшенкова
Sanktpēterburga   P483 «ТИХО-ходы» 10:46
Владимир Иоффе
Sanktpēterburga   P4216 «Бобахи» 15:12
Анна Калина
Sanktpēterburga   P4167 «Доба Дута!» 13:34
Виктория Калинина
Sanktpēterburga   P455 «Крутые бобры» 09:50
Светлана Калинина
Sanktpēterburga   P455 «Крутые бобры» 09:50
Михаил Каменский
Sanktpēterburga   P4228 «35 Технологов» 15:36
Инна Карпенко
Sanktpēterburga   P4111 «Авангард» 11:42
Алена Карпова
Sanktpēterburga   P437 «Leone di San Marco» 09:14
Екатерина Каташ
Maskava   P4115 «Красная стрела» 11:50
Наталия Католикова
Sanktpēterburga   P445 «Ветер в голове» 09:30
Оксана Качалова
Sanktpēterburga   P463 «Дежавю» 10:06
Павел Кизилов
Maskava   P4101 «Компот» 11:22
Анна Киппари
Sanktpēterburga   P4118 «Львицы» 11:56
Павел Кириченко
Maskavas apgabals   P4158 «побеДА!» 13:16
Наталия Клименко
Maskava   P4198 «БНТВ» 14:36
Максим Климов
Maskava   P4146 «СкунсЁж» 12:52
Алексей Климова
Sanktpēterburga   P4182 «Хабиби» 14:04
Наталия Климова
Maskava   P4146 «СкунсЁж» 12:52
Олег Князькин
Maskava   P497 «Сагарматха» 11:14
Александра Ковалевская
Sanktpēterburga   P4167 «Доба Дута!» 13:34
Инна Ковалевская
Sanktpēterburga   P4167 «Доба Дута!» 13:34
Сергей Ковалевский
Sanktpēterburga   P4167 «Доба Дута!» 13:34
Илья Ковальков
Sanktpēterburga   P4189 «Шпильки» 14:18
Наталия Ковтуненко
Sanktpēterburga   P4103 «команда М» 11:26
Елизавета Кокко
Sanktpēterburga   P4176 «от 2 до 5» 13:52
Анастасия Колесняк
Sanktpēterburga   P4128 «3872 Орка» 12:16
Руслан Колобов
Maskava   P4182 «Хабиби» 14:04
Светлана Колобова
Maskava   P4182 «Хабиби» 14:04
Екатерина Колпакова
Sanktpēterburga   P4181 «Ромашки» 14:02
Никита Комаров
Sanktpēterburga   P472 «Кактусы» 10:24
Людмила Коновалова
Sanktpēterburga   P441 «абра» 09:22
Светлана Кононаева
Maskava   P4213 «ТуСО-клуб» 15:06
Елена Константинова
Sanktpēterburga   P4165 «ДоМиНо» 13:30
Максим Кореневский
Sanktpēterburga   P4142 «ASR» 12:44
Андрей Котов
Sanktpēterburga   P484 «Павлов Плюс» 10:48
Сергей Кочуров
Maskava   P432 «Хачапури по-аджарски» 09:04
Александр Красавин
Sanktpēterburga   P4169 «Шевели булками» 13:38
Сергей Кривошеин
Maskava   P4115 «Красная стрела» 11:50
Георгий Крицук
Sanktpēterburga   P486 «КрУгом голова» 10:52
яна крупец
Sanktpēterburga   P4188 «острый глаз-шустрый ботинок» 14:16
Геннадий Кудрявцев
Sanktpēterburga   P4162 «ЗПРы» 13:24
Дмитрий Кузнецов
Sanktpēterburga   P4185 «ВВД» 14:10
Евгений Кузнецов
Sanktpēterburga   P4102 «ПКЛПО» 11:24
Ольга Кузнецова
Sanktpēterburga   P4148 «White Horse» 12:56
Татьяна Кузьмина
Sanktpēterburga   P4176 «от 2 до 5» 13:52
Анна Кулевова
Sanktpēterburga   P428 «Through the void» 08:56
Александр Куссе-Тюз
Sanktpēterburga   P4238 «Топтуны» 15:56
Людмила Куссе-Тюз
Sanktpēterburga   P4238 «Топтуны» 15:56
Надежда Кухтенкова
Sanktpēterburga   P443 «Фи» 09:26
Константин Кучумов
Sanktpēterburga   P4105 «ИНДЮК» 11:30
Анастасия Лазутина
Sanktpēterburga   P4229 «глюк» 15:38
Александр Лазуткин
Maskava   P4150 «ГРОХНО» 13:00
Елена Ланцова
Sanktpēterburga   P473 «Бегущие к цели» 10:26
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   P443 «Фи» 09:26
Ксения Лаптюхина
Sanktpēterburga   P482 «Пир Духа» 10:44
Екатерина Лебедева
Maskava   P4170 «Атомное удилище» 13:40
Надежда Леонова
Sanktpēterburga   P4183 «Летопись Тамерлана» 14:06
Катя Лепшова
Maskava   P413 «Карри кретинизм» 08:26
Дмитрий Лобанов
Sanktpēterburga   P4208 «Летающий Антропоморфный Домкрат» 14:56
Виктория Лобанова
Sanktpēterburga   P4177 «НеВерьВХудо» 13:54
Полина Лоопер
Sanktpēterburga   P4202 «Сириус» 14:44
Мария Лосева
Sanktpēterburga   P4121 «КультФест» 12:02
Катя Лотарева
Sanktpēterburga   P488 «Катя и Компания» 10:56
Евгений Лугачев
Maskava   P4138 «боевой отряд голубей» 12:36
Петр Лузгин
Maskava   P462 «Тихокоты» 10:04
Александр Лучин
Sanktpēterburga   P493 «Lostroom» 11:06
Александр Макеев
Maskava   P429 «лежебоки» 08:58
Маруся Макеева
Maskava   P429 «лежебоки» 08:58
Нина Маланюк
Sanktpēterburga   P4221 «Simply The Best» 15:22
Ольга Малозёмова
Sanktpēterburga   P4187 «Маленькая лошадка» 14:14
Татьяна Маслова
Sanktpēterburga   P4236 «Peterhof Magicians» 15:52
Мария Маслякова
Sanktpēterburga   P4205 «Овощебаза на выезде» 14:50
Евгения Матвеева
Maskava   P414 «Счастье@есть» 08:28
Мария Мащинская
Sanktpēterburga   P4236 «Peterhof Magicians» 15:52
Николай Мащинский
Sanktpēterburga   P4236 «Peterhof Magicians» 15:52
Виктор Медведев
Sanktpēterburga   P4124 «Руссо Туристо» 12:08
Ирина Мелетова
Maskava   P442 «Squadra Azzurra» 09:24
Александр Метелица
Sanktpēterburga   P417 «Дуэт ++» 08:34
Милослава Метелица
Sanktpēterburga   P417 «Дуэт ++» 08:34
Денис Механиков
Sanktpēterburga   P4178 «Ёжики в морковке» 13:56
Любовь Миролюбова
Sanktpēterburga   P4199 «ПыльСтолбом» 14:38
Антон Митрофанов
Sanktpēterburga   P4184 «Феймос стар» 14:08
Дарьяна Митьковец
Sanktpēterburga   P475 «Ренегаты на фрегате» 10:30
Юлия Моисеева
Maskava   P467 «Триозер» 10:14
Алексей Моисеенко
Sanktpēterburga   P458 «Болтаи Шалтаи» 09:56
Вера Мокравцова
Sanktpēterburga   P440 «Загребущие ноги» 09:20
Илья Молодов
Sanktpēterburga   P4145 «32 фуэте» 12:50
Ирина Монастырская
Maskava   P433 «Пули» 09:06
Светлана Морозова
Sanktpēterburga   P4223 «Детки и Легкоатлетки» 15:26
Тим Мосолов
Maskava   P4113 «Далее везде» 11:46
Екатерина Муратова
Sanktpēterburga   P4154 «Синьор Помидор» 13:08
Татьяна Мурашова
Sanktpēterburga   P444 «Дуэт +» 09:28
Андрей Мурычев
Sanktpēterburga   P4114 «Лопе де Вега» 11:48
Ксеня Мясникова
Ļeņingradas apgabals   P4106 «R2D2» 11:32
Лиза Назарова
Sanktpēterburga   P496 «Лиза и Ко» 11:12
2й Некто
Sanktpēterburga   P4216 «Бобахи» 15:12
Вероника Никитина
Sanktpēterburga   P4155 «четырестачетыре» 13:10
Алевтина Никиша
Sanktpēterburga   P465 «Иероглиф» 10:10
Томик Николаева
Sanktpēterburga   P4232 «Сони» 15:44
Екатерина Новаковская
Sanktpēterburga   P480 «Селедка на свободе» 10:40
Николай Новиков
Sanktpēterburga   P4223 «Детки и Легкоатлетки» 15:26
Юрий Новиков
Sanktpēterburga   P4223 «Детки и Легкоатлетки» 15:26
Анна Новикова
Sanktpēterburga   P4223 «Детки и Легкоатлетки» 15:26
Тая Носкова
Sanktpēterburga   P4190 «TimTeam» 14:20
Анна Носова
Sanktpēterburga   P449 «Улетайки» 09:38
Наталья Нужина
Sanktpēterburga   P4227 «Профессор Ёж» 15:34
Полина Нужина
Sanktpēterburga   P4227 «Профессор Ёж» 15:34
Юлия Нужина
Sanktpēterburga   P4227 «Профессор Ёж» 15:34
Андрей Оленев
Sanktpēterburga   P4131 «Полтора землекопа» 12:22
Александра Оль
Sanktpēterburga   P453 «Ежи и Петруччо» 09:46
Евгений Оль
Sanktpēterburga   P453 «Ежи и Петруччо» 09:46
Мария Орлова
Tvera   P409 «Поребрик Рубика» 08:18
Юлия Палладий
Sanktpēterburga   P4121 «КультФест» 12:02
Дарья Панкратова
Sanktpēterburga   P482 «Пир Духа» 10:44
Анастасия Панфилова
Sanktpēterburga   P457 «Па Ап Поп» 09:54
Николай Пенкрат
Sanktpēterburga   P470 «Абракадабра» 10:20
Дмитрий Петров
Sanktpēterburga   P4201 «StoryBrooke» 14:42
Александра Петрова
Sanktpēterburga   P4201 «StoryBrooke» 14:42
Виталия Петрова
Sanktpēterburga   P4201 «StoryBrooke» 14:42
Светлана Плакидина
Sanktpēterburga   P4114 «Лопе де Вега» 11:48
Константин Подгайский
Sanktpēterburga   P469 «keepsake» 10:18
Дмитрий Поляков
Sanktpēterburga   P481 «арксИ» 10:42
Елизавета Полянская
Maskava   P466 «Неудержимые» 10:12
Софья Пономарева
Sanktpēterburga   P494 «ЛОСЬ» 11:08
Диана Попова
Puškina   P4233 «Дрюди» 15:46
Анна Попыванова
Sanktpēterburga   P457 «Па Ап Поп» 09:54
Екатерина Правдина
Sanktpēterburga   P4224 «мох» 15:28
Иван Приходченко
Sanktpēterburga   P4225 «Упругие Ягодички» 15:30
Александра Прохорова
Maskava   P4170 «Атомное удилище» 13:40
Надежда Проценко
Maskava   P433 «Пули» 09:06
Анастасия Прощенко
Maskava   P442 «Squadra Azzurra» 09:24
Данил Прощенко
Maskava   P442 «Squadra Azzurra» 09:24
Илья Птицын
Sanktpēterburga   P461 «Angry Birds» 10:02
Константин Птицын
Sanktpēterburga   P461 «Angry Birds» 10:02
Анастасия Пунда
Sanktpēterburga   P462 «Тихокоты» 10:04
Полина Пустовойт
Ļeņingradas apgabals   P4133 «Во славу Мелькору, конечно!» 12:26
Александра Пятышева
Sanktpēterburga   P4184 «Феймос стар» 14:08
Игорь Ревидович
Sanktpēterburga   P4154 «Синьор Помидор» 13:08
Роман Резник
Sanktpēterburga   P4218 «conomy» 15:16
Григорий Реутов
Sanktpēterburga   P4172 «Вонидуз крю» 13:44
Мария Рехина
Sanktpēterburga   P4162 «ЗПРы» 13:24
Ольга Рогушкина
Sanktpēterburga   P4235 «Импеданс» 15:50
Марина Рубина
Sanktpēterburga   P410 «Валенки» 08:20
Светлана Рудакова
Sanktpēterburga   P4230 «Котики вперед» 15:40
Михаил Румянцев
Sanktpēterburga   P4210 «Гимназисты» 15:00
Антонина Румянцева
Sanktpēterburga   P483 «ТИХО-ходы» 10:46
Евгения Рыбальченко
Sanktpēterburga   P4208 «Летающий Антропоморфный Домкрат» 14:56
Валентина Рыбина
Sanktpēterburga   P4212 «ТВИШ» 15:04
Дарья Рылова
Sanktpēterburga   P483 «ТИХО-ходы» 10:46
Валерия Рябкова
Puškina   P4234 «Околица» 15:48
Даниил Рязанов
Sanktpēterburga   P4193 «Спектр Дорог» 14:26
Андрей Савельев
Sanktpēterburga   P4238 «Топтуны» 15:56
Надежда Савон
Sanktpēterburga   P4225 «Упругие Ягодички» 15:30
Константин Сакаев
Sanktpēterburga   P4221 «Simply The Best» 15:22
Макар Самоделко
Maskava   P433 «Пули» 09:06
Лев Селиванов
Sanktpēterburga   P490 «Птицы гордые» 11:00
Данила Семеняко
Sanktpēterburga   P488 «Катя и Компания» 10:56
Степа Семеняко
Sanktpēterburga   P488 «Катя и Компания» 10:56
Алена Семушева
Maskava   P448 «Мечтысбываются» 09:36
Анна Сергачёва
Sanktpēterburga   P4218 «conomy» 15:16
Николай Сергеев
Maskava   P4241 «Алтайцы» 16:02
Кирилл Сибилев
Sanktpēterburga   P481 «арксИ» 10:42
Лидия Сильченкова
Sanktpēterburga   P4222 «Блондинки и Маринка (та еще блондинка)» 15:24
Антон Скорняков
Maskava   P4207 «Маузер Tроцкого» 14:54
Анна Смирнова
Sanktpēterburga   P4234 «Околица» 15:48
Ирина Смирнова
Sanktpēterburga   P486 «КрУгом голова» 10:52
Полина Смирнова
Sanktpēterburga   P486 «КрУгом голова» 10:52
Андрей Смоленский
Maskava   P4122 «Зок & Зок» 12:04
Валерия Соловьёва
Maskava   P4109 «Форс Мажоры» 11:38
Любовь Соломатова
Sanktpēterburga   P4145 «32 фуэте» 12:50
Мария Сомова
Maskava   P404 «Клей БФ» 08:08
Юлия Сопова
Sanktpēterburga   P4164 «Пираты» 13:28
Анастасия Сперанская
Maskava   P425 «Сладкий сон» 08:50
Игорь Сумароков
Sanktpēterburga   P4221 «Simply The Best» 15:22
Антон Сухопаров
Sanktpēterburga   P4205 «Овощебаза на выезде» 14:50
Артем Тарасов
Sanktpēterburga   P4205 «Овощебаза на выезде» 14:50
Татьяна Терелецкая
Sanktpēterburga   P4231 «непоседы» 15:42
Сергей Терещенко
Sanktpēterburga   P4102 «ПКЛПО» 11:24
Наталия Тесленко
Ļeņingradas apgabals   P4133 «Во славу Мелькору, конечно!» 12:26
Владислава Тихомирова
Jekaterinburga   P415 «Buz» 08:30
Вячеслав Тихонов
Sanktpēterburga   P4184 «Феймос стар» 14:08
Татьяна Тихонова
Sanktpēterburga   P4128 «3872 Орка» 12:16
Тамара Тищук
Sanktpēterburga   P4161 «ТриО» 13:22
Дмитрий Ткаченко
Maskava   P4115 «Красная стрела» 11:50
Мария Тучина
Sanktpēterburga   P4229 «глюк» 15:38
Настя Уварова
Saratova   P4220 «АУ,ВЭГ» 15:20
Анастасия Федорова
Sanktpēterburga   P4104 «кли-кли» 11:28
Андрей Федорцов
Sanktpēterburga   P4225 «Упругие Ягодички» 15:30
Полина Федотова
Maskava   P4160 «Праздничные бега» 13:20
Елизабет Фелдманн
Tālo ārzemju pilsētas   P435 «Мечты сбываются!!» 09:10
Илья Флид
Maskava   P4101 «Компот» 11:22
Олег Фролов
Тольятти   P4127 «Снежный кот» 12:14
Наталия Халикова
Sanktpēterburga   P4161 «ТриО» 13:22
Андрей Харламов
Maskava   P441 «абра» 09:22
Ефросинья Харченко
Maskava   P497 «Сагарматха» 11:14
Татьяна Харченко
Maskava   P497 «Сагарматха» 11:14
Александра Хоружая
Sanktpēterburga   P4232 «Сони» 15:44
Ринат Хусамов
Maskava   P432 «Хачапури по-аджарски» 09:04
Александр Чвоков
Sanktpēterburga   P4226 «ЁЗЛ!» 15:32
Анатолий Черданцев
Sanktpēterburga   P4131 «Полтора землекопа» 12:22
Александр Чигорин
Maskava   P414 «Счастье@есть» 08:28
Александр Чудов
Sanktpēterburga   P4235 «Импеданс» 15:50
Мария Чурилова
Sanktpēterburga   P4191 «Мармышкина каша» 14:22
Анастасия Шалаева
Maskava   P4160 «Праздничные бега» 13:20
Анастасия Шалгина
Sanktpēterburga   P485 «ТриШа» 10:50
Арина Шалгина
Sanktpēterburga   P485 «ТриШа» 10:50
Илья Шапиро
Sanktpēterburga   P4202 «Сириус» 14:44
Анна Шаркова
Maskava   P4207 «Маузер Tроцкого» 14:54
Игорь Шебаршов
Sanktpēterburga   P437 «Leone di San Marco» 09:14
Даша Шевцова
Sanktpēterburga   P4215 «Команда Z» 15:10
Наталья Шелаева
Maskava   P4198 «БНТВ» 14:36
Игорь Шилов
Maskava   P4207 «Маузер Tроцкого» 14:54
Кирилл Шишкин
Maskava   P4219 «Праздник цветущей сливы» 15:18
ВАЛЕРИЙ Шкаленко
Sanktpēterburga   P4229 «глюк» 15:38
Владимир Школьник
Sanktpēterburga   P4121 «КультФест» 12:02
Елена Шмакова
Sanktpēterburga   P4130 «базилиус2» 12:20
Лариса Шпинева
Sanktpēterburga   P4200 «Улыбка» 14:40
Полина Шпинева
Sanktpēterburga   P4200 «Улыбка» 14:40
Ульяна Шпинева
Sanktpēterburga   P4200 «Улыбка» 14:40
Вадим Щемелинин
Sanktpēterburga   P4136 «Боевые тараканы» 12:32
Олег Щербань
Sanktpēterburga   P4230 «Котики вперед» 15:40
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
P400 08:04 Переподвыподверт

P400

P401 08:04 2 ананаса

P401

P402 08:04 Гравитино

P402

Ирина Воронина

Ņižņijnovgoroda

P403 08:06 Все хорошо

P403

P404 08:08 Клей БФ

P404

Мария Сомова

Maskava

Бегущий Город , Следопыт , БГМ , НИУ ВШЭ
P405 08:10 Гаврюша

P405

P406 08:12 Уголочек неба

P406

Ольга Смуглина

Sanktpēterburga

Татьяна Браткина

Sanktpēterburga

Анна Горностаева

Sanktpēterburga

ФЭР , forum.exler.ru
P407 08:14 Сорокоодноножка

P407

P408 08:16 Фигаро там, Фигаро тут...

P408

P409 08:18 Поребрик Рубика

P409

Евгений Викторов

Tvera

Мария Орлова

Tvera

Тверь
P410 08:20 Валенки

P410

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Нина Иванова

Sanktpēterburga

Марина Рубина

Sanktpēterburga

P411 08:22 Слоупоки

P411

Москва , Мос.Технологич.Университет
P412 08:24 ЁжЫги

P412

Людмила Давыдова

Maskava

P413 08:26 Карри кретинизм

P413

Катя Лепшова

Maskava

P414 08:28 Счастье@есть

P414

Евгения Матвеева

Maskava

Александр Чигорин

Maskava

P415 08:30 Buz

P415

Иван Комаров

Jekaterinburga

Николай Журавлёв

Jekaterinburga

Владислава Тихомирова

Jekaterinburga

P416 08:32 Кролики

P416

P417 08:34 Дуэт ++

P417

Светлана Андрос

Sanktpēterburga

Александр Метелица

Sanktpēterburga

Милослава Метелица

Sanktpēterburga

P418 08:36 Сурикаты

P418

Сибмама
P419 08:38 rybokot

P419

лада bakal

Maskava

Наталья Игнатенко

Maskava

Яндекс
P420 08:40 Суслички

P420

P421 08:42 Ага

P421

Николай Агафонов

Sanktpēterburga

P422 08:44 МПС

P422

МГУ , РЭУ им. Г.В.Плеханова
P423 08:46 крыжовник

P423

Олеся Вознюк

Sanktpēterburga

СПбГТИ (ТУ)
P424 08:48 Черная каракатица

P424

P425 08:50 Сладкий сон

P425

Василиса Дяйкина

Maskava

Анастасия Сперанская

Maskava

P426 08:52 Стрельцы

P426

P427 08:54 Сонные аксолотли

P427

P428 08:56 Through the void

P428

Artem Nikonov

Sanktpēterburga

Анна Кулевова

Sanktpēterburga

P429 08:58 лежебоки

P429

Дарья Ефимова

Maskava

Александр Макеев

Maskava

Маруся Макеева

Maskava

P430 09:00 Ещё не придумали

P430

Дмитрий Горлов

Maskava

Ирина Горлова

Maskava

P431 09:02 Пассат

P431

Константин Вейгандт

Sanktpēterburga

P432 09:04 Хачапури по-аджарски

P432

Сергей Кочуров

Maskava

Ринат Хусамов

Maskava

МФТИ
P433 09:06 Пули

P433

Ирина Монастырская

Maskava

Надежда Проценко

Maskava

Макар Самоделко

Maskava

P434 09:08 Дважды два

P434

P435 09:10 Мечты сбываются!!

P435

Юлия Зырина

Tālo ārzemju pilsētas

Василий Зырин

Maskavas apgabals

Елизабет Фелдманн

Tālo ārzemju pilsētas

P436 09:12 2112.ru

P436

P437 09:14 Leone di San Marco

P437

Елена Игнатова

Sanktpēterburga

Алена Карпова

Sanktpēterburga

Игорь Шебаршов

Sanktpēterburga

P438 09:16 А лось-то тут причем?

P438

P439 09:18 Было бы нелепо

P439

P440 09:20 Загребущие ноги

P440

Юлия Алексеева

Maskava

Вера Мокравцова

Sanktpēterburga

P441 09:22 абра

P441

Людмила Коновалова

Sanktpēterburga

Андрей Харламов

Maskava

P442 09:24 Squadra Azzurra

P442

Ирина Мелетова

Maskava

Анастасия Прощенко

Maskava

Данил Прощенко

Maskava

МГУ , РЭШ , НИУ ВШЭ
P443 09:26 Фи

P443

Ирина Блышко

Sanktpēterburga

Надежда Кухтенкова

Sanktpēterburga

Валентина Лапковская

Sanktpēterburga

P444 09:28 Дуэт +

P444

Ирина Баранова

Sanktpēterburga

Татьяна Мурашова

Sanktpēterburga

P445 09:30 Ветер в голове

P445

Наталия Католикова

Sanktpēterburga

P446 09:32 Вертолетное звено "Ми-ми-ми"

P446

P448 09:36 Мечтысбываются

P448

Алена Семушева

Maskava

P449 09:38 Улетайки

P449

Анна Носова

Sanktpēterburga

P450 09:40 Улитки

P450

P451 09:42 Руки-Крюки

P451

Екатерина Лазо

Sanktpēterburga

Никита Лазо

Sanktpēterburga

Ржевка , Hip-Hop , Platforma812 , Красавчики
P452 09:44 Самоходка

P452

P453 09:46 Ежи и Петруччо

P453

Александра Оль

Sanktpēterburga

Евгений Оль

Sanktpēterburga

P454 09:48 Френды

P454

Kris Shemet

Sanktpēterburga

Анюта Зенцова

Sanktpēterburga

P455 09:50 Крутые бобры

P455

Олеся Калинина

Sanktpēterburga

Craig Blunden

Sanktpēterburga

Виктория Калинина

Sanktpēterburga

Светлана Калинина

Sanktpēterburga

Аничков лицей , СПбГЭУ , Санкт-Петербург , СПбГПУ
P456 09:52 Петли от двери

P456

Лилия Абдулина

Sanktpēterburga

Валерия Зайберт

Sanktpēterburga

Мат-мех , JetBrains , ФМЛ 239 , СПбГУ
P457 09:54 Па Ап Поп

P457

Алина Апушкина

Sanktpēterburga

Анастасия Панфилова

Sanktpēterburga

Анна Попыванова

Sanktpēterburga

СПО «РОС»
P458 09:56 Болтаи Шалтаи

P458

Анна Моисеенко

Sanktpēterburga

Алексей Моисеенко

Sanktpēterburga

Мурино , ЖК Новое Мурино
P459 09:58 366 пеньков

P459

Мария Козлова

Sanktpēterburga

Юлия Бакшеева

Sanktpēterburga

ГУАП , 366 школа
P460 10:00 АббР

P460

МГУ , ABBYY , Москва
P461 10:02 Angry Birds

P461

Илья Птицын

Sanktpēterburga

Константин Птицын

Sanktpēterburga

P462 10:04 Тихокоты

P462

Петр Лузгин

Maskava

Анастасия Пунда

Sanktpēterburga

P463 10:06 Дежавю

P463

Оксана Качалова

Sanktpēterburga