Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Aleksey Kulikov
Sanktpēterburga   236 «Piggyback» 09:12
Andrey Popov
Sanktpēterburga   237 «Любители Петербурга» 09:14
Риваль Абдрахманов
Sanktpēterburga   222 «Капрал Шноббс» 08:44
Роман Абибуллаев
Sanktpēterburga   214 «#доброподносом» 08:28
Евгений Адаев
Sanktpēterburga   231 «X-travel» 09:02
Наталья Беляева
Sanktpēterburga   280 «RS» 10:40
Юра Бронников
Maskava   213 «броуновское движение» 08:26
Дмитрий Денисов
Sanktpēterburga   201 «Сашина и Димина команда» 08:02
Кристина Казьмина
Maskava   241 «Доставщик и улитки» 09:22
Константин Кирьянов
Sanktpēterburga   231 «X-travel» 09:02
Василий Кондрашов
Sanktpēterburga   203 «ViVa Maria» 08:06
Александр Копелевич
Sanktpēterburga   237 «Любители Петербурга» 09:14
Елена Лабунская
Maskava   221 «Northwind» 08:42
Алексей Лохматиков
Maskava   209 «Мотыжники» 08:18
Тамара Манвелова
Sanktpēterburga   206 «Slowpokes» 08:12
Руслан Мартыненко
Sanktpēterburga   235 «Сычев нас недооценил! или Вот такая история)» 09:10
Семен Носницын
Sanktpēterburga   217 «Сполох-4» 08:34
Кирилл Попков
Maskava   209 «Мотыжники» 08:18
Олег Радзиевский
Sanktpēterburga   206 «Slowpokes» 08:12
Валерия Рукавишникова
Maskava   241 «Доставщик и улитки» 09:22
Ирина Федорова
Sanktpēterburga   233 «мы убьем кеды» 09:06
Юлия Федорова
Sanktpēterburga   233 «мы убьем кеды» 09:06
Павел Цупиков
Rīga   202 «Шаурслиежу дзелзцельш» 08:04
Сергей Шабалов
Maskava   241 «Доставщик и улитки» 09:22
Варвара Воронова
Sanktpēterburga   211 «СоВаря» 08:22
Сергей Ломовцев
Sanktpēterburga   261 «Сахарный пакет» 10:02
Владимир Назаренко
Sanktpēterburga   222 «Капрал Шноббс» 08:44
Глеб Напреенко
Maskava   207 «Летающий цирк Шардам» 08:14
Сергей Русаков
Sanktpēterburga   220 «Азимут» 08:40
Алексей Семенов
Sanktpēterburga   223 «Торн-н-н-нада!» 08:46
Наталия Смирнова
Maskava   241 «Доставщик и улитки» 09:22
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   201 «Сашина и Димина команда» 08:02
Михаил Ширыборов
Maskava   218 «Новая папка (4)» 08:36
Владимир Адылин
Sanktpēterburga   280 «RS» 10:40
Наташа Бакатина
Sanktpēterburga   213 «броуновское движение» 08:26
Мария Быкова
Sanktpēterburga   261 «Сахарный пакет» 10:02
Мария Васильева
Sanktpēterburga   203 «ViVa Maria» 08:06
Николай Ерофеев
Maskava   207 «Летающий цирк Шардам» 08:14
Ольга Ивлиева
Maskava   218 «Новая папка (4)» 08:36
Игорь Камышев
Sanktpēterburga   261 «Сахарный пакет» 10:02
Марина Кондрашова
Sanktpēterburga   203 «ViVa Maria» 08:06
Илья Копештянски
Sanktpēterburga   211 «СоВаря» 08:22
Мария Куликова
Sanktpēterburga   236 «Piggyback» 09:12
Никита Куссе-Тюз
Sanktpēterburga   235 «Сычев нас недооценил! или Вот такая история)» 09:10
Игорь Лазарев
Белорецк   234 «Чурки понаехавшие» 09:08
Николай Маккавеев
Maskava   221 «Northwind» 08:42
Виталий Михайлов
Sanktpēterburga   203 «ViVa Maria» 08:06
Илья Моисеев
Maskava   217 «Сполох-4» 08:34
Иван Напреенко
Maskava   207 «Летающий цирк Шардам» 08:14
Иван Панкратьев
Sanktpēterburga   223 «Торн-н-н-нада!» 08:46
Дарья Панкратьева
Sanktpēterburga   223 «Торн-н-н-нада!» 08:46
Любовь Райцева
Sanktpēterburga   230 «Мудрый пень» 09:00
Василий Романов
Sanktpēterburga   234 «Чурки понаехавшие» 09:08
Роман Фишман
Maskava   207 «Летающий цирк Шардам» 08:14
Алина Хусаинова
Ufa   218 «Новая папка (4)» 08:36
Кристина Цуканова
Sanktpēterburga   221 «Northwind» 08:42
Артур Чавдаров
Старый оскол   234 «Чурки понаехавшие» 09:08
Иван Шамало
Maskavas apgabals   218 «Новая папка (4)» 08:36
Иван Шариков
Sanktpēterburga   261 «Сахарный пакет» 10:02
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
201 08:02 Сашина и Димина команда

201

202 08:04 Шаурслиежу дзелзцельш

202

Рига
203 08:06 ViVa Maria

203

Мария Васильева

Sanktpēterburga

Марина Кондрашова

Sanktpēterburga

Виталий Михайлов

Sanktpēterburga

СПбГЭУ
206 08:12 Slowpokes

206

Бегущий Город , Санкт-Петербург , ФМЛ 239 , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
207 08:14 Летающий цирк Шардам

207

Николай Ерофеев

Maskava

Иван Напреенко

Maskava

Роман Фишман

Maskava

209 08:18 Мотыжники

209

МГУ , Школа №57 , Москва
211 08:22 СоВаря

211

Илья Копештянски

Sanktpēterburga

213 08:26 броуновское движение

213

Наташа Бакатина

Sanktpēterburga

214 08:28 #доброподносом

214

доброподносом , Усабрь
217 08:34 Сполох-4

217

Семен Носницын

Sanktpēterburga

Илья Моисеев

Maskava

218 08:36 Новая папка (4)

218

Ольга Ивлиева

Maskava

Алина Хусаинова

Ufa

Иван Шамало

Maskavas apgabals

МГУ
220 08:40 Азимут

220

Сергей Русаков

Sanktpēterburga

221 08:42 Northwind

221

Николай Маккавеев

Maskava

Кристина Цуканова

Sanktpēterburga

МГУ , ЛЭШ , биофак , Биофак МГУ
222 08:44 Капрал Шноббс

222

Мат-мех , СПО "Унисон" , Стража , СПбГУ
223 08:46 Торн-н-н-нада!

223

Иван Панкратьев

Sanktpēterburga

Дарья Панкратьева

Sanktpēterburga

СПбГАСУ , Санкт-Петербург , Dance
230 09:00 Мудрый пень

230

Любовь Райцева

Sanktpēterburga

231 09:02 X-travel

231

Лицей №64 , Санкт-Петербург , РФФ , ФЭМ , СПбГПУ
233 09:06 мы убьем кеды

233

Ирина Федорова

Sanktpēterburga

Юлия Федорова

Sanktpēterburga

СПб ГЭТУ ЛЭТИ , СПбГУ
234 09:08 Чурки понаехавшие

234

Игорь Лазарев

Белорецк

Василий Романов

Sanktpēterburga

Артур Чавдаров

Старый оскол

ССО «Сковорода» , СПбСО , СПбГПУ
235 09:10 Сычев нас недооценил! или Вот такая история)

235

Никита Куссе-Тюз

Sanktpēterburga

РГГМУ , Бегущий Город , Санкт-Петербург
236 09:12 Piggyback

236

Aleksey Kulikov

Sanktpēterburga

Мария Куликова

Sanktpēterburga

237 09:14 Любители Петербурга

237

Andrey Popov

Sanktpēterburga

241 09:22 Доставщик и улитки

241

МГУ , Л2Ш , ВМК , Москва
261 10:02 Сахарный пакет
Мария Быкова

Sanktpēterburga

Игорь Камышев

Sanktpēterburga

Иван Шариков

Sanktpēterburga

СПб ГЭТУ ЛЭТИ
280 10:40 RS
Владимир Адылин

Sanktpēterburga

Бегущий Город , Футбол , Чирлидинг , СПбГУПТД