Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Assia Anistratenko
Sanktpēterburga   X4123 «Камамберы» 12:06
Olga Bobkova
Maskava   X4181 «Волна» 14:02
Alexander Isaev
Maskava   X429 «ZapozitiFF! Экстра» 08:58
Maxim Kosko
Maskava   X4116 «Кочующие диванщики» 11:52
Tatyana Semakina
Sanktpēterburga   X476 «Любители» 10:32
Liza Uspenskaya
Sanktpēterburga   X484 «Checkmate» 10:48
Юлия Абдрашитова
Sanktpēterburga   X4148 «ААД» 12:56
Дарья Амирханова
Sanktpēterburga   X4150 «Дашка Амирханова» 13:00
Марина Андросова
Maskava   X407 «Ёжики в тумане» 08:14
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   X400 «Трям» 08:00
Мария Антонова
Maskava   X4176 «Хавская» 13:52
Нина Ахобадзе
Maskava   X491 «Два плюс» 11:02
Эльвира Батдалова
Sanktpēterburga   X436 «Четыре землекопа» 09:12
Наталья Башкатова
Maskava   X416 «Львенок и черепахи» 08:32
Юленька Белецкая
Sanktpēterburga   X4110 «Малые полосатики» 11:40
Полина Белоусова
Sanktpēterburga   X4136 «Белый Ус» 12:32
Александра Белякова
Maskava   X426 «Кураторы» 08:52
Екатерина Березецкая
Sanktpēterburga   X474 «Мозговой шторм» 10:28
Андрей Борха
Sanktpēterburga   X480 «Жеваный крот» 10:40
Олег Босхомджиев
Sanktpēterburga   X435 «Слабоумие и отвага» 09:10
Евгений Бурихин
Sanktpēterburga   X479 «A place for my head» 10:38
Екатерина Валитова
Sanktpēterburga   X4154 «Чивас Ригал» 13:08
Настя Веретенникова
Sanktpēterburga   X418 «Слоны идут на Север» 08:36
Ирина Веркина
Sanktpēterburga   X458 «ИРДИРА» 09:56
Кирилл Ворошилов
Sanktpēterburga   X4120 «Тысячелетний Сокол» 12:00
Анюта Вульф
Sanktpēterburga   X488 «MS» 10:56
Оля Гордиевская
Sanktpēterburga   X4184 «спортивный интерес» 14:08
Андрей Гребенкин
Sanktpēterburga   X405 «Крылатые тупики» 08:10
Мария Гриднева
Sanktpēterburga   X421 «Навигатор» 08:42
Галина Груздева
Puškina   X430 «Snak II» 09:00
Катя Гусева
Sanktpēterburga   X434 «Cup of Coffee» 09:08
Ольга Гутенёва
Sanktpēterburga   X401 «Немаловероятно» 08:02
Олег Давыдов
Sanktpēterburga   X444 «И животноводство!..» 09:28
Наталия Демкович
Sanktpēterburga   X420 «Смелый лев» 08:40
Екатерина Добровольская
Sanktpēterburga   X431 «las tortugas» 09:02
Анна Дудник
Maskava   X416 «Львенок и черепахи» 08:32
Катя Дьяченко
Sanktpēterburga   X4168 «Лампочки» 13:36
Евгений Евстафьев
Maskava   X439 «Помним Кайнозой» 09:18
Владимир Егоров
Sanktpēterburga   X4141 «Панда-команда» 12:42
Василиса Егорова
Sanktpēterburga   X4125 «Тоторо» 12:10
Наталья Елизарова
Sanktpēterburga   X428 «Полшестнадцатого» 08:56
Наталья Жангурова
Sanktpēterburga   X400 «Трям» 08:00
Денис Завелев
Maskava   X406 «некрокодил Гена» 08:12
Анастасия Зимакова
Maskava   X465 «Панды» 10:10
Любовь Иванова
Ļeņingradas apgabals   X4155 «Смешарики» 13:10
Вита Казакова
Maskava   X433 «Девочки такие девочки» 09:06
Настя Казаченко
Sanktpēterburga   X4163 «Russian Цarevna» 13:26
Андрей Карелин
Sanktpēterburga   X4157 «chuchundra» 13:14
Антон Карпушинский
Sanktpēterburga   X466 «Мы не сеем» 10:12
Алексей Качалов
Sanktpēterburga   X486 «Карелосибирск» 10:52
Анастасия Качалова
Sanktpēterburga   X486 «Карелосибирск» 10:52
Ирина Кирина
Sanktpēterburga   X415 «ЭЛВИС» 08:30
Милана Ковалькова
Sanktpēterburga   X4161 «Лонквильский замок» 13:22
Елена Козлова
Sanktpēterburga   X456 «Шипшандр» 09:52
Елена Королева
Sanktpēterburga   X453 «Tres Tristes Tigres» 09:46
Дмитрий Кравцов
Maskava   X4135 «Никогде» 12:30
Лера Крастынь
Sanktpēterburga   X427 «Кря и Ко» 08:54
Катерина Крикунова
Maskava   X418 «Слоны идут на Север» 08:36
Инна Курдюмова
Sanktpēterburga   X467 «Очарованные кварки» 10:14
Демид Кучеренко
Sanktpēterburga   X455 «Роскошная команда» 09:50
Анна Лазарева
Sanktpēterburga   X4128 «Солёный миндаль и карамель» 12:16
Маша Лапина
Sanktpēterburga   X434 «Cup of Coffee» 09:08
Анна Ларионова
Sanktpēterburga   X408 «АнАлДаКи» 08:16
Андрей Лоскутников
Maskava   X475 «Покровская уточка» 10:30
Даша Макарова
Sanktpēterburga   X451 «Гоп со смыком» 09:42
Аня Максимова
Sanktpēterburga   X4144 «Манюля» 12:48
Алия Макулова
Sanktpēterburga   X4134 «Простите,но Ника...» 12:28
Илья Малиновский
Sanktpēterburga   X440 «Верторезка с мятным ароматом» 09:20
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   X409 «Бурундуй» 08:18
Надежда Минкина
Maskava   X419 «Hamsters» 08:38
Екатерина Михайловская
Sanktpēterburga   X492 «Вперед по стенке!» 11:04
Игорь Михейчев
Maskava   X451 «Гоп со смыком» 09:42
Ольга Морозова
Sanktpēterburga   X448 «RGB» 09:36
Ирина Мостова
Sanktpēterburga   X417 «Белый Конь» 08:34
Анастасия Мохнаткина
Maskavas apgabals   X433 «Девочки такие девочки» 09:06
Рома Мясников
Sanktpēterburga   X476 «Любители» 10:32
Алексей Новиков
Sanktpēterburga   X4151 «Черная интуиция» 13:02
Степан Носов
Maskava   X439 «Помним Кайнозой» 09:18
Всеволод Опарин
Sanktpēterburga   X4111 «Les Enfants Du Soleil» 11:42
Дарья Опелат
Sanktpēterburga   X4140 «Мы, Легенда» 12:40
Мария Перелыгина
Sanktpēterburga   X4151 «Черная интуиция» 13:02
Евгения Перова
Sanktpēterburga   X401 «Немаловероятно» 08:02
Ольга Петрова
Sanktpēterburga   X4165 «Летающие улитки» 13:30
Марина Питель
Sanktpēterburga   X409 «Бурундуй» 08:18
Анастасия Подругина
Maskava   X454 «19+» 09:48
Валерия Подругина
Maskava   X454 «19+» 09:48
Сергей Полуднев
Sanktpēterburga   X4113 «Спящие ленивцы» 11:46
Александр Попов
Maskava   X446 «Стохастики» 09:32
Дарья Портнова
Sanktpēterburga   X408 «АнАлДаКи» 08:16
Алексей Преображенский
Maskava   X414 «Метроном» 08:28
Сергей Примакин
Sanktpēterburga   X4187 «just in case» 14:14
Татьяна Прозорова
Maskava   X412 «Ф-3» 08:24
Антон Прокура
Sanktpēterburga   X452 «Белла Медведик» 09:44
Мария Пронина
Maskava   X4137 «Точилки» 12:34
Паша Птицын
Sanktpēterburga   X421 «Навигатор» 08:42
Ленка Пудова
Maskava   X439 «Помним Кайнозой» 09:18
Андрей Пустозеров
Sanktpēterburga   X410 «Ctrl+F» 08:20
Ольга Разина
Maskava   X405 «Крылатые тупики» 08:10
Антон Рачицкий
Sanktpēterburga   X4175 «МОМА» 13:50
Мария Ревкова
Maskava   X4109 «Мурка, НеМурка и Ко» 11:38
Ольга Резник
Sanktpēterburga   X463 «Някавайня» 10:06
Янина Рец
Sanktpēterburga   X484 «Checkmate» 10:48
Павел Родионов
Maskava   X401 «Немаловероятно» 08:02
Артём Роенко
Maskava   X416 «Львенок и черепахи» 08:32
Ольга Рыжая
Maskava   X424 «Волшебники» 08:48
Марина Сабельникова
Sanktpēterburga   X488 «MS» 10:56
Елизавета Сафотерова
Sanktpēterburga   X473 «Штурман и Боцман» 10:26
Андрей Сецко
Maskava   X419 «Hamsters» 08:38
Павел Сканави
Maskava   X429 «ZapozitiFF! Экстра» 08:58
Михаил Скольский
Sanktpēterburga   X447 «Cat & Co» 09:34
Иван Скоробогатов
Sanktpēterburga   X401 «Немаловероятно» 08:02
Татьяна Смирнова
Maskava   X457 «Жирафы» 09:54
Таня Смурова
Sanktpēterburga   X489 «DOUBLE Ж» 10:58
Ирина Соколова
Ļeņingradas apgabals   X443 «ЁКЛМН» 09:26
Юрий Солодкин
Sanktpēterburga   X405 «Крылатые тупики» 08:10
Таня Старкова
Sanktpēterburga   X448 «RGB» 09:36
Сергей Степаненко
Sanktpēterburga   X466 «Мы не сеем» 10:12
Ольга Степанянц
Maskava   X406 «некрокодил Гена» 08:12
Юлия Тураева
Sanktpēterburga   X434 «Cup of Coffee» 09:08
Галина Тучак
Sanktpēterburga   X4209 «Галопом по городским тропам» 14:58
Никита Тхоржевский
Sanktpēterburga   X4177 «40-98» 13:54
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   X409 «Бурундуй» 08:18
Александра Федорак
Sanktpēterburga   X461 «Филь де кап» 10:02
Игорь Фёдоров
Maskavas apgabals   X495 «Идущие с ГуглЯндом» 11:10
Лена Федотова
Sanktpēterburga   X4133 «Без фанатизма» 12:26
Денис Фролов
Baltijas valstu pilsētas   X4102 «Двадцатьдва» 11:24
Ксения Хавроничева
Sanktpēterburga   X435 «Слабоумие и отвага» 09:10
Ирина Халявина
Sanktpēterburga   X420 «Смелый лев» 08:40
Виталия Ханданова
Sanktpēterburga   X404 «Мишевые Плюшки» 08:08
Мария Худякова
Maskava   X423 «Фруктовый Ад» 08:46
Лиза Целищева
Sanktpēterburga   X4106 «Предапокалиптические ежики» 11:32
Николай Чернев
Sanktpēterburga   X479 «A place for my head» 10:38
Оля Шванская
Sanktpēterburga   X485 «Хомячки» 10:50
Сергей Шевцов
Sanktpēterburga   X4124 «Йа и Фейа!» 12:08
Владимир Ширяев
Maskava   X459 «Лапти-вездеходы» 09:58
Ольга Шклярук
Sanktpēterburga   X441 «Nevermind» 09:22
Виктор Шустов
Sanktpēterburga   X460 «Безработные» 10:00
Александр Юдаев
Maskava   X492 «Вперед по стенке!» 11:04
Дениза Юсифова
Maskava   X424 «Волшебники» 08:48
Мария Юшманова
Maskava   X407 «Ёжики в тумане» 08:14
Cornuta Ceratophrys
Maskavas apgabals   X4171 «ДВое» 13:42
Nikita Genrikh
Maskavas apgabals   X482 «Страмослябы» 10:44
Evgeniia Moshanova
Maskava   X475 «Покровская уточка» 10:30
Марина Vinnie
Sanktpēterburga   X498 «Дохлый номер» 11:16
Сергей Алексеев
Maskavas apgabals   X4108 «Парадный подъезд» 11:36
Глушкова Анастасия
Sanktpēterburga   X4112 «Прогульщицы» 11:44
Евгений Андреев
Sanktpēterburga   X472 «Дважды два» 10:24
Наталия Антонова
Sanktpēterburga   X468 «Crophopper» 10:16
Николай Артамонов
Sanktpēterburga   X450 «Бухарские Олени» 09:40
Анна Афанасьева
Sanktpēterburga   X4173 «Вместо балета» 13:46
Валентина Афанасьева
Sanktpēterburga   X4173 «Вместо балета» 13:46
Любовь Балакирева
Maskava   X432 «Хомяки с Москва-реки» 09:04
Алексей Белецкий
Sanktpēterburga   X4110 «Малые полосатики» 11:40
Мария Боровкова
Maskava   X492 «Вперед по стенке!» 11:04
Елена Бродова
Sanktpēterburga   X4196 «Сороконожка» 14:32
Николай Вершинкин
Sanktpēterburga   X461 «Филь де кап» 10:02
Екатерина Вишенкова
Maskava   X446 «Стохастики» 09:32
Алёна Власова
Sanktpēterburga   X487 «Афанас» 10:54
Евгений Володин
Maskava   X413 «патакоты» 08:26
Екатерина Волохонская
Sanktpēterburga   X4122 «ориентационная гиперколонка» 12:04
Ольга Воронкова
Maskava   X4179 «Альфа-Бета-Гамма» 13:58
Александр Воронцов
Maskava   X444 «И животноводство!..» 09:28
Дарья Вундер
Sanktpēterburga   X473 «Штурман и Боцман» 10:26
Евгения Выборнова
Sanktpēterburga   X464 «Раш по центру» 10:08
Дарья Герш
Sanktpēterburga   X4174 «Не тряпки» 13:48
Эльвира Гизатуллина
Sanktpēterburga   X450 «Бухарские Олени» 09:40
Татьяна Голубева
Sanktpēterburga   X447 «Cat & Co» 09:34
Наталья Гончарова
Sanktpēterburga   X4129 «Змейки» 12:18
Ринат Джамбулатов
Sanktpēterburga   X460 «Безработные» 10:00
Игорь Долгополов
Sanktpēterburga   X4152 «Чикопони» 13:04
Борис Дудин
Sanktpēterburga   X4180 «Мурены +1» 14:00
Алексей Еньков
Sanktpēterburga   X4111 «Les Enfants Du Soleil» 11:42
Дмитрий Жаров
Sanktpēterburga   X4103 «Бешеные ламы» 11:26
Ольга Журавлёва
Sanktpēterburga   X4126 «Бодрые улитки» 12:12
Константин Зеликов
Sanktpēterburga   X4167 «Празднуем!» 13:34
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   X464 «Раш по центру» 10:08
Владимир Иванов
Sanktpēterburga   X4169 «Алоэ» 13:38
Вера Иванова
Sanktpēterburga   X466 «Мы не сеем» 10:12
Геннадий Игин
Sanktpēterburga   X4109 «Мурка, НеМурка и Ко» 11:38
Мария Игнатова
Maskava   X412 «Ф-3» 08:24
Наталия Ильина
Sanktpēterburga   X4190 «грецкий орех» 14:20
Сергей Кавнацкий
Sanktpēterburga   X4191 «Иа-иа» 14:22
Константин Карцев
Maskava   X407 «Ёжики в тумане» 08:14
Евгения Ковалева
Sanktpēterburga   X4100 «КБГЁ» 11:20
Анна Красавцева
Maskava   X433 «Девочки такие девочки» 09:06
Елена Кузнецова
Sanktpēterburga   X4179 «Альфа-Бета-Гамма» 13:58
Мария Кулешова
Maskava   X491 «Два плюс» 11:02
Марина Купцова
Sanktpēterburga   X4166 «Слон» 13:32
Максим Кушнер
Maskava   X432 «Хомяки с Москва-реки» 09:04
Антон Лазарев
Sanktpēterburga   X497 «Агрррх» 11:14
Мария Леонтьева
Sanktpēterburga   X4142 «Тапочки на прогулку» 12:44
Дмитрий Лунюшин
Sanktpēterburga   X4119 «Команда "Актимель"» 11:58
Екатерина Луценко
Sanktpēterburga   X4160 «Котопес Про» 13:20
Олег Максимов
Sanktpēterburga   X483 «Колпинские пельмешки» 10:46
Светлана Малашенко
Sanktpēterburga   X468 «Crophopper» 10:16
Анна Манохина
Sanktpēterburga   X481 «Трали-вали» 10:42
Кирилл Маслинский
Sanktpēterburga   X4195 «Веселые пингвины» 14:30
Максим Межов
Maskava   X4181 «Волна» 14:02
Татьяна Мизерова
Sanktpēterburga   X487 «Афанас» 10:54
Владимир Мироновский
Maskava   X454 «19+» 09:48
Кирилл Морозов
Sanktpēterburga   X408 «АнАлДаКи» 08:16
Алевтина Морозова
Sanktpēterburga   X4156 «Искатели приключений» 13:12
Василий Мусяков
Sanktpēterburga   X443 «ЁКЛМН» 09:26
Клим Назаров
Maskava   X4176 «Хавская» 13:52
Ирина Небогатикова
Sanktpēterburga   X4153 «Шинса» 13:06
Татьяна Непомнящая
Sanktpēterburga   X422 «Звезданутые» 08:44
Анастасия Николаева
Sanktpēterburga   X4107 «Ватрушка» 11:34
Ольга Николаева
Sanktpēterburga   X4167 «Празднуем!» 13:34
Елизавета Новикова
Maskava   X4137 «Точилки» 12:34
Елена Ноткина
Sanktpēterburga   X4122 «ориентационная гиперколонка» 12:04
Денис Озорнин
Maskava   X437 «Синхрофазотрон» 09:14
Лидия Пантелеева
Sanktpēterburga   X403 «Кувшинка» 08:06
Татьяна Парфёнова
Sanktpēterburga   X422 «Звезданутые» 08:44
Александр Паршин
Sanktpēterburga   X462 «Мурр-Мяу» 10:04
Степан Паршин
Sanktpēterburga   X462 «Мурр-Мяу» 10:04
Таисия Пеунова
Sanktpēterburga   X4188 «Усы и хвосты» 14:16
Сергей Полиссар
Maskava   X4116 «Кочующие диванщики» 11:52
Александр Потапенко
Maskava   X414 «Метроном» 08:28
Юлия Просвиркина
Sanktpēterburga   X4120 «Тысячелетний Сокол» 12:00
Ольга Прудникова
Sanktpēterburga   X4138 «Искатели ветра» 12:36
Глеб Пузырев
Sanktpēterburga   X4101 «Бугагашки» 11:22
Лариса Ракитина
Sanktpēterburga   X4180 «Мурены +1» 14:00
Арина Рыбалкина
Sanktpēterburga   X4192 «Греча, крекер и сосиса» 14:24
Петр Сатунин
Maskava   X449 «SaveRAS» 09:38
Ксения Сахарова
Sanktpēterburga   X470 «Тыгыдымские лошади» 10:20
Никита Семёнов
Sanktpēterburga   X4141 «Панда-команда» 12:42
Николай Сеннов
Sanktpēterburga   X4209 «Галопом по городским тропам» 14:58
Александр Смирнов
Sanktpēterburga   X417 «Белый Конь» 08:34
Алексей Смирнов
Sanktpēterburga   X4158 «Клац-клац» 13:16
Анна Смулянская
Maskava   X437 «Синхрофазотрон» 09:14
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   X430 «Snak II» 09:00
Иван Сухарев
Sanktpēterburga   X448 «RGB» 09:36
Анастасия Темченко
Maskava   X445 «Jam every other day» 09:30
Алексей Теплухин
Sanktpēterburga   X4164 «Олики» 13:28
Дмитрий Тимофеев
Sanktpēterburga   X453 «Tres Tristes Tigres» 09:46
Ирина Толпейкина
Sanktpēterburga   X498 «Дохлый номер» 11:16
Алена Тупик
Sanktpēterburga   X4104 «ABBA на Автомате» 11:28
Алиса Тютина
Sanktpēterburga   X477 «Базилиус» 10:34
Юлия Улыбка
Sanktpēterburga   X495 «Идущие с ГуглЯндом» 11:10
Мария Ульяницкая
Sanktpēterburga   X450 «Бухарские Олени» 09:40
Елизавета Фельдман
Maskava   X4181 «Волна» 14:02
Мария Фоменко
Sanktpēterburga   X400 «Трям» 08:00
Ариадна Хасина
Maskava   X499 «Хасикоам» 11:18
Ольга Хасина
Maskava   X499 «Хасикоам» 11:18
Людмила Целищева
Sanktpēterburga   X4106 «Предапокалиптические ежики» 11:32
Валентина Чернявская
Sanktpēterburga   X471 «Город проливных дождей» 10:22
Михаил Чивилихин
Sanktpēterburga   X451 «Гоп со смыком» 09:42
Николай Шапаренко
Sanktpēterburga   X463 «Някавайня» 10:06
Варвара Шкляр
Sanktpēterburga   X4121 «Бредогенераторы» 12:02
Екатерина Шубина
Maskava   X402 «Шла Катя и...» 08:04
Рустам Юлгушев
Maskava   X491 «Два плюс» 11:02
Nadia Pigasova
Maskava   X4116 «Кочующие диванщики» 11:52
Сергей Авдеев
Sanktpēterburga   X480 «Жеваный крот» 10:40
Галина Акперова
Sanktpēterburga   X403 «Кувшинка» 08:06
Юля Аксельрод
Sanktpēterburga   X4144 «Манюля» 12:48
Катюша Александрова
Sanktpēterburga   X481 «Трали-вали» 10:42
Диана Аманова
Sanktpēterburga   X458 «ИРДИРА» 09:56
Екатерина Анастасова
Sanktpēterburga   X4154 «Чивас Ригал» 13:08
Александр Андреев
Sanktpēterburga   X4149 «Телепузики 13» 12:58
Сергей Андреев
Sanktpēterburga   X4149 «Телепузики 13» 12:58
Светлана Андреева
Sanktpēterburga   X4149 «Телепузики 13» 12:58
Константин Андреенко
Maskava   X414 «Метроном» 08:28
Инна Анищенко
Sanktpēterburga   X467 «Очарованные кварки» 10:14
Проворова Анна
Sanktpēterburga   X479 «A place for my head» 10:38
Чижов Антон
Sanktpēterburga   X4122 «ориентационная гиперколонка» 12:04
Даша Анциферова
Maskava   X4146 «tokaboka» 12:52
Михаил Артемьев
Maskava   X4114 «Время обедать!» 11:48
Игорь Архимандритов
Sanktpēterburga   X4153 «Шинса» 13:06
Екатерина Астахова
Sanktpēterburga   X4161 «Лонквильский замок» 13:22
алексей бабенко
Sanktpēterburga   X4184 «спортивный интерес» 14:08
лада бакал
Maskava   X437 «Синхрофазотрон» 09:14
Вадим Балаханов
Maskava   X459 «Лапти-вездеходы» 09:58
Андрей Балахнин
Sanktpēterburga   X497 «Агрррх» 11:14
Елена Балякина
Sanktpēterburga   X4154 «Чивас Ригал» 13:08
Олеся Батченко
Sanktpēterburga   X4140 «Мы, Легенда» 12:40
Маргарита Беляева
Sanktpēterburga   X4118 «Брют» 11:56
Дмитрий Березецкий
Sanktpēterburga   X474 «Мозговой шторм» 10:28
Лена Бобкова
Sanktpēterburga   X4187 «just in case» 14:14
Иван Болдырев
Maskava   X4127 «Четыре лапы» 12:14
Елена Будимирова
Sanktpēterburga   X483 «Колпинские пельмешки» 10:46
Ольга Быкова
Sanktpēterburga   X447 «Cat & Co» 09:34
Максим Важенин
Sanktpēterburga   X4186 «решка» 14:12
Наталья Важенина
Sanktpēterburga   X4186 «решка» 14:12
Игорь Варфоломеев
Sanktpēterburga   X4179 «Альфа-Бета-Гамма» 13:58
Ольга Вахратимова
Sanktpēterburga   X4167 «Празднуем!» 13:34
Инна Веселова
Sanktpēterburga   X456 «Шипшандр» 09:52
Светлана Викторова
Sanktpēterburga   X4140 «Мы, Легенда» 12:40
Андрей Воинов
Maskava   X465 «Панды» 10:10
Дмитрий Воробьев
Sanktpēterburga   X4174 «Не тряпки» 13:48
Женя Вторыгина
Sanktpēterburga   X4139 «ПоВтор,Макс?» 12:38
Анастасия Выборнова
Sanktpēterburga   X4107 «Ватрушка» 11:34
Мария Гаврилова
Sanktpēterburga   X431 «las tortugas» 09:02
Сергей Галеев
Sanktpēterburga   X469 «Два» 10:18
Николай Галицкий
Sanktpēterburga   X418 «Слоны идут на Север» 08:36
Степан Галицкий
Sanktpēterburga   X418 «Слоны идут на Север» 08:36
Олечка Галкина
Sanktpēterburga   X481 «Трали-вали» 10:42
Антон Гардер
Sanktpēterburga   X455 «Роскошная команда» 09:50
Денис Гвоздов
Sanktpēterburga   X4151 «Черная интуиция» 13:02
Владислав Генкин
Maskava   X4114 «Время обедать!» 11:48
Иван Геращенко
Sanktpēterburga   X4174 «Не тряпки» 13:48
Ирина Глазкова
Sanktpēterburga   X4125 «Тоторо» 12:10
Ирина Горенькова
Sanktpēterburga   X4120 «Тысячелетний Сокол» 12:00
Евгения Горохова
Sanktpēterburga   X442 «Александр» 09:24
Игорь Горягин
Sanktpēterburga   X4166 «Слон» 13:32
Александр Громов
Sanktpēterburga   X4177 «40-98» 13:54
Полина Гуляк
Sanktpēterburga   X4183 «11 участок» 14:06
Алексей Джумук
Sanktpēterburga   X496 «Торнадо» 11:12
Наталья Дигилева
Sanktpēterburga   X4175 «МОМА» 13:50
Виктория Дмитриева
Sanktpēterburga   X463 «Някавайня» 10:06
Иван Довыденко
Sanktpēterburga   X4177 «40-98» 13:54
Михалина Домбровская
Sanktpēterburga   X4164 «Олики» 13:28
Елена Доронина
Sanktpēterburga   X4168 «Лампочки» 13:36
Ксения Дроздова
Sanktpēterburga   X4174 «Не тряпки» 13:48
Дмитрий Дубровин
Maskava   X4137 «Точилки» 12:34
Ольга Дулова
Sanktpēterburga   X483 «Колпинские пельмешки» 10:46
Никола Дьяченко
Sanktpēterburga   X4170 «Морские котики» 13:40
Илья Елпашев
Sanktpēterburga   X470 «Тыгыдымские лошади» 10:20
Галина Ефимова
Sanktpēterburga   X4170 «Морские котики» 13:40
Юлия Жарова
Sanktpēterburga   X4103 «Бешеные ламы» 11:26
Валерия Железова
Sanktpēterburga   X4177 «40-98» 13:54
Антон Жерздев
Sanktpēterburga   X4136 «Белый Ус» 12:32
Виктория Животовская
Sanktpēterburga   X4148 «ААД» 12:56
Полина Журавлева
Sanktpēterburga   X474 «Мозговой шторм» 10:28
Юлия Журавлёва
Sanktpēterburga   X4126 «Бодрые улитки» 12:12
Юлия Зайцева
Sanktpēterburga   X471 «Город проливных дождей» 10:22
Татьяна Залесская
Sanktpēterburga   X428 «Полшестнадцатого» 08:56
Ольга Замула
Sanktpēterburga   X4191 «Иа-иа» 14:22
Мария Звир
Sanktpēterburga   X4175 «МОМА» 13:50
Светлана Звягина
Maskava   X412 «Ф-3» 08:24
Иван Зуев
Sanktpēterburga   X4104 «ABBA на Автомате» 11:28
Лилия Иванова
Sanktpēterburga   X4169 «Алоэ» 13:38
Нина Иванова
Sanktpēterburga   X4156 «Искатели приключений» 13:12
Наталья Ивашова
Sanktpēterburga   X4135 «Никогде» 12:30
Наташа Игнатенко
Maskava   X437 «Синхрофазотрон» 09:14
Андрей Илалов
Maskava   X4181 «Волна» 14:02
Евгения Ильченко
Sanktpēterburga   X4140 «Мы, Легенда» 12:40
Александр Исаев
Sanktpēterburga   X4152 «Чикопони» 13:04
дмитрий кар
Maskavas apgabals   X4171 «ДВое» 13:42
Вера Караваева
Maskava   X413 «патакоты» 08:26
Евгения Карандашева
Petrozavodska   X482 «Страмослябы» 10:44
Екатерина Карипова
Sanktpēterburga   X4105 «пРОСто зеленые теточки» 11:30
Ольга Катушкина
Maskava   X449 «SaveRAS» 09:38
Александр Клюкин
Sanktpēterburga   X431 «las tortugas» 09:02
Александр Ковалев
Sanktpēterburga   X4100 «КБГЁ» 11:20
Илья Ковалев
Sanktpēterburga   X496 «Торнадо» 11:12
Николай Коваленко
Sanktpēterburga   X460 «Безработные» 10:00
Станислав Коваленко
Sanktpēterburga   X4197 «Лучше постучаться - 2» 14:34
Олеся Колабаева
Sanktpēterburga   X4170 «Морские котики» 13:40
Роман Колганов
Sanktpēterburga   X440 «Верторезка с мятным ароматом» 09:20
Мария Колпакова
Maskava   X438 «Катманду» 09:16
Маргарита Комиссарова
Maskava   X466 «Мы не сеем» 10:12
Олег Компаниец
Sanktpēterburga   X4119 «Команда "Актимель"» 11:58
Андрей Кондаков
Maskavas apgabals   X482 «Страмослябы» 10:44
Ксения Кондакова
Maskavas apgabals   X482 «Страмослябы» 10:44
Олег Конкуркин
Sanktpēterburga   X405 «Крылатые тупики» 08:10
Ксения Коскова
Sanktpēterburga   X472 «Дважды два» 10:24
Людмила Костенко
Kijeva   X445 «Jam every other day» 09:30
Юля Котельникова
Maskava   X4114 «Время обедать!» 11:48
Татьяна Кривошеева
Sanktpēterburga   X4111 «Les Enfants Du Soleil» 11:42
Елена Крутова
Čerepoveca   X493 «Кругосветное Путешествие» 11:06
Виталий Крюков
Sanktpēterburga   X4138 «Искатели ветра» 12:36
Олег Кудашев
Sanktpēterburga   X4186 «решка» 14:12
Константин Куделич
Sanktpēterburga   X455 «Роскошная команда» 09:50
Марья Кудрина
Maskava   X424 «Волшебники» 08:48
Дмитрий Кудряшов
Sanktpēterburga   X4147 «Победители» 12:54
Александра Кузнецова
Maskava   X4162 «Яблочный пешеход» 13:24
Алексей Кукушкин
Sanktpēterburga   X4188 «Усы и хвосты» 14:16
Олег Курдюмов
Sanktpēterburga   X467 «Очарованные кварки» 10:14
Юрий Куревлев
Maskava   X416 «Львенок и черепахи» 08:32
Алена Лазарева
Sanktpēterburga   X4134 «Простите,но Ника...» 12:28
Светлана Лазарева
Sanktpēterburga   X497 «Агрррх» 11:14
Сабина Лакиза
Sanktpēterburga   X480 «Жеваный крот» 10:40
Юлия Лебедева
Sanktpēterburga   X422 «Звезданутые» 08:44
Михаил Левандовский
Maskava   X436 «Четыре землекопа» 09:12
Евгений Левдик
Sanktpēterburga   X462 «Мурр-Мяу» 10:04
Андрей Леонтьев
Sanktpēterburga   X4142 «Тапочки на прогулку» 12:44
Ольга Леонтьева
Sanktpēterburga   X4142 «Тапочки на прогулку» 12:44
Леша Лещук
Maskava   X434 «Cup of Coffee» 09:08
Александр Либер
Sanktpēterburga   X436 «Четыре землекопа» 09:12
Екатерина Линкевич
Maskava   X4162 «Яблочный пешеход» 13:24
Антон Логачёв
Maskavas apgabals   X412 «Ф-3» 08:24
Максим Ломтев
Sanktpēterburga   X4188 «Усы и хвосты» 14:16
Полина Лосева
Maskava   X426 «Кураторы» 08:52
Дарья Лоскутова
Sanktpēterburga   X4107 «Ватрушка» 11:34
Алексей Лотоцкий
Sanktpēterburga   X452 «Белла Медведик» 09:44
Даша Лунюшина
Sanktpēterburga   X4119 «Команда "Актимель"» 11:58
Виктория Макеева
Maskava   X4108 «Парадный подъезд» 11:36
Александр Максимов
Sanktpēterburga   X4139 «ПоВтор,Макс?» 12:38
Наталья Максимова
Sanktpēterburga   X483 «Колпинские пельмешки» 10:46
Василиса Маликова
Sanktpēterburga   X478 «Сумасо» 10:36
Анна Малова
Sanktpēterburga   X440 «Верторезка с мятным ароматом» 09:20
Надежда Марушина
Sanktpēterburga   X460 «Безработные» 10:00
Варя Маслинская
Sanktpēterburga   X4195 «Веселые пингвины» 14:30
Ирина Матвеева
Sanktpēterburga   X4121 «Бредогенераторы» 12:02
Екатерина Маткина
Sanktpēterburga   X452 «Белла Медведик» 09:44
Надежда Мелешкова
Maskava   X4162 «Яблочный пешеход» 13:24
Наталья Мельянкова
Maskava   X410 «Ctrl+F» 08:20
Марина Минаева
Sanktpēterburga   X4124 «Йа и Фейа!» 12:08
Евгений Мироненко
Sanktpēterburga   X4121 «Бредогенераторы» 12:02
Иван Михайлов
Sanktpēterburga   X440 «Верторезка с мятным ароматом» 09:20
Саша Михалкин
Sanktpēterburga   X427 «Кря и Ко» 08:54
Елена Морозова
Sanktpēterburga   X485 «Хомячки» 10:50
Светочка Москвина
Sanktpēterburga   X481 «Трали-вали» 10:42
Елена Моссаковская
Sanktpēterburga   X4163 «Russian Цarevna» 13:26
Георгий Моссаковский
Sanktpēterburga   X4163 «Russian Цarevna» 13:26
Анна Мошкина
Sanktpēterburga   X4170 «Морские котики» 13:40
Мария Муравьева
Sanktpēterburga   X4152 «Чикопони» 13:04
Мария Мухачева
Maskava   X446 «Стохастики» 09:32
Ваня Мухин
Sanktpēterburga   X4131 «Пирог с павлином» 12:22
Наталия Мухина
Sanktpēterburga   X415 «ЭЛВИС» 08:30
Анастасия Непочатова
Sanktpēterburga   X4192 «Греча, крекер и сосиса» 14:24
Александр Николаев
Maskava   X465 «Панды» 10:10
Артем Николаев
Sanktpēterburga   X4167 «Празднуем!» 13:34
Александра Николаева
Sanktpēterburga   X4180 «Мурены +1» 14:00
Артём Никонов
Sanktpēterburga   X456 «Шипшандр» 09:52
Константин Оснос
Sanktpēterburga   X4123 «Камамберы» 12:06
Филипп Оснос
Sanktpēterburga   X4123 «Камамберы» 12:06
Ольга Пакуляк
Maskava   X4111 «Les Enfants Du Soleil» 11:42
Анастасия Панфилова
Sanktpēterburga   X4105 «пРОСто зеленые теточки» 11:30
Лось Паровой
Sanktpēterburga   X4131 «Пирог с павлином» 12:22
Андрей Парфенов
Sanktpēterburga   X496 «Торнадо» 11:12
Евгений Парфенов
Sanktpēterburga   X415 «ЭЛВИС» 08:30
Константин Парфенов
Sanktpēterburga   X496 «Торнадо» 11:12
Александр Перцовский
Sanktpēterburga   X476 «Любители» 10:32
Кирилл Петров
Sanktpēterburga   X453 «Tres Tristes Tigres» 09:46
Маша Петрова
Sanktpēterburga   X4165 «Летающие улитки» 13:30
Наталия Победина
Sanktpēterburga   X4175 «МОМА» 13:50
Катя Поздеева
Архангельск   X427 «Кря и Ко» 08:54
Анастасия Полецкая
Sanktpēterburga   X4134 «Простите,но Ника...» 12:28
Анна Полуднева
Sanktpēterburga   X4113 «Спящие ленивцы» 11:46
Алексей Полушкин
Sanktpēterburga   X408 «АнАлДаКи» 08:16
Анастасия Полянская
Maskava   X454 «19+» 09:48
Наталья Порядина
Sanktpēterburga   X4139 «ПоВтор,Макс?» 12:38
Святослав Потупчик
Sanktpēterburga   X4153 «Шинса» 13:06
София Потупчик
Sanktpēterburga   X4153 «Шинса» 13:06
Максим Прокошин
Sanktpēterburga   X450 «Бухарские Олени» 09:40
Степа Проскуряков
Sanktpēterburga   X4124 «Йа и Фейа!» 12:08
Кристина Проскурякова
Sanktpēterburga   X4124 «Йа и Фейа!» 12:08
Максим Прудников
Sanktpēterburga   X4138 «Искатели ветра» 12:36
Татьяна Пузырева
Sanktpēterburga   X4101 «Бугагашки» 11:22
Евгений Пустозеров
Sanktpēterburga   X410 «Ctrl+F» 08:20
Вадим Пшенкин
Sanktpēterburga   X484 «Checkmate» 10:48
Валентина Ращевская
Sanktpēterburga   X4197 «Лучше постучаться - 2» 14:34
Леонид Ронжин
Sanktpēterburga   X421 «Навигатор» 08:42
Екатерина Ронжина
Sanktpēterburga   X4192 «Греча, крекер и сосиса» 14:24
Валентин Рудачев
Sanktpēterburga   X4104 «ABBA на Автомате» 11:28
Кирилл Рудынский
Sanktpēterburga   X4160 «Котопес Про» 13:20
Игорь Рыжий
Maskava   X424 «Волшебники» 08:48
Даниил Рязановский
Maskava   X438 «Катманду» 09:16
Алена Саксонова
Sanktpēterburga   X4134 «Простите,но Ника...» 12:28
Марина Салахиева
Sanktpēterburga   X476 «Любители» 10:32
Кирилл Сапожников
Sanktpēterburga   X4187 «just in case» 14:14
Раиса Сатарова
Sanktpēterburga   X458 «ИРДИРА» 09:56
Андрей Сахаров
Sanktpēterburga   X470 «Тыгыдымские лошади» 10:20
Николай Сахаров
Sanktpēterburga   X4158 «Клац-клац» 13:16
Дарья Сахарова
Sanktpēterburga   X470 «Тыгыдымские лошади» 10:20
Валерия Северова
Sanktpēterburga   X4197 «Лучше постучаться - 2» 14:34
Владимир Селезнев
Sanktpēterburga   X4164 «Олики» 13:28
Елена Селезнева
Sanktpēterburga   X4164 «Олики» 13:28
Оля Селехова
Sanktpēterburga   X485 «Хомячки» 10:50
Татьяна Селиванова
Ļeņingradas apgabals   X4127 «Четыре лапы» 12:14
Дарья Семенова
Sanktpēterburga   X4189 «Турбуртуть» 14:18
Владимир Семенычев
Sanktpēterburga   X4185 «Полина» 14:10
Олег Семенычев
Sanktpēterburga   X4185 «Полина» 14:10
Павел Семенычев
Sanktpēterburga   X4185 «Полина» 14:10
Владимир Сеннов
Sanktpēterburga   X4209 «Галопом по городским тропам» 14:58
Дмитрий Сердюк
Sanktpēterburga   X4188 «Усы и хвосты» 14:16
Кирилл Серов
Sanktpēterburga   X427 «Кря и Ко» 08:54
Евгения Синичкина
Sanktpēterburga   X436 «Четыре землекопа» 09:12
Андрей Синюшин
Maskava   X426 «Кураторы» 08:52
Татьяна Слепнева
Maskava   X446 «Стохастики» 09:32
Анастасия Смирнова
Sanktpēterburga   X4173 «Вместо балета» 13:46
Александра Смоленкова
Sanktpēterburga   X4166 «Слон» 13:32
Екатерина Соколова
Sanktpēterburga   X497 «Агрррх» 11:14
Ася Солодова
Sanktpēterburga   X404 «Мишевые Плюшки» 08:08
Татьяна Соломон
Sanktpēterburga   X4106 «Предапокалиптические ежики» 11:32
Вероника Сорокина
Sanktpēterburga   X4103 «Бешеные ламы» 11:26
Светлана Сосенкова
Sanktpēterburga   X4141 «Панда-команда» 12:42
Александр Степучев
Sanktpēterburga   X441 «Nevermind» 09:22
Павел Степучев
Sanktpēterburga   X441 «Nevermind» 09:22
Владимир Стрешенец
Maskava   X457 «Жирафы» 09:54
Екатерина Суслова
Sanktpēterburga   X478 «Сумасо» 10:36
Нина Сырникова
Sanktpēterburga   X4138 «Искатели ветра» 12:36
Алексей Таратинский
Sanktpēterburga   X447 «Cat & Co» 09:34
София Техажева
Jekaterinburga   X444 «И животноводство!..» 09:28
Александр Тимофеев
Sanktpēterburga   X421 «Навигатор» 08:42
Инна Тистык
Sanktpēterburga   X4141 «Панда-команда» 12:42
Игорь Ткаченко
Sanktpēterburga   X4190 «грецкий орех» 14:20
Ульяна Ткаченко
Sanktpēterburga   X4190 «грецкий орех» 14:20
Мария Толстых
Maskava   X4172 «Енот справится!» 13:44
Мишель Троицкая
Sanktpēterburga   X4195 «Веселые пингвины» 14:30
Александр Троицкий
Sanktpēterburga   X4195 «Веселые пингвины» 14:30
Карина Турышева
Sanktpēterburga   X417 «Белый Конь» 08:34
Дмитрий Узор
Sanktpēterburga   X422 «Звезданутые» 08:44
Александр Уксусов
Sanktpēterburga   X467 «Очарованные кварки» 10:14
Анастасия Устинова
Sanktpēterburga   X4155 «Смешарики» 13:10
Наталья Ухорская
Sanktpēterburga   X489 «DOUBLE Ж» 10:58
Наталия Филатенкова
Sanktpēterburga   X4118 «Брют» 11:56
Михаил Филиппов
Sanktpēterburga   X464 «Раш по центру» 10:08
Виктор Финкельштейн
Sanktpēterburga   X4165 «Летающие улитки» 13:30
Мария Финкельштейн
Sanktpēterburga   X4165 «Летающие улитки» 13:30
Иван Фролов
Sanktpēterburga   X4103 «Бешеные ламы» 11:26
Андрей Хабаров
Sanktpēterburga   X4104 «ABBA на Автомате» 11:28
Олег Хаит
Maskava   X490 «Хаиты» 11:00
Варвара Хайтова
Sanktpēterburga   X4107 «Ватрушка» 11:34
Данил Халяпин
Sanktpēterburga   X493 «Кругосветное Путешествие» 11:06
Алена Халяпина
Sanktpēterburga   X493 «Кругосветное Путешествие» 11:06
Любовь Ханданова
Sanktpēterburga   X404 «Мишевые Плюшки» 08:08
Миша Хасин
Maskava   X499 «Хасикоам» 11:18
Анастасия Холодная
Sanktpēterburga   X420 «Смелый лев» 08:40
Чао Цзэн
Sanktpēterburga   X452 «Белла Медведик» 09:44
Ксюша Цыганкова
Sanktpēterburga   X4119 «Команда "Актимель"» 11:58
Виталий Чащин
Sanktpēterburga   X474 «Мозговой шторм» 10:28
Екатерина Ченцова
Sanktpēterburga   X479 «A place for my head» 10:38
Сергей Чжен
Sanktpēterburga   X4163 «Russian Цarevna» 13:26
Максим Шатохин
Maskava   X410 «Ctrl+F» 08:20
Виталий Шашков
Sanktpēterburga   X403 «Кувшинка» 08:06
Вероника Шедько
Sanktpēterburga   X4133 «Без фанатизма» 12:26
Евгения Шепенева
Sanktpēterburga   X4180 «Мурены +1» 14:00
Анна Шерстобитова
Maskava   X429 «ZapozitiFF! Экстра» 08:58
Мила Шкарлат
Sanktpēterburga   X4157 «chuchundra» 13:14
Мария Шматова
Maskava   X423 «Фруктовый Ад» 08:46
Михаил Шубин
Maskava   X402 «Шла Катя и...» 08:04
Лада Шумова
Sanktpēterburga   X4168 «Лампочки» 13:36
Мария Шурпач
Sanktpēterburga   X415 «ЭЛВИС» 08:30
Юлия Щетинская
Maskava   X4109 «Мурка, НеМурка и Ко» 11:38
Марина Якимович
Maskava   X414 «Метроном» 08:28
Катерина Яковлева
Sanktpēterburga   X448 «RGB» 09:36
Усачева Яна
Sanktpēterburga   X4151 «Черная интуиция» 13:02
Наталия Ярославцева
Sanktpēterburga   X4112 «Прогульщицы» 11:44
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
X400 08:00 Трям

X400

Большой Львиный Прайд , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
X401 08:02 Немаловероятно

X401

Купчино , Москва , Санкт-Петербург , СПб ГЭТУ ЛЭТИ , НИУ ИТМО , СПбГУ
X402 08:04 Шла Катя и...
Михаил Шубин

Maskava

МФТИ , Троицк
X403 08:06 Кувшинка

X403

Галина Акперова

Sanktpēterburga

Виталий Шашков

Sanktpēterburga

X404 08:08 Мишевые Плюшки
Ася Солодова

Sanktpēterburga

Любовь Ханданова

Sanktpēterburga

РГПУ им. А.И.Герцена
X405 08:10 Крылатые тупики

X405

Юрий Солодкин

Sanktpēterburga

Олег Конкуркин

Sanktpēterburga

X406 08:12 некрокодил Гена

X406

X407 08:14 Ёжики в тумане

X407

X408 08:16 АнАлДаКи

X408

Анна Ларионова

Sanktpēterburga

Дарья Портнова

Sanktpēterburga

Кирилл Морозов

Sanktpēterburga

Алексей Полушкин

Sanktpēterburga

РГПУ им. А.И.Герцена , СПбГМТУ , НИУ ИТМО , СПбГУ
X409 08:18 Бурундуй ПГУПС , Купчино , БГТУ Военмех , Горелово , ОАО РЖД
X410 08:20 Ctrl+F

X410

Наталья Мельянкова

Maskava

Евгений Пустозеров

Sanktpēterburga

Максим Шатохин

Maskava

X412 08:24 Ф-3

X412

Светлана Звягина

Maskava

Антон Логачёв

Maskavas apgabals

X413 08:26 патакоты

X413

Вера Караваева

Maskava

X414 08:28 Метроном

X414

Константин Андреенко

Maskava

Марина Якимович

Maskava

МГУ , Школа №57 , Google , Ingress , НИЯУ МИФИ , Яндекс
X415 08:30 ЭЛВИС

X415

Ирина Кирина

Sanktpēterburga

Наталия Мухина

Sanktpēterburga

Евгений Парфенов

Sanktpēterburga

Мария Шурпач

Sanktpēterburga

X416 08:32 Львенок и черепахи

X416

Юрий Куревлев

Maskava

МГУ , Физфак , Москва
X417 08:34 Белый Конь

X417

Ирина Мостова

Sanktpēterburga

Карина Турышева

Sanktpēterburga

X418 08:36 Слоны идут на Север

X418

Николай Галицкий

Sanktpēterburga

Степан Галицкий

Sanktpēterburga

X419 08:38 Hamsters

X419

X420 08:40 Смелый лев

X420

Ирина Халявина

Sanktpēterburga

Анастасия Холодная

Sanktpēterburga

X421 08:42 Навигатор

X421

Мария Гриднева

Sanktpēterburga

Паша Птицын

Sanktpēterburga

Леонид Ронжин

Sanktpēterburga

Александр Тимофеев

Sanktpēterburga

ВНИИ РА
X422 08:44 Звезданутые

X422

Юлия Лебедева

Sanktpēterburga

Дмитрий Узор

Sanktpēterburga

СПО "Созвездие"
X423 08:46 Фруктовый Ад
Мария Шматова

Maskava

ОТиПЛ
X424 08:48 Волшебники

X424

Марья Кудрина

Maskava

Игорь Рыжий

Maskava

X426 08:52 Кураторы

X426

Полина Лосева

Maskava

Андрей Синюшин

Maskava

МГУ , Москва
X427 08:54 Кря и Ко

X427

Лера Крастынь

Sanktpēterburga

Саша Михалкин

Sanktpēterburga

Катя Поздеева

Архангельск

Кирилл Серов

Sanktpēterburga

X428 08:56 Полшестнадцатого

X428

Татьяна Залесская

Sanktpēterburga

СПбГУ
X429 08:58 ZapozitiFF! Экстра

X429

Alexander Isaev

Maskava

Анна Шерстобитова

Maskava

X430 09:00 Snak II

X430

X431 09:02 las tortugas

X431

Мария Гаврилова

Sanktpēterburga

Александр Клюкин

Sanktpēterburga

X432 09:04 Хомяки с Москва-реки
X433 09:06 Девочки такие девочки

X433

X434 09:08 Cup of Coffee

X434

Катя Гусева

Sanktpēterburga

Маша Лапина

Sanktpēterburga

Юлия Тураева

Sanktpēterburga

Леша Лещук

Maskava

МГТУ им. Н.Э.Баумана , СПбГПУ
X435 09:10 Слабоумие и отвага

X435

самокат , СГЭУ , СГАУ , самолет
X436 09:12 Четыре землекопа

X436

Михаил Левандовский

Maskava

Александр Либер

Sanktpēterburga

Евгения Синичкина

Sanktpēterburga

ЧГК
X437 09:14 Синхрофазотрон

X437

лада бакал

Maskava

Наташа Игнатенко

Maskava

Яндекс
X438 09:16 Катманду

X438

Мария Колпакова

Maskava

Даниил Рязановский

Maskava

X439 09:18 Помним Кайнозой

X439

МПГУ , РНИМУ им. Н.И.Пирогова
X440 09:20 Верторезка с мятным ароматом

X440

Роман Колганов

Sanktpēterburga

Анна Малова

Sanktpēterburga

Иван Михайлов

Sanktpēterburga

ФТШ , СПбАУ , СПбГУ
X441 09:22 Nevermind

X441

Ольга Шклярук

Sanktpēterburga

Александр Степучев

Sanktpēterburga

Павел Степучев

Sanktpēterburga

dead-line
X442 09:24 Александр

X442

Евгения Горохова

Sanktpēterburga

X443 09:26 ЁКЛМН
Ирина Соколова

Ļeņingradas apgabals

X444 09:28 И животноводство!..

X444

Олег Давыдов

Sanktpēterburga

София Техажева

Jekaterinburga

ЛКШ
X445 09:30 Jam every other day

X445

Людмила Костенко

Kijeva

X446 09:32 Стохастики

X446

Мария Мухачева

Maskava

Татьяна Слепнева

Maskava

МАИ
X447 09:34 Cat & Co

X447

Ольга Быкова

Sanktpēterburga

Алексей Таратинский

Sanktpēterburga

ролевые игры , LARP , Санкт-Петербург
X448 09:36 RGB

X448

Ольга Морозова

Sanktpēterburga

Таня Старкова

Sanktpēterburga

Иван Сухарев

Sanktpēterburga

Катерина Яковлева

Sanktpēterburga

X449 09:38 SaveRAS

X449

Ольга Катушкина

Maskava

X450 09:40 Бухарские Олени

X450

Максим Прокошин

Sanktpēterburga

X451 09:42 Гоп со смыком

X451

X452 09:44 Белла Медведик

X452

Антон Прокура

Sanktpēterburga

Алексей Лотоцкий

Sanktpēterburga

Екатерина Маткина

Sanktpēterburga

Чао Цзэн

Sanktpēterburga

X453 09:46 Tres Tristes Tigres

X453

Елена Королева

Sanktpēterburga

Кирилл Петров

Sanktpēterburga

X454 09:48 19+

X454

Анастасия Полянская

Maskava

X455 09:50 Роскошная команда

X455

Антон Гардер

Sanktpēterburga

Константин Куделич

Sanktpēterburga

ЛКШ , НИУ ИТМО
X456 09:52 Шипшандр

X456

Елена Козлова

Sanktpēterburga

Инна Веселова

Sanktpēterburga

Артём Никонов

Sanktpēterburga

X457 09:54 Жирафы

X457

Владимир Стрешенец

Maskava

X458 09:56 ИРДИРА

X458

Ирина Веркина

Sanktpēterburga

Диана Аманова

Sanktpēterburga

Раиса Сатарова

Sanktpēterburga

X459 09:58 Лапти-вездеходы

X459

Вадим Балаханов

Maskava

X460 10:00 Безработные

X460

Виктор Шустов

Sanktpēterburga

Николай Коваленко

Sanktpēterburga

Надежда Марушина

Sanktpēterburga

X461 10:02 Филь де кап

X461

СПбГПУ
X462 10:04 Мурр-Мяу

X462

Степан Паршин

Sanktpēterburga

Евгений Левдик

Sanktpēterburga

X463 10:06 Някавайня
Ольга Резник

Sanktpēterburga

Виктория Дмитриева

Sanktpēterburga

X464 10:08 Раш по центру

X464

Алексей Иванов

Sanktpēterburga

Михаил Филиппов

Sanktpēterburga

юрфак , ЧГК , СПбГУ
X465 10:10 Панды

X465

Андрей Воинов

Maskava

Александр Николаев

Maskava

X466 10:12 Мы не сеем

X466

Вера Иванова

Sanktpēterburga

Маргарита Комиссарова

Maskava

Москва , НМСУ "Горный" , НИУ ИТМО
X467 10:14 Очарованные кварки

X467

Инна Курдюмова

Sanktpēterburga

Инна Анищенко

Sanktpēterburga

Олег Курдюмов

Sanktpēterburga

Александр Уксусов

Sanktpēterburga

X468 10:16 Crophopper
X469 10:18 Два

X469

Сергей Галеев

Sanktpēterburga

X470 10:20 Тыгыдымские лошади

X470

Илья Елпашев

Sanktpēterburga

Андрей Сахаров

Sanktpēterburga

Дарья Сахарова

Sanktpēterburga

X471 10:22 Город проливных дождей

X471

Юлия Зайцева

Sanktpēterburga

X472 10:24 Дважды два

X472

Ксения Коскова

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург
X473 10:26 Штурман и Боцман

X473

X474 10:28 Мозговой шторм

X474

Дмитрий Березецкий

Sanktpēterburga

Полина Журавлева

Sanktpēterburga

Виталий Чащин

Sanktpēterburga

РГПУ им. А.И.Герцена , СПбГПУ
X475 10:30 Покровская уточка

X475

ТК МГТУ , УМ , Москва , loftweb.ru
X476 10:32 Любители

X476

Tatyana Semakina

Sanktpēterburga

Рома Мясников

Sanktpēterburga

Александр Перцовский

Sanktpēterburga

Марина Салахиева

Sanktpēterburga

X477 10:34 Базилиус

X477

Алиса Тютина

Sanktpēterburga

X478 10:36 Сумасо

X478

Василиса Маликова

Sanktpēterburga

Екатерина Суслова

Sanktpēterburga

X479 10:38 A place for my head

X479

Николай Чернев

Sanktpēterburga

Проворова Анна

Sanktpēterburga

Екатерина Ченцова

Sanktpēterburga

X480 10:40 Жеваный крот

X480

Андрей Борха

Sanktpēterburga

Сергей Авдеев

Sanktpēterburga

Сабина Лакиза

Sanktpēterburga

X481 10:42 Трали-вали

X481

Анна Манохина

Sanktpēterburga

Катюша Александрова

Sanktpēterburga

Олечка Галкина

Sanktpēterburga

Светочка Москвина

Sanktpēterburga

X482 10:44 Страмослябы
Nikita Genrikh

Maskavas apgabals

Евгения Карандашева

Petrozavodska

Андрей Кондаков

Maskavas apgabals

Ксения Кондакова

Maskavas apgabals

X483 10:46 Колпинские пельмешки

X483

Олег Максимов

Sanktpēterburga

Елена Будимирова

Sanktpēterburga

Ольга Дулова

Sanktpēterburga

Наталья Максимова

Sanktpēterburga

X484 10:48 Checkmate

X484

Liza Uspenskaya

Sanktpēterburga

Янина Рец

Sanktpēterburga

Вадим Пшенкин

Sanktpēterburga

СПб ГЭТУ ЛЭТИ
X485 10:50 Хомячки

X485

Оля Шванская

Sanktpēterburga

Елена Морозова

Sanktpēterburga

Оля Селехова

Sanktpēterburga

СПбГАСУ , НИУ ИТМО , СПбГИК
X486 10:52 Карелосибирск

X486

X487 10:54 Афанас
X488 10:56 MS

X488

X489 10:58 DOUBLE Ж

X489

Таня Смурова

Sanktpēterburga

Наталья Ухорская

Sanktpēterburga

X490 11:00 Хаиты

X490

Олег Хаит

Maskava

X491 11:02 Два плюс

X491

X492 11:04 Вперед по стенке!

X492

X493 11:06 Кругосветное Путешествие

X493

Елена Крутова

Čerepoveca

Данил Халяпин

Sanktpēterburga

Алена Халяпина

Sanktpēterburga

X495 11:10 Идущие с ГуглЯндом
Игорь Фёдоров

Maskavas apgabals

Юлия Улыбка

Sanktpēterburga

X496 11:12 Торнадо

X496

Алексей Джумук

Sanktpēterburga

Илья Ковалев

Sanktpēterburga

Андрей Парфенов

Sanktpēterburga

Константин Парфенов

Sanktpēterburga

X497 11:14 Агрррх

X497

Антон Лазарев

Sanktpēterburga

Андрей Балахнин

Sanktpēterburga

Светлана Лазарева

Sanktpēterburga

Екатерина Соколова

Sanktpēterburga

X498 11:16 Дохлый номер

X498

Марина Vinnie

Sanktpēterburga

X499 11:18 Хасикоам

X499

Миша Хасин

Maskava

X4100 11:20 КБГЁ

X4100

Александр Ковалев

Sanktpēterburga

X4101 11:22 Бугагашки

X4101

Глеб Пузырев

Sanktpēterburga

Татьяна Пузырева

Sanktpēterburga

X4102 11:24 Двадцатьдва
Денис Фролов

Baltijas valstu pilsētas

X4103 11:26 Бешеные ламы

X4103

Дмитрий Жаров

Sanktpēterburga

Юлия Жарова

Sanktpēterburga

Вероника Сорокина

Sanktpēterburga

Иван Фролов

Sanktpēterburga

X4104 11:28 ABBA на Автомате

X4104

Алена Тупик

Sanktpēterburga

Иван Зуев

Sanktpēterburga

Валентин Рудачев

Sanktpēterburga

Андрей Хабаров

Sanktpēterburga

X4105 11:30 пРОСто зеленые теточки
Екатерина Карипова

Sanktpēterburga

Анастасия Панфилова

Sanktpēterburga

X4106 11:32 Предапокалиптические ежики

X4106

Лиза Целищева

Sanktpēterburga

Татьяна Соломон

Sanktpēterburga

X4107 11:34 Ватрушка

X4107

Анастасия Выборнова

Sanktpēterburga

Дарья Лоскутова

Sanktpēterburga

Варвара Хайтова

Sanktpēterburga

X4108 11:36 Парадный подъезд

X4108

Сергей Алексеев

Maskavas apgabals

Виктория Макеева

Maskava

Москва
X4109 11:38 Мурка, НеМурка и Ко

X4109

Геннадий Игин

Sanktpēterburga

Юлия Щетинская

Maskava

X4110 11:40 Малые полосатики

X4110

X4111 11:42 Les Enfants Du Soleil