Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Grigory Gurinsky
Sanktpēterburga   L303 «Это мы, опилки» 08:06
Max Marchenko
Sanktpēterburga   L381 «Профилактика атеросклероза» 10:42
Iliya Nikolaev
Sanktpēterburga   L392 «Drink Team» 11:04
Stas Tikhomirov
Sanktpēterburga   L334 «Братаны» 09:08
Larissa Zakharzhevskaya
Sanktpēterburga   L395 «АИСТ» 11:10
Анка Аксёнова
Sanktpēterburga   L376 «Смех с мехом» 10:32
Раймонд Баронас
Sanktpēterburga   L3105 «228pro» 11:30
Евгений Виноградов
Sanktpēterburga   L392 «Drink Team» 11:04
Александр Гладков
Sanktpēterburga   L355 «Бурелом напролом» 09:50
Александр Голубев
Sanktpēterburga   L384 «Надежда приезжает последней» 10:48
олег дрелинг
Sanktpēterburga   L308 «Во все тяжкие» 08:16
Ринат Залялов
Sanktpēterburga   L331 «Easy Riders» 09:02
Сергей Кейс
Sanktpēterburga   L376 «Смех с мехом» 10:32
Александр Кириленко
Maskavas apgabals   L331 «Easy Riders» 09:02
Александр Кокорин
Sanktpēterburga   L370 «Всадники без головы» 10:20
Александра Колесова
Sanktpēterburga   L360 «решуматан» 10:00
Оля Корешева
Sanktpēterburga   L302 «Напарниковый эффект» 08:04
Кирилл Кравченко
Sanktpēterburga   L369 «X-Travel.velo» 10:18
Дмитрий Ларистов
Sanktpēterburga   L353 «Краштестеры» 09:46
Надежда Лауниц
Maskava   L303 «Это мы, опилки» 08:06
Иван Липков
Sanktpēterburga   L330 «Doppelkupplungsgetriebe» 09:00
Елена Лосева
Maskava   L332 «Полужесть» 09:04
Михаил Макаренков
Maskava   L331 «Easy Riders» 09:02
Павел Маннинен
Sanktpēterburga   L300 «pm» 08:00
Иван Молотков
Sanktpēterburga   L394 «Валинок» 11:08
Ольга Обручникова
Maskava   L301 «Солнечный день» 08:02
Анастасия Попова
Maskava   L308 «Во все тяжкие» 08:16
Олеся Прищепа
Sanktpēterburga   L361 «SpeedyPants» 10:02
Мария Савельева
Sanktpēterburga   L362 «Улыбаемся и Маша» 10:04
Владислав Северов
Sanktpēterburga   L393 «ВВ и На На» 11:06
Елизавета Сквозникова
Sanktpēterburga   L311 «Витаминки» 08:22
Лёшка Скрат
Sanktpēterburga   L372 «АКА-14» 10:24
Валерий Соловьев
Sanktpēterburga   L311 «Витаминки» 08:22
Андрей Сылка
Maskava   L391 «Дружба Народов» 11:02
Владимир Тихомиров
Sanktpēterburga   L334 «Братаны» 09:08
Анастасия Федулова
Sanktpēterburga   L308 «Во все тяжкие» 08:16
Игорь Ходак
Sanktpēterburga   L351 «Кувалда» 09:42
Элеонора Шатилова
Sanktpēterburga   L333 «Чемодан без ручки» 09:06
Ekaterina Borisova
Sanktpēterburga   L367 «И снова розовый слон» 10:14
Кирилл Бавков
Sanktpēterburga   L3111 «Пятьдесят пять» 11:42
Женя Блинов
Sanktpēterburga   L337 «БЕДА» 09:14
Максим Бурцев
Maskava   L356 «Велотанки» 09:52
Ольга Бурцева
Maskava   L356 «Велотанки» 09:52
ольга васильева
Sanktpēterburga   L336 «Велочайники v 2.0» 09:12
Иван Герасимов
Sanktpēterburga   L321 «Барракуда» 08:42
Илья Гурьяшов
Sanktpēterburga   L352 «Солянка+» 09:44
Антон Ивашкин
Sanktpēterburga   L304 «Тандем» 08:08
Дмитрий Игошев
Maskava   L301 «Солнечный день» 08:02
Юрий Калантаев
Sanktpēterburga   L390 «Губы Невского» 11:00
Анка Карпова
Sanktpēterburga   L311 «Витаминки» 08:22
Юрий Копысов
Maskava   L331 «Easy Riders» 09:02
Марина Кузнецова
Sanktpēterburga   L335 «Желуди» 09:10
лейла лукманова
Ļeņingradas apgabals   L354 «бегущие леди» 09:48
Иван Малечкин
Sanktpēterburga   L384 «Надежда приезжает последней» 10:48
Илья Семенов
Sanktpēterburga   L307 «TNT-KO» 08:14
Алексей Серов
Sanktpēterburga   L364 «Ski-Magic» 10:08
Вячеслав Слепов
Maskava   L310 «КФК-164» 08:20
Ольга Смирнова
Sanktpēterburga   L373 «Бизон и Бозон» 10:26
Максим Соколов
Sanktpēterburga   L306 «МаТан» 08:12
Юрий Таболин
Sanktpēterburga   L3100 «Молния» 11:20
Максим Филатенков
Sanktpēterburga   L307 «TNT-KO» 08:14
Robin Hummer
Olten   L391 «Дружба Народов» 11:02
Александра Андреева
Sanktpēterburga   L372 «АКА-14» 10:24
Александра Бахманова
Sanktpēterburga   L335 «Желуди» 09:10
Алёна Ведерникова
Sanktpēterburga   L395 «АИСТ» 11:10
Евгения Венина
Sanktpēterburga   L350 «Легкие лоси» 09:40
Лика Викторова
Maskava   L391 «Дружба Народов» 11:02
Рязанов Владимир
Sanktpēterburga   L307 «TNT-KO» 08:14
Сергей Голубев
Sanktpēterburga   L336 «Велочайники v 2.0» 09:12
Екатерина Голяпа
Sanktpēterburga   L362 «Улыбаемся и Маша» 10:04
Антон Демин
Sanktpēterburga   L337 «БЕДА» 09:14
Мария Дудина
Sanktpēterburga   L370 «Всадники без головы» 10:20
Наталья Егорова
Sanktpēterburga   L393 «ВВ и На На» 11:06
галина ерёмина
Sanktpēterburga   L354 «бегущие леди» 09:48
Наталья Жерносекова
Sanktpēterburga   L355 «Бурелом напролом» 09:50
Артём Иванов
Sanktpēterburga   L3111 «Пятьдесят пять» 11:42
Сергей Иванов
Sanktpēterburga   L337 «БЕДА» 09:14
Артемий Ивашкин
Sanktpēterburga   L304 «Тандем» 08:08
Фуад Иманов
Sanktpēterburga   L391 «Дружба Народов» 11:02
Алексей Кадыров
Sanktpēterburga   L381 «Профилактика атеросклероза» 10:42
Михаил Кадыров
Sanktpēterburga   L381 «Профилактика атеросклероза» 10:42
Александра Кадырова
Sanktpēterburga   L381 «Профилактика атеросклероза» 10:42
Вартан Карапетян
Maskava   L333 «Чемодан без ручки» 09:06
Денис Климов
Sanktpēterburga   L364 «Ski-Magic» 10:08
Иван Колпаков
Sanktpēterburga   L307 «TNT-KO» 08:14
Юлия Конева
Sanktpēterburga   L330 «Doppelkupplungsgetriebe» 09:00
Дмитрий Королев
Maskava   L301 «Солнечный день» 08:02
Анна Костина
Sanktpēterburga   L351 «Кувалда» 09:42
Ольга Костромитинова
Sanktpēterburga   L3100 «Молния» 11:20
Дмитрий Лапин
Sanktpēterburga   L352 «Солянка+» 09:44
Лидия Лапина
Sanktpēterburga   L352 «Солянка+» 09:44
Надежда Ларионова
Sanktpēterburga   L384 «Надежда приезжает последней» 10:48
Александр Лунев
Sanktpēterburga   L335 «Желуди» 09:10
Дарья Михайлова
Sanktpēterburga   L367 «И снова розовый слон» 10:14
Виталий Мозин
Sanktpēterburga   L360 «решуматан» 10:00
Екатерина Моисеева
Sanktpēterburga   L376 «Смех с мехом» 10:32
Ксения Москвина
Maskava   L301 «Солнечный день» 08:02
Дмитрий Некрестьянов
Sanktpēterburga   L303 «Это мы, опилки» 08:06
Илья Новиков
Sanktpēterburga   L335 «Желуди» 09:10
Алина Праджапати
Sanktpēterburga   L394 «Валинок» 11:08
Антон Сарбаев
Sanktpēterburga   L390 «Губы Невского» 11:00
Сергей Симанков
Sanktpēterburga   L360 «решуматан» 10:00
Иван Смирнов
Sanktpēterburga   L370 «Всадники без головы» 10:20
Татьяна Соколова
Sanktpēterburga   L306 «МаТан» 08:12
Сергей Тревгода
Sanktpēterburga   L353 «Краштестеры» 09:46
Дина Утсаль
Sanktpēterburga   L369 «X-Travel.velo» 10:18
Георгий Федосеев
Sanktpēterburga   L360 «решуматан» 10:00
Константин Шестов
Sanktpēterburga   L372 «АКА-14» 10:24
Елена Широкова
Sanktpēterburga   L370 «Всадники без головы» 10:20
Мария Яшуновская
Sanktpēterburga   L361 «SpeedyPants» 10:02
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
L300 08:00 pm
Павел Маннинен

Sanktpēterburga

СПбГПУ
L301 08:02 Солнечный день

L301

Дмитрий Королев

Maskava

Ксения Москвина

Maskava

L302 08:04 Напарниковый эффект
Оля Корешева

Sanktpēterburga

L303 08:06 Это мы, опилки

L303

Grigory Gurinsky

Sanktpēterburga

Дмитрий Некрестьянов

Sanktpēterburga

СПО «РОС» , РГПУ им. А.И.Герцена , СПбГУ
L304 08:08 Тандем
Антон Ивашкин

Sanktpēterburga

Артемий Ивашкин

Sanktpēterburga

L306 08:12 МаТан

L306

Максим Соколов

Sanktpēterburga

Татьяна Соколова

Sanktpēterburga

L307 08:14 TNT-KO

L307

Илья Семенов

Sanktpēterburga

Рязанов Владимир

Sanktpēterburga

Иван Колпаков

Sanktpēterburga

L308 08:16 Во все тяжкие

L308

Скалолазы , велосипед , Санкт-Петербург , туристы , Сбербанк , СПбГПУ
L310 08:20 КФК-164

L310

L311 08:22 Витаминки

L311

Альпиндустрия
L321 08:42 Барракуда

L321

Иван Герасимов

Sanktpēterburga

L329 08:58 No name

L329

L330 09:00 Doppelkupplungsgetriebe

L330

Иван Липков

Sanktpēterburga

Юлия Конева

Sanktpēterburga

L331 09:02 Easy Riders

L331

L332 09:04 Полужесть

L332

L333 09:06 Чемодан без ручки

L333

Вартан Карапетян

Maskava

L334 09:08 Братаны

L334

Stas Tikhomirov

Sanktpēterburga

L335 09:10 Желуди

L335

Александра Бахманова

Sanktpēterburga

Александр Лунев

Sanktpēterburga

Илья Новиков

Sanktpēterburga

L336 09:12 Велочайники v 2.0

L336

Сергей Голубев

Sanktpēterburga

L337 09:14 БЕДА

L337

Женя Блинов

Sanktpēterburga

Антон Демин

Sanktpēterburga

Сергей Иванов

Sanktpēterburga

L350 09:40 Легкие лоси

L350

Евгения Венина

Sanktpēterburga

L351 09:42 Кувалда

L351

Игорь Ходак

Sanktpēterburga

Анна Костина

Sanktpēterburga

L352 09:44 Солянка+

L352

Илья Гурьяшов

Sanktpēterburga

Дмитрий Лапин

Sanktpēterburga

Лидия Лапина

Sanktpēterburga

L353 09:46 Краштестеры

L353

Сергей Тревгода

Sanktpēterburga

СПб ГЭТУ ЛЭТИ
L354 09:48 бегущие леди
лейла лукманова

Ļeņingradas apgabals

галина ерёмина

Sanktpēterburga

L355 09:50 Бурелом напролом

L355

Наталья Жерносекова

Sanktpēterburga

НИУ ИТМО
L356 09:52 Велотанки

L356

L360 10:00 решуматан

L360

Виталий Мозин

Sanktpēterburga

Сергей Симанков

Sanktpēterburga

Георгий Федосеев

Sanktpēterburga

ПМ-ПУ , СПбГУ
L361 10:02 SpeedyPants

L361

Олеся Прищепа

Sanktpēterburga

Мария Яшуновская

Sanktpēterburga

Банк Санкт-Петербург , OPENWAY , НИУ ИТМО
L362 10:04 Улыбаемся и Маша

L362

Екатерина Голяпа

Sanktpēterburga

L364 10:08 Ski-Magic

L364

Алексей Серов

Sanktpēterburga

Денис Климов

Sanktpēterburga

L367 10:14 И снова розовый слон

L367

Ekaterina Borisova

Sanktpēterburga

Дарья Михайлова

Sanktpēterburga

L369 10:18 X-Travel.velo

L369

Дина Утсаль

Sanktpēterburga

L370 10:20 Всадники без головы

L370

Мария Дудина

Sanktpēterburga

Иван Смирнов

Sanktpēterburga

Елена Широкова

Sanktpēterburga

L372 10:24 АКА-14

L372

Лёшка Скрат

Sanktpēterburga

Александра Андреева

Sanktpēterburga

Константин Шестов

Sanktpēterburga

L373 10:26 Бизон и Бозон

L373

Ольга Смирнова

Sanktpēterburga

велосипед , СПбГУ
L376 10:32 Смех с мехом

L376

Анка Аксёнова

Sanktpēterburga

Сергей Кейс

Sanktpēterburga

Екатерина Моисеева

Sanktpēterburga

РГПУ им. А.И.Герцена , Бегущий Город , велосипед , Санкт-Петербург , туристы , ФМЛ 239 , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
L381 10:42 Профилактика атеросклероза

L381

Max Marchenko

Sanktpēterburga

Алексей Кадыров

Sanktpēterburga

Михаил Кадыров

Sanktpēterburga

Александра Кадырова

Sanktpēterburga

L384 10:48 Надежда приезжает последней

L384

Иван Малечкин

Sanktpēterburga

Надежда Ларионова

Sanktpēterburga

велосипед , СПбГПУ
L390 11:00 Губы Невского

L390

Юрий Калантаев

Sanktpēterburga

Антон Сарбаев

Sanktpēterburga

L391 11:02 Дружба Народов

L391

Robin Hummer

Olten

Лика Викторова

Maskava

Фуад Иманов

Sanktpēterburga

L392 11:04 Drink Team

L392

Iliya Nikolaev

Sanktpēterburga

ФТШ , КИТ Финанс , Абсолют Банк , ФМЛ 239
L393 11:06 ВВ и На На

L393

Наталья Егорова

Sanktpēterburga

фтк , СПбГУКиТ , СПбГПУ , СПбГУ
L394 11:08 Валинок

L394

Иван Молотков

Sanktpēterburga

Алина Праджапати

Sanktpēterburga

L395 11:10 АИСТ

L395

Larissa Zakharzhevskaya

Sanktpēterburga

Алёна Ведерникова

Sanktpēterburga

L3100 11:20 Молния

L3100

Юрий Таболин

Sanktpēterburga

Ольга Костромитинова

Sanktpēterburga

L3105 11:30 228pro

L3105

L3111 11:42 Пятьдесят пять

L3111

Кирилл Бавков

Sanktpēterburga

Артём Иванов

Sanktpēterburga