Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Anna Bukreeva
Sanktpēterburga   P820 «Karapuz и Ko» 08:40
Pavel Gulyaev
Sanktpēterburga   P836 «Калушата и Бутяфыч» 09:12
Viktor Rozhkov
Maskava   P838 «Погладь КОТЭ!» 09:16
Наталья Аболина
Maskava   P800 «ЮМ» 08:00
Катерина -Багирка- Алимова
Sanktpēterburga   P804 «Горький-150» 08:08
Настя Антонова
Maskava   P823 «Get around town» 08:46
Евгений Гребенев
Maskava   P804 «Горький-150» 08:08
Юлия Григорьева
Sanktpēterburga   P813 «Технолог» 08:26
Дмитрий Губанов
Sanktpēterburga   P865 «Фронт освобождения Западного Сомали» 10:10
Илья Гурьянов
Sanktpēterburga   P878 «Неолимпийская сборная Ямайки» 10:36
Эдуард Даугатс
Sanktpēterburga   P860 «Электрон» 10:00
Владимир Зайцев
Minska   P832 «Иностранные странники» 09:04
Андрей Золотых
Sanktpēterburga   P833 «Роза Ветров» 09:06
Екатерина Золотых
Sanktpēterburga   P831 «GoldTeam» 09:02
Александр Зудин
Maskava   P876 «Да пофиг!» 10:32
Валерий Колтунов
Sanktpēterburga   P844 «Sullen Hamster» 09:28
Мария Коновалова
Sanktpēterburga   P835 «Сами по себе» 09:10
Антон Корчагин
Maskava   P803 «Дримцаца» 08:06
Роман Куликов
Maskavas apgabals   P863 «kernel_panic» 10:06
Тема Курицын
Sanktpēterburga   P866 «chasey27» 10:12
Ольга Лашкина
Maskava   P803 «Дримцаца» 08:06
Александр Маддалена
Maskava   P806 «Мегалосеги» 08:12
Яна Макерова
Maskava   P830 «Real crew» 09:00
Игорь Манжай
Maskava   P8106 «АК МЭИ» 11:32
Алексей Миклин
Maskava   P816 «Веселая граната» 08:32
Юрий Молодых
Maskava   P875 «Злые Лоси» 10:30
Оля Петровская
Maskava   P823 «Get around town» 08:46
Денис Ракитин
Sanktpēterburga   P878 «Неолимпийская сборная Ямайки» 10:36
Мария Савина
Sanktpēterburga   P801 «Огни Самайна» 08:02
Дмитрий Седов
Maskavas apgabals   P805 «Star Trek» 08:10
Андрей Сидоренко
Sanktpēterburga   P818 «Ревиа Фенуме» 08:36
Мария Сидоренко
Sanktpēterburga   P818 «Ревиа Фенуме» 08:36
Михаил Сидоров
Sanktpēterburga   P895 «Крисберг» 11:10
Елена Спасская
Sanktpēterburga   P835 «Сами по себе» 09:10
Любовь Спиридонова
Sanktpēterburga   P819 «Полет нормальный» 08:38
Михаил Стеценко
Maskavas apgabals   P864 «медведь» 10:08
Иван Шульгин
Maskava   P823 «Get around town» 08:46
Лера Щин
Sanktpēterburga   P848 «Diva» 09:36
Коля Якуба
Sanktpēterburga   P861 «K580Robots» 10:02
ЕЛИЗАВЕТА АМЕЛИНА
Maskava   P876 «Да пофиг!» 10:32
Виктория Бектемисова
Maskava   P808 «Почему-то жутко» 08:16
Марина Боровкова
Maskava   P821 «Маленькая компания» 08:42
Иван Гришкин
Maskava   P805 «Star Trek» 08:10
Валерий Дешко
Sanktpēterburga   P814 «Любитель Петербурга - 2» 08:28
Юрий Калантаев
Sanktpēterburga   P846 «top secret» 09:32
Александр Ковалёв
Maskava   P845 «Копушки» 09:30
Татьяна Корзунина
Maskavas apgabals   P815 «Сами мы не местные» 08:30
Роман Майоров
Sanktpēterburga   P843 «Уроды не той породы» 09:26
Василий Мишарев
Sanktpēterburga   P843 «Уроды не той породы» 09:26
Павел Овчинников
Maskava   P809 «Скороход» 08:18
Алексей Озеров
Sanktpēterburga   P833 «Роза Ветров» 09:06
Сергей Реука
Sanktpēterburga   P801 «Огни Самайна» 08:02
Наталья Решетова
Maskava   P830 «Real crew» 09:00
Александра Савина
Sanktpēterburga   P801 «Огни Самайна» 08:02
Светлана Силина
Maskava   P845 «Копушки» 09:30
Владимир Степин
Sanktpēterburga   P841 «Паяльник» 09:22
Марина Стриженко
Maskava   P839 «Задумчивое торнадо» 09:18
Егор Сыстеров
Maskavas apgabals   P809 «Скороход» 08:18
Павел Фролов
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   P8108 «[degene]runner» 11:36
Ярослав Шабанов
Maskava   P800 «ЮМ» 08:00
Мария Шмидт
Maskava   P815 «Сами мы не местные» 08:30
Nikolay Kovshov
Maskava   P875 «Злые Лоси» 10:30
Ринат Акбуляков
Maskava   P808 «Почему-то жутко» 08:16
Маша Александрова
Maskava   P823 «Get around town» 08:46
Глеб Амбросенков
Sanktpēterburga   P846 «top secret» 09:32
Александр Антонов
Sanktpēterburga   P861 «K580Robots» 10:02
Елена Булдакова
Sanktpēterburga   P819 «Полет нормальный» 08:38
Максим Губанов
Sanktpēterburga   P865 «Фронт освобождения Западного Сомали» 10:10
Анастасия Губанова
Sanktpēterburga   P865 «Фронт освобождения Западного Сомали» 10:10
Светлана Гуляева
Sanktpēterburga   P836 «Калушата и Бутяфыч» 09:12
Аня Дудник
Sanktpēterburga   P848 «Diva» 09:36
Анжела Карпенко
Sanktpēterburga   P890 «Апельсин» 11:00
Кирилл Комаров
Sanktpēterburga   P866 «chasey27» 10:12
Иван Малин
Maskava   P816 «Веселая граната» 08:32
Георгий Манихас
Sanktpēterburga   P846 «top secret» 09:32
Насинник Маргарита
Sanktpēterburga   P848 «Diva» 09:36
Александр Митькин
Sanktpēterburga   P820 «Karapuz и Ko» 08:40
Иван Пестунов
Maskava   P816 «Веселая граната» 08:32
Александр Половников
Sanktpēterburga   P813 «Технолог» 08:26
Андрей Рахманов
Sanktpēterburga   P818 «Ревиа Фенуме» 08:36
Таня Розова
Maskava   P821 «Маленькая компания» 08:42
Александр Сафонов
Sanktpēterburga   P861 «K580Robots» 10:02
Кирилл Смирнов
Sanktpēterburga   P890 «Апельсин» 11:00
Кирилл Стоноженко
Sanktpēterburga   P846 «top secret» 09:32
Михаил Тимофеев
Sanktpēterburga   P800 «ЮМ» 08:00
Юлия Чиркина
Maskava   P816 «Веселая граната» 08:32
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
P800 08:00 ЮМ

P800

Михаил Тимофеев

Sanktpēterburga

P801 08:02 Огни Самайна

P801

Мария Савина

Sanktpēterburga

Сергей Реука

Sanktpēterburga

P803 08:06 Дримцаца

P803

P804 08:08 Горький-150

P804

P805 08:10 Star Trek

P805

P806 08:12 Мегалосеги

P806

МГТУ им. Н.Э.Баумана
P807 08:14 No name

P807

P808 08:16 Почему-то жутко

P808

Ринат Акбуляков

Maskava

P809 08:18 Скороход

P809

P813 08:26 Технолог

P813

Александр Половников

Sanktpēterburga

P814 08:28 Любитель Петербурга - 2
Валерий Дешко

Sanktpēterburga

P815 08:30 Сами мы не местные
P816 08:32 Веселая граната

P816

Иван Малин

Maskava

Иван Пестунов

Maskava

Юлия Чиркина

Maskava

P818 08:36 Ревиа Фенуме

P818

Андрей Рахманов

Sanktpēterburga

P819 08:38 Полет нормальный

P819

Елена Булдакова

Sanktpēterburga

СПб ГЭТУ ЛЭТИ , СПбГПУ
P820 08:40 Karapuz и Ko

P820

Anna Bukreeva

Sanktpēterburga

Александр Митькин

Sanktpēterburga

P821 08:42 Маленькая компания

P821

Таня Розова

Maskava

МГУ
P823 08:46 Get around town

P823

Маша Александрова

Maskava

P830 09:00 Real crew

P830

P831 09:02 GoldTeam

P831

P832 09:04 Иностранные странники

P832

P833 09:06 Роза Ветров

P833

Андрей Золотых

Sanktpēterburga

Алексей Озеров

Sanktpēterburga

P835 09:10 Сами по себе

P835

P836 09:12 Калушата и Бутяфыч

P836

Pavel Gulyaev

Sanktpēterburga

Светлана Гуляева

Sanktpēterburga

P838 09:16 Погладь КОТЭ!

P838

Viktor Rozhkov

Maskava

МГТУ им. Н.Э.Баумана
P839 09:18 Задумчивое торнадо

P839

P841 09:22 Паяльник
P843 09:26 Уроды не той породы

P843

Роман Майоров

Sanktpēterburga

P844 09:28 Sullen Hamster
P845 09:30 Копушки

P845

МГУ
P846 09:32 top secret

P846

Юрий Калантаев

Sanktpēterburga

Глеб Амбросенков

Sanktpēterburga

Георгий Манихас

Sanktpēterburga

Кирилл Стоноженко

Sanktpēterburga

P848 09:36 Diva

P848

Лера Щин

Sanktpēterburga

Аня Дудник

Sanktpēterburga

Насинник Маргарита

Sanktpēterburga

P860 10:00 Электрон
Эдуард Даугатс

Sanktpēterburga

P861 10:02 K580Robots
Коля Якуба

Sanktpēterburga

Александр Антонов

Sanktpēterburga

Александр Сафонов

Sanktpēterburga

P863 10:06 kernel_panic

P863

Роман Куликов

Maskavas apgabals

Parallels
P864 10:08 медведь

P864

Михаил Стеценко

Maskavas apgabals

P865 10:10 Фронт освобождения Западного Сомали

P865

Максим Губанов

Sanktpēterburga

Анастасия Губанова

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , СПбГПУ
P866 10:12 chasey27

P866

Тема Курицын

Sanktpēterburga

Кирилл Комаров

Sanktpēterburga

P875 10:30 Злые Лоси

P875

Nikolay Kovshov

Maskava

Злые Лоси , Золотые Леса
P876 10:32 Да пофиг! mosplay.ru
P878 10:36 Неолимпийская сборная Ямайки

P878

Илья Гурьянов

Sanktpēterburga

Денис Ракитин

Sanktpēterburga

P890 11:00 Апельсин

P890

Анжела Карпенко

Sanktpēterburga

Кирилл Смирнов

Sanktpēterburga

P895 11:10 Крисберг

P895

Михаил Сидоров

Sanktpēterburga

СПбГУКиТ , крисберг
P8106 11:32 АК МЭИ

P8106

Альпклуб МЭИ , МГТУ им. Н.Э.Баумана
P8108 11:36 [degene]runner

P8108

Павел Фролов

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas