Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Maria Berezantseva
Sanktpēterburga   L4302 «совы» 13:02
Nataly Shcherbakova
Sanktpēterburga   L482 «харинэдзуми» 09:22
Alexey Zlobin
Sanktpēterburga   L4110 «Светляки» 09:50
Денис Барсуков
Maskava   L4137 «озон» 10:17
Евгения Белякова
Maskava   L4166 «в питееер!» 10:46
Наталья Борисенкова
Maskava   L4102 «Бакланы» 09:42
Ульяна Буданова
Maskava   L404 «БУВАГЛИВы без ИВы» 08:04
Татьяна Букина
Sanktpēterburga   L4138 «Танчики» 10:18
Анна Бусленко
Maskava   L403 «6 лет Биогеодвижению» 08:03
Варвара Вишнякова
Maskava   L431 «Сине-зеленая живность» 08:31
Надежда Волкова
Maskava   L4125 «теорема Лося» 10:05
Денис Галиньш
Maskava   L4202 «Ероша и Тотоша» 11:22
Сергей Громов
Tvera   L4240 «Суперстар и Супермлад» 12:00
Антонина Гружевская
Sanktpēterburga   L4301 «Зайцы-разбегайцы» 13:01
Екатерина Гусева
Maskava   L469 «Босоногие» 09:09
Катя Дегтярева
Sanktpēterburga   L4149 «козлевичи» 10:29
Серега Дюжев
Sanktpēterburga   L4215 «Нет, мы еще не замёрзли» 11:35
Владимир Егоров
Sanktpēterburga   L4148 «Сопляк и К0» 10:28
Андрей Жемков
Maskava   L433 «Кремни» 08:33
Юлия Жемкова
Maskava   L433 «Кремни» 08:33
Тамара Жукова
Maskava   L4211 «Финские олени-3. Миссия "Петербург и Тушка"!» 11:31
Андрей Зуев
Maskava   L435 «БэВэПэ» 08:35
Константин Ивлев
Maskava   L479 «Огр и Команда» 09:19
Наталья Ивушкина
Sanktpēterburga   L4145 «Бодрые суслики» 10:25
Олег Игнатьев
Maskavas apgabals   L4141 «Ма3шки» 10:21
Полина Карлова
Maskavas apgabals   L4211 «Финские олени-3. Миссия "Петербург и Тушка"!» 11:31
Елена Ким
Sanktpēterburga   L4147 «ДиЛеМЫ» 10:27
Мария Коган
Sanktpēterburga   L4135 «Аллилуйя, неваляшки!» 10:15
Дарья Корчева
Maskavas apgabals   L462 «Королек» 09:02
Антонина Кошеленко
Sanktpēterburga   L491 «Агапит и Няньки» 09:31
Юлия Кравченко
Sanktpēterburga   L4128 «Медленные скороходы» 10:08
Борис Кузнецов
Sanktpēterburga   L4300 «Vic.team» 13:00
Анатолий Кузьменко
Maskavas apgabals   L473 «Оранжевая Горняшка» 09:13
Лиза Лобанова
Sanktpēterburga   L4198 «Любознательные львятки.» 11:18
Лариса Менделевич
Maskava   L4126 «ПтиМаты» 10:06
Кристина Микрюкова
Maskavas apgabals   L4211 «Финские олени-3. Миссия "Петербург и Тушка"!» 11:31
Анастасия Миркус
Ļeņingradas apgabals   L4130 «Alt-Shift» 10:10
Володя Моргулис
Maskava   L432 «Большой Львиный прайд» 08:32
Мария Мымрина
Sanktpēterburga   L441 «Без тормозов» 08:41
Полина Назарова
Sanktpēterburga   L4197 «Зеленые Львы» 11:17
Мария Наумова
Sanktpēterburga   L430 «Недятлы» 08:30
Юрий Новожилов
Sanktpēterburga   L4143 «Gluk&Hru» 10:23
Николай Павлов
Sanktpēterburga   L4131 «Венум» 10:11
Елена Павлова
Sanktpēterburga   L4106 «Сусанины» 09:46
Михаил Пищагин
Maskava   L4181 «Core 2 Duo» 11:01
Валерий Полонский
Maskava   L4159 «Спелики без велика» 10:39
Илья Поляков
Maskava   L469 «Босоногие» 09:09
Виктория Прокопцева
Sanktpēterburga   L4150 «Синхаринэдзуми» 10:30
Паша Птицын
Sanktpēterburga   L4309 «Навигатор» 13:09
Екатерина Пухова
Sanktpēterburga   L4244 «Viam supervadet vadens» 12:04
Даниил Раскин
Sanktpēterburga   L4186 «Львы на прогулке» 11:06
Надежда Риехакайнен
Maskava   L493 «Николаевский Экспресс» 09:33
Екатерина Рыжова
Sanktpēterburga   L4168 «КА-2» 10:48
Римма Салахиева
Sanktpēterburga   L4105 «Мохнатый шмель» 09:45
Надежда Симонова
Sanktpēterburga   L4173 «Пингвиненок» 10:53
Елизавета Скопич
Sanktpēterburga   L4145 «Бодрые суслики» 10:25
Сергей Смирнов
Maskava   L4354 «Большой Львиный прайд» 08:32
Ирина Транькова
Sanktpēterburga   L4182 «Осенняя пора» 11:02
Александра Уголева
Maskava   L4194 «Салют» 11:14
Евгешка Федосеева
Maskavas apgabals   L4137 «озон» 10:17
Евгений Филиппов
Sanktpēterburga   L483 «Питерские Ёжики» 09:23
Олег Фролов
Maskava   L490 «Клей БФ» 09:30
Евгений Харчук
Pēterhofa   L4132 «Унесённые ветром» 10:12
Ольга Христенко
Sanktpēterburga   L4151 «Идем в воздух» 10:31
Змееныш Цай
Sanktpēterburga   L4148 «Сопляк и К0» 10:28
Валентина Черникова
Maskava   L4189 «пингвины. свежие» 11:09
Наталия Чивиксина
Sanktpēterburga   L4160 «8-2» 10:40
Марина Чугунова
Maskavas apgabals   L470 «Oранжевая Горняшка» 09:10
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   L4121 «Активные ленивцы» 10:01
Светлана Шевченко
Maskava   L4122 «Не бордюр, а поребрик» 10:02
Максим Щедрин
Maskava   L466 «Джема» 09:06
Константин Щербаков
Maskava   L403 «6 лет Биогеодвижению» 08:03
Maxim Bor
Ļeņingradas apgabals   L4161 «МаЛиНа» 10:41
Gleb Glushanok
Sanktpēterburga   L4303 «WGS84» 13:03
Sergey Nazhestkin
Maskava   L406 «Московские Пижоны» 08:06
Vladimir Pyrkov
Maskava   L498 «TTDD» 09:38
Marina Zinchuk
Sanktpēterburga   L4333 «Hello 2» 13:33
Екатерина Авхач
Sanktpēterburga   L4210 «Питерский прорыв» 11:30
Марина Александрова
Sanktpēterburga   L461 «Кьюбик Боргика» 09:01
Екатерина Алферова
Maskava   L4129 ««Caramel Thyme»» 10:09
Ольга Альбицкая
Maskavas apgabals   L473 «Оранжевая Горняшка» 09:13
Ирина Армашева
Sanktpēterburga   L4135 «Аллилуйя, неваляшки!» 10:15
Юля Ахметжанова
Maskava   L4162 «Адепты ТиЗ» 10:42
Юлия Ахметьянова
Maskava   L437 «NFZ» 08:37
Лана Байда
Sanktpēterburga   L4190 «BTW» 11:10
Ксения Балакирева
Sanktpēterburga   L4246 «Коварности» 12:06
Лев Барбаков
Maskava   L490 «Клей БФ» 09:30
Светлана Барышева
Sanktpēterburga   L4214 «Кудрявая улыбка» 11:34
Наталья Белан
Sanktpēterburga   L409 «Абрикосы» 08:09
Даша Богданова
Sanktpēterburga   L4107 «¿Que hora es?» 09:47
Андрей Бронников
Sanktpēterburga   L4154 «Щукины дети» 10:34
Леонид Бунин
Maskava   L4183 «Злые зоки» 11:03
Татьяна Бунина
Maskava   L4183 «Злые зоки» 11:03
Vitaly Бухаркин
Maskava   L4212 «Бамбук» 11:32
Петр Величенков
Maskava   L471 «ТК_МИСиС» 09:11
Анна Власова
Maskava   L4200 «Neerved Kysten light» 11:20
Нина Воробьева
Sanktpēterburga   L4271 «Друзья-Львы» 12:31
Кирилл Глумов
Sanktpēterburga   L4199 «Гнездо Глючей» 11:19
Ирина Голубенко
Maskava   L475 «Чупакабра» 09:15
Людмила Гончарук
Sanktpēterburga   L4155 «НеПоСеДы» 10:35
Евгений Горинов
Kirova   L4152 «Дуэтом» 10:32
Мария Гриднева
Sanktpēterburga   L4309 «Навигатор» 13:09
Леонид Дмитриев
Maskava   L4356 «Большой Львиный прайд» 08:32
Екатерина Додонова
Sanktpēterburga   L4168 «КА-2» 10:48
Евгения Долгополова
Maskava   L4184 « Большой блайнд» 11:04
Руслан Дудов
Maskava   L4194 «Салют» 11:14
Наталья Дыбина
Maskava   L467 «Inженеры» 09:07
Ирина Епифанова
Sanktpēterburga   L4193 «Сырный суп» 11:13
Роман Есин
Maskavas apgabals   L467 «Inженеры» 09:07
Олег Жарких
Maskava   L471 «ТК_МИСиС» 09:11
Антон Зайченков
Maskava   L4243 «Абырвалг!» 12:03
Дмитрий Залманов
Maskava   L4191 «Хомяки-Шевчуки» 11:11
Мария Захарова
Sanktpēterburga   L499 «Белый шум» 09:39
Алексей Илюшин
Maskava   L407 «Шел Гагарин по тропинке» 08:07
Андрей Исупов
Maskava   L410 «побегуны» 08:10
Любовь Калинина
Sanktpēterburga   L4153 «Бумеранг» 10:33
Олеся Калинина
Sanktpēterburga   L4167 «Будь спок!» 10:47
Ольга Капустина
Sanktpēterburga   L4185 «Горынычи» 11:05
Антон Каранов
Maskava   L438 «Гномы» 08:38
Анна Карпова
Sanktpēterburga   L4163 «Ёжики эпизод 9» 10:43
Ксения Кириллова
Maskava   L4122 «Не бордюр, а поребрик» 10:02
Егор Кирьянов
Sanktpēterburga   L472 «T-bird» 09:12
Иван Колганов
Maskava   L4245 «Наполеонафты» 12:05
Евгений Королёв
Sanktpēterburga   L4120 «Пингвины» 10:00
Алексей Кричун
Sanktpēterburga   L409 «Абрикосы» 08:09
Мария Кукушкина
Sanktpēterburga   L482 «харинэдзуми» 09:22
Екатерина Куприянова
Sanktpēterburga   L4180 «Каля-маля» 11:00
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   L440 «Злобстеры» 08:40
Екатерина Лудзская
Sanktpēterburga   L4201 «Усы, лапы и хвост» 11:21
Анжелика Малинова
Sanktpēterburga   L4136 «Кайманы» 10:16
Владимир Малков
Sanktpēterburga   L4160 «8-2» 10:40
Александр Маничев
Sanktpēterburga   L499 «Белый шум» 09:39
Ирина Мартынова
Maskava   L4357 «Большой Львиный прайд» 08:32
Екатерина Мельникова
Maskava   L465 «Суровые хайлендеры» 09:05
Татьяна Минеева
Sanktpēterburga   L4164 «Ми Ци Ро Фе» 10:44
Вадим Морозов
Sanktpēterburga   L4305 «Алые паруса» 13:05
Александра Морохотова
Maskavas apgabals   L4162 «Адепты ТиЗ» 10:42
Екатерина Мосейко
Sanktpēterburga   L4174 «Радость» 10:54
Ирина Небогатикова
Sanktpēterburga   L4271 «Друзья-Львы» 12:31
Наталья Нетрусова
Maskavas apgabals   L494 «Что-то тигриное» 09:34
Карина Никитина
Sanktpēterburga   L4108 «Насекомозавры» 09:48
Георгий Носеевич
Maskava   L469 «Босоногие» 09:09
Иван Павлик
Sanktpēterburga   L4123 «Как обычно» 10:03
Анна Павлова
Maskava   L436 «Вместе весело шагать» 08:36
Дмитрий Патерекас
Maskava   L497 «20 лет в офсайде» 09:37
Артем Плинатус
Maskava   L406 «Московские Пижоны» 08:06
Андрей Потапов
Sanktpēterburga   L479 «Огр и Команда» 09:19
Евгений Правдин
Sanktpēterburga   L4100 «Чепушарики» 09:40
Сергей Прокуров
Maskava   L4103 «Любители прогулок» 09:43
Константин Пыльнов
Maskava   L4241 «Два Ведра» 12:01
Дарья Пыркова
Maskavas apgabals   L471 «ТК_МИСиС» 09:11
Екатерина Рабош
Sanktpēterburga   L4330 «Физик-сити» 13:30
Александр Разумов
Sanktpēterburga   L4182 «Осенняя пора» 11:02
Евгения Рачковская
Sanktpēterburga   L460 «Рачки» 09:00
Андрей Риехакайнен
Sanktpēterburga   L493 «Николаевский Экспресс» 09:33
Олеся Семенова
Sanktpēterburga   L4334 «Орлы» 13:34
Елена Сивоголовко
Sanktpēterburga   L4109 «Вега» 09:49
Надежда Сизова
Sanktpēterburga   L4192 «Черные Драконы» 11:12
Александр Скворцов
Sanktpēterburga   L4169 «Оранжевое настроение» 10:49
Никита Слюсарчук
Sanktpēterburga   L4104 «Омские бегуны» 09:44
Мария Сомова
Maskava   L490 «Клей БФ» 09:30
Артем Таболин
Maskava   L494 «Что-то тигриное» 09:34
Наталья Теплова
Maskava   L463 «Аура Мастера» 09:03
Ирина Томилова
Sanktpēterburga   L4187 «Полиэтиленовый кролик» 11:07
Кирилл Трифонов
Sanktpēterburga   L4307 «Физик-сити 2» 13:07
Игорь Трудоношин
Maskavas apgabals   L4308 «etravel.su» 13:08
Антон Тужилов
Maskava   L4184 « Большой блайнд» 11:04
Денис Туленинов
Sanktpēterburga   L4171 «Пони бегает по кругу» 10:51
Наталья Усенко
Maskava   L467 «Inженеры» 09:07
Елена Федорова
Sanktpēterburga   L492 «КорФед» 09:32
Сергей Фомин
Maskava   L4181 «Core 2 Duo» 11:01
Мария Фомичева
Sanktpēterburga   L405 «Чудеса в решете» 08:05
Анна Хижняк
Sanktpēterburga   L4165 «Айга» 10:45
Сергей Чернов
Maskavas apgabals   L431 «Сине-зеленая живность» 08:31
Павел Чивиксин
Sanktpēterburga   L4160 «8-2» 10:40
Галина Шаталова
Maskava   L4191 «Хомяки-Шевчуки» 11:11
Оксана Шевелева
Sanktpēterburga   L4127 «Про-таллий» 10:07
Мария Шепелева
Maskava   L475 «Чупакабра» 09:15
Маргарита Шинкевич
Sanktpēterburga   L4111 «Толстопузики» 09:51
Михаил Ширингин
Sanktpēterburga   L4150 «Синхаринэдзуми» 10:30
Ирина Шкуратова
Sanktpēterburga   L4359 «Большой Львиный прайд» 08:32
Жанна !
Maskava   L4184 « Большой блайнд» 11:04
Kewin Mitnik
Sanktpēterburga   L439 «Денодор, Нркекен и Шаутень. Выполнить в одиночку.» 08:39
Lera Monko
Sanktpēterburga   L4333 «Hello 2» 13:33
Maria Nikolaeva
Sanktpēterburga   L4303 «WGS84» 13:03
Ximo Planells
Torrent   L4107 «¿Que hora es?» 09:47
Olga Pyrkova
Maskava   L498 «TTDD» 09:38
Sarah Rossell
Sanktpēterburga   L4331 «Hello» 13:31
Marina Zinchuk
Sanktpēterburga   L4331 «Hello» 13:31
Александр Абросов
Maskava   L467 «Inженеры» 09:07
Алекандр Агафонов
Sanktpēterburga   L4358 «Большой Львиный прайд» 08:32
Александр Акулов
Maskava   L401 «Мы ходили по грибы, забирались под дубы.» 08:01
Галина Акулова
Maskava   L401 «Мы ходили по грибы, забирались под дубы.» 08:01
Кирилл Алферов
Maskava   L4129 ««Caramel Thyme»» 10:09
Владимир Аржаткин
Maskava   L404 «БУВАГЛИВы без ИВы» 08:04
Данил Астахов
Sanktpēterburga   L4330 «Физик-сити» 13:30
Антон Бадаев
Sanktpēterburga   L4304 «Команда мечты» 13:04
Елена Баженова
Sanktpēterburga   L4302 «совы» 13:02
Андрей Байда
Sanktpēterburga   L4190 «BTW» 11:10
Варвара Байда
Sanktpēterburga   L4190 «BTW» 11:10
Валерия Барыкина
Sanktpēterburga   L4180 «Каля-маля» 11:00
Евгений Барышев
Sanktpēterburga   L4214 «Кудрявая улыбка» 11:34
Андрей Басов
Maskava   L4246 «Коварности» 12:06
Мария Белобородова
Maskavas apgabals   L4308 «etravel.su» 13:08
Роман Бельский
Sanktpēterburga   L4250 «Всезнамусы-2012» 12:10
Александр Богачев
Maskavas apgabals   L462 «Королек» 09:02
Лиза Бор
Sanktpēterburga   L4161 «МаЛиНа» 10:41
Настя Бор
Sanktpēterburga   L4161 «МаЛиНа» 10:41
Никита Борисенков
Maskava   L4102 «Бакланы» 09:42
Дмитрий Бронников
Sanktpēterburga   L4154 «Щукины дети» 10:34
Павел Бронников
Sanktpēterburga   L4154 «Щукины дети» 10:34
Татьяна Бронникова
Sanktpēterburga   L4154 «Щукины дети» 10:34
Нелли Бурлакова
Maskava   L436 «Вместе весело шагать» 08:36
Александра Бутусова
Sanktpēterburga   L481 «Прекрасные амазонки» 09:21
Елена Василенко
Sanktpēterburga   L4170 «Васичук» 10:50
Анастасия Вербанова
Sanktpēterburga   L441 «Без тормозов» 08:41
Митя Ветошкин
Sanktpēterburga   L4271 «Друзья-Львы» 12:31
Роман Власов
Maskava   L4200 «Neerved Kysten light» 11:20
Дмитрий Воробьев
Sanktpēterburga   L4271 «Друзья-Львы» 12:31
Диана Воронина
Sanktpēterburga   L4244 «Viam supervadet vadens» 12:04
Лиза Вострикова
Sanktpēterburga   L4185 «Горынычи» 11:05
Алексей Вышивкин
Maskava   L434 «6 лет Биогеодвижению» 08:34
Ксения Галиньш
Maskava   L4202 «Ероша и Тотоша» 11:22
Катя Галкова
Sanktpēterburga   L4198 «Любознательные львятки.» 11:18
Степан Гербылев
Sanktpēterburga   L4210 «Питерский прорыв» 11:30
Алёна Гербылева
Sanktpēterburga   L4210 «Питерский прорыв» 11:30
Сашура Гилёва
Sanktpēterburga   L4138 «Танчики» 10:18
Алексей Глазков
Sanktpēterburga   L4165 «Айга» 10:45
Марина Глумова
Sanktpēterburga   L4199 «Гнездо Глючей» 11:19
Надежда Глухова
Sanktpēterburga   L441 «Без тормозов» 08:41
Даниил Гогин
Sanktpēterburga   L4209 «Болгарские перцы» 11:29
Егор Голосенко
Sanktpēterburga   L4304 «Команда мечты» 13:04
Светлана Городничева
Maskava   L435 «БэВэПэ» 08:35
Елена Гранина
Sanktpēterburga   L430 «Недятлы» 08:30
Эвелина Гранина
Sanktpēterburga   L430 «Недятлы» 08:30
Илга Грибкова
Sanktpēterburga   L4105 «Мохнатый шмель» 09:45
Валерия Громова
Tvera   L4240 «Суперстар и Супермлад» 12:00
Людмила Гурьева
Maskava   L404 «БУВАГЛИВы без ИВы» 08:04
Ангелина Гусева
Sanktpēterburga   L495 «Апельсин» 09:35
Инна Гусева
Sanktpēterburga   L495 «Апельсин» 09:35
Мария Гусева
Sanktpēterburga   L495 «Апельсин» 09:35
Юрий Гусева
Sanktpēterburga   L495 «Апельсин» 09:35
Полина Даниличева
Maskava   L4181 «Core 2 Duo» 11:01
Татьяна Данилова
Kirova   L4355 «Большой Львиный прайд» 08:32
Александра Дешко
Sanktpēterburga   L4242 «3 сестры» 12:02
Анастасия Дешко
Sanktpēterburga   L4242 «3 сестры» 12:02
Татьяна Дешко
Sanktpēterburga   L4242 «3 сестры» 12:02
Анна Дмитриева
Sanktpēterburga   L409 «Абрикосы» 08:09
Светлана Дмитриева
Sanktpēterburga   L497 «20 лет в офсайде» 09:37
Екатерина Евлашева
Sanktpēterburga   L4220 «Привет!» 11:40
Денис Ельцын
Sanktpēterburga   L4163 «Ёжики эпизод 9» 10:43
Никита Епифанов
Sanktpēterburga   L4193 «Сырный суп» 11:13
Варя Жемкова
Maskava   L433 «Кремни» 08:33
Алёна Жильцова
Sanktpēterburga   L4300 «Vic.team» 13:00
Катя Жильцова
Sanktpēterburga   L4300 «Vic.team» 13:00
Верунчик Зайцева
Sanktpēterburga   L4215 «Нет, мы еще не замёрзли» 11:35
Марина Зубарева
Maskavas apgabals   L4142 «Ма3шки-2» 10:22
Светлана Зубкова
Maskava   L4103 «Любители прогулок» 09:43
Ирина Зудова
Люксембург   L407 «Шел Гагарин по тропинке» 08:07
Вячеслав Иванов
Sanktpēterburga   L4306 «Красная стрела» 13:06
Александра Изотова
Sanktpēterburga   L4197 «Зеленые Львы» 11:17
Екатерина Ингстер
Sanktpēterburga   L4186 «Львы на прогулке» 11:06
Павел Калинин
Sanktpēterburga   L4153 «Бумеранг» 10:33
Павел Канаев
Sanktpēterburga   L4173 «Пингвиненок» 10:53
Алина Кара
Sanktpēterburga   L4306 «Красная стрела» 13:06
Дарья Ким
Sanktpēterburga   L4147 «ДиЛеМЫ» 10:27
Дмитрий Ким
Sanktpēterburga   L4147 «ДиЛеМЫ» 10:27
С Кицюк
Sanktpēterburga   L4250 «Всезнамусы-2012» 12:10
Александр Кладовщиков
Ļeņingradas apgabals   L4130 «Alt-Shift» 10:10
Анна Клетнова
Maskava   L4358 «Большой Львиный прайд» 08:32
Лена Князева
Maskava   L4245 «Наполеонафты» 12:05
Наталья Кобышева
Sanktpēterburga   L4169 «Оранжевое настроение» 10:49
Лида Кондратьева
Maskava   L432 «Большой Львиный прайд» 08:32
Диана Копанева
Sanktpēterburga   L4151 «Идем в воздух» 10:31
Илья Корнев
Sanktpēterburga   L492 «КорФед» 09:32
Иван Королёв
Sanktpēterburga   L4120 «Пингвины» 10:00
Вера Королева
Sanktpēterburga   L4305 «Алые паруса» 13:05
Гриша Коронов
Sanktpēterburga   L4301 «Зайцы-разбегайцы» 13:01
Варвара Косоротова
Омск   L4152 «Дуэтом» 10:32
Татьяна Косорукова
Maskava   L407 «Шел Гагарин по тропинке» 08:07
Андрей Котов
Sanktpēterburga   L4131 «Венум» 10:11
Екатерина Кравцова
Sanktpēterburga   L440 «Злобстеры» 08:40
Мария Кравцова
Sanktpēterburga   L440 «Злобстеры» 08:40
Михаил Кравченко
Sanktpēterburga   L4128 «Медленные скороходы» 10:08
Василиса Кривовичева
Sanktpēterburga   L4198 «Любознательные львятки.» 11:18
Денис Кривоносов
Maskavas apgabals   L462 «Королек» 09:02
Оксана Крылова
Sanktpēterburga   L437 «NFZ» 08:37
Арсений Кудиков
Maskava   L405 «Чудеса в решете» 08:05
Елена Кузнецова
Sanktpēterburga   L4170 «Васичук» 10:50
Марк Кузьмин
Sanktpēterburga   L4209 «Болгарские перцы» 11:29
Ольга Куликова
Sanktpēterburga   L439 «Денодор, Нркекен и Шаутень. Выполнить в одиночку.» 08:39
Марина Кутузова
Sanktpēterburga   L4187 «Полиэтиленовый кролик» 11:07
Михаил Кшевецкий
Sanktpēterburga   L4174 «Радость» 10:54
Елена Латышева
Sanktpēterburga   L4105 «Мохнатый шмель» 09:45
Анастасия Лашко
Sanktpēterburga   L4270 «D.T.Lol» 12:30
Светлана Левина
Sanktpēterburga   L4163 «Ёжики эпизод 9» 10:43
Михаил Логинов
Maskava   L465 «Суровые хайлендеры» 09:05
Таисия Лудзская
Sanktpēterburga   L4201 «Усы, лапы и хвост» 11:21
Коля Малинин
Maskava   L4245 «Наполеонафты» 12:05
Дмитрий Мальцев
Sanktpēterburga   L4304 «Команда мечты» 13:04
Алексей Матвеев
Sanktpēterburga   L4131 «Венум» 10:11
Илья Матюхин
Maskavas apgabals   L494 «Что-то тигриное» 09:34
Кристина Мелентьва
Sanktpēterburga   L481 «Прекрасные амазонки» 09:21
Дмитрий Мельников
Sanktpēterburga   L4192 «Черные Драконы» 11:12
Любовь Мельникова
Sanktpēterburga   L4192 «Черные Драконы» 11:12
Софья Мельникова
Sanktpēterburga   L4192 «Черные Драконы» 11:12
Владимир Менделевич
Maskava   L4126 «ПтиМаты» 10:06
Алексей Мерецков
Maskava   L403 «6 лет Биогеодвижению» 08:03
Роман Микитюк
Maskava   L4189 «пингвины. свежие» 11:09
Татьяна Миркус
Ļeņingradas apgabals   L4130 «Alt-Shift» 10:10
Наталья Михайлова
Sanktpēterburga   L4106 «Сусанины» 09:46
Антонина Михеева
Sanktpēterburga   L4123 «Как обычно» 10:03
Анна Можаева
Sanktpēterburga   L4151 «Идем в воздух» 10:31
Дмитрий Мухин
Sanktpēterburga   L4136 «Кайманы» 10:16
Юрий Наумов
Sanktpēterburga   L4104 «Омские бегуны» 09:44
Александр Николаев
Sanktpēterburga   L4109 «Вега» 09:49
Ирина Никонова
Maskava   L4159 «Спелики без велика» 10:39
Евгений Овдиенко
Sanktpēterburga   L483 «Питерские Ёжики» 09:23
Роман Овечкин
Maskava   L438 «Гномы» 08:38
Ирина Олейникова
Maskava   L479 «Огр и Команда» 09:19
Валентин Осипов
Sanktpēterburga   L439 «Денодор, Нркекен и Шаутень. Выполнить в одиночку.» 08:39
Сергей Павлов
Maskava   L401 «Мы ходили по грибы, забирались под дубы.» 08:01
Алина Павлова
Sanktpēterburga   L4157 «Учим буквы» 10:37
Варвара Павлова
Sanktpēterburga   L4157 «Учим буквы» 10:37
Ольга Павлова
Maskava   L401 «Мы ходили по грибы, забирались под дубы.» 08:01
Мария Паламарчук
Sanktpēterburga   L4170 «Васичук» 10:50
Константин Пандаков
Maskava   L462 «Королек» 09:02
Настя Петорва
Maskava   L4245 «Наполеонафты» 12:05
Павел Петухов
Maskava   L4353 «Большой Львиный прайд» 08:32
Дмитрий Плехов
Maskavas apgabals   L470 «Oранжевая Горняшка» 09:10
Анастасия Плехова
Maskavas apgabals   L470 «Oранжевая Горняшка» 09:10
Дмитрий Побат
Sanktpēterburga   L4160 «8-2» 10:40
Евгения Полонская
Maskava   L4159 «Спелики без велика» 10:39
Надежда Полякова
Sanktpēterburga   L4143 «Gluk&Hru» 10:23
Ксения Попова
Sanktpēterburga   L430 «Недятлы» 08:30
Екатерина Правдина
Sanktpēterburga   L4100 «Чепушарики» 09:40
Василий Пупкин
Maskavas apgabals   L474 «Команда отдается!!!!! Все участники отказались!» 09:14
Светлана Рамзина
Maskava   L4126 «ПтиМаты» 10:06
Алла Расторопова
Sanktpēterburga   L4121 «Активные ленивцы» 10:01
Анастасия Романова
Maskava   L471 «ТК_МИСиС» 09:11
Алла Рон
Sanktpēterburga   L4164 «Ми Ци Ро Фе» 10:44
Святослав Ружицкий
Maskava   L4184 « Большой блайнд» 11:04
Павел Рулёв
Sanktpēterburga   L4135 «Аллилуйя, неваляшки!» 10:15
Лариса Русакова
Sanktpēterburga   L4307 «Физик-сити 2» 13:07
Наталья Рябова
Sanktpēterburga   L4136 «Кайманы» 10:16
Мария Ряднова
Maskava   L469 «Босоногие» 09:09
Маргарита Саблина
Maskava   L494 «Что-то тигриное» 09:34
Сергей Савицкий
Sanktpēterburga   L4167 «Будь спок!» 10:47
Елена Санникова
Sanktpēterburga   L4149 «козлевичи» 10:29
Анна Сафонова
Sanktpēterburga   L4165 «Айга» 10:45
Андрей Семенов
Sanktpēterburga   L4142 «Ма3шки-2» 10:22
Вадим Семенов
Sanktpēterburga   L4334 «Орлы» 13:34
Юлия Семенова
Maskava   L436 «Вместе весело шагать» 08:36
Елена Сенкевич
Sanktpēterburga   L4138 «Танчики» 10:18
Татьяна Серова
Sanktpēterburga   L4134 «ежи» 10:14
Григорий Сивоголовко
Северодвинск   L4109 «Вега» 09:49
Фёдор Синьков
Sanktpēterburga   L4197 «Зеленые Львы» 11:17
Светлана Синькова
Sanktpēterburga   L4197 «Зеленые Львы» 11:17
Анастасия Сипко
Sanktpēterburga   L4135 «Аллилуйя, неваляшки!» 10:15
Всеволод Сиротин
Sanktpēterburga   L4306 «Красная стрела» 13:06
Елена Скуланова
Sanktpēterburga   L4307 «Физик-сити 2» 13:07
Нина Славецкая
Sanktpēterburga   L4302 «совы» 13:02
Ольга Следникова
Sanktpēterburga   L4195 «Кочепатки» 11:15
Мария Слинченкова
Sanktpēterburga   L4167 «Будь спок!» 10:47
Мария Смеликова
Sanktpēterburga   L4132 «Унесённые ветром» 10:12
Сергей Смирнов
Sanktpēterburga   L4270 «D.T.Lol» 12:30
Антон Смольный
Sanktpēterburga   L4127 «Про-таллий» 10:07
Святослав Смольный
Sanktpēterburga   L4127 «Про-таллий» 10:07
Арсений Смольяков
Sanktpēterburga   L4209 «Болгарские перцы» 11:29
Сергей Смуров
Sanktpēterburga   L4304 «Команда мечты» 13:04
Светлана Соколова
Sanktpēterburga   L4330 «Физик-сити» 13:30
Максим Соловьев
Maskava   L475 «Чупакабра» 09:15
Анастасия Соловьева
Sanktpēterburga   L4156 «Force Мажорье» 10:36
Рада Солынина
Sanktpēterburga   L4174 «Радость» 10:54
Валера Сорока
Maskava   L479 «Огр и Команда» 09:19
Ксения Суша
Sanktpēterburga   L4307 «Физик-сити 2» 13:07
Ирина Сысоева
Sanktpēterburga   L441 «Без тормозов» 08:41
Александр Тимофеев
Sanktpēterburga   L4309 «Навигатор» 13:09
Марина Титова
Sanktpēterburga   L4180 «Каля-маля» 11:00
Елена Тищенкова
Sanktpēterburga   L4156 «Force Мажорье» 10:36
Мария Третьяк-Иванова
Sanktpēterburga   L4210 «Питерский прорыв» 11:30
Екатерина Трофимова
Sanktpēterburga   L402 «Дворянское гнездо» 08:02
Илья Тумайкин
Maskavas apgabals   L4125 «теорема Лося» 10:05
Дмитрий Турцев
Sanktpēterburga   L4309 «Навигатор» 13:09
Ирина Тыкина
Sanktpēterburga   L4104 «Омские бегуны» 09:44
Виктория Уварова
Maskava   L4103 «Любители прогулок» 09:43
Денис Уколов
Maskavas apgabals   L4308 «etravel.su» 13:08
Ольга Уколова
Maskavas apgabals   L4308 «etravel.su» 13:08
Марина Федорова
Sanktpēterburga   L402 «Дворянское гнездо» 08:02
Мария Фёдорова
Sanktpēterburga   L4110 «Светляки» 09:50
Николай Фесенко
Sanktpēterburga   L4164 «Ми Ци Ро Фе» 10:44
Ольга Филиппова
Sanktpēterburga   L483 «Питерские Ёжики» 09:23
Иван Фоменко
Sanktpēterburga   L4201 «Усы, лапы и хвост» 11:21
Марина Фоменко
Sanktpēterburga   L4201 «Усы, лапы и хвост» 11:21
Антон Фурсов
Maskavas apgabals   L4141 «Ма3шки» 10:21
Мари Хачатрян
Sanktpēterburga   L4306 «Красная стрела» 13:06
Александра Хлобыстова
Sanktpēterburga   L4169 «Оранжевое настроение» 10:49
Георгий Хохлов
Sanktpēterburga   L4330 «Физик-сити» 13:30
Ирина Цибикова
Sanktpēterburga   L4164 «Ми Ци Ро Фе» 10:44
Юлия Черненко
Sanktpēterburga   L483 «Питерские Ёжики» 09:23
Алексадр Чернов
Sanktpēterburga   L4300 «Vic.team» 13:00
Александр Чернов
Sanktpēterburga   L4108 «Насекомозавры» 09:48
Татьяна Чернявская
Sanktpēterburga   L491 «Агапит и Няньки» 09:31
Антон Чернявский
Sanktpēterburga   L491 «Агапит и Няньки» 09:31
Мария Шарапова
Sanktpēterburga   L4155 «НеПоСеДы» 10:35
Ирина Шевчук
Maskava   L4191 «Хомяки-Шевчуки» 11:11
Елизавета Шестакова
Sanktpēterburga   L4180 «Каля-маля» 11:00
Владимир Шибаев
Maskava   L463 «Аура Мастера» 09:03
Иван Шинкевич
Sanktpēterburga   L4111 «Толстопузики» 09:51
Мария Широкова
Maskava   L4103 «Любители прогулок» 09:43
Лидия Шкуратова
Sanktpēterburga   L4359 «Большой Львиный прайд» 08:32
Аглая Шолохова
Sanktpēterburga   L4195 «Кочепатки» 11:15
Анастасия Шунькина
Sanktpēterburga   L4209 «Болгарские перцы» 11:29
Евгения Щедрина
Maskava   L466 «Джема» 09:06
Нелли Якимова
Sanktpēterburga   L4153 «Бумеранг» 10:33
Алексей Яшунский
Maskava   L4125 «теорема Лося» 10:05
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
L401 08:01 Мы ходили по грибы, забирались под дубы.

L401

Александр Акулов

Maskava

Галина Акулова

Maskava

Сергей Павлов

Maskava

Ольга Павлова

Maskava

L402 08:02 Дворянское гнездо

L402

Екатерина Трофимова

Sanktpēterburga

Марина Федорова

Sanktpēterburga

L403 08:03 6 лет Биогеодвижению

L403

Алексей Мерецков

Maskava

МГУ , Москва , Формула ОТ
L404 08:04 БУВАГЛИВы без ИВы

L404

Владимир Аржаткин

Maskava

Людмила Гурьева

Maskava

L405 08:05 Чудеса в решете

L405

Мария Фомичева

Sanktpēterburga

Арсений Кудиков

Maskava

L406 08:06 Московские Пижоны

L406

L407 08:07 Шел Гагарин по тропинке

L407

Ирина Зудова

Люксембург

Татьяна Косорукова

Maskava

ТК МГТУ
L409 08:09 Абрикосы

L409

Наталья Белан

Sanktpēterburga

Алексей Кричун

Sanktpēterburga

Анна Дмитриева

Sanktpēterburga

L410 08:10 побегуны
L430 08:30 Недятлы

L430

Мария Наумова

Sanktpēterburga

Елена Гранина

Sanktpēterburga

Эвелина Гранина

Sanktpēterburga

Ксения Попова

Sanktpēterburga

L431 08:31 Сине-зеленая живность

L431

L432 08:32 Большой Львиный прайд
Лида Кондратьева

Maskava

L433 08:33 Кремни

L433

Варя Жемкова

Maskava

L434 08:34 6 лет Биогеодвижению
Алексей Вышивкин

Maskava

L435 08:35 БэВэПэ
Светлана Городничева

Maskava

L436 08:36 Вместе весело шагать

L436

Нелли Бурлакова

Maskava

Юлия Семенова

Maskava

L437 08:37 NFZ

L437

Оксана Крылова

Sanktpēterburga

L438 08:38 Гномы

L438

Роман Овечкин

Maskava

L439 08:39 Денодор, Нркекен и Шаутень. Выполнить в одиночку.

L439

Kewin Mitnik

Sanktpēterburga

Ольга Куликова

Sanktpēterburga

Валентин Осипов

Sanktpēterburga

L440 08:40 Злобстеры

L440

Екатерина Кравцова

Sanktpēterburga

Мария Кравцова

Sanktpēterburga

L441 08:41 Без тормозов

L441

Мария Мымрина

Sanktpēterburga

Анастасия Вербанова

Sanktpēterburga

Надежда Глухова

Sanktpēterburga

Ирина Сысоева

Sanktpēterburga

L460 09:00 Рачки

L460

L461 09:01 Кьюбик Боргика

L461

L462 09:02 Королек

L462

Дарья Корчева

Maskavas apgabals

Александр Богачев

Maskavas apgabals

Денис Кривоносов

Maskavas apgabals

Константин Пандаков

Maskava

L463 09:03 Аура Мастера

L463

Владимир Шибаев

Maskava

L465 09:05 Суровые хайлендеры

L465

Михаил Логинов

Maskava

L466 09:06 Джема

L466

Евгения Щедрина

Maskava

L467 09:07 Inженеры

L467

Роман Есин

Maskavas apgabals

Александр Абросов

Maskava

L469 09:09 Босоногие

L469

Мария Ряднова

Maskava

L470 09:10 Oранжевая Горняшка

L470

Марина Чугунова

Maskavas apgabals

Дмитрий Плехов

Maskavas apgabals

Анастасия Плехова

Maskavas apgabals

L471 09:11 ТК_МИСиС

L471

Дарья Пыркова

Maskavas apgabals

Анастасия Романова

Maskava

L472 09:12 T-bird

L472

Егор Кирьянов

Sanktpēterburga

L473 09:13 Оранжевая Горняшка

L473

L474 09:14 Команда отдается!!!!! Все участники отказались!
Василий Пупкин

Maskavas apgabals

L475 09:15 Чупакабра

L475

Максим Соловьев

Maskava

L479 09:19 Огр и Команда

L479

Андрей Потапов

Sanktpēterburga

Ирина Олейникова

Maskava

Валера Сорока

Maskava

L481 09:21 Прекрасные амазонки

L481

Александра Бутусова

Sanktpēterburga

Кристина Мелентьва

Sanktpēterburga

L482 09:22 харинэдзуми

L482

Nataly Shcherbakova

Sanktpēterburga

L483 09:23 Питерские Ёжики

L483

Евгений Овдиенко

Sanktpēterburga

Ольга Филиппова

Sanktpēterburga

Юлия Черненко

Sanktpēterburga

L490 09:30 Клей БФ

L490

НИУ ВШЭ , Москва , Бегущий Город , Следопыт
L491 09:31 Агапит и Няньки

L491

Татьяна Чернявская

Sanktpēterburga

Антон Чернявский

Sanktpēterburga

L492 09:32 КорФед

L492

Елена Федорова

Sanktpēterburga

Илья Корнев

Sanktpēterburga

L493 09:33 Николаевский Экспресс

L493

L494 09:34 Что-то тигриное

L494

Илья Матюхин

Maskavas apgabals

Маргарита Саблина

Maskava

L495 09:35 Апельсин

L495

Ангелина Гусева

Sanktpēterburga

Инна Гусева

Sanktpēterburga

Мария Гусева

Sanktpēterburga

Юрий Гусева

Sanktpēterburga

L497 09:37 20 лет в офсайде

L497

Светлана Дмитриева

Sanktpēterburga

L498 09:38 TTDD

L498

Vladimir Pyrkov

Maskava

Olga Pyrkova

Maskava

L499 09:39 Белый шум

L499

ЧГК
L4100 09:40 Чепушарики

L4100

Екатерина Правдина

Sanktpēterburga

L4102 09:42 Бакланы

L4102

Никита Борисенков

Maskava

L4103 09:43 Любители прогулок

L4103

Светлана Зубкова

Maskava

Виктория Уварова

Maskava

Мария Широкова

Maskava

L4104 09:44 Омские бегуны

L4104

Юрий Наумов

Sanktpēterburga

Ирина Тыкина

Sanktpēterburga

L4105 09:45 Мохнатый шмель

L4105

Илга Грибкова

Sanktpēterburga

Елена Латышева

Sanktpēterburga

L4106 09:46 Сусанины

L4106

Елена Павлова

Sanktpēterburga

Наталья Михайлова

Sanktpēterburga

СПбГУТ
L4107 09:47 ¿Que hora es?

L4107

Даша Богданова

Sanktpēterburga

Ximo Planells

Torrent

L4108 09:48 Насекомозавры

L4108

Александр Чернов

Sanktpēterburga

L4109 09:49 Вега

L4109

Александр Николаев

Sanktpēterburga

Григорий Сивоголовко

Северодвинск

L4110 09:50 Светляки

L4110

Alexey Zlobin

Sanktpēterburga

Мария Фёдорова

Sanktpēterburga

НИУ ИТМО , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
L4111 09:51 Толстопузики

L4111

Иван Шинкевич

Sanktpēterburga

L4120 10:00 Пингвины

L4120

Иван Королёв

Sanktpēterburga

L4121 10:01 Активные ленивцы

L4121

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Алла Расторопова

Sanktpēterburga

Бегущий Город
L4122 10:02 Не бордюр, а поребрик

L4122

L4123 10:03 Как обычно

L4123

Иван Павлик

Sanktpēterburga

Антонина Михеева

Sanktpēterburga

L4125 10:05 теорема Лося

L4125

Илья Тумайкин

Maskavas apgabals

Алексей Яшунский

Maskava

L4126 10:06 ПтиМаты

L4126

Владимир Менделевич

Maskava

Светлана Рамзина

Maskava

L4127 10:07 Про-таллий

L4127

Антон Смольный

Sanktpēterburga

Святослав Смольный

Sanktpēterburga

L4128 10:08 Медленные скороходы

L4128

Юлия Кравченко

Sanktpēterburga

Михаил Кравченко

Sanktpēterburga

L4129 10:09 «Caramel Thyme»

L4129

Кирилл Алферов

Maskava

L4130 10:10 Alt-Shift

L4130

Анастасия Миркус

Ļeņingradas apgabals

Александр Кладовщиков

Ļeņingradas apgabals

Татьяна Миркус

Ļeņingradas apgabals

Выборг
L4131 10:11 Венум

L4131

Николай Павлов

Sanktpēterburga

Андрей Котов

Sanktpēterburga

Алексей Матвеев

Sanktpēterburga

L4132 10:12 Унесённые ветром
Мария Смеликова

Sanktpēterburga

L4134 10:14 ежи

L4134

Татьяна Серова

Sanktpēterburga

L4135 10:15 Аллилуйя, неваляшки!

L4135

Мария Коган

Sanktpēterburga

Ирина Армашева

Sanktpēterburga

Павел Рулёв

Sanktpēterburga

Анастасия Сипко

Sanktpēterburga

L4136 10:16 Кайманы

L4136

Дмитрий Мухин

Sanktpēterburga

Наталья Рябова

Sanktpēterburga

L4137 10:17 озон

L4137

L4138 10:18 Танчики

L4138

Татьяна Букина

Sanktpēterburga

Сашура Гилёва

Sanktpēterburga

Елена Сенкевич

Sanktpēterburga

L4141 10:21 Ма3шки

L4141

Олег Игнатьев

Maskavas apgabals

Антон Фурсов

Maskavas apgabals

МГУ , Черноголовка
L4142 10:22 Ма3шки-2

L4142

Марина Зубарева

Maskavas apgabals

Андрей Семенов

Sanktpēterburga

L4143 10:23 Gluk&Hru

L4143

Юрий Новожилов

Sanktpēterburga

Надежда Полякова

Sanktpēterburga

L4145 10:25 Бодрые суслики

L4145

L4147 10:27 ДиЛеМЫ

L4147

Елена Ким

Sanktpēterburga

Дарья Ким

Sanktpēterburga

Дмитрий Ким

Sanktpēterburga

L4148 10:28 Сопляк и К0

L4148

Змееныш Цай

Sanktpēterburga

СПб ГЭТУ ЛЭТИ
L4149 10:29 козлевичи

L4149

Катя Дегтярева

Sanktpēterburga

Елена Санникова

Sanktpēterburga

L4150 10:30 Синхаринэдзуми

L4150

L4151 10:31 Идем в воздух

L4151

Диана Копанева

Sanktpēterburga

Анна Можаева

Sanktpēterburga

L4152 10:32 Дуэтом

L4152

Варвара Косоротова

Омск

L4153 10:33 Бумеранг

L4153

Павел Калинин

Sanktpēterburga

Нелли Якимова

Sanktpēterburga

L4154 10:34 Щукины дети

L4154

Дмитрий Бронников

Sanktpēterburga

Павел Бронников

Sanktpēterburga

Татьяна Бронникова

Sanktpēterburga

L4155 10:35 НеПоСеДы

L4155

Мария Шарапова

Sanktpēterburga

L4156 10:36 Force Мажорье

L4156

Анастасия Соловьева

Sanktpēterburga

Елена Тищенкова

Sanktpēterburga

L4157 10:37 Учим буквы

L4157

Алина Павлова

Sanktpēterburga

Варвара Павлова

Sanktpēterburga

L4159 10:39 Спелики без велика

L4159

Ирина Никонова

Maskava

Евгения Полонская

Maskava

L4160 10:40 8-2

L4160

Павел Чивиксин

Sanktpēterburga

Дмитрий Побат

Sanktpēterburga

L4161 10:41 МаЛиНа

L4161

Maxim Bor

Ļeņingradas apgabals

Лиза Бор

Sanktpēterburga

Настя Бор

Sanktpēterburga

L4162 10:42 Адепты ТиЗ

L4162

L4163 10:43 Ёжики эпизод 9

L4163

Анна Карпова

Sanktpēterburga

Денис Ельцын

Sanktpēterburga

Светлана Левина

Sanktpēterburga

L4164 10:44 Ми Ци Ро Фе

L4164

Алла Рон

Sanktpēterburga

Николай Фесенко

Sanktpēterburga

Ирина Цибикова

Sanktpēterburga

L4165 10:45 Айга

L4165

Анна Хижняк

Sanktpēterburga

Алексей Глазков

Sanktpēterburga

Анна Сафонова

Sanktpēterburga

L4166 10:46 в питееер!

L4166

L4167 10:47 Будь спок!

L4167

Олеся Калинина

Sanktpēterburga

Сергей Савицкий

Sanktpēterburga

Мария Слинченкова

Sanktpēterburga

L4168 10:48 КА-2

L4168

L4169 10:49 Оранжевое настроение

L4169

Наталья Кобышева

Sanktpēterburga

Александра Хлобыстова

Sanktpēterburga

L4170 10:50 Васичук

L4170

Елена Василенко

Sanktpēterburga

Елена Кузнецова

Sanktpēterburga

Мария Паламарчук

Sanktpēterburga

L4171 10:51 Пони бегает по кругу

L4171

СПбГПУ , ФМЛ 239
L4173 10:53 Пингвиненок

L4173

Павел Канаев

Sanktpēterburga

L4174 10:54 Радость

L4174

Михаил Кшевецкий

Sanktpēterburga

Рада Солынина

Sanktpēterburga

L4180 11:00 Каля-маля

L4180

Валерия Барыкина

Sanktpēterburga

Марина Титова

Sanktpēterburga

Елизавета Шестакова

Sanktpēterburga

L4181 11:01 Core 2 Duo

L4181

Полина Даниличева

Maskava

L4182 11:02 Осенняя пора

L4182

L4183 11:03 Злые зоки

L4183

L4184 11:04  Большой блайнд

L4184

Жанна !

Maskava

Святослав Ружицкий

Maskava

L4185 11:05 Горынычи

L4185

Лиза Вострикова

Sanktpēterburga

L4186 11:06 Львы на прогулке

L4186

Даниил Раскин

Sanktpēterburga

Екатерина Ингстер

Sanktpēterburga

L4187 11:07 Полиэтиленовый кролик

L4187

Ирина Томилова

Sanktpēterburga

Марина Кутузова

Sanktpēterburga

L4189 11:09 пингвины. свежие

L4189

Роман Микитюк

Maskava

L4190 11:10 BTW

L4190

Лана Байда

Sanktpēterburga

Андрей Байда

Sanktpēterburga

Варвара Байда

Sanktpēterburga

НИУ ИТМО , СПбГУ , СПО "Унисон"
L4191 11:11 Хомяки-Шевчуки

L4191

Ирина Шевчук

Maskava

L4192 11:12 Черные Драконы
Надежда Сизова

Sanktpēterburga

Дмитрий Мельников

Sanktpēterburga

Любовь Мельникова

Sanktpēterburga

Софья Мельникова

Sanktpēterburga

L4193 11:13 Сырный суп

L4193

Никита Епифанов

Sanktpēterburga

L4194 11:14 Салют

L4194

L4195 11:15 Кочепатки

L4195

Ольга Следникова

Sanktpēterburga

Аглая Шолохова

Sanktpēterburga

L4197 11:17 Зеленые Львы

L4197

Александра Изотова

Sanktpēterburga

Фёдор Синьков

Sanktpēterburga

Светлана Синькова

Sanktpēterburga

L4198 11:18 Любознательные львятки.

L4198

Лиза Лобанова

Sanktpēterburga

Катя Галкова

Sanktpēterburga

Василиса Кривовичева

Sanktpēterburga

L4199 11:19 Гнездо Глючей
Кирилл Глумов

Sanktpēterburga

Марина Глумова

Sanktpēterburga

L4200 11:20 Neerved Kysten light

L4200

Роман Власов

Maskava

L4201 11:21 Усы, лапы и хвост

L4201

Таисия Лудзская

Sanktpēterburga

Иван Фоменко

Sanktpēterburga

Марина Фоменко

Sanktpēterburga

L4202 11:22 Ероша и Тотоша

L4202

Ксения Галиньш

Maskava

L4209 11:29 Болгарские перцы

L4209

Даниил Гогин

Sanktpēterburga

Марк Кузьмин

Sanktpēterburga

Арсений Смольяков

Sanktpēterburga

Анастасия Шунькина

Sanktpēterburga

L4210 11:30 Питерский прорыв

L4210

Степан Гербылев

Sanktpēterburga

Алёна Гербылева

Sanktpēterburga

Мария Третьяк-Иванова

Sanktpēterburga

L4211 11:31 Финские олени-3. Миссия "Петербург и Тушка"!

L4211

L4212 11:32 Бамбук
L4214 11:34 Кудрявая улыбка

L4214

Евгений Барышев

Sanktpēterburga

L4215 11:35 Нет, мы еще не замёрзли

L4215

Серега Дюжев

Sanktpēterburga

Верунчик Зайцева

Sanktpēterburga

L4220 11:40 Привет!

L4220

Екатерина Евлашева

Sanktpēterburga

L4240 12:00 Суперстар и Супермлад

L4240

Валерия Громова

Tvera

L4241 12:01 Два Ведра

L4241

L4242 12:02 3 сестры

L4242

Александра Дешко

Sanktpēterburga

Анастасия Дешко

Sanktpēterburga

Татьяна Дешко

Sanktpēterburga

L4243 12:03 Абырвалг!
L4244 12:04 Viam supervadet vadens

L4244

Диана Воронина

Sanktpēterburga

СПбГУ
L4245 12:05 Наполеонафты

L4245

Лена Князева

Maskava

Коля Малинин

Maskava

Настя Петорва

Maskava

L4246 12:06 Коварности

L4246

Андрей Басов

Maskava

L4250 12:10 Всезнамусы-2012

L4250

Роман Бельский

Sanktpēterburga

С Кицюк

Sanktpēterburga

L4270 12:30 D.T.Lol

L4270

Анастасия Лашко

Sanktpēterburga

Сергей Смирнов

Sanktpēterburga

L4271 12:31 Друзья-Львы

L4271

Нина Воробьева

Sanktpēterburga

Митя Ветошкин

Sanktpēterburga

Дмитрий Воробьев

Sanktpēterburga

L4300 13:00 Vic.team

L4300

Борис Кузнецов

Sanktpēterburga

Алёна Жильцова

Sanktpēterburga

Катя Жильцова

Sanktpēterburga

Алексадр Чернов

Sanktpēterburga

L4301 13:01 Зайцы-разбегайцы
Гриша Коронов

Sanktpēterburga

L4302 13:02 совы

L4302

Maria Berezantseva

Sanktpēterburga

Елена Баженова

Sanktpēterburga

Нина Славецкая

Sanktpēterburga

L4303 13:03 WGS84

L4303

Gleb Glushanok

Sanktpēterburga

Maria Nikolaeva

Sanktpēterburga

L4304 13:04 Команда мечты

L4304

Антон Бадаев

Sanktpēterburga

Егор Голосенко

Sanktpēterburga

Дмитрий Мальцев

Sanktpēterburga

Сергей Смуров

Sanktpēterburga

L4305 13:05 Алые паруса

L4305

Вадим Морозов

Sanktpēterburga

Вера Королева

Sanktpēterburga

L4306 13:06 Красная стрела

L4306

Вячеслав Иванов

Sanktpēterburga

Алина Кара

Sanktpēterburga

Всеволод Сиротин

Sanktpēterburga

Мари Хачатрян

Sanktpēterburga

L4307 13:07 Физик-сити 2

L4307

Лариса Русакова

Sanktpēterburga

Елена Скуланова

Sanktpēterburga

Ксения Суша

Sanktpēterburga

L4308 13:08 etravel.su

L4308

Мария Белобородова

Maskavas apgabals

Денис Уколов

Maskavas apgabals

Ольга Уколова

Maskavas apgabals

L4309 13:09 Навигатор

L4309

Паша Птицын

Sanktpēterburga

Мария Гриднева

Sanktpēterburga

Александр Тимофеев

Sanktpēterburga

Дмитрий Турцев

Sanktpēterburga

L4330 13:30 Физик-сити

L4330

Данил Астахов

Sanktpēterburga

Светлана Соколова

Sanktpēterburga

Георгий Хохлов

Sanktpēterburga

L4331 13:31 Hello

L4331

Sarah Rossell

Sanktpēterburga

Marina Zinchuk

Sanktpēterburga

L4333 13:33 Hello 2

L4333

Marina Zinchuk

Sanktpēterburga

Lera Monko

Sanktpēterburga

L4334 13:34 Орлы

L4334