Kategorija 

Parādīt dalībniekus

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Finišs Laiks trasē Apmeklētie kontrolpunkti Penalty/Bonus Kopējais laiks Birkas:
1L677 Sirius 10:34 21:55 11:21 43 3:00 8:21
L677

Юрий Стоцкий

Sanktpēterburga

Александра Ромашева

Sanktpēterburga

Василий Толстой

Sanktpēterburga

2L684 Четыре Ханурка 10:48 22:44 11:56 43 3:00 8:56
L684

Роман Бочков

Sanktpēterburga

Сергей Макушев

Sanktpēterburga

Ирина Удальцова

Sanktpēterburga

3L607 Солнушастый Субалет 08:14 22:32 14:18 42 2:00 12:18
L607

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

4L685 Черепахи 10:50 22:48 11:58 41 3:00 8:58
L685

Артем Дроздов

Sanktpēterburga

Антон Дроздов

Sanktpēterburga

Юлия Звончук

Sanktpēterburga

Константин Моисеев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

5L649 велосипедисты 09:38 21:46 12:08 41 2:00 10:08 Велопитер, НИУ ИТМО
L649

Антон Рыжов

Sanktpēterburga

Мария Мироновская

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

6L619 Пельмени 08:38 21:51 13:13 41 2:00 11:13
L619

Анна Палей

Sanktpēterburga

Надежда Жданова

Sanktpēterburga

Ольга Лапардина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

7L609 За кузинатру, гоп-гоп! 08:18 22:50 14:32 41 3:00 11:32 Новосибирск, Бердск, Ханты-Мансийск, Сургут, адвокатура
L609

Алексей Царев

Sanktpēterburga

Татьяна Буждан

Novosibirska

Ирина Веревка

Citas Sibīrijas federālā apgabala pilsētas

Ольга Каймашникова

Novosibirska

Neapmeklētie kontrolpunkti

8L623 Тройка 08:46 22:56 14:10 41 2:30 11:40
L623

Сергей Кузьмин

Sanktpēterburga

Константин Мочалов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

9L617 Засады 08:34 22:40 14:06 41 1:30 12:36
Екатерина Соколова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

10L604 Восемь пяток 08:08 19:26 11:18 40 3:00 8:18
L604

Анна Уварова

Sanktpēterburga

Анастасия Голышева

Sanktpēterburga

Александр Егоров

Sanktpēterburga

Татьяна Егорова (Гурвель)

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

11L601 Дятлики 08:02 19:28 11:26 40 3:00 8:26
Любовь Свирина

Sanktpēterburga

Роман Уваров

Sanktpēterburga

Димон Мочалов

Sanktpēterburga

Ирина Сарибекова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

12L610 За хлебом! 08:20 19:16 10:56 40 2:00 8:56
L610

Сергей Ковалев

Sanktpēterburga

Илья Забелин

Sanktpēterburga

Валерий Котов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

13L647 Снегири 09:34 20:31 10:57 40 0:30 10:27
L647

Дмитрий К

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

14L638 Неважно 09:16 22:24 13:08 40 2:00 11:08
L638

Георгий Карманов

Sanktpēterburga

Ирина Карманова

Maskava

Дмитрий Султанов

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

15L632 Сайгаки 09:04 22:45 13:41 40 1:00 12:41
L632

Илья Филипцов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

16L630 К3 09:00 22:41 13:41 39 2:00 11:41
L630

Vanechka Diev

Sanktpēterburga

Борис Романюк

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

17L602 Бегущие под Небом 08:04 22:55 14:51 39 14:51
L602

Надежда Павлова

Sanktpēterburga

Инокентий Сандюк

Sanktpēterburga

Алексей Шиханов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

18L600 Давайте срежем 08:00 19:07 11:07 38 3:00 8:07 ФМЛ 239
L600

Артём Петров

Sanktpēterburga

Юлия Петрова

Sanktpēterburga

Михаил Сагалов

Sanktpēterburga

Полина Сагалова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

19L616 Оливье 08:32 20:55 12:23 38 1:30 10:53
L616

Павел Маслов

Sanktpēterburga

Даниил Кульмаметьев

Sanktpēterburga

Илья Смирнов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

20L637 hz 09:14 22:49 13:35 38 1:30 12:05
Сергей Злецов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

21L664 ТАКСА 10:08 22:45 12:37 38 12:37
L664

Юрий Солодкин

Sanktpēterburga

Олег Конуркин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

22L686 КДДК 10:52 22:37 11:45 37 2:00 9:45
L686

Денис Нечаев

Sanktpēterburga

Дмитрий Нечаев

Sanktpēterburga

Константин Нечаев

Sanktpēterburga

Екатерина Нечаева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

23L665 Voyage,voyage 10:10 22:40 12:30 37 1:30 11:00 СПО "Мишка", СПб ГЭТУ ЛЭТИ, СПбГПУ
L665

Сергей Титов

Sanktpēterburga

Анна Титова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

24L618 Вместе веселей 08:36 20:07 11:31 37 0:30 11:01
L618

Юлия Никулина

Sanktpēterburga

Антон Сорокин

Sanktpēterburga

Игорь Никулин

Sanktpēterburga

Ирина Никулина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

25L660 Барабульки 10:00 22:33 12:33 37 1:30 11:03 Техностек
L660

Иришка Венцек

Sanktpēterburga

Игорь Ширяков

Sanktpēterburga

Наталья Ширякова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

26L661 Команда А 10:02 22:38 12:36 37 0:30 12:06
Игорь Третьяков

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

27L642 St.Pauli 09:24 22:01 12:37 36 2:00 10:37
L642

Тема Беликов

Sanktpēterburga

Николай Шилин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

28L652 Коричневый Лось 09:44 22:53 13:09 36 2:00 11:09
L652

Василий Денисов

Sanktpēterburga

Ирина Денисова

Sanktpēterburga

Иван Чупышев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

29L620 Бычка 08:38 20:54 12:16 36 0:30 11:46
L620

Юля Селиванова

Sanktpēterburga

Елена Колесникова

Sanktpēterburga

Алла Просунцова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

30L670 ГК 10:20 22:52 12:32 36 0:30 12:02
L670

Юля Степанова

Sanktpēterburga

Наталья Мокийчук

Sanktpēterburga

Наталья Радевич

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

31L635 Бабай&Пупсики 09:10 22:44 13:34 36 1:30 12:04
L635

Елена Пименова

Sanktpēterburga

Ирина Шпагина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

32L631 Слажайло 09:02 22:53 13:51 36 1:30 12:21
L631

Игорь Ванин

Sanktpēterburga

Тарас Симанив

Maskavas apgabals

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

33L615 Kullagar 08:30 21:37 13:07 36 0:30 12:37 ЭГО Транслейтинг
L615

Илья Мищенко

Sanktpēterburga

Сергей Токарев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

34L655 Белый слон 09:50 22:04 12:14 35 2:00 10:14 ПГУПС
L655

Роман Бурашников

Sanktpēterburga

Демид Кокарев

Sanktpēterburga

Татьяна Семёнова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

35L625 Сестрёнки & Co 08:50 22:37 13:47 35 1:30 12:17
L625

Алексей Огнёв

Sanktpēterburga

Инга Кноп

Sanktpēterburga

Юрий Федоров

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

36L606 МоСКиТы 08:12 22:42 14:30 35 2:00 12:30
Ксения Гонченко

Ņižņijnovgoroda

Татьяна Иванющенко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

37L653 Пенсионеры на Ладе-Калине 09:46 22:47 13:01 34 3:00 10:01
L653

Лариса Дворцова

Sanktpēterburga

Владимир Диев

Sanktpēterburga

Елена Румянцева

Sanktpēterburga

38L669 МОТОПЬЯНЬ TEAM 10:18 22:38 12:20 34 2:00 10:20
L669

Надежда Котлярова

Sanktpēterburga

Андрей Черушев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

39L650 Капитошка 09:40 21:14 11:34 34 11:34
L650

Андрей Петухов

Sanktpēterburga

Полина Петухова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

40L603 Ёжики 08:06 21:02 12:56 34 12:56
L603

Наталья Донская

Sanktpēterburga

Евгений Калакутский

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

41L608 Джеймс Бонд 08:16 21:57 13:41 34 0:30 13:11
L608

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

42L659 Голубой Вагон 09:58 22:52 12:54 33 2:00 10:54
L659

Евгений Гуменюк

Sanktpēterburga

Иван Гуменюк

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

43L613 12345Ъ 08:26 22:53 14:27 33 14:27
L613

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

44L662 Bicycle&Powerful 10:04 22:52 12:48 32 1:30 11:18
L662

Полина Гузикова

Maskava

Сергей Ефимов

Maskava

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

45L680 Корень мандрагоры 10:40 22:52 12:12 32 0:30 11:42

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

46L6100 Черная волна 11:20 22:57 11:37 31 0:30 11:07
L6100

Аня Акопян

Sanktpēterburga

Оля Акопян

Sanktpēterburga

Полина Акопян

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

47L697 Фокус красного цвета 11:14 22:30 11:16 30 11:16
Катя Лейзарович

Sanktpēterburga

Аня Лопатухина

Sanktpēterburga

Олег Рыбак

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

48L611 220V 08:22 22:33 14:11 30 2:00 12:11
L611

Анастасия Великонивцева

Sanktpēterburga

Станислав Ильин

Sanktpēterburga

Никита Коновалов

Sanktpēterburga

Алена Михалевкина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

49L654 Tau 09:48 22:42 12:54 30 0:30 12:24
L654

Владимир Про

Sanktpēterburga

Екатерина Вербицкая

Sanktpēterburga

Александр Омельчук

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

50L667 Ангелы Чарли 10:14 22:43 12:29 30 12:29
L667

Анна Косова

Sanktpēterburga

Зоя Торопова

Sanktpēterburga

Алексей Косов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

51L648 Колобки 09:36 22:33 12:57 30 12:57
L648

Олег Акульшин

Sanktpēterburga

Галина А

Sanktpēterburga

Алина С

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

52L629 Двое и Camry 08:58 22:56 13:58 29 1:00 12:58
L629

Герман Мютте

Sanktpēterburga

Валентина Кондрашова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

53L6105 FastVPS 11:30 22:11 10:41 28 0:30 10:11 Банк Санкт-Петербург, Велопитер
Александр Ульянов

Sanktpēterburga

Иван Шарков

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

54L674 Красный воронок 10:28 22:43 12:15 28 12:15
L674

Юлия Воронова

Sanktpēterburga

Дмитрий Львов

Sanktpēterburga

Евгений Воронов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

55L643 Тяжелый Jazz 09:26 20:51 11:25 27 0:30 10:55
L643

Александр Шляпужников

Maskava

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

56L641 На автомате 09:22 21:13 11:51 27 0:30 11:21
L641

Анна Смирнова

Sanktpēterburga

Алёна Тупик

Sanktpēterburga

Андрей Хабаров

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

57L644 Котоклуб 09:28 22:48 13:20 27 1:00 12:20
L644

Наталья Витько

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

58L6122 Гео Графы 12:04 22:07 10:03 26 0:30 9:33 СПбГУ
L6122

Sergey Shatilov

Sanktpēterburga

Илья Резников

Sanktpēterburga

Мария Шатилова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

59L663 Чугуний на колесах 10:06 20:48 10:42 26 10:42
L663

Евгений Епифанцев

Sanktpēterburga

Виктория Татарина

Sanktpēterburga

Алексей Филин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

60L634 Охотники за торнадо 09:08 22:38 13:30 26 1:00 12:30 ипотека, СПб ГЭТУ ЛЭТИ
L634

Настя Терентьева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

61L612 KPS 08:24 22:29 14:05 26 0:30 13:35
L612

Никита Галахов

Sanktpēterburga

Сергей Барков

Sanktpēterburga

Полина Галахова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

62L640 Хромоножки 09:20 22:38 13:18 25 0:30 12:48
L640

Илона Гасникова

Sanktpēterburga

Наталья Котова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

63L671 Дзяги-Дзя 10:22 22:56 12:34 23 12:34
L671

Игорь Иванов

Sanktpēterburga

Павел Ступников

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

64L605 Хомячки-подрядчики 08:10 22:30 14:20 23 0:30 13:50 СПбГЭУ
L605

Ксения Хрипко

Sanktpēterburga

Татьяна Паповян

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

65L646 Спринтеры 09:32 22:53 13:21 22 3:00 10:21
Виктория Батьковна

Sanktpēterburga

Аркадий Быстрый

Sanktpēterburga

66L681 Ан гард! 10:42 22:10 11:28 21 0:30 10:58
L681

Иван Кучерявый

Sanktpēterburga

Роман Жданов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

67L645 Double Ж 09:30 16:37 7:07 20 7:07
L645

Natalia Ukhorskaya

Sanktpēterburga

Катя Четаева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

68L695 Лыжеброды 11:10 22:24 11:14 20 11:14 СПбГПУ
L695

Роман Юлдашев

Sanktpēterburga

Александра Кравчук

Sanktpēterburga

Александр Попов

Sanktpēterburga

Дарья Садокова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

69L683 Шторм 10:46 22:46 12:00 20 0:30 11:30
Денис Федоров

Sanktpēterburga

Владимир Зубарев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

70L678 Команда-команда 10:36 20:11 9:35 19 9:35
L678

Анна Игнатенко

Sanktpēterburga

Юрий Кириллов

Sanktpēterburga

Ольга Мегорская

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

71L639 не тряпки 09:18 19:15 9:57 18 0:30 9:27
L639

Иван Геращенко

Sanktpēterburga

Никита Дроздов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

72L6121 Город проливных дождей 12:02 22:06 10:04 18 0:30 9:34
Олег Климук

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

73L693 Che Repaha 11:06 22:39 11:33 17 0:30 11:03
L693

Дарья Адронова

Sanktpēterburga

Яна Губенко

Sanktpēterburga

Сергей Гущин

Sanktpēterburga

Василий Калинин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

74L673 Марлин 10:26 15:47 5:21 16 5:21
L673

Глеб Паламарчук

Sanktpēterburga

Сергей Паламарчук

Sanktpēterburga

Ярослав Паламарчук

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

75L676 =Экс-БТС= 10:32 22:48 12:16 16 12:16 СПбГАСУ, ПГУПС, Купчино
L676

Дарья Александрова

Sanktpēterburga

Александр Печурин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

76L694 NoteFALC-on 11:08 21:03 9:55 12 9:55
L694

Виктор Киселев

Sanktpēterburga

Сергей Киселев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

Numurs Komandas nosaukums Starts
L622 Иго-Го 08:44
Александр Киченко

Maskava

Александр Кочин

Maskava

L624 Триглав 08:48
L624

L626 Примус 08:52
L626

Андрей Поляков

Sanktpēterburga

Ася Кофемолкина

Sanktpēterburga

Алексей Романов

Sanktpēterburga

L628 CrazyPingvins 08:56
L628

Олег Брагин

Sanktpēterburga

Ольга Брагина

Sanktpēterburga

L636 Сел и загорелся! 09:12
L636

Михаил Ермаков

Sanktpēterburga

Кирилл Андрианов

Sanktpēterburga

Алина Лихарева

Sanktpēterburga

Настя Шадрина

Sanktpēterburga

L651 Алтайский Аморал 09:42
L651

Макар Гусев

Sanktpēterburga

Екатерина Нагайник

Maskava

Владимир Сергеев

Maskava

Светлана ФИО

Sanktpēterburga

L656 Хитрые рожи - 12 09:52
Иван Клюквин

Sanktpēterburga

Наталия Клюквина

Sanktpēterburga

L657 АМТ 09:54
L657

L658 Украденные деньги Ксении Собчак 09:56
L658

Антон Куркачёв

Sanktpēterburga

Элеонора Смоловик

Sanktpēterburga

L666 Маленькая Красная Машинка 10:12
L666

Юлия Корсукова

Sanktpēterburga

Александр Винокуров

Sanktpēterburga

Анна Винокурова

Sanktpēterburga

Ольга Винокурова

Sanktpēterburga

L672 Бро Джейк 10:24
L672

Fedor Vinokurov

Sanktpēterburga

Мария Менцикайнен

Sanktpēterburga

L675 Зайцы несудьбы 10:30
L675

Ирина Ладыгина

Sanktpēterburga

Дарья Рогожкина

Sanktpēterburga

L682 Квартет "Удачник" 10:44
L682

Елена Агашина

Sanktpēterburga

Екатерина Семенова

Sanktpēterburga

Андрей Топтоп

Sanktpēterburga

Марина Щербакова

Sanktpēterburga

L690 Печенюшки 11:00
Илья Челпанов

Sanktpēterburga

Таня Пепеляева

Sanktpēterburga

L691 Железная коленка плюс 11:02
L691

Алиса Тютина

Sanktpēterburga

L692 Скобловы 11:04
L692

Александра Скоблова

Sanktpēterburga

Полина Скоблова

Sanktpēterburga

L6120 TRD 12:00
Денис Денис

Sanktpēterburga

L6123 КозлоСвин 12:06
L6123

Сергей Крылов

Sanktpēterburga

L6135 Эльфы в Городе 12:30
L6135

Антон Жабин

Sanktpēterburga

Екатерина Жабина

Sanktpēterburga

Андрей Макаров

Sanktpēterburga

L6136 White Horse 12:32
Ольга Кузнецова

Sanktpēterburga

Parādīt dalībniekus