Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Evgeny Arbuzov
Sanktpēterburga   P782 «Тупиксы ПРО» 10:44
Petr Baklanov
Maskava   P765 «11 мамонтов» 10:10
Andrew Baryshnikov
Maskavas apgabals   P7152 «Andybary.com» 13:04
Daria Krush
Sanktpēterburga   P720 «Тушки за Борт» 08:40
Roman Matantsev
Sanktpēterburga   P702 «We Are So AWESOME!!!» 08:04
Ivan Orlov
Maskava   P7124 «Ящик» 12:08
Valery Shnaider
Sanktpēterburga   P7143 «Saint-P City Surfers» 12:46
Olga Venediktova
Sanktpēterburga   P744 «ТОПОТКОТОВ» 09:28
Артём Авдосьев
Sanktpēterburga   P7149 «J.O.P.A. в мыле» 09:54
Михаил Амурский
Maskava   P703 «Зевгма» 08:06
Николай Андреев
Sanktpēterburga   P728 «Потом-потом» 08:56
Майя Аносова
Sanktpēterburga   P779 «Бодрая морковь» 10:38
Ирина Балыбердина
Sanktpēterburga   P726 «Синдром Сосновки» 08:52
Оля Бессонова
Sanktpēterburga   P746 «Олени Обыкновенные» 09:32
Юрий Бондарев
Sanktpēterburga   P714 «Bax» 08:28
Александр Бондаренко
Sanktpēterburga   P724 «lex talionis» 08:48
Мария Вагичева
Sanktpēterburga   P7134 «Ежики в тумане» 12:28
Валерия Важнова
Maskava   P7132 «Бесполезные негодники» 12:24
Мария Васильева
Sanktpēterburga   P7144 «День вокзала» 12:48
Ирина Волкова
Sanktpēterburga   P719 «Птахи» 08:38
Ната Гелетий
Maskava   P739 «Три Звездочки» 09:18
Майя Глумова
Maskava   P703 «Зевгма» 08:06
Ольга Голосова
Sanktpēterburga   P7150 «Раненая выпь» 13:00
Дарья Гончарова
Sanktpēterburga   P774 «Вилка и шкаф» 10:28
Иван Грохотков
Ļeņingradas apgabals   P733 «P733» 09:06
Вячеслав Дробков
Sanktpēterburga   P796 «Аллоха» 11:12
Саша Дюбков
Sanktpēterburga   P7106 «Два олигофрена» 11:32
Рената Есаян
Sanktpēterburga   P7105 «Парад планет» 11:30
Виктор Ильин
Sanktpēterburga   P714 «Bax» 08:28
Виталий Квитковский
Maskava   P737 «Rabid Ferrets» 09:14
Артем Кича
Ļeņingradas apgabals   P758 «Этиология и патогенез» 09:56
Ольга Колесникова
Sanktpēterburga   P714 «Bax» 08:28
Дмитрий Кондратьев
Tvera   P748 «Обратная консоль» 09:36
Светлана Конопатова
Sanktpēterburga   P7151 «Орландина» 13:02
Антон Краснов
Sanktpēterburga   P732 «firefly» 09:04
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   P737 «Rabid Ferrets» 09:14
Николай Кузнецов
Maskava   P742 «Злые Лоси» 09:24
Агриппина Куликова
Sanktpēterburga   P790 «Бесполезный жирный сын» 11:00
Юрий Курочкин
Sanktpēterburga   P740 «Джин и Тоник» 09:20
Анна Лазарева
Sanktpēterburga   P794 «NN» 11:08
Лидия Лопатченко
Sanktpēterburga   P7179 «КС-ЖМ» 13:58
Александра Лошкарева
Maskava   P792 «Картографы» 11:04
Ирина Макарова
Maskava   P734 «Дети понедельника» 09:08
Алина Малиновская
Sanktpēterburga   P726 «Синдром Сосновки» 08:52
Анна Маньшина
Sanktpēterburga   P751 «Мыха и Коха» 09:42
Виктория Маргович
Sanktpēterburga   P7131 «Muinaissateiden Joki» 12:22
Надежда Маркитантова
Sanktpēterburga   P732 «firefly» 09:04
Иван Мартынов
Sanktpēterburga   P7102 «Изветняки» 11:24
Юлия Маругина
Sanktpēterburga   P726 «Синдром Сосновки» 08:52
Игорь Михейчев
Maskava   P798 «КрасавчикИ» 11:16
Анель Молдажарова
Sanktpēterburga   P772 «Диджиталуэ» 10:24
Рома Мясников
Sanktpēterburga   P760 «iPadаваны» 10:00
Владислав Николаев
Sanktpēterburga   P7115 «Капитошко» 11:50
Екатерина Осюхина
Sanktpēterburga   P719 «Птахи» 08:38
Максим Охотский
Sanktpēterburga   P784 «Гуси райот» 10:48
Евгения Павловская
Sanktpēterburga   P718 «Модильон» 08:36
Виктор Полозов
Sanktpēterburga   P748 «Обратная консоль» 09:36
Даниил Поспелов
Maskava   P711 «Муякан» 08:22
Алексей Преображенский
Maskava   P705 «Концептуальный респект» 08:10
Елена Разенкова
Sanktpēterburga   P703 «Зевгма» 08:06
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   P737 «Rabid Ferrets» 09:14
Алексей Сафаралеев
Sanktpēterburga   P774 «Вилка и шкаф» 10:28
Георгий Смирнов
Sanktpēterburga   P729 «Боевые гномы» 08:58
Денис Смирнов
Sanktpēterburga   P702 «We Are So AWESOME!!!» 08:04
Мария Соболева
Sanktpēterburga   P745 «Штормовое предупреждение» 09:30
Таня Старкова
Sanktpēterburga   P708 «RGB» 08:16
Антон Суриков
Sanktpēterburga   P706 «Да!» 08:12
Евгений Тапинов
Sanktpēterburga   P794 «NN» 11:08
Александр Тобенгауз
Maskava   P752 «Шизики шутят» 09:44
Анна Усенко
Maskava   P7100 «БеLLo4ka» 11:20
Анастасия Успенская
Maskava   P722 «Бес фанатизма» 08:44
Денис Ушаков
Sanktpēterburga   P731 «Знай наших!» 09:02
Павел Федюнин
Maskava   P717 «Лев Чандр» 08:34
Александр Хачатурян
Maskava   P711 «Муякан» 08:22
Сергей Цибульский
Maskava   P752 «Шизики шутят» 09:44
Надежда Чеботкова
Sanktpēterburga   P759 «Имбирные прянички» 09:58
Николай Чернев
Sanktpēterburga   P753 «В правой руке марс!» 09:46
Елена Черницкая
Ļeņingradas apgabals   P758 «Этиология и патогенез» 09:56
Татьяна Чернышева
Maskava   P723 «Подкрановые Булки» 08:46
Роман Шаповалов
Maskava   P743 «Затратный трататаэдр» 09:26
Ольга Шклярук
Sanktpēterburga   P785 «Nevermind» 10:50
Dmitry Antipov
Sanktpēterburga   P744 «ТОПОТКОТОВ» 09:28
Anton Bondarenko
Sanktpēterburga   P7126 «Бублики» 12:12
Yulia Dubovitskaya
Sanktpēterburga   P734 «Дети понедельника» 09:08
Ivan Petrov
Maskava   P775 «Синхрофазотрон-2» 10:30
Евгений Аверкин
Maskava   P752 «Шизики шутят» 09:44
Алексей Айрапетов
Maskava   P786 «ВесЗан» 10:52
Антон Акимов
Maskava   P786 «ВесЗан» 10:52
Лидия Аникина
Sanktpēterburga   P7101 «Какаду» 11:22
Анатолий Антонов
Sanktpēterburga   P782 «Тупиксы ПРО» 10:44
Асия Ахметжанова
Sanktpēterburga   P706 «Да!» 08:12
Михаил Балан
Sanktpēterburga   P748 «Обратная консоль» 09:36
Александр Бережной
Sanktpēterburga   P7109 «DremRain» 11:38
Лев Бирюков
Maskava   P765 «11 мамонтов» 10:10
Данила Боголюбов
Sanktpēterburga   P7117 «Пафнутий» 11:54
Виктор Бойков
Раменское   P735 «Быдло из Московской области» 09:10
Мария Бойцова
Sanktpēterburga   P7133 «Ангелы и демоны» 12:26
Евгений Бурихин
Sanktpēterburga   P753 «В правой руке марс!» 09:46
Стас В
Sanktpēterburga   P7122 «c2h5oh» 12:04
Инесса Василевская
Maskava   P743 «Затратный трататаэдр» 09:26
Андрей Васильев
Sanktpēterburga   P721 «"Мария Целеста"» 08:42
Павел Васильев
Sanktpēterburga   P771 «Лофотен» 10:22
Юлия Верхолаз
Maskava   P752 «Шизики шутят» 09:44
Владислав Веселитский
Sanktpēterburga   P787 «Магнолия1» 10:54
Павел Волков
Sanktpēterburga   P7139 «Славные ублюдки» 12:38
Андрей Волыхов
Maskava   P705 «Концептуальный респект» 08:10
Галина Ганичева
Sanktpēterburga   P754 «Вспомнить все» 09:48
Ася Гартвиг
Sanktpēterburga   P7128 «Груши в вине» 12:16
Евгений Гельфер
Maskava   P711 «Муякан» 08:22
Денис Гончарук
Maskava   P755 «Ыв Аповегео» 09:50
Михаил Горчаков
Maskava   P739 «Три Звездочки» 09:18
Константин Горьков
Maskava   P766 «Эквилибриум» 10:12
Александр Гуров
Sanktpēterburga   P764 «В Петербурге» 10:08
Анна Гуськова
Sanktpēterburga   P703 «Зевгма» 08:06
Артём Двинянинов
Maskava   P715 «A14» 08:30
Алексей Дворцов
Sanktpēterburga   P746 «Олени Обыкновенные» 09:32
Павел Денисов
Sanktpēterburga   P7112 «БеДе» 11:44
Борис Димитров
Maskava   P704 «Формула ОТ» 08:08
Наталья Дмитриева
Sanktpēterburga   P787 «Магнолия1» 10:54
Дмитрий Ермаков
Maskavas apgabals   P797 «ХБТ» 11:14
Михаил Есаулков
Maskava   P776 «Беседа сусликов» 10:32
Илья Жбанов
Sanktpēterburga   P779 «Бодрая морковь» 10:38
Алёна Жукова
Sanktpēterburga   P7136 «Улитки под соусом» 12:32
Екатерина Заславская
Sanktpēterburga   P7121 «Ангидрид» 12:02
Даша Зимарина
Maskava   P707 «Весёлые Кварки X» 08:14
Антон Иванов
Sanktpēterburga   P773 «Мерзкие кексы» 10:26
Антон Иванов
Sanktpēterburga   P7129 «Няшечки» 12:18
Надежда Игошина
Sanktpēterburga   P725 «Дикi Перцы» 08:50
Аркадий Кашин
Sanktpēterburga   P7136 «Улитки под соусом» 12:32
Наталья Киселева
Maskava   P730 «Ранние феи» 09:00
Дмитрий Кичинский
Sanktpēterburga   P796 «Аллоха» 11:12
Александра Клименко
Sanktpēterburga   P7137 «Просто Мырк!» 12:34
Нина Климина
Sanktpēterburga   P7135 «МиМы (Мастер и Маргариты)» 12:30
Роман Колобов
Sanktpēterburga   P769 «ОДА Льву» 10:18
Валентина Кондратова
Sanktpēterburga   P7104 «Оранж» 11:28
Петр Коник
Sanktpēterburga   P712 «2коекак2» 08:24
Владимир Кононов
Maskava   P743 «Затратный трататаэдр» 09:26
Руслан Кремчеев
Sanktpēterburga   P7140 «Ребята-поворята» 12:40
Катя Крылова
Sanktpēterburga   P788 «КрыЖёвник» 10:56
Валентин Куличенко
Sanktpēterburga   P777 «Ничего Серьезного» 10:34
Виталий Курасов
Sanktpēterburga   P7142 «ЙАТЪ» 12:44
Илья Лапенков
Maskava   P775 «Синхрофазотрон-2» 10:30
Виктор Лемпицкий
Maskava   P711 «Муякан» 08:22
Глеб Леонов
Sanktpēterburga   P731 «Знай наших!» 09:02
Екатерина Лобкова
Maskava   P705 «Концептуальный респект» 08:10
Дина Лободанова
Maskava   P786 «ВесЗан» 10:52
Аня Локштанова
Maskavas apgabals   P749 «Соймы на Ильмене» 09:38
Дарья Лоцманова
Sanktpēterburga   P7119 «Конец немного предсказуем...» 11:58
Полина Луханина
Sanktpēterburga   P777 «Ничего Серьезного» 10:34
Игорь Лылов
Maskava   P704 «Формула ОТ» 08:08
Сергей Манухин
Sanktpēterburga   P748 «Обратная консоль» 09:36
Марина Маньшина
Sanktpēterburga   P751 «Мыха и Коха» 09:42
Владислав Мараев
Sanktpēterburga   P771 «Лофотен» 10:22
Полина Махлаева
Sanktpēterburga   P7119 «Конец немного предсказуем...» 11:58
Наталья Мельянкова
Maskava   P717 «Лев Чандр» 08:34
Екатерина Мисоночникова
Sanktpēterburga   P7125 «КлючЪ!» 12:10
Анатолий Михайленко
Sanktpēterburga   P7107 «"Толик и Алина"» 11:34
Наталия Моисеева
Sanktpēterburga   P747 «Зима близко» 09:34
Юрий Морозенко
Sanktpēterburga   P7108 «Растения против зомби» 11:36
Ирина Мунина
Sanktpēterburga   P7165 «Сами-с-умами» 13:30
Антон Мурашов
Sanktpēterburga   P709 «Ладога» 08:18
Алексей Назаров
Sergijevposada   P798 «КрасавчикИ» 11:16
Владимир Нехорошкин
Sanktpēterburga   P725 «Дикi Перцы» 08:50
Екатерина Нигова
Maskava   P786 «ВесЗан» 10:52
Константин Орлов
Sanktpēterburga   P7141 «ТоФиФи» 12:42
Дмитрий Павлов
Sanktpēterburga   P746 «Олени Обыкновенные» 09:32
Александр Пахолков
Sanktpēterburga   P7113 «Едрёна вошь!» 11:46
Константин Пахоруков
Puškina   P727 «Пеликан» 08:54
Павел Пашечко
Sanktpēterburga   P721 «"Мария Целеста"» 08:42
Андрей Петин
Maskava   P735 «Быдло из Московской области» 09:10
Алексей Петров
Sanktpēterburga   P7104 «Оранж» 11:28
Максим Петухов
Sanktpēterburga   P7137 «Просто Мырк!» 12:34
Иван Пивоваров
Sanktpēterburga   P710 «Ванильный кекс с Лисичками» 08:20
Михаил Пилипко
Sanktpēterburga   P716 «Титаникус» 08:32
Иван Полухин
Sanktpēterburga   P799 «Кеся» 11:18
Светлана Праздникова
Sanktpēterburga   P791 «Девушки Вуууу!!!» 11:02
Юлия Просвиркина
Sanktpēterburga   P745 «Штормовое предупреждение» 09:30
Никита Пряничников
Maskava   P7127 «бродячие мешки» 12:14
Екатерина Руднева
Maskava   P707 «Весёлые Кварки X» 08:14
Дмитрий Рыгус
Maskava   P798 «КрасавчикИ» 11:16
Ольга С
Sanktpēterburga   P761 «Подорожник» 10:02
Сергей С
Sanktpēterburga   P7123 «1+2» 12:06
Левон Саакян
Maskava   P7124 «Ящик» 12:08
Надин Севастьянова
Sanktpēterburga   P7125 «КлючЪ!» 12:10
Артём Сергеев
Maskava   P706 «Да!» 08:12
Анастасия Смирнова
Sanktpēterburga   P736 «Сынок, ты гугенот?» 09:12
Ирина Смирнова
Maskava   P776 «Беседа сусликов» 10:32
Георгий Соколов
Sanktpēterburga   P7109 «DremRain» 11:38
Павел Соколов
Maskavas apgabals   P797 «ХБТ» 11:14
Екатерина Сувернева
Sanktpēterburga   P745 «Штормовое предупреждение» 09:30
Иван Сухарев
Sanktpēterburga   P708 «RGB» 08:16
Влад Таланов
Sanktpēterburga   P713 «Функция» 08:26
Олег Тарасов
Sanktpēterburga   P740 «Джин и Тоник» 09:20
Сергей Терентьев
Sanktpēterburga   P759 «Имбирные прянички» 09:58
Николай Терехин
Sanktpēterburga   P7116 «Парабеллум» 11:52
Филипп Терехин
Maskava   P705 «Концептуальный респект» 08:10
Ольга Упрямова
Sanktpēterburga   P791 «Девушки Вуууу!!!» 11:02
Таня Уртьева
Sanktpēterburga   P7138 «верблюды» 12:36
Владимир Фёдоров
Sanktpēterburga   P764 «В Петербурге» 10:08
Ирина Федорова
Sanktpēterburga   P7101 «Какаду» 11:22
Светлана Фёдорова
Sanktpēterburga   P7142 «ЙАТЪ» 12:44
Екатерина Федотова
Maskava   P783 «Пьянчгулёны =)» 10:46
Лена Федотова
Sanktpēterburga   P762 «Без фанатизма» 10:04
Сергей Фокин
Sanktpēterburga   P756 «САКЗ» 09:52
Михаил Челышев
Maskava   P707 «Весёлые Кварки X» 08:14
Нина Червякова
Sanktpēterburga   P745 «Штормовое предупреждение» 09:30
Елена Черногаева
Sanktpēterburga   P779 «Бодрая морковь» 10:38
Мария Чиркина
Sanktpēterburga   P7111 «отёкшие мозги» 11:42
Евгений Чубаров
Maskavas apgabals   P723 «Подкрановые Булки» 08:46
Антон Чухнов
Sanktpēterburga   P747 «Зима близко» 09:34
Анастасия Шабалина
Maskava   P743 «Затратный трататаэдр» 09:26
Эдик Шагал
Sanktpēterburga   P738 «Матвей» 09:16
Дмитрий Шаталин
Sanktpēterburga   P7114 «Сечка с каракатицами» 11:48
Алексей Шифрин
Sanktpēterburga   P750 «РАСЧЛЕНЁНКА» 09:40
Ксения Шурухина
Sanktpēterburga   P741 «Сгущенкопоклонники» 09:22
Василий Яблоков
Maskava   P792 «Картографы» 11:04
Вячеслав Ямов
Sanktpēterburga   P701 «Happy Tree Friends *239» 08:02
Олег Янсон
Sanktpēterburga   P763 «Монокристалл» 10:06
Therese Barents
Sanktpēterburga   P7112 «БеДе» 11:44
Anton Bogutski
Sanktpēterburga   P744 «ТОПОТКОТОВ» 09:28
Alexander Shirokolobov
Sanktpēterburga   P702 «We Are So AWESOME!!!» 08:04
Александра Алиева
Sanktpēterburga   P7130 «ЧЕСТНО» 12:20
Никита Альхименков
Sanktpēterburga   P7111 «отёкшие мозги» 11:42
Макс Андреев
Sanktpēterburga   P7113 «Едрёна вошь!» 11:46
Татьяна Андреева
Sanktpēterburga   P753 «В правой руке марс!» 09:46
Юрий Андрейкович
Sanktpēterburga   P701 «Happy Tree Friends *239» 08:02
Даша Андроникова
Sanktpēterburga   P712 «2коекак2» 08:24
Вика Анисифорова
Sanktpēterburga   P700 «Клуб Любителей Хвои» 08:00
Сергей Антипенко
Sanktpēterburga   P729 «Боевые гномы» 08:58
Алексей Антипов
Sanktpēterburga   P713 «Функция» 08:26
Ольга Антоненко
Sanktpēterburga   P7131 «Muinaissateiden Joki» 12:22
Анастасия Анциферова
Maskavas apgabals   P723 «Подкрановые Булки» 08:46
Екатерина Бакланова
Maskava   P765 «11 мамонтов» 10:10
Сергей Банкевич
Sanktpēterburga   P741 «Сгущенкопоклонники» 09:22
Ольга Банукова
Sanktpēterburga   P7135 «МиМы (Мастер и Маргариты)» 12:30
Иван Баранов
Maskava   P7127 «бродячие мешки» 12:14
Светлана Беляева
Sanktpēterburga   P7112 «БеДе» 11:44
Виктория Беспалова
Sanktpēterburga   P725 «Дикi Перцы» 08:50
Аня Бирюкова
Maskava   P765 «11 мамонтов» 10:10
Григорий Богданов
Sanktpēterburga   P7116 «Парабеллум» 11:52
Владимир Бойцов
Sanktpēterburga   P7133 «Ангелы и демоны» 12:26
Юлия Болгова
Sanktpēterburga   P7146 «Saint-P Crazy Surfers» 12:52
Татьяна Бондаренко
Sanktpēterburga   P7126 «Бублики» 12:12
Юля Борисова
Sanktpēterburga   P7149 «J.O.P.A. в мыле» 09:54
Антон Борматов
Sanktpēterburga   P7139 «Славные ублюдки» 12:38
Юрий Булаев
Maskava   P783 «Пьянчгулёны =)» 10:46
Никита Бутаков
Maskava   P7124 «Ящик» 12:08
Александр Бутягин
Sanktpēterburga   P734 «Дети понедельника» 09:08
Мария Бухарова
Sanktpēterburga   P7145 «Tuuli» 12:50
Татьяна Варлакова
Sanktpēterburga   P7112 «БеДе» 11:44
Инна Васильева
Sanktpēterburga   P7122 «c2h5oh» 12:04
Роман Винниченко
Sanktpēterburga   P720 «Тушки за Борт» 08:40
Анна Виногорова
Sanktpēterburga   P7142 «ЙАТЪ» 12:44
Михаил Виноградов
Sanktpēterburga   P7118 «Невыносимая легкость интеллекта» 11:56
Марина Владимирова
Sanktpēterburga   P7114 «Сечка с каракатицами» 11:48
Денис Волков
Sanktpēterburga   P719 «Птахи» 08:38
Роман Волков
Sanktpēterburga   P7149 «J.O.P.A. в мыле» 09:54
Анна Воронина
Sanktpēterburga   P7102 «Изветняки» 11:24
Елизавета Гагарина
Sanktpēterburga   P7130 «ЧЕСТНО» 12:20
Ильсур Ганиев
Sanktpēterburga   P7115 «Капитошко» 11:50
Павел Ганичев
Sanktpēterburga   P754 «Вспомнить все» 09:48
Антонина Гараничева
Sanktpēterburga   P7144 «День вокзала» 12:48
Кирилл Гликман
Maskava   P7132 «Бесполезные негодники» 12:24
Алина Глуханюк
Sanktpēterburga   P771 «Лофотен» 10:22
Евгения Голова
Sanktpēterburga   P788 «КрыЖёвник» 10:56
Андрей Голубов
Sanktpēterburga   P741 «Сгущенкопоклонники» 09:22
Ольга Гольдфарб
Sanktpēterburga   P7141 «ТоФиФи» 12:42
Наталья Горобец
Sanktpēterburga   P7100 «БеLLo4ka» 11:20
Евгения Городищ
Sanktpēterburga   P7115 «Капитошко» 11:50
Владислав Гуржий
Sanktpēterburga   P763 «Монокристалл» 10:06
Анастасия Дерябина
Sanktpēterburga   P713 «Функция» 08:26
Анастасия Дорошенко
Sanktpēterburga   P7130 «ЧЕСТНО» 12:20
Мирослав Драло
Sanktpēterburga   P702 «We Are So AWESOME!!!» 08:04
Ксения Дробкова
Sanktpēterburga   P796 «Аллоха» 11:12
Егор Дудников
Sanktpēterburga   P7150 «Раненая выпь» 13:00
Сергей Дудников
Sanktpēterburga   P7150 «Раненая выпь» 13:00
Александра Дудникова
Sanktpēterburga   P7150 «Раненая выпь» 13:00
Юлия Ермачкова
Sanktpēterburga   P710 «Ванильный кекс с Лисичками» 08:20
Людмила Есаулкова
Sanktpēterburga   P776 «Беседа сусликов» 10:32
Дмитрий Ефимов
Sanktpēterburga   P7135 «МиМы (Мастер и Маргариты)» 12:30
Дмитрий Ефремкин
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   P7152 «Andybary.com» 13:04
Марина Житникова
Sanktpēterburga   P773 «Мерзкие кексы» 10:26
Антон Зайцев
Sanktpēterburga   P7179 «КС-ЖМ» 13:58
Оксана Зайцева
Maskava   P783 «Пьянчгулёны =)» 10:46
Максим Зарипов
Sanktpēterburga   P7143 «Saint-P City Surfers» 12:46
Анна Заславская
Sanktpēterburga   P7133 «Ангелы и демоны» 12:26
Влад Заславский
Sanktpēterburga   P7133 «Ангелы и демоны» 12:26
Антон Захаров
Sanktpēterburga   P721 «"Мария Целеста"» 08:42
Екатерина Зверева
Sanktpēterburga   P7109 «DremRain» 11:38
Иван Зинченко
Sanktpēterburga   P796 «Аллоха» 11:12
Женя Иванов
Sanktpēterburga   P700 «Клуб Любителей Хвои» 08:00
Алена Иванова
Sanktpēterburga   P7146 «Saint-P Crazy Surfers» 12:52
Наталья Ивликова
Maskava   P742 «Злые Лоси» 09:24
Наталья Ильина
Sanktpēterburga   P7121 «Ангидрид» 12:02
Анна Ильюшина
Sanktpēterburga   P7135 «МиМы (Мастер и Маргариты)» 12:30
Данила Иостман
Sanktpēterburga   P7148 «Сполох-6» 12:56
Дмитрий Йоффе
Sanktpēterburga   P742 «Злые Лоси» 09:24
Ирина Кабанова
Maskava   P706 «Да!» 08:12
Анастасия Казакова
Sanktpēterburga   P731 «Знай наших!» 09:02
Екатерина Калачёва
Sanktpēterburga   P790 «Бесполезный жирный сын» 11:00
Евгения Калясина
Sanktpēterburga   P718 «Модильон» 08:36
Екатерина Карасёва
Sanktpēterburga   P782 «Тупиксы ПРО» 10:44
Елена Касьянова
Maskava   P732 «firefly» 09:04
Игорь Качанов
Sanktpēterburga   P7132 «Бесполезные негодники» 12:24
Николай Киселев
Sanktpēterburga   P713 «Функция» 08:26
Роман Клевков
Sanktpēterburga   P7179 «КС-ЖМ» 13:58
Дмитрий Князев
Sanktpēterburga   P7102 «Изветняки» 11:24
Николай Князев
Maskava   P742 «Злые Лоси» 09:24
Анна Князева
Sanktpēterburga   P7102 «Изветняки» 11:24
Александр Ковалев
Sanktpēterburga   P7117 «Пафнутий» 11:54
Алексей Ковалев
Sanktpēterburga   P719 «Птахи» 08:38
Евгения Ковалева
Sanktpēterburga   P7117 «Пафнутий» 11:54
Дмитрий Козлов
Sanktpēterburga   P772 «Диджиталуэ» 10:24
Александр Колышкин
Sanktpēterburga   P759 «Имбирные прянички» 09:58
Александра Комарова
Sanktpēterburga   P7119 «Конец немного предсказуем...» 11:58
Дмитрий Комольцев
Sanktpēterburga   P731 «Знай наших!» 09:02
Александра Коноваленко
Sanktpēterburga   P724 «lex talionis» 08:48
Екатерина Константинова
Sanktpēterburga   P704 «Формула ОТ» 08:08
Василий Копышенко
Sanktpēterburga   P7131 «Muinaissateiden Joki» 12:22
Антон Корсаков
Sanktpēterburga   P729 «Боевые гномы» 08:58
Алексей Костылёв
Maskava   P722 «Бес фанатизма» 08:44
Мария Круглова
Maskava   P755 «Ыв Аповегео» 09:50
Вера Кудакина
Maskavas apgabals   P766 «Эквилибриум» 10:12
Татьяна Кузина
Sanktpēterburga   P773 «Мерзкие кексы» 10:26
Татьяна Кузнецова
Sanktpēterburga   P760 «iPadаваны» 10:00
Ника Кумерова
Sanktpēterburga   P7108 «Растения против зомби» 11:36
Екатерина Кутузова
Sanktpēterburga   P7122 «c2h5oh» 12:04
Анастасия Кухарь
Sanktpēterburga   P718 «Модильон» 08:36
Надежда Ланшакова
Sanktpēterburga   P7151 «Орландина» 13:02
Михаил Леонов
Коломна   P735 «Быдло из Московской области» 09:10
Илья Леошкевич
Подольск   P735 «Быдло из Московской области» 09:10
Юлия Лошкарева
Sanktpēterburga   P7115 «Капитошко» 11:50
Антон Лубуж
Sanktpēterburga   P7147 «Сполох-5» 12:54
Валерия Лях
Sanktpēterburga   P724 «lex talionis» 08:48
Юрий М
Sanktpēterburga   P7123 «1+2» 12:06
Дмитрий Максимов
Sanktpēterburga   P782 «Тупиксы ПРО» 10:44
Татьяна Максимова
Sanktpēterburga   P741 «Сгущенкопоклонники» 09:22
Анастасия Мальцева
Sanktpēterburga   P772 «Диджиталуэ» 10:24
Павел Манякин
Sanktpēterburga   P7111 «отёкшие мозги» 11:42
Виктория Маркова
Sanktpēterburga   P7146 «Saint-P Crazy Surfers» 12:52
Роман Масюк
Sanktpēterburga   P729 «Боевые гномы» 08:58
Юлия Мерзлякова
Sanktpēterburga   P791 «Девушки Вуууу!!!» 11:02
Мария Мидюсова-Рожновская
Sanktpēterburga   P725 «Дикi Перцы» 08:50
Антон Милькис
Sanktpēterburga   P7114 «Сечка с каракатицами» 11:48
Игорь Миронов
Sanktpēterburga   P7125 «КлючЪ!» 12:10
Алена Михайлова
Sanktpēterburga   P7113 «Едрёна вошь!» 11:46
Зоя Михайлова
Citas Volgas federālā apgabala pilsētas   P766 «Эквилибриум» 10:12
Алена Мокринская
Sanktpēterburga   P7141 «ТоФиФи» 12:42
Ната Морозова
Maskava   P7127 «бродячие мешки» 12:14
Ольга Морозова
Sanktpēterburga   P708 «RGB» 08:16
Виктория Мосейкина
Sanktpēterburga   P7105 «Парад планет» 11:30
Алексей Муалини
Sanktpēterburga   P7144 «День вокзала» 12:48
Дмитрий Наконечный
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   P7152 «Andybary.com» 13:04
Артем Неволин
Sanktpēterburga   P7140 «Ребята-поворята» 12:40
Алёша Негунёв
Sanktpēterburga   P700 «Клуб Любителей Хвои» 08:00
Максим Никитин
Sanktpēterburga   P7136 «Улитки под соусом» 12:32
Дмитрий Николаев
Sanktpēterburga   P7132 «Бесполезные негодники» 12:24
Ольга Никонова
Sanktpēterburga   P769 «ОДА Льву» 10:18
Никита Нилов
Sanktpēterburga   P7145 «Tuuli» 12:50
Ольга Новикова
Sanktpēterburga   P727 «Пеликан» 08:54
Мария Носарёва
Sanktpēterburga   P7105 «Парад планет» 11:30
Михаил Одит
Sanktpēterburga   P7165 «Сами-с-умами» 13:30
Валерия Пахолкова
Sanktpēterburga   P7113 «Едрёна вошь!» 11:46
Евгений Пашковский
Sanktpēterburga   P7143 «Saint-P City Surfers» 12:46
Александр Пестаков
Sanktpēterburga   P721 «"Мария Целеста"» 08:42
Сергей Петров
Sanktpēterburga   P750 «РАСЧЛЕНЁНКА» 09:40
Анастасия Побоева
Ļeņingradas apgabals   P758 «Этиология и патогенез» 09:56
Константин Поздеев
Sanktpēterburga   P7179 «КС-ЖМ» 13:58
Татьяна Поклакова
Sanktpēterburga   P7142 «ЙАТЪ» 12:44
Маргарита Пристромская
Sanktpēterburga   P7136 «Улитки под соусом» 12:32
Андрей Прокопенко
Sanktpēterburga   P724 «lex talionis» 08:48
Павел Прокотилов
Sanktpēterburga   P779 «Бодрая морковь» 10:38
Анна Мария Пронина
Maskava   P7127 «бродячие мешки» 12:14
Евгений Пустозеров
Sanktpēterburga   P717 «Лев Чандр» 08:34
Карина Разна
Sanktpēterburga   P7108 «Растения против зомби» 11:36
Наталья Разумова
Sanktpēterburga   P777 «Ничего Серьезного» 10:34
Антон Рогачевский
Sanktpēterburga   P7118 «Невыносимая легкость интеллекта» 11:56
Ольга Рубцова
Sanktpēterburga   P7148 «Сполох-6» 12:56
Максим Рюхин
Sanktpēterburga   P7121 «Ангидрид» 12:02
Алексей Рябиков
Sanktpēterburga   P777 «Ничего Серьезного» 10:34
Роман Рябов
Sanktpēterburga   P758 «Этиология и патогенез» 09:56
Светлана Саксонова
Sanktpēterburga   P710 «Ванильный кекс с Лисичками» 08:20
Катя Салогуб
Sanktpēterburga   P7122 «c2h5oh» 12:04
Даршан Сачдев
Sanktpēterburga   P7121 «Ангидрид» 12:02
Мария Святухина
Sanktpēterburga   P791 «Девушки Вуууу!!!» 11:02
Всеволод Сельянов
Maskava   P798 «КрасавчикИ» 11:16
Евгения Сергеева
Sanktpēterburga   P7114 «Сечка с каракатицами» 11:48
Леонид Сидоренко
Sanktpēterburga   P7134 «Ежики в тумане» 12:28
Юрий Симонов
Sanktpēterburga   P7147 «Сполох-5» 12:54
Павел Сиротинкин
Sanktpēterburga   P716 «Титаникус» 08:32
Антон Смирнов
Sanktpēterburga   P710 «Ванильный кекс с Лисичками» 08:20
Екатерина Смирнова
Sanktpēterburga   P736 «Сынок, ты гугенот?» 09:12
Елизавета Смирнова
Sanktpēterburga   P733 «P733» 09:06
Мария Смирнова
Sanktpēterburga   P7129 «Няшечки» 12:18
Ольга Смирнова
Sanktpēterburga   P736 «Сынок, ты гугенот?» 09:12
Михаил Сорокин
Sanktpēterburga   P7116 «Парабеллум» 11:52
Екатерина Спецнадель
Sanktpēterburga   P7149 «J.O.P.A. в мыле» 09:54
Александр Степучев
Sanktpēterburga   P785 «Nevermind» 10:50
Дмитрий Стешенко
Sanktpēterburga   P7130 «ЧЕСТНО» 12:20
Александр Стрелков
Sanktpēterburga   P7141 «ТоФиФи» 12:42
Мария Суровцева
Sanktpēterburga   P7129 «Няшечки» 12:18
Александр Сухопяткин
Maskava   P7145 «Tuuli» 12:50
Александр Сыров
Sanktpēterburga   P761 «Подорожник» 10:02
Алина Тарабанова
Sanktpēterburga   P7107 «"Толик и Алина"» 11:34
Алексей Тарасов
Sanktpēterburga   P733 «P733» 09:06
Ирина Толдова
Sanktpēterburga   P7138 «верблюды» 12:36
Олеся Томашенко
Sanktpēterburga   P718 «Модильон» 08:36
Ирина Тюлейкина
Sanktpēterburga   P7105 «Парад планет» 11:30
Тося Уралова
Sanktpēterburga   P700 «Клуб Любителей Хвои» 08:00
Лена Уртьева
Sanktpēterburga   P7138 «верблюды» 12:36
Света Уртьева
Sanktpēterburga   P7138 «верблюды» 12:36
Неля Урусова
Sanktpēterburga   P7146 «Saint-P Crazy Surfers» 12:52
Наталья Уткина
Sanktpēterburga   P7125 «КлючЪ!» 12:10
Павел Уточкин
Sanktpēterburga   P759 «Имбирные прянички» 09:58
Алена Ушанова
Sanktpēterburga   P7152 «Andybary.com» 13:04
Екатерина Файзулова
Sanktpēterburga   P756 «САКЗ» 09:52
Павел Федоров
Sanktpēterburga   P7140 «Ребята-поворята» 12:40
Дмитрий Фомин
Maskavas apgabals   P723 «Подкрановые Булки» 08:46
Александр Фомичев
Sanktpēterburga   P750 «РАСЧЛЕНЁНКА» 09:40
Светлана Хайкина
Sanktpēterburga   P7101 «Какаду» 11:22
Алька Хайтлина
Sanktpēterburga   P740 «Джин и Тоник» 09:20
Сергей Харионовский
Sanktpēterburga   P756 «САКЗ» 09:52
Дмитрий Харьковский
Sanktpēterburga   P769 «ОДА Льву» 10:18
Анастасия Хибухина
Sanktpēterburga   P784 «Гуси райот» 10:48
Игнат Черняев
Sanktpēterburga   P762 «Без фанатизма» 10:04
Иван Чугункин
Sanktpēterburga   P756 «САКЗ» 09:52
Елена Шаблий
Sanktpēterburga   P7119 «Конец немного предсказуем...» 11:58
Ксения Шагал
Sanktpēterburga   P738 «Матвей» 09:16
Максим Шатохин
Maskava   P717 «Лев Чандр» 08:34
Анастасия Шахова
Maskava   P792 «Картографы» 11:04
Андрей Шевченко
Sanktpēterburga   P7106 «Два олигофрена» 11:32
Вероника Шедько
Sanktpēterburga   P762 «Без фанатизма» 10:04
Ирина Шипунова
Sanktpēterburga   P733 «P733» 09:06
Александра Шостман
Sanktpēterburga   P7147 «Сполох-5» 12:54
Татьяна Шостман
Sanktpēterburga   P7147 «Сполох-5» 12:54
Александр Щегряев
Sanktpēterburga   P760 «iPadаваны» 10:00
Павел Щербинин
Sanktpēterburga   P7128 «Груши в вине» 12:16
Татьяна Щербинина
Sanktpēterburga   P7128 «Груши в вине» 12:16
Полина Щетинина
Sanktpēterburga   P771 «Лофотен» 10:22
Марфа Эверетт
Sanktpēterburga   P7148 «Сполох-6» 12:56
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
P700 08:00 Клуб Любителей Хвои
Вика Анисифорова

Sanktpēterburga

Женя Иванов

Sanktpēterburga

Алёша Негунёв

Sanktpēterburga

Тося Уралова

Sanktpēterburga

P701 08:02 Happy Tree Friends *239
Вячеслав Ямов

Sanktpēterburga

Юрий Андрейкович

Sanktpēterburga

P702 08:04 We Are So AWESOME!!!

P702

Roman Matantsev

Sanktpēterburga

Денис Смирнов

Sanktpēterburga

Alexander Shirokolobov

Sanktpēterburga

Мирослав Драло

Sanktpēterburga

ПМ-ПУ , AWESOME , СПбГУ
P703 08:06 Зевгма

P703

P704 08:08 Формула ОТ

P704

Екатерина Константинова

Sanktpēterburga

P705 08:10 Концептуальный респект

P705

МГУ , ЧГК
P706 08:12 Да!
Антон Суриков

Sanktpēterburga

Ирина Кабанова

Maskava

P707 08:14 Весёлые Кварки X

P707

МГУ , Формула ОТ , Москва , НИЯУ МИФИ
P708 08:16 RGB

P708

Таня Старкова

Sanktpēterburga

Иван Сухарев

Sanktpēterburga

Ольга Морозова

Sanktpēterburga

P709 08:18 Ладога

P709

Антон Мурашов

Sanktpēterburga

P710 08:20 Ванильный кекс с Лисичками

P710

Иван Пивоваров

Sanktpēterburga

Юлия Ермачкова

Sanktpēterburga

Светлана Саксонова

Sanktpēterburga

Антон Смирнов

Sanktpēterburga

P711 08:22 Муякан

P711

Следопыт , Гимназия №1543
P712 08:24 2коекак2
Петр Коник

Sanktpēterburga

Даша Андроникова

Sanktpēterburga

P713 08:26 Функция

P713

Влад Таланов

Sanktpēterburga

Алексей Антипов

Sanktpēterburga

Анастасия Дерябина

Sanktpēterburga

Николай Киселев

Sanktpēterburga

P714 08:28 Bax

P714

Юрий Бондарев

Sanktpēterburga

Виктор Ильин

Sanktpēterburga

P715 08:30 A14
P716 08:32 Титаникус

P716

Михаил Пилипко

Sanktpēterburga

Павел Сиротинкин

Sanktpēterburga

P717 08:34 Лев Чандр

P717

Евгений Пустозеров

Sanktpēterburga

Максим Шатохин

Maskava

borodatyh.net , МГТУ им. Н.Э.Баумана , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
P718 08:36 Модильон

P718

Евгения Калясина

Sanktpēterburga

Анастасия Кухарь

Sanktpēterburga

Олеся Томашенко

Sanktpēterburga

P719 08:38 Птахи

P719

Ирина Волкова

Sanktpēterburga

Денис Волков

Sanktpēterburga

Алексей Ковалев

Sanktpēterburga

P720 08:40 Тушки за Борт

P720

Daria Krush

Sanktpēterburga

Роман Винниченко

Sanktpēterburga

P721 08:42 "Мария Целеста"

P721

Павел Пашечко

Sanktpēterburga

Антон Захаров

Sanktpēterburga

Александр Пестаков

Sanktpēterburga

P722 08:44 Бес фанатизма

P722

Алексей Костылёв

Maskava

P723 08:46 Подкрановые Булки

P723

Евгений Чубаров

Maskavas apgabals

Анастасия Анциферова

Maskavas apgabals

Дмитрий Фомин

Maskavas apgabals

P724 08:48 lex talionis

P724

Александра Коноваленко

Sanktpēterburga

Валерия Лях

Sanktpēterburga

Андрей Прокопенко

Sanktpēterburga

Академка , Коллайдер
P725 08:50 Дикi Перцы

P725

Виктория Беспалова

Sanktpēterburga

Мария Мидюсова-Рожновская

Sanktpēterburga

P726 08:52 Синдром Сосновки

P726

P727 08:54 Пеликан

P727

Ольга Новикова

Sanktpēterburga

P728 08:56 Потом-потом

P728

P729 08:58 Боевые гномы

P729

Сергей Антипенко

Sanktpēterburga

Антон Корсаков

Sanktpēterburga

Роман Масюк

Sanktpēterburga

СПбГУ
P730 09:00 Ранние феи

P730

P731 09:02 Знай наших!

P731

Денис Ушаков

Sanktpēterburga

Глеб Леонов

Sanktpēterburga

Анастасия Казакова

Sanktpēterburga

Дмитрий Комольцев

Sanktpēterburga

Мат-мех , Гимназия №261 , ЮМШ , СПбГУ
P732 09:04 firefly

P732

Антон Краснов

Sanktpēterburga

Елена Касьянова

Maskava

P733 09:06 P733
Иван Грохотков

Ļeņingradas apgabals

Елизавета Смирнова

Sanktpēterburga

Алексей Тарасов

Sanktpēterburga

Ирина Шипунова

Sanktpēterburga

P734 09:08 Дети понедельника

P734

Yulia Dubovitskaya

Sanktpēterburga

Александр Бутягин

Sanktpēterburga

P735 09:10 Быдло из Московской области

P735

Виктор Бойков

Раменское

Михаил Леонов

Коломна

Илья Леошкевич

Подольск

Формула ОТ , Следопыт , ЧГК
P736 09:12 Сынок, ты гугенот?

P736

Екатерина Смирнова

Sanktpēterburga

Ольга Смирнова

Sanktpēterburga

P737 09:14 Rabid Ferrets

P737

P738 09:16 Матвей

P738

Эдик Шагал

Sanktpēterburga

Ксения Шагал

Sanktpēterburga

P739 09:18 Три Звездочки

P739

МГУ , Следопыт , НИУ МЭИ
P740 09:20 Джин и Тоник

P740

Юрий Курочкин

Sanktpēterburga

Олег Тарасов

Sanktpēterburga

Алька Хайтлина

Sanktpēterburga

P741 09:22 Сгущенкопоклонники

P741

Сергей Банкевич

Sanktpēterburga

Андрей Голубов

Sanktpēterburga

Татьяна Максимова

Sanktpēterburga

P742 09:24 Злые Лоси

P742

Наталья Ивликова

Maskava

Дмитрий Йоффе

Sanktpēterburga

Николай Князев

Maskava

P743 09:26 Затратный трататаэдр

P743

МГУ , Формула ОТ , Следопыт , Москва
P744 09:28 ТОПОТКОТОВ

P744

Olga Venediktova

Sanktpēterburga

Dmitry Antipov

Sanktpēterburga

Anton Bogutski

Sanktpēterburga

СПбАУ , СПбГУ
P745 09:30 Штормовое предупреждение

P745

P746 09:32 Олени Обыкновенные

P746

Оля Бессонова

Sanktpēterburga

Дмитрий Павлов

Sanktpēterburga

P747 09:34 Зима близко

P747

Антон Чухнов

Sanktpēterburga

P748 09:36 Обратная консоль

P748

P749 09:38 Соймы на Ильмене

P749

Аня Локштанова

Maskavas apgabals

P750 09:40 РАСЧЛЕНЁНКА

P750

Алексей Шифрин

Sanktpēterburga

Сергей Петров

Sanktpēterburga

Александр Фомичев

Sanktpēterburga

P751 09:42 Мыха и Коха

P751

Анна Маньшина

Sanktpēterburga

P752 09:44 Шизики шутят

P752

Следопыт , Москва , ЧГК
P753 09:46 В правой руке марс!

P753

Николай Чернев

Sanktpēterburga

Татьяна Андреева

Sanktpēterburga

ПМ-ПУ , СПбГУ
P754 09:48 Вспомнить все

P754

Павел Ганичев

Sanktpēterburga

P755 09:50 Ыв Аповегео

P755

Мария Круглова

Maskava

P756 09:52 САКЗ

P756

Сергей Фокин

Sanktpēterburga

Екатерина Файзулова

Sanktpēterburga

Сергей Харионовский

Sanktpēterburga

Иван Чугункин

Sanktpēterburga

P757 09:54 Corso

P757

P758 09:56 Этиология и патогенез

P758

Артем Кича

Ļeņingradas apgabals

Елена Черницкая

Ļeņingradas apgabals

Анастасия Побоева

Ļeņingradas apgabals

Роман Рябов

Sanktpēterburga

P759 09:58 Имбирные прянички

P759

Александр Колышкин

Sanktpēterburga

Павел Уточкин

Sanktpēterburga

ЧГК
P760 10:00 iPadаваны
Рома Мясников

Sanktpēterburga

Татьяна Кузнецова

Sanktpēterburga

Александр Щегряев

Sanktpēterburga

Digital Design
P761 10:02 Подорожник

P761

Ольга С

Sanktpēterburga

Александр Сыров

Sanktpēterburga

P762 10:04 Без фанатизма

P762

Лена Федотова

Sanktpēterburga

Игнат Черняев

Sanktpēterburga

Вероника Шедько

Sanktpēterburga

P763 10:06 Монокристалл

P763

Олег Янсон

Sanktpēterburga

Владислав Гуржий

Sanktpēterburga

P764 10:08 В Петербурге

P764

P765 10:10 11 мамонтов
Petr Baklanov

Maskava

Екатерина Бакланова

Maskava

Аня Бирюкова

Maskava

P766 10:12 Эквилибриум

P766

Вера Кудакина

Maskavas apgabals

Зоя Михайлова

Citas Volgas federālā apgabala pilsētas

P769 10:18 ОДА Льву

P769

Роман Колобов

Sanktpēterburga

Ольга Никонова

Sanktpēterburga

Дмитрий Харьковский

Sanktpēterburga

P771 10:22 Лофотен

P771

Павел Васильев

Sanktpēterburga

Алина Глуханюк

Sanktpēterburga

Полина Щетинина

Sanktpēterburga

P772 10:24 Диджиталуэ

P772

Дмитрий Козлов

Sanktpēterburga

Анастасия Мальцева

Sanktpēterburga

P773 10:26 Мерзкие кексы

P773

Антон Иванов

Sanktpēterburga

Марина Житникова

Sanktpēterburga

Татьяна Кузина

Sanktpēterburga

P774 10:28 Вилка и шкаф

P774

P775 10:30 Синхрофазотрон-2

P775

P776 10:32 Беседа сусликов

P776

Людмила Есаулкова

Sanktpēterburga

P777 10:34 Ничего Серьезного

P777

Наталья Разумова

Sanktpēterburga

Алексей Рябиков

Sanktpēterburga

СПбГПУ , dead-line
P779 10:38 Бодрая морковь

P779

Майя Аносова

Sanktpēterburga

Илья Жбанов

Sanktpēterburga

Павел Прокотилов

Sanktpēterburga

P782 10:44 Тупиксы ПРО

P782

Evgeny Arbuzov

Sanktpēterburga

Екатерина Карасёва

Sanktpēterburga

Дмитрий Максимов

Sanktpēterburga

P783 10:46 Пьянчгулёны =)

P783

Юрий Булаев

Maskava

Оксана Зайцева

Maskava

P784 10:48 Гуси райот

P784

Анастасия Хибухина

Sanktpēterburga

СПбГУ
P785 10:50 Nevermind

P785

Ольга Шклярук

Sanktpēterburga

Александр Степучев

Sanktpēterburga

P786 10:52 ВесЗан

P786

P787 10:54 Магнолия1

P787

P788 10:56 КрыЖёвник

P788

Катя Крылова

Sanktpēterburga

Евгения Голова

Sanktpēterburga

P790 11:00 Бесполезный жирный сын

P790

Екатерина Калачёва

Sanktpēterburga

P791 11:02 Девушки Вуууу!!!

P791

Ольга Упрямова

Sanktpēterburga

Юлия Мерзлякова

Sanktpēterburga

Мария Святухина

Sanktpēterburga

P792 11:04 Картографы

P792

Анастасия Шахова

Maskava

P794 11:08 NN

P794

Анна Лазарева

Sanktpēterburga

P796 11:12 Аллоха

P796

Ксения Дробкова

Sanktpēterburga

Иван Зинченко

Sanktpēterburga

P797 11:14 ХБТ

P797

Дмитрий Ермаков

Maskavas apgabals

Павел Соколов

Maskavas apgabals

P798 11:16 КрасавчикИ
Всеволод Сельянов

Maskava

P799 11:18 Кеся

P799

Иван Полухин

Sanktpēterburga

P7100 11:20 БеLLo4ka

P7100

Наталья Горобец

Sanktpēterburga

P7101 11:22 Какаду

P7101

Лидия Аникина

Sanktpēterburga

Ирина Федорова

Sanktpēterburga

Светлана Хайкина

Sanktpēterburga

P7102 11:24 Изветняки
Иван Мартынов

Sanktpēterburga

Анна Воронина

Sanktpēterburga

Дмитрий Князев

Sanktpēterburga

Анна Князева

Sanktpēterburga

P7104 11:28 Оранж

P7104

P7105 11:30 Парад планет

P7105

Рената Есаян

Sanktpēterburga

Виктория Мосейкина

Sanktpēterburga

Мария Носарёва

Sanktpēterburga

Ирина Тюлейкина

Sanktpēterburga

P7106 11:32 Два олигофрена

P7106

Саша Дюбков

Sanktpēterburga

Андрей Шевченко

Sanktpēterburga

P7107 11:34 "Толик и Алина"
Алина Тарабанова

Sanktpēterburga

P7108 11:36 Растения против зомби

P7108

Юрий Морозенко

Sanktpēterburga

Ника Кумерова

Sanktpēterburga

Карина Разна

Sanktpēterburga

P7109 11:38 DremRain

P7109

Екатерина Зверева

Sanktpēterburga

P7111 11:42 отёкшие мозги

P7111

Мария Чиркина

Sanktpēterburga

Никита Альхименков

Sanktpēterburga

Павел Манякин

Sanktpēterburga

P7112 11:44 БеДе
Павел Денисов

Sanktpēterburga

Therese Barents

Sanktpēterburga

Светлана Беляева

Sanktpēterburga

Татьяна Варлакова

Sanktpēterburga

P7113 11:46 Едрёна вошь!

P7113

Макс Андреев

Sanktpēterburga

Алена Михайлова

Sanktpēterburga

Валерия Пахолкова

Sanktpēterburga

P7114 11:48 Сечка с каракатицами

P7114

Марина Владимирова

Sanktpēterburga

Антон Милькис

Sanktpēterburga

Евгения Сергеева

Sanktpēterburga

P7115 11:50 Капитошко

P7115

Ильсур Ганиев

Sanktpēterburga

Евгения Городищ

Sanktpēterburga

Юлия Лошкарева

Sanktpēterburga

P7116 11:52 Парабеллум

P7116

Григорий Богданов

Sanktpēterburga

Михаил Сорокин

Sanktpēterburga

P7117 11:54 Пафнутий

P7117

Александр Ковалев

Sanktpēterburga

Евгения Ковалева

Sanktpēterburga

P7118 11:56 Невыносимая легкость интеллекта

P7118

Михаил Виноградов

Sanktpēterburga

Антон Рогачевский

Sanktpēterburga

P7119 11:58 Конец немного предсказуем...

P7119

Александра Комарова

Sanktpēterburga

Елена Шаблий

Sanktpēterburga

P7121 12:02 Ангидрид

P7121

Наталья Ильина

Sanktpēterburga

Максим Рюхин

Sanktpēterburga

Даршан Сачдев

Sanktpēterburga

P7122 12:04 c2h5oh

P7122

Стас В

Sanktpēterburga

Инна Васильева

Sanktpēterburga

Екатерина Кутузова

Sanktpēterburga

Катя Салогуб

Sanktpēterburga

P7123 12:06 1+2

P7123

Сергей С

Sanktpēterburga

Юрий М

Sanktpēterburga

P7124 12:08 Ящик
Ivan Orlov

Maskava

Никита Бутаков

Maskava

P7125 12:10 КлючЪ!

P7125

Игорь Миронов

Sanktpēterburga

Наталья Уткина

Sanktpēterburga

P7126 12:12 Бублики

P7126

Anton Bondarenko

Sanktpēterburga

Татьяна Бондаренко

Sanktpēterburga

P7127 12:14 бродячие мешки

P7127

Иван Баранов

Maskava

Ната Морозова

Maskava

Анна Мария Пронина

Maskava

P7128 12:16 Груши в вине

P7128

Ася Гартвиг

Sanktpēterburga

Павел Щербинин

Sanktpēterburga

Татьяна Щербинина

Sanktpēterburga

P7129 12:18 Няшечки

P7129

Антон Иванов

Sanktpēterburga

Мария Смирнова

Sanktpēterburga

Мария Суровцева

Sanktpēterburga

P7130 12:20 ЧЕСТНО

P7130

Александра Алиева

Sanktpēterburga

Елизавета Гагарина

Sanktpēterburga

Анастасия Дорошенко

Sanktpēterburga

Дмитрий Стешенко

Sanktpēterburga

P7131 12:22 Muinaissateiden Joki

P7131

Ольга Антоненко

Sanktpēterburga

Василий Копышенко

Sanktpēterburga

P7132 12:24 Бесполезные негодники

P7132

Кирилл Гликман

Maskava

Игорь Качанов

Sanktpēterburga

Дмитрий Николаев

Sanktpēterburga

P7133 12:26 Ангелы и демоны

P7133

Мария Бойцова

Sanktpēterburga

Владимир Бойцов

Sanktpēterburga

Анна Заславская

Sanktpēterburga

Влад Заславский

Sanktpēterburga

P7134 12:28 Ежики в тумане

P7134

Мария Вагичева

Sanktpēterburga

Леонид Сидоренко

Sanktpēterburga

P7135 12:30 МиМы (Мастер и Маргариты)

P7135

Нина Климина

Sanktpēterburga

Ольга Банукова

Sanktpēterburga

Дмитрий Ефимов

Sanktpēterburga

Анна Ильюшина

Sanktpēterburga

P7136 12:32 Улитки под соусом

P7136

Алёна Жукова

Sanktpēterburga

Аркадий Кашин

Sanktpēterburga

Максим Никитин

Sanktpēterburga

Маргарита Пристромская

Sanktpēterburga

P7137 12:34 Просто Мырк!

P7137

P7138 12:36 верблюды

P7138

Таня Уртьева

Sanktpēterburga

Ирина Толдова

Sanktpēterburga

Лена Уртьева

Sanktpēterburga

Света Уртьева

Sanktpēterburga

P7139 12:38 Славные ублюдки

P7139

Павел Волков

Sanktpēterburga

Антон Борматов

Sanktpēterburga

P7140 12:40 Ребята-поворята

P7140

Артем Неволин

Sanktpēterburga

Павел Федоров

Sanktpēterburga

СПб ГЭТУ ЛЭТИ
P7141 12:42 ТоФиФи

P7141

Ольга Гольдфарб

Sanktpēterburga

Алена Мокринская

Sanktpēterburga

Александр Стрелков

Sanktpēterburga

P7142 12:44 ЙАТЪ

P7142

Анна Виногорова

Sanktpēterburga

Татьяна Поклакова

Sanktpēterburga

Турклуб Пик , rollerpiter.ru , роллеры
P7143 12:46 Saint-P City Surfers

P7143

Valery Shnaider

Sanktpēterburga

Максим Зарипов

Sanktpēterburga

Евгений Пашковский

Sanktpēterburga

РГПУ им. А.И.Герцена , ПГУПС
P7144 12:48 День вокзала

P7144

Антонина Гараничева

Sanktpēterburga

Алексей Муалини

Sanktpēterburga

СПбГУ
P7145 12:50 Tuuli

P7145

Мария Бухарова

Sanktpēterburga

Никита Нилов

Sanktpēterburga

Александр Сухопяткин

Maskava

P7146 12:52 Saint-P Crazy Surfers

P7146

Юлия Болгова

Sanktpēterburga

Алена Иванова

Sanktpēterburga

Виктория Маркова

Sanktpēterburga

Неля Урусова

Sanktpēterburga

P7147 12:54 Сполох-5

P7147

Антон Лубуж

Sanktpēterburga

Юрий Симонов

Sanktpēterburga

Александра Шостман

Sanktpēterburga

Татьяна Шостман

Sanktpēterburga

P7148 12:56 Сполох-6

P7148

Данила Иостман

Sanktpēterburga

Ольга Рубцова

Sanktpēterburga

Марфа Эверетт

Sanktpēterburga

P7149 09:54 J.O.P.A. в мыле