Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Aleksey Kulikov
Sanktpēterburga   167 «Getting by looking ahead» 10:14
Artem Mashkovsky
Sanktpēterburga   132 «Командор Ваймс» 09:04
Риваль Абдрахманов
Sanktpēterburga   132 «Командор Ваймс» 09:04
Роман Абибуллаев
Sanktpēterburga   113 «#доброподносом» 08:26
Александра Абрамова
Sanktpēterburga   142 «Псарня сатаны» 09:24
Татьяна Алексеева
Sanktpēterburga   182 «Арктика» 10:44
Лена Антонова
Sanktpēterburga   145 «Ва Ленки» 09:30
Анастасия Артемьева
Sanktpēterburga   162 «Мировой кризис» 10:04
Кирилл Барденков
Sanktpēterburga   125 «Ирийский десант» 08:50
Александр Беляев
Sanktpēterburga   122 «Странники» 08:44
Александр Бидерман
Maskavas apgabals   123 «Полярная звезда» 08:46
Андрей Бринько
Maskava   139 «Дш!-Дш!» 09:18
Сергей Быков
Sanktpēterburga   140 «Ежики в тумане» 09:20
Екатерина Быкова
Sanktpēterburga   140 «Ежики в тумане» 09:20
Таня Волкова
Sanktpēterburga   121 «DenisiIrka» 08:42
Аня Вронская
Sanktpēterburga   104 «Гладиолус239» 08:08
Виктория Грицаенко
Ukrainas pilsētas   111 «Небесный Спецназ» 08:22
Иван Демидов
Sanktpēterburga   191 «Веселые пассатижи» 11:02
Полина Звягинцева
Sanktpēterburga   106 «Топать! без Доходяг :(» 08:12
Елена Иванова
Sanktpēterburga   145 «Ва Ленки» 09:30
Елена Изоськина
Sanktpēterburga   115 «Пыщ Пыщ ололо я водитель НЛО» 08:30
Андрей Казаков
Maskava   139 «Дш!-Дш!» 09:18
Юлия Кальниченко
Sanktpēterburga   147 «Безбашенные улиточки: Поползли!» 09:34
Владимир Киктев
Sanktpēterburga   162 «Мировой кризис» 10:04
Анна Кочергина
Sanktpēterburga   1101 «ТАРДИС» 11:22
Татьяна Куклина
Sanktpēterburga   1100 «Power Rangers» 11:20
Георгий Лыгин
Sanktpēterburga   169 «инь янь» 10:18
Тамара Манвелова
Sanktpēterburga   109 «Slowpokes5» 08:18
Даниил Мусатов
Maskava   100 «гуЛЯха» 08:04
Екатерина Нармухамедова
Maskava   161 «Котсе» 10:02
Евгений Носов
Kurska   139 «Дш!-Дш!» 09:18
Владимир Петрушкин
Sanktpēterburga   1112 «Шевели колготками» 11:44
Александр Подхалюзин
Sanktpēterburga   136 «Scala» 09:12
Виктор Полуйко
Maskava   105 «Этотыкакашка» 08:10
Кирилл Пономарев
Sanktpēterburga   180 «Мамонты на пустошах» 10:40
Мария Прозорова
Sanktpēterburga   195 «ИльМар» 11:10
Виталий Путилин
Maskava   173 «Пожиратели целины в Питере» 10:26
Олег Радзиевский
Sanktpēterburga   109 «Slowpokes5» 08:18
Антон Селютин
Sanktpēterburga   161 «Котсе» 10:02
Рита Семенова
Sanktpēterburga   1100 «Power Rangers» 11:20
Николай Семибратов
Sanktpēterburga   1112 «Шевели колготками» 11:44
Елена Сивоголовко
Sanktpēterburga   110 «Ышмпыдышим» 08:20
Маргарита Стельмакова
Sanktpēterburga   104 «Гладиолус239» 08:08
Сергей Степаненко
Sanktpēterburga   137 «Радио Ретро» 09:14
Михаил Тимошенко
Sanktpēterburga   141 «Мартовский Котэ» 09:22
Юлия Тихомирова
Sanktpēterburga   171 «Слоноборческая артель им. Реллиха-Соболева» 10:22
Алексей Чернов
Maskava   168 «ЛЯгуха» 10:16
Дарина Чудинова
Sanktpēterburga   132 «Командор Ваймс» 09:04
Александра Шпарберг
Sanktpēterburga   135 «Шпаруся» 09:10
Nadezhda Venedictova
Sanktpēterburga   151 «kapibara» 09:42
Алексей Богорац
Maskava   101 «70+13» 08:04
Кирилл Бурмистров
Maskava   103 «Бескомандный» 08:06
Алена Горбунова
Sanktpēterburga   165 «Агенты С.А.М.А» 10:10
Валентин Дмитриев
Ļeņingradas apgabals   133 «Место для подвига» 09:06
Алина Королева
Sanktpēterburga   130 «ОАО» 09:00
Ольга Красковская
Sanktpēterburga   130 «ОАО» 09:00
Константин Кузнецов
Maskava   131 «Отцы и дети» 09:02
Сергей Ломовцев
Sanktpēterburga   181 «Вафельный стаканчик» 10:42
Владимир Мусатов
Maskava   100 «гуЛЯха» 08:04
Михаил Нечаев
Sanktpēterburga   190 «Комариная плешь» 11:00
Антон Плышевский
Sanktpēterburga   1101 «ТАРДИС» 11:22
Алексей Рабизо
Sanktpēterburga   192 «Бешеные черепашки3» 11:04
Вячеслав Рожков
Maskava   1111 «Дядиславы» 11:42
Валера Сатков
Sanktpēterburga   145 «Ва Ленки» 09:30
Елена Смирнова
Sanktpēterburga   174 «А1» 10:28
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   102 «Крошки Ру» 08:04
Николай Таратин
Sanktpēterburga   194 «Аксолотль» 11:08
Михаил Ширыборов
Maskava   114 «Заруба» 08:28
Maria Ilyukhina
Maskava   168 «ЛЯгуха» 10:16
Arseny Venedictov
Sanktpēterburga   151 «kapibara» 09:42
Dmitry Venedictov
Sanktpēterburga   151 «kapibara» 09:42
Анна Агаркова
Sanktpēterburga   137 «Радио Ретро» 09:14
Константин Александров
Sanktpēterburga   135 «Шпаруся» 09:10
Юрий Александров
Sanktpēterburga   135 «Шпаруся» 09:10
Юля Аминова
Sanktpēterburga   121 «DenisiIrka» 08:42
Татьяна Бабич
Sanktpēterburga   182 «Арктика» 10:44
Александра Беляева
Sanktpēterburga   122 «Странники» 08:44
Ира Бутина
Sanktpēterburga   194 «Аксолотль» 11:08
Мария Быкова
Sanktpēterburga   181 «Вафельный стаканчик» 10:42
Антон Виноградов
Sanktpēterburga   165 «Агенты С.А.М.А» 10:10
Ольга Власова
Sanktpēterburga   130 «ОАО» 09:00
Елена Гадкова
Sanktpēterburga   180 «Мамонты на пустошах» 10:40
Анна Ганюкова
Sanktpēterburga   110 «Ышмпыдышим» 08:20
Ирина Городнянская
Sanktpēterburga   1101 «ТАРДИС» 11:22
Светлана Гусева
Sanktpēterburga   123 «Полярная звезда» 08:46
Аня Давиденко
Sanktpēterburga   121 «DenisiIrka» 08:42
Светлана Демидова
Sanktpēterburga   191 «Веселые пассатижи» 11:02
Сандар Дмитриев
Sanktpēterburga   172 «Генерал МИЧМАН» 10:24
Юля Дмитриева
Maskava   173 «Пожиратели целины в Питере» 10:26
Антон Дьяков
Sanktpēterburga   172 «Генерал МИЧМАН» 10:24
Виктор Калита
Sanktpēterburga   172 «Генерал МИЧМАН» 10:24
Игорь Камышев
Sanktpēterburga   181 «Вафельный стаканчик» 10:42
Антонина Кондакова
Sanktpēterburga   193 «Дерзкие3» 11:06
Ваня Корнильев
Sanktpēterburga   190 «Комариная плешь» 11:00
Андрей Костюк
Maskava   131 «Отцы и дети» 09:02
Ирина Красноперова
Maskava   114 «Заруба» 08:28
Галя Красова
Sanktpēterburga   144 «Я б лучше поспал» 09:28
Полина Кулакова
Sanktpēterburga   140 «Ежики в тумане» 09:20
Мария Куликова
Sanktpēterburga   167 «Getting by looking ahead» 10:14
Любовь Луконина
Sanktpēterburga   180 «Мамонты на пустошах» 10:40
Александр Лыгин
Sanktpēterburga   169 «инь янь» 10:18
Елизавета Лыгина
Sanktpēterburga   169 «инь янь» 10:18
Иван Мазур
Sanktpēterburga   169 «инь янь» 10:18
Ирина Мартынова
Maskava   101 «70+13» 08:04
Людмила Микрюкова
Maskava   1111 «Дядиславы» 11:42
Наталья Мирошникова
Maskava   105 «Этотыкакашка» 08:10
Елена Мусатова
Maskava   100 «гуЛЯха» 08:04
Дмитрий Найданов
Sanktpēterburga   136 «Scala» 09:12
Константин Наркевич
Sanktpēterburga   123 «Полярная звезда» 08:46
Антон Нечаев
Sanktpēterburga   142 «Псарня сатаны» 09:24
Гриша Нечаев
Sanktpēterburga   190 «Комариная плешь» 11:00
Даша Нечаева
Sanktpēterburga   190 «Комариная плешь» 11:00
Семен Носницын
Sanktpēterburga   107 «Сполох 2» 08:14
Марина Носова
Sanktpēterburga   165 «Агенты С.А.М.А» 10:10
Елизавета Обласова
Sanktpēterburga   1100 «Power Rangers» 11:20
Виталий Одареев
Sanktpēterburga   147 «Безбашенные улиточки: Поползли!» 09:34
Анна Павлова
Maskava   1111 «Дядиславы» 11:42
Катя Панюта
Sanktpēterburga   144 «Я б лучше поспал» 09:28
Кирилл Пасько
Sanktpēterburga   152 «Шустрики» 09:44
Мария Попова
Sanktpēterburga   1100 «Power Rangers» 11:20
Петр Рабизо
Sanktpēterburga   193 «Дерзкие3» 11:06
Анна Рожкова
Maskava   1111 «Дядиславы» 11:42
Таисия Рудакова
Sanktpēterburga   142 «Псарня сатаны» 09:24
Ольга Салькова
Sanktpēterburga   192 «Бешеные черепашки3» 11:04
Анастасия Свиягина
Sanktpēterburga   110 «Ышмпыдышим» 08:20
Надин Севастьянова
Sanktpēterburga   162 «Мировой кризис» 10:04
Александр Сергеев
Sanktpēterburga   165 «Агенты С.А.М.А» 10:10
Артем Сидоров
Sanktpēterburga   142 «Псарня сатаны» 09:24
Ирина Сотникова
Sanktpēterburga   192 «Бешеные черепашки3» 11:04
Светлана Сотникова
Sanktpēterburga   192 «Бешеные черепашки3» 11:04
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   102 «Крошки Ру» 08:04
Мария Суровцева
Sanktpēterburga   182 «Арктика» 10:44
Александра Теребова
Sanktpēterburga   174 «А1» 10:28
Игорь Терехов
Sanktpēterburga   144 «Я б лучше поспал» 09:28
Илья Титов
Sanktpēterburga   195 «ИльМар» 11:10
Михаил Тихомиров
Sanktpēterburga   171 «Слоноборческая артель им. Реллиха-Соболева» 10:22
Николай Тропин
Sanktpēterburga   136 «Scala» 09:12
Галина Тузникова
Sanktpēterburga   113 «#доброподносом» 08:26
Анна Туканова
Sanktpēterburga   115 «Пыщ Пыщ ололо я водитель НЛО» 08:30
Евгения Федосеева
Maskava   103 «Бескомандный» 08:06
Иван Хижняк
Sanktpēterburga   180 «Мамонты на пустошах» 10:40
Андрей Шапошник
Sanktpēterburga   121 «DenisiIrka» 08:42
Иван Шариков
Sanktpēterburga   181 «Вафельный стаканчик» 10:42
Анастасия Шицевалова
Maskava   107 «Сполох 2» 08:14
Майя Яковлева
Maskava   107 «Сполох 2» 08:14
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
100 08:04 гуЛЯха

100

Елена Мусатова

Maskava

МГУ , МФТИ , РЭШ , ИПУ РАН , ИГУ , Яндекс
101 08:04 70+13

101

Ирина Мартынова

Maskava

Большой Львиный Прайд
102 08:04 Крошки Ру

102

Татьяна Стоцкая

Sanktpēterburga

103 08:06 Бескомандный

103

Евгения Федосеева

Maskava

104 08:08 Гладиолус239

104

ФМЛ 239
105 08:10 Этотыкакашка

105

Наталья Мирошникова

Maskava

106 08:12 Топать! без Доходяг :(
107 08:14 Сполох 2

107

Семен Носницын

Sanktpēterburga

Анастасия Шицевалова

Maskava

Майя Яковлева

Maskava

109 08:18 Slowpokes5

109

ФМЛ 239 , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
110 08:20 Ышмпыдышим

110

Анна Ганюкова

Sanktpēterburga

Анастасия Свиягина

Sanktpēterburga

Мат-мех , КНИТУ , СПбГУ
111 08:22 Небесный Спецназ

111

автостоп
113 08:26 #доброподносом

113

Галина Тузникова

Sanktpēterburga

Усабрь , СПбГПУ
114 08:28 Заруба

114

Ирина Красноперова

Maskava

115 08:30 Пыщ Пыщ ололо я водитель НЛО

115

Анна Туканова

Sanktpēterburga

СПбГТИ (ТУ) , Digital Design
121 08:42 DenisiIrka

121

Таня Волкова

Sanktpēterburga

Юля Аминова

Sanktpēterburga

Аня Давиденко

Sanktpēterburga

Андрей Шапошник

Sanktpēterburga

РГПУ им. А.И.Герцена , Fitness House , Школа 359
122 08:44 Странники

122

Александра Беляева

Sanktpēterburga

123 08:46 Полярная звезда

123

Светлана Гусева

Sanktpēterburga

Константин Наркевич

Sanktpēterburga

125 08:50 Ирийский десант

125

130 09:00 ОАО

130

Алина Королева

Sanktpēterburga

Ольга Власова

Sanktpēterburga

ГУАП
131 09:02 Отцы и дети

131

Андрей Костюк

Maskava

МГТУ им. Н.Э.Баумана
132 09:04 Командор Ваймс

132

Artem Mashkovsky

Sanktpēterburga

Мат-мех , СПО "Унисон" , Стража , СПбГУ
133 09:06 Место для подвига

133

Валентин Дмитриев

Ļeņingradas apgabals

135 09:10 Шпаруся

135

Константин Александров

Sanktpēterburga

Юрий Александров

Sanktpēterburga

НИУ ИТМО
136 09:12 Scala

136

Дмитрий Найданов

Sanktpēterburga

Николай Тропин

Sanktpēterburga

137 09:14 Радио Ретро

137

Анна Агаркова

Sanktpēterburga

139 09:18 Дш!-Дш!

139

140 09:20 Ежики в тумане

140

Сергей Быков

Sanktpēterburga

Полина Кулакова

Sanktpēterburga

СПбГТИ (ТУ) , Санкт-Петербург , НИУ ИТМО , СПбГПУ
141 09:22 Мартовский Котэ

141

142 09:24 Псарня сатаны

142

Антон Нечаев

Sanktpēterburga

Таисия Рудакова

Sanktpēterburga

Артем Сидоров

Sanktpēterburga

РГПУ им. А.И.Герцена , ПСПбГМУ им И.П.Павлова
144 09:28 Я б лучше поспал

144

Галя Красова

Sanktpēterburga

Катя Панюта

Sanktpēterburga

Игорь Терехов

Sanktpēterburga

СПО «ИнКор»
145 09:30 Ва Ленки

145

Лена Антонова

Sanktpēterburga

Елена Иванова

Sanktpēterburga

Валера Сатков

Sanktpēterburga

147 09:34 Безбашенные улиточки: Поползли!

147

Виталий Одареев

Sanktpēterburga

НИУ ИТМО
151 09:42 kapibara

151

Nadezhda Venedictova

Sanktpēterburga

Arseny Venedictov

Sanktpēterburga

Dmitry Venedictov

Sanktpēterburga

152 09:44 Шустрики

152

Кирилл Пасько

Sanktpēterburga

161 10:02 Котсе МГППУ , Ingress , Resistance , СПбГУ
162 10:04 Мировой кризис

162

Надин Севастьянова

Sanktpēterburga

Dozor , spb_auto , Desperados , dead-line
165 10:10 Агенты С.А.М.А

165

Антон Виноградов

Sanktpēterburga

Марина Носова

Sanktpēterburga

Александр Сергеев

Sanktpēterburga

ПСПбГМУ им И.П.Павлова , НИУ ИТМО
167 10:14 Getting by looking ahead

167

Aleksey Kulikov

Sanktpēterburga

Мария Куликова

Sanktpēterburga

168 10:16 ЛЯгуха

168

Maria Ilyukhina

Maskava

169 10:18 инь янь
Георгий Лыгин

Sanktpēterburga

Александр Лыгин

Sanktpēterburga

Елизавета Лыгина

Sanktpēterburga

Иван Мазур

Sanktpēterburga

171 10:22 Слоноборческая артель им. Реллиха-Соболева

171

Михаил Тихомиров

Sanktpēterburga

172 10:24 Генерал МИЧМАН

172

Сандар Дмитриев

Sanktpēterburga

Антон Дьяков

Sanktpēterburga

Виктор Калита

Sanktpēterburga

173 10:26 Пожиратели целины в Питере

173

Юля Дмитриева

Maskava

174 10:28 А1

174

Елена Смирнова

Sanktpēterburga

Александра Теребова

Sanktpēterburga

СПбГАСУ , АФ , Санкт-Петербург , РРАН
179 10:38 No name

179

180 10:40 Мамонты на пустошах
Елена Гадкова

Sanktpēterburga

Любовь Луконина

Sanktpēterburga

Иван Хижняк

Sanktpēterburga

181 10:42 Вафельный стаканчик
Мария Быкова

Sanktpēterburga

Игорь Камышев

Sanktpēterburga

Иван Шариков

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
182 10:44 Арктика

182

Татьяна Бабич

Sanktpēterburga

Мария Суровцева

Sanktpēterburga

СПбГУ
190 11:00 Комариная плешь
Михаил Нечаев

Sanktpēterburga

Ваня Корнильев

Sanktpēterburga

Гриша Нечаев

Sanktpēterburga

Даша Нечаева

Sanktpēterburga

191 11:02 Веселые пассатижи

191

Иван Демидов

Sanktpēterburga

Светлана Демидова

Sanktpēterburga

192 11:04 Бешеные черепашки3

192

Алексей Рабизо

Sanktpēterburga

Ольга Салькова

Sanktpēterburga

Ирина Сотникова

Sanktpēterburga

Светлана Сотникова

Sanktpēterburga

193 11:06 Дерзкие3

193

Антонина Кондакова

Sanktpēterburga

Петр Рабизо

Sanktpēterburga

194 11:08 Аксолотль

194

Ира Бутина

Sanktpēterburga

195 11:10 ИльМар

195

Илья Титов

Sanktpēterburga

1100 11:20 Power Rangers

1100

Рита Семенова

Sanktpēterburga

Елизавета Обласова

Sanktpēterburga

Мария Попова

Sanktpēterburga

AmRest , kfc
1101 11:22 ТАРДИС
Анна Кочергина

Sanktpēterburga

Ирина Городнянская

Sanktpēterburga

1111 11:42 Дядиславы

1111

Людмила Микрюкова

Maskava

Анна Павлова

Maskava

Анна Рожкова

Maskava

1112 11:44 Шевели колготками

1112

Школа №55 , СПбГПМУ
1119 11:58 No name

1119