Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Pavel Gulyaev
Sanktpēterburga   P813 «Калушата и Бутяфыч» 08:26
Asya Kravets
Minska   P803 «Радзівілы маюць рацыю» 08:06
Ivan Pestunov
Maskava   P842 «В сбруе» 09:24
Viktor Zenin
Minska   P803 «Радзівілы маюць рацыю» 08:06
Виктор Арищенко
Maskava   P815 «Энтерпрайз» 08:30
Настёна Бахмутова
Maskava   P862 «Тахион» 10:04
Кирилл Бахтырев
Maskava   P825 «Ендовочные анчутки» 08:50
Анна Болычева
Sanktpēterburga   P853 «ВЛКСМ» 09:46
Юлия Воронова
Maskava   P860 «Весёлый вантуз» 10:00
Павел Гасников
Maskava   P841 «Burning Daylight» 09:22
Оя Грицкова
Maskava   P800 «Синий Камень» 08:04
Илья Гурьянов
Sanktpēterburga   P838 «Неолимпийская сборная Ямайки» 09:16
Эдуард Даугатс
Sanktpēterburga   P854 «Электрон» 09:48
Владимир Зайцев
Minska   P826 «Иностранные странники» 08:52
Сергей Зайцев
Sanktpēterburga   P812 «Компас Христофора Колумба» 08:24
Андрей Золотых
Sanktpēterburga   P805 «Роза ветров» 08:10
Екатерина Золотых
Sanktpēterburga   P835 «GoldTeam» 09:10
Роман Куликов
Maskavas apgabals   P883 «kernel panic» 10:46
Анастасия Мартынова
Sanktpēterburga   P808 «Топ-топ менеджеры» 08:16
Полина Николаевна
Maskava   P860 «Весёлый вантуз» 10:00
Федор Новиков
Maskava   P800 «Синий Камень» 08:04
Серёга Пикуз
Maskava   P883 «kernel panic» 10:46
Алексей Полевик
Maskava   P818 «Любители сложных приколов» 08:36
Александр Поляков
Maskava   P815 «Энтерпрайз» 08:30
Денис Ракитин
Sanktpēterburga   P838 «Неолимпийская сборная Ямайки» 09:16
Александр Рамазанов
Sanktpēterburga   P827 «Mipt-o-team» 08:54
Сергей Реука
Sanktpēterburga   P809 «Огни Самайна» 08:18
Мария Савина
Sanktpēterburga   P809 «Огни Самайна» 08:18
Анна Степанова
Maskava   P841 «Burning Daylight» 09:22
Вячеслав Суханов
Sanktpēterburga   P880 «Бельгийские котики 187» 10:40
Сергей Тинчурин
Maskava   P800 «Синий Камень» 08:04
Екатерина Трегубова
Sanktpēterburga   P861 «Время-не-ждет» 10:02
Максим Цветков
Maskava   P883 «kernel panic» 10:46
Сергей Черкесов
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   P851 «Come together» 09:42
Павел Шишкин
Sanktpēterburga   P820 «Файтер, Клирик, Маг и Вор» 08:40
Мария Шишкина
Sanktpēterburga   P820 «Файтер, Клирик, Маг и Вор» 08:40
Егор Антонов
Sanktpēterburga   P807 «Полином» 08:14
Марина Боровкова
Maskava   P821 «маленькая компания (МГУ)» 08:42
Александра Денисенко
Sanktpēterburga   P850 «Плеяды» 09:40
Валерий Дешко
Sanktpēterburga   P804 «Любитеь Петербурга 2» 08:08
Аня Жулидова
Maskava   P802 «Все ушли, а мы остались» 08:04
Александр Ковалёв
Maskava   P806 «Скороход» 08:12
Татьяна Корзунина
Maskavas apgabals   P811 «Корзинки» 08:22
Надежда Ларионова
Sanktpēterburga   P817 «Друзья Олафа» 08:34
Таня Лукина
Maskavas apgabals   P801 «Forever alone» 08:04
Василий Мишарев
Sanktpēterburga   P830 «Уроды не той породы» 09:00
Мария Молчанова
Sanktpēterburga   P880 «Бельгийские котики 187» 10:40
Сергей Русаков
Sanktpēterburga   P822 «Азимут» 08:44
Александра Савина
Sanktpēterburga   P809 «Огни Самайна» 08:18
Калинин Сергей
Maskava   P824 «Калинин Сергей» 08:48
Владимир Степин
Sanktpēterburga   P834 «Сам с усам» 09:08
Марина Стриженко
Maskava   P823 «Задумчивое торнадо» 08:46
Павел Фролов
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   P833 «[degene]runner» 09:06
Алексей Чаплыгин
Maskava   P845 «ПоЧапали» 09:30
Андрей Вондрухов
Maskava   P802 «Все ушли, а мы остались» 08:04
Светлана Гуляева
Sanktpēterburga   P813 «Калушата и Бутяфыч» 08:26
Юлия Давыдова
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   P851 «Come together» 09:42
Света Ежунова
Tvera   P827 «Mipt-o-team» 08:54
Анастасия Жукова
Maskava   P811 «Корзинки» 08:22
Наталья Зимина
Maskava   P881 «Blondie» 10:42
Лада Казакова
Черноголовка   P818 «Любители сложных приколов» 08:36
Евгений Койляк
Maskava   P818 «Любители сложных приколов» 08:36
Андрей Корзунин
Sanktpēterburga   P811 «Корзинки» 08:22
Анна Корзунина
Sanktpēterburga   P811 «Корзинки» 08:22
Николай Ларионов
Sanktpēterburga   P817 «Друзья Олафа» 08:34
Андрей Малеваный
Sanktpēterburga   P850 «Плеяды» 09:40
Иван Малин
Maskava   P842 «В сбруе» 09:24
Татьяна Маслова
Sanktpēterburga   P800 «Синий Камень» 08:04
Ольга Махненко
Maskava   P821 «маленькая компания (МГУ)» 08:42
Алексей Миклин
Maskava   P842 «В сбруе» 09:24
Леонид Мужикбаев
Sanktpēterburga   P808 «Топ-топ менеджеры» 08:16
Алексей Озеров
Sanktpēterburga   P805 «Роза ветров» 08:10
Ярослав Рудин
Sanktpēterburga   P830 «Уроды не той породы» 09:00
Андрей Сидоренко
Sanktpēterburga   P820 «Файтер, Клирик, Маг и Вор» 08:40
Сергей Смирнов
Maskava   P825 «Ендовочные анчутки» 08:50
Георгий Тимс
Sanktpēterburga   P820 «Файтер, Клирик, Маг и Вор» 08:40
Лариса Успенская
Sanktpēterburga   P831 «J» 09:02
Михаил Федин
Maskava   P841 «Burning Daylight» 09:22
Анна Чаплыгина
Maskava   P845 «ПоЧапали» 09:30
Юлия Чиркина
Maskava   P842 «В сбруе» 09:24
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
P800 08:04 Синий Камень

P800

Татьяна Маслова

Sanktpēterburga

P801 08:04 Forever alone

P801

Таня Лукина

Maskavas apgabals

P802 08:04 Все ушли, а мы остались

P802

Андрей Вондрухов

Maskava

P803 08:06 Радзівілы маюць рацыю

P803

Asya Kravets

Minska

Viktor Zenin

Minska

P804 08:08 Любитеь Петербурга 2

P804

Валерий Дешко

Sanktpēterburga

P805 08:10 Роза ветров

P805

Андрей Золотых

Sanktpēterburga

Алексей Озеров

Sanktpēterburga

СПбГТИ (ТУ) , СПбГПУ
P806 08:12 Скороход

P806

Солар Секьюрити
P807 08:14 Полином

P807

Егор Антонов

Sanktpēterburga

P808 08:16 Топ-топ менеджеры

P808

Леонид Мужикбаев

Sanktpēterburga

ЧГК
P809 08:18 Огни Самайна

P809

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

P811 08:22 Корзинки

P811

Анастасия Жукова

Maskava

Андрей Корзунин

Sanktpēterburga

Анна Корзунина

Sanktpēterburga

P812 08:24 Компас Христофора Колумба

P812

Сергей Зайцев

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , СПбГПУ , parkrun
P813 08:26 Калушата и Бутяфыч

P813

Pavel Gulyaev

Sanktpēterburga

Светлана Гуляева

Sanktpēterburga

P815 08:30 Энтерпрайз

P815

P817 08:34 Друзья Олафа

P817

Николай Ларионов

Sanktpēterburga

P818 08:36 Любители сложных приколов

P818

Лада Казакова

Черноголовка

Евгений Койляк

Maskava

Интеллектуал
P820 08:40 Файтер, Клирик, Маг и Вор

P820

Павел Шишкин

Sanktpēterburga

Мария Шишкина

Sanktpēterburga

Андрей Сидоренко

Sanktpēterburga

Георгий Тимс

Sanktpēterburga

P821 08:42 маленькая компания (МГУ)

P821

Ольга Махненко

Maskava

P822 08:44 Азимут

P822

Сергей Русаков

Sanktpēterburga

P823 08:46 Задумчивое торнадо

P823

P824 08:48 Калинин Сергей

P824

P825 08:50 Ендовочные анчутки
Сергей Смирнов

Maskava

P826 08:52 Иностранные странники

P826

СГУПС
P827 08:54 Mipt-o-team

P827

Света Ежунова

Tvera

P830 09:00 Уроды не той породы

P830

Ярослав Рудин

Sanktpēterburga

P831 09:02 J

P831

Лариса Успенская

Sanktpēterburga

P833 09:06 [degene]runner

P833

Павел Фролов

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

P834 09:08 Сам с усам

P834

СПб ГЭТУ ЛЭТИ
P835 09:10 GoldTeam

P835

P837 09:14 No name

P837

P838 09:16 Неолимпийская сборная Ямайки

P838

Илья Гурьянов

Sanktpēterburga

Денис Ракитин

Sanktpēterburga

РГПУ им. А.И.Герцена , Санкт-Петербург
P841 09:22 Burning Daylight

P841

Михаил Федин

Maskava

НИЯУ МИФИ
P842 09:24 В сбруе

P842

Ivan Pestunov

Maskava

Иван Малин

Maskava

Алексей Миклин

Maskava

Юлия Чиркина

Maskava

P845 09:30 ПоЧапали

P845

Анна Чаплыгина

Maskava

P850 09:40 Плеяды

P850

Андрей Малеваный

Sanktpēterburga

P851 09:42 Come together

P851

Сергей Черкесов

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

Юлия Давыдова

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

P853 09:46 ВЛКСМ

P853

Анна Болычева

Sanktpēterburga

P854 09:48 Электрон

P854

Эдуард Даугатс

Sanktpēterburga

P860 10:00 Весёлый вантуз

P860

P861 10:02 Время-не-ждет

P861

P862 10:04 Тахион

P862

P880 10:40 Бельгийские котики 187

P880

Ingress , MOTR , Resistance
P881 10:42 Blondie

P881

Наталья Зимина

Maskava

P883 10:46 kernel panic

P883

МГУ , Parallels