Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Vanechka Diev
Sanktpēterburga   L630 «К3» 09:00
Sergey Shatilov
Sanktpēterburga   L6122 «Гео Графы» 12:04
Natalia Ukhorskaya
Sanktpēterburga   L645 «Double Ж» 09:30
Юлия Азовцева
Maskava   L622 «Иго-Го» 08:44
Майяна Аркадова
Maskava   L644 «Котоклуб» 09:28
Анатоль Беренблит
Sanktpēterburga   L6123 «КозлоСвин» 09:06
Олег Брагин
Sanktpēterburga   L628 «CrazyPingvins» 08:56
Анастасия Бузинова
Sanktpēterburga   L640 «Хромоножки» 09:20
Игорь Ванин
Sanktpēterburga   L631 «Слажайло» 09:02
Иришка Венцек
Sanktpēterburga   L660 «Барабульки» 10:00
Юлия Воронова
Sanktpēterburga   L674 «Красный воронок» 10:28
Антон Воскобович
Sanktpēterburga   L697 «Фокус красного цвета» 11:14
Мария Головкова
Sanktpēterburga   L681 «Ан гард!» 10:42
Андрей Гребенкин
Sanktpēterburga   L664 «ТАКСА» 10:08
Катерина Дмитренко
Sanktpēterburga   L676 «=Экс-БТС=» 10:32
Ирина Дубровская
Sanktpēterburga   L605 «Хомячки-подрядчики» 08:10
Катерина Иванова
Sanktpēterburga   L671 «Дзяги-Дзя» 10:22
Ольга Калинина
Maskava   L662 «Bicycle&Powerful» 10:04
Владимир Киктев
Sanktpēterburga   L669 «МОТОПЬЯНЬ TEAM» 10:18
Иван Клюквин
Sanktpēterburga   L656 «Хитрые рожи - 12» 09:52
Сергей Ковалев
Sanktpēterburga   L610 «За хлебом!» 08:20
Евгений Колганов
Maskava   L680 «Корень мандрагоры» 10:40
Марина Кондрашова
Sanktpēterburga   L665 «Voyage,voyage» 10:10
Светлана Королева
Sanktpēterburga   L634 «Охотники за торнадо» 09:08
Катерина Кузьменко
Sanktpēterburga   L661 «Команда А» 10:02
Мария Кучерявая
Sanktpēterburga   L681 «Ан гард!» 10:42
Илья Мищенко
Sanktpēterburga   L615 «Kullagar» 08:30
Мария Назина
Maskava   L624 «Триглав» 08:48
Юлия Никулина
Sanktpēterburga   L618 «Вместе веселей» 08:36
Рома Паламарчук
Sanktpēterburga   L673 «Марлин» 10:26
Анна Палей
Sanktpēterburga   L619 «Пельмени» 08:38
Андрей Петухов
Sanktpēterburga   L650 «Капитошка» 09:40
Елена Пименова
Sanktpēterburga   L635 «Бабай&Пупсики» 09:10
Светлана Румянцева
Sanktpēterburga   L634 «Охотники за торнадо» 09:08
Антон Рыжов
Sanktpēterburga   L649 «велосипедисты» 09:38
Наталия Ряхтева
Sanktpēterburga   L637 «hz» 09:14
Елена Сафронова
Maskava   L680 «Корень мандрагоры» 10:40
Любовь Свирина
Sanktpēterburga   L601 «Дятлики» 08:02
Юля Селиванова
Sanktpēterburga   L620 «Бычка» 08:38
Надежда Семёнова
Sanktpēterburga   L655 «Белый слон» 09:50
Тарас Симанив
Maskavas apgabals   L631 «Слажайло» 09:02
Юрий Солодкин
Sanktpēterburga   L664 «ТАКСА» 10:08
Юля Степанова
Sanktpēterburga   L670 «ГК» 10:20
Степан Степаныч
Sanktpēterburga   L646 «Спринтеры» 09:32
Виталий Стрельников
Sanktpēterburga   L6105 «FastVPS» 11:30
Екатерина Типанова
Sanktpēterburga   L675 «Зайцы несудьбы» 10:30
Анна Уварова
Sanktpēterburga   L604 «Восемь пяток» 08:08
Илья Челпанов
Sanktpēterburga   L690 «Печенюшки» 11:00
Елена Шеховцова
Sanktpēterburga   L615 «Kullagar» 08:30
Татьяна Шешенина
Maskava   L622 «Иго-Го» 08:44
Ирина Шпагина
Sanktpēterburga   L635 «Бабай&Пупсики» 09:10
Fedor Vinokurov
Sanktpēterburga   L672 «Бро Джейк» 10:24
Елена Агашина
Sanktpēterburga   L682 «Квартет "Удачник"» 10:44
Дарья Адронова
Sanktpēterburga   L693 «Che Repaha» 11:06
Александр Акопян
Sanktpēterburga   L6100 «Черная волна» 11:20
Олег Акульшин
Sanktpēterburga   L648 «Колобки» 09:36
Ольга Андрюхина
Maskava   L624 «Триглав» 08:48
Тема Беликов
Sanktpēterburga   L642 «St.Pauli» 09:24
Екатерина Бобкова
Sanktpēterburga   L607 «Солнушастый Субалет» 08:14
Роман Бочков
Sanktpēterburga   L684 «Четыре Ханурка» 10:48
Екатерина Брюхина
Sanktpēterburga   L652 «Коричневый Лось» 09:44
Александр Бутков
Sanktpēterburga   L694 «NoteFALC-on» 11:08
Дмитрий Виденичев
Sanktpēterburga   L649 «велосипедисты» 09:38
Никита Галахов
Sanktpēterburga   L612 «KPS» 08:24
Ксения Гонченко
Ņižņijnovgoroda   L606 «МоСКиТы» 08:12
Александр Дворкин
Sanktpēterburga   L649 «велосипедисты» 09:38
Ирина Демидова
Sanktpēterburga   L613 «12345Ъ» 08:26
Денис Денис
Sanktpēterburga   L6120 «TRD» 12:00
Валентина Диева
Sanktpēterburga   L653 «Пенсионеры на Ладе-Калине» 09:46
Артем Дроздов
Sanktpēterburga   L685 «Черепахи» 10:50
Ксения Дроздова
Sanktpēterburga   L639 «не тряпки» 09:18
Александра Еращенкова
Sanktpēterburga   L6136 «White Horse» 12:32
Михаил Ермаков
Sanktpēterburga   L636 «Сел и загорелся!» 09:12
Светлана Жукова
Maskava   L643 «Тяжелый Jazz» 09:26
Илья Забелин
Sanktpēterburga   L610 «За хлебом!» 08:20
Валентина Зайцева
Sanktpēterburga   L6121 «Город проливных дождей» 12:02
Михаил Иванющенко
Sanktpēterburga   L606 «МоСКиТы» 08:12
Анна Игнатенко
Sanktpēterburga   L678 «Команда-команда» 10:36
Дмитрий К
Sanktpēterburga   L647 «Снегири» 09:34
Мария Карманова
Sanktpēterburga   L638 «Неважно» 09:16
Наталья Кемурджиан
Sanktpēterburga   L659 «Голубой Вагон» 09:58
Марина Ковалева
Sanktpēterburga   L610 «За хлебом!» 08:20
Сережа Коваленков
Sanktpēterburga   L602 «Бегущие под Небом» 08:04
Андрей Кондратьев
Sanktpēterburga   L613 «12345Ъ» 08:26
Павел Кондрашов
Sanktpēterburga   L603 «Ёжики» 08:06
Юлия Корсукова
Sanktpēterburga   L666 «Маленькая Красная Машинка» 10:12
Анна Косова
Sanktpēterburga   L667 «Ангелы Чарли» 10:14
Валерий Котов
Sanktpēterburga   L610 «За хлебом!» 08:20
Сергей Кузьмин
Sanktpēterburga   L623 «Тройка» 08:46
Анна Кузьмичева
Sanktpēterburga   L694 «NoteFALC-on» 11:08
Антон Куркачёв
Sanktpēterburga   L658 «Украденные деньги Ксении Собчак» 09:56
Иван Кучерявый
Sanktpēterburga   L681 «Ан гард!» 10:42
Ирина Ладыгина
Sanktpēterburga   L675 «Зайцы несудьбы» 10:30
Дмитрий Ларистов
Sanktpēterburga   L639 «не тряпки» 09:18
Дмитрий Львов
Sanktpēterburga   L674 «Красный воронок» 10:28
Светлана Ляпищева
Sanktpēterburga   L663 «Чугуний на колесах» 10:06
Павел Маслов
Sanktpēterburga   L616 «Оливье» 08:32
Герман Мютте
Sanktpēterburga   L629 «Двое и Camry» 08:58
Денис Нечаев
Sanktpēterburga   L686 «КДДК» 10:52
Алексей Огнёв
Sanktpēterburga   L625 «Сестрёнки & Co» 08:50
Кирилл Петренко
Sanktpēterburga   L607 «Солнушастый Субалет» 08:14
Артём Петров
Sanktpēterburga   L600 «Давайте срежем» 08:00
Юлия Петрова
Maskava   L624 «Триглав» 08:48
Елена Петровская
Sanktpēterburga   L670 «ГК» 10:20
Андрей Поляков
Sanktpēterburga   L626 «Примус» 08:52
Владимир Про
Sanktpēterburga   L654 «Tau» 09:48
Евгений Сафошкин
Sanktpēterburga   L661 «Команда А» 10:02
Анатолий Скоблов
Sanktpēterburga   L692 «Скобловы» 11:04
Анна Смирнова
Sanktpēterburga   L641 «На автомате» 09:22
Антон Сорокин
Sanktpēterburga   L618 «Вместе веселей» 08:36
Татьяна Степанова
Sanktpēterburga   L664 «ТАКСА» 10:08
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   L608 «Джеймс Бонд» 08:16
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   L608 «Джеймс Бонд» 08:16
Юрий Стоцкий
Sanktpēterburga   L677 «Sirius» 10:34
Кирилл Теймуразов
Maskava   L657 «АМТ» 09:54
Зоя Торопова
Sanktpēterburga   L667 «Ангелы Чарли» 10:14
Алиса Тютина
Sanktpēterburga   L691 «Железная коленка плюс» 11:02
Роман Уваров
Sanktpēterburga   L601 «Дятлики» 08:02
Денис Федоров
Sanktpēterburga   L683 «Шторм» 10:46
Татьяна Федорова
Sanktpēterburga   L625 «Сестрёнки & Co» 08:50
Илья Филипцов
Sanktpēterburga   L632 «Сайгаки» 09:04
Ксения Хрипко
Sanktpēterburga   L605 «Хомячки-подрядчики» 08:10
Алексей Царев
Sanktpēterburga   L609 «За кузинатру, гоп-гоп!» 08:18
Маргарита Шлыкова
Sanktpēterburga   L654 «Tau» 09:48
Роман Юлдашев
Sanktpēterburga   L695 «Лыжеброды» 11:10
Ксения Яковлева
Sanktpēterburga   L667 «Ангелы Чарли» 10:14
Галина А
Sanktpēterburga   L648 «Колобки» 09:36
Аня Акопян
Sanktpēterburga   L6100 «Черная волна» 11:20
Оля Акопян
Sanktpēterburga   L6100 «Черная волна» 11:20
Полина Акопян
Sanktpēterburga   L6100 «Черная волна» 11:20
Дарья Александрова
Sanktpēterburga   L676 «=Экс-БТС=» 10:32
Кирилл Андрианов
Sanktpēterburga   L636 «Сел и загорелся!» 09:12
Сергей Барков
Sanktpēterburga   L612 «KPS» 08:24
Виктория Батьковна
Sanktpēterburga   L646 «Спринтеры» 09:32
Ольга Брагина
Sanktpēterburga   L628 «CrazyPingvins» 08:56
Татьяна Буждан
Novosibirska   L609 «За кузинатру, гоп-гоп!» 08:18
Роман Бурашников
Sanktpēterburga   L655 «Белый слон» 09:50
Аркадий Быстрый
Sanktpēterburga   L646 «Спринтеры» 09:32
Анастасия Великонивцева
Sanktpēterburga   L611 «220V» 08:22
Екатерина Вербицкая
Sanktpēterburga   L654 «Tau» 09:48
Ирина Веревка
Citas Sibīrijas federālā apgabala pilsētas   L609 «За кузинатру, гоп-гоп!» 08:18
Александр Винокуров
Sanktpēterburga   L666 «Маленькая Красная Машинка» 10:12
Анна Винокурова
Sanktpēterburga   L666 «Маленькая Красная Машинка» 10:12
Ольга Винокурова
Sanktpēterburga   L666 «Маленькая Красная Машинка» 10:12
Наталья Витько
Sanktpēterburga   L644 «Котоклуб» 09:28
Евгений Воронов
Sanktpēterburga   L674 «Красный воронок» 10:28
Полина Галахова
Sanktpēterburga   L612 «KPS» 08:24
Илона Гасникова
Sanktpēterburga   L640 «Хромоножки» 09:20
Иван Геращенко
Sanktpēterburga   L639 «не тряпки» 09:18
Анастасия Голышева
Sanktpēterburga   L604 «Восемь пяток» 08:08
Яна Губенко
Sanktpēterburga   L693 «Che Repaha» 11:06
Полина Гузикова
Maskava   L662 «Bicycle&Powerful» 10:04
Евгений Гуменюк
Sanktpēterburga   L659 «Голубой Вагон» 09:58
Иван Гуменюк
Sanktpēterburga   L659 «Голубой Вагон» 09:58
Макар Гусев
Sanktpēterburga   L651 «Алтайский Аморал» 09:42
Сергей Гущин
Sanktpēterburga   L693 «Che Repaha» 11:06
Лариса Дворцова
Sanktpēterburga   L653 «Пенсионеры на Ладе-Калине» 09:46
Василий Денисов
Sanktpēterburga   L652 «Коричневый Лось» 09:44
Ирина Денисова
Sanktpēterburga   L652 «Коричневый Лось» 09:44
Владимир Диев
Sanktpēterburga   L653 «Пенсионеры на Ладе-Калине» 09:46
Наталья Донская
Sanktpēterburga   L603 «Ёжики» 08:06
Антон Дроздов
Sanktpēterburga   L685 «Черепахи» 10:50
Никита Дроздов
Sanktpēterburga   L639 «не тряпки» 09:18
Александр Егоров
Sanktpēterburga   L604 «Восемь пяток» 08:08
Татьяна Егорова (Гурвель)
Sanktpēterburga   L604 «Восемь пяток» 08:08
Евгений Епифанцев
Sanktpēterburga   L663 «Чугуний на колесах» 10:06
Сергей Ефимов
Maskava   L662 «Bicycle&Powerful» 10:04
Антон Жабин
Sanktpēterburga   L6135 «Эльфы в Городе» 12:30
Екатерина Жабина
Sanktpēterburga   L6135 «Эльфы в Городе» 12:30
Роман Жданов
Sanktpēterburga   L681 «Ан гард!» 10:42
Надежда Жданова
Sanktpēterburga   L619 «Пельмени» 08:38
Юлия Звончук
Sanktpēterburga   L685 «Черепахи» 10:50
Сергей Злецов
Sanktpēterburga   L637 «hz» 09:14
Владимир Зубарев
Sanktpēterburga   L683 «Шторм» 10:46
Игорь Иванов
Sanktpēterburga   L671 «Дзяги-Дзя» 10:22
Татьяна Иванющенко
Sanktpēterburga   L606 «МоСКиТы» 08:12
Станислав Ильин
Sanktpēterburga   L611 «220V» 08:22
Ольга Каймашникова
Novosibirska   L609 «За кузинатру, гоп-гоп!» 08:18
Евгений Калакутский
Sanktpēterburga   L603 «Ёжики» 08:06
Василий Калинин
Sanktpēterburga   L693 «Che Repaha» 11:06
Георгий Карманов
Sanktpēterburga   L638 «Неважно» 09:16
Ирина Карманова
Maskava   L638 «Неважно» 09:16
Юрий Кириллов
Sanktpēterburga   L678 «Команда-команда» 10:36
Виктор Киселев
Sanktpēterburga   L694 «NoteFALC-on» 11:08
Сергей Киселев
Sanktpēterburga   L694 «NoteFALC-on» 11:08
Александр Киченко
Maskava   L622 «Иго-Го» 08:44
Олег Климук
Sanktpēterburga   L6121 «Город проливных дождей» 12:02
Наталия Клюквина
Sanktpēterburga   L656 «Хитрые рожи - 12» 09:52
Инга Кноп
Sanktpēterburga   L625 «Сестрёнки & Co» 08:50
Демид Кокарев
Sanktpēterburga   L655 «Белый слон» 09:50
Елена Колесникова
Sanktpēterburga   L620 «Бычка» 08:38
Валентина Кондрашова
Sanktpēterburga   L629 «Двое и Camry» 08:58
Никита Коновалов
Sanktpēterburga   L611 «220V» 08:22
Олег Конуркин
Sanktpēterburga   L664 «ТАКСА» 10:08
Алексей Косов
Sanktpēterburga   L667 «Ангелы Чарли» 10:14
Надежда Котлярова
Sanktpēterburga   L669 «МОТОПЬЯНЬ TEAM» 10:18
Наталья Котова
Sanktpēterburga   L640 «Хромоножки» 09:20
Ася Кофемолкина
Sanktpēterburga   L626 «Примус» 08:52
Александр Кочин
Maskava   L622 «Иго-Го» 08:44
Александра Кравчук
Sanktpēterburga   L695 «Лыжеброды» 11:10
Сергей Крылов
Sanktpēterburga   L6123 «КозлоСвин» 09:06
Ольга Кузнецова
Sanktpēterburga   L6136 «White Horse» 12:32
Даниил Кульмаметьев
Sanktpēterburga   L616 «Оливье» 08:32
Ольга Лапардина
Sanktpēterburga   L619 «Пельмени» 08:38
Катя Лейзарович
Sanktpēterburga   L697 «Фокус красного цвета» 11:14
Алина Лихарева
Sanktpēterburga   L636 «Сел и загорелся!» 09:12
Аня Лопатухина
Sanktpēterburga   L697 «Фокус красного цвета» 11:14
Андрей Макаров
Sanktpēterburga   L6135 «Эльфы в Городе» 12:30
Сергей Макушев
Sanktpēterburga   L684 «Четыре Ханурка» 10:48
Ольга Мегорская
Sanktpēterburga   L678 «Команда-команда» 10:36
Мария Менцикайнен
Sanktpēterburga   L672 «Бро Джейк» 10:24
Мария Мироновская
Sanktpēterburga   L649 «велосипедисты» 09:38
Алена Михалевкина
Sanktpēterburga   L611 «220V» 08:22
Константин Моисеев
Sanktpēterburga   L685 «Черепахи» 10:50
Наталья Мокийчук
Sanktpēterburga   L670 «ГК» 10:20
Димон Мочалов
Sanktpēterburga   L601 «Дятлики» 08:02
Константин Мочалов
Sanktpēterburga   L623 «Тройка» 08:46
Екатерина Нагайник
Maskava   L651 «Алтайский Аморал» 09:42
Дмитрий Нечаев
Sanktpēterburga   L686 «КДДК» 10:52
Константин Нечаев
Sanktpēterburga   L686 «КДДК» 10:52
Екатерина Нечаева
Sanktpēterburga   L686 «КДДК» 10:52
Игорь Никулин
Sanktpēterburga   L618 «Вместе веселей» 08:36
Ирина Никулина
Sanktpēterburga   L618 «Вместе веселей» 08:36
Александр Омельчук
Sanktpēterburga   L654 «Tau» 09:48
Надежда Павлова
Sanktpēterburga   L602 «Бегущие под Небом» 08:04
Глеб Паламарчук
Sanktpēterburga   L673 «Марлин» 10:26
Сергей Паламарчук
Sanktpēterburga   L673 «Марлин» 10:26
Ярослав Паламарчук
Sanktpēterburga   L673 «Марлин» 10:26
Татьяна Паповян
Sanktpēterburga   L605 «Хомячки-подрядчики» 08:10
Таня Пепеляева
Sanktpēterburga   L690 «Печенюшки» 11:00
Юлия Петрова
Sanktpēterburga   L600 «Давайте срежем» 08:00
Полина Петухова
Sanktpēterburga   L650 «Капитошка» 09:40
Александр Печурин
Sanktpēterburga   L676 «=Экс-БТС=» 10:32
Александр Попов
Sanktpēterburga   L695 «Лыжеброды» 11:10
Алла Просунцова
Sanktpēterburga   L620 «Бычка» 08:38
Наталья Радевич
Sanktpēterburga   L670 «ГК» 10:20
Илья Резников
Sanktpēterburga   L6122 «Гео Графы» 12:04
Дарья Рогожкина
Sanktpēterburga   L675 «Зайцы несудьбы» 10:30
Алексей Романов
Sanktpēterburga   L626 «Примус» 08:52
Борис Романюк
Sanktpēterburga   L630 «К3» 09:00
Александра Ромашева
Sanktpēterburga   L677 «Sirius» 10:34
Елена Румянцева
Sanktpēterburga   L653 «Пенсионеры на Ладе-Калине» 09:46
Олег Рыбак
Sanktpēterburga   L697 «Фокус красного цвета» 11:14
Алина С
Sanktpēterburga   L648 «Колобки» 09:36
Михаил Сагалов
Sanktpēterburga   L600 «Давайте срежем» 08:00
Полина Сагалова
Sanktpēterburga   L600 «Давайте срежем» 08:00
Дарья Садокова
Sanktpēterburga   L695 «Лыжеброды» 11:10
Инокентий Сандюк
Sanktpēterburga   L602 «Бегущие под Небом» 08:04
Ирина Сарибекова
Sanktpēterburga   L601 «Дятлики» 08:02
Екатерина Семенова
Sanktpēterburga   L682 «Квартет "Удачник"» 10:44
Татьяна Семёнова
Sanktpēterburga   L655 «Белый слон» 09:50
Владимир Сергеев
Maskava   L651 «Алтайский Аморал» 09:42
Александра Скоблова
Sanktpēterburga   L692 «Скобловы» 11:04
Полина Скоблова
Sanktpēterburga   L692 «Скобловы» 11:04
Илья Смирнов
Sanktpēterburga   L616 «Оливье» 08:32
Элеонора Смоловик
Sanktpēterburga   L658 «Украденные деньги Ксении Собчак» 09:56
Екатерина Соколова
Sanktpēterburga   L617 «Засады» 08:34
Павел Ступников
Sanktpēterburga   L671 «Дзяги-Дзя» 10:22
Дмитрий Султанов
Maskava   L638 «Неважно» 09:16
Виктория Татарина
Sanktpēterburga   L663 «Чугуний на колесах» 10:06
Настя Терентьева
Sanktpēterburga   L634 «Охотники за торнадо» 09:08
Сергей Титов
Sanktpēterburga   L665 «Voyage,voyage» 10:10
Анна Титова
Sanktpēterburga   L665 «Voyage,voyage» 10:10
Сергей Токарев
Sanktpēterburga   L615 «Kullagar» 08:30
Василий Толстой
Sanktpēterburga   L677 «Sirius» 10:34
Андрей Топтоп
Sanktpēterburga   L682 «Квартет "Удачник"» 10:44
Игорь Третьяков
Sanktpēterburga   L661 «Команда А» 10:02
Алёна Тупик
Sanktpēterburga   L641 «На автомате» 09:22
Ирина Удальцова
Sanktpēterburga   L684 «Четыре Ханурка» 10:48
Александр Ульянов
Sanktpēterburga   L6105 «FastVPS» 11:30
Юрий Федоров
Sanktpēterburga   L625 «Сестрёнки & Co» 08:50
Алексей Филин
Sanktpēterburga   L663 «Чугуний на колесах» 10:06
Светлана ФИО
Sanktpēterburga   L651 «Алтайский Аморал» 09:42
Андрей Хабаров
Sanktpēterburga   L641 «На автомате» 09:22
Андрей Черушев
Sanktpēterburga   L669 «МОТОПЬЯНЬ TEAM» 10:18
Катя Четаева
Sanktpēterburga   L645 «Double Ж» 09:30
Иван Чупышев
Sanktpēterburga   L652 «Коричневый Лось» 09:44
Настя Шадрина
Sanktpēterburga   L636 «Сел и загорелся!» 09:12
Иван Шарков
Sanktpēterburga   L6105 «FastVPS» 11:30
Мария Шатилова
Sanktpēterburga   L6122 «Гео Графы» 12:04
Николай Шилин
Sanktpēterburga   L642 «St.Pauli» 09:24
Игорь Ширяков
Sanktpēterburga   L660 «Барабульки» 10:00
Наталья Ширякова
Sanktpēterburga   L660 «Барабульки» 10:00
Алексей Шиханов
Sanktpēterburga   L602 «Бегущие под Небом» 08:04
Александр Шляпужников
Maskava   L643 «Тяжелый Jazz» 09:26
Марина Щербакова
Sanktpēterburga   L682 «Квартет "Удачник"» 10:44
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
L600 08:00 Давайте срежем

L600

Артём Петров

Sanktpēterburga

Юлия Петрова

Sanktpēterburga

Михаил Сагалов

Sanktpēterburga

Полина Сагалова

Sanktpēterburga

ФМЛ 239
L601 08:02 Дятлики
Любовь Свирина

Sanktpēterburga

Роман Уваров

Sanktpēterburga

Димон Мочалов

Sanktpēterburga

Ирина Сарибекова

Sanktpēterburga

L602 08:04 Бегущие под Небом

L602

Надежда Павлова

Sanktpēterburga

Инокентий Сандюк

Sanktpēterburga

Алексей Шиханов

Sanktpēterburga

L603 08:06 Ёжики

L603

Наталья Донская

Sanktpēterburga

Евгений Калакутский

Sanktpēterburga

L604 08:08 Восемь пяток

L604

Анна Уварова

Sanktpēterburga

Анастасия Голышева

Sanktpēterburga

Александр Егоров

Sanktpēterburga

Татьяна Егорова (Гурвель)

Sanktpēterburga

L605 08:10 Хомячки-подрядчики

L605

Ксения Хрипко

Sanktpēterburga

Татьяна Паповян

Sanktpēterburga

СПбГЭУ
L606 08:12 МоСКиТы
Ксения Гонченко

Ņižņijnovgoroda

Татьяна Иванющенко

Sanktpēterburga

L607 08:14 Солнушастый Субалет

L607

L608 08:16 Джеймс Бонд

L608

L609 08:18 За кузинатру, гоп-гоп!

L609

Алексей Царев

Sanktpēterburga

Татьяна Буждан

Novosibirska

Ирина Веревка

Citas Sibīrijas federālā apgabala pilsētas

Ольга Каймашникова

Novosibirska

Новосибирск , Бердск , Ханты-Мансийск , Сургут , адвокатура
L610 08:20 За хлебом!

L610

Сергей Ковалев

Sanktpēterburga

Илья Забелин

Sanktpēterburga

Валерий Котов

Sanktpēterburga

L611 08:22 220V

L611

Анастасия Великонивцева

Sanktpēterburga

Станислав Ильин

Sanktpēterburga

Никита Коновалов

Sanktpēterburga

Алена Михалевкина

Sanktpēterburga

L612 08:24 KPS

L612

Никита Галахов

Sanktpēterburga

Сергей Барков

Sanktpēterburga

Полина Галахова

Sanktpēterburga

L613 08:26 12345Ъ

L613

L615 08:30 Kullagar

L615

Илья Мищенко

Sanktpēterburga

Сергей Токарев

Sanktpēterburga

ЭГО Транслейтинг
L616 08:32 Оливье

L616

Павел Маслов

Sanktpēterburga

Даниил Кульмаметьев

Sanktpēterburga

Илья Смирнов

Sanktpēterburga

L617 08:34 Засады
Екатерина Соколова

Sanktpēterburga

L618 08:36 Вместе веселей

L618

Юлия Никулина

Sanktpēterburga

Антон Сорокин

Sanktpēterburga

Игорь Никулин

Sanktpēterburga

Ирина Никулина

Sanktpēterburga

L619 08:38 Пельмени

L619

Анна Палей

Sanktpēterburga

Надежда Жданова

Sanktpēterburga

Ольга Лапардина

Sanktpēterburga

L620 08:38 Бычка

L620

Юля Селиванова

Sanktpēterburga

Елена Колесникова

Sanktpēterburga

Алла Просунцова

Sanktpēterburga

L622 08:44 Иго-Го
Александр Киченко

Maskava

Александр Кочин

Maskava

L623 08:46 Тройка

L623

Сергей Кузьмин

Sanktpēterburga

Константин Мочалов

Sanktpēterburga

L624 08:48 Триглав

L624

L625 08:50 Сестрёнки & Co

L625

Алексей Огнёв

Sanktpēterburga

Инга Кноп

Sanktpēterburga

Юрий Федоров

Sanktpēterburga

L626 08:52 Примус

L626

Андрей Поляков

Sanktpēterburga

Ася Кофемолкина

Sanktpēterburga

Алексей Романов

Sanktpēterburga

L628 08:56 CrazyPingvins

L628

Олег Брагин

Sanktpēterburga

Ольга Брагина

Sanktpēterburga

L629 08:58 Двое и Camry

L629

Герман Мютте

Sanktpēterburga

Валентина Кондрашова

Sanktpēterburga

L630 09:00 К3

L630

Vanechka Diev

Sanktpēterburga

Борис Романюк

Sanktpēterburga

L631 09:02 Слажайло

L631

Игорь Ванин

Sanktpēterburga

Тарас Симанив

Maskavas apgabals

L632 09:04 Сайгаки

L632

Илья Филипцов

Sanktpēterburga

L634 09:08 Охотники за торнадо

L634

Настя Терентьева

Sanktpēterburga

ипотека , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
L635 09:10 Бабай&Пупсики

L635

Елена Пименова

Sanktpēterburga

Ирина Шпагина

Sanktpēterburga

L636 09:12 Сел и загорелся!

L636

Михаил Ермаков

Sanktpēterburga

Кирилл Андрианов

Sanktpēterburga

Алина Лихарева

Sanktpēterburga

Настя Шадрина

Sanktpēterburga

L637 09:14 hz
Сергей Злецов

Sanktpēterburga

L638 09:16 Неважно

L638

Георгий Карманов

Sanktpēterburga

Ирина Карманова

Maskava

Дмитрий Султанов

Maskava

L639 09:18 не тряпки

L639

Иван Геращенко

Sanktpēterburga

Никита Дроздов

Sanktpēterburga

L640 09:20 Хромоножки

L640

Илона Гасникова

Sanktpēterburga

Наталья Котова

Sanktpēterburga

L641 09:22 На автомате

L641

Анна Смирнова

Sanktpēterburga

Алёна Тупик

Sanktpēterburga

Андрей Хабаров

Sanktpēterburga

L642 09:24 St.Pauli

L642

Тема Беликов

Sanktpēterburga

Николай Шилин

Sanktpēterburga

L643 09:26 Тяжелый Jazz

L643

Александр Шляпужников

Maskava

L644 09:28 Котоклуб

L644

Наталья Витько

Sanktpēterburga

L645 09:30 Double Ж

L645

Natalia Ukhorskaya

Sanktpēterburga

Катя Четаева

Sanktpēterburga

L646 09:32 Спринтеры
Виктория Батьковна

Sanktpēterburga

Аркадий Быстрый

Sanktpēterburga

L647 09:34 Снегири

L647

Дмитрий К

Sanktpēterburga

L648 09:36 Колобки

L648

Олег Акульшин

Sanktpēterburga

Галина А

Sanktpēterburga

Алина С

Sanktpēterburga

L649 09:38 велосипедисты

L649

Антон Рыжов

Sanktpēterburga

Мария Мироновская

Sanktpēterburga

Велопитер , НИУ ИТМО
L650 09:40 Капитошка

L650

Андрей Петухов

Sanktpēterburga

Полина Петухова

Sanktpēterburga

L651 09:42 Алтайский Аморал

L651

Макар Гусев

Sanktpēterburga

Екатерина Нагайник

Maskava

Владимир Сергеев

Maskava

Светлана ФИО

Sanktpēterburga

L652 09:44 Коричневый Лось

L652

Василий Денисов

Sanktpēterburga

Ирина Денисова

Sanktpēterburga

Иван Чупышев

Sanktpēterburga

L653 09:46 Пенсионеры на Ладе-Калине

L653

Лариса Дворцова

Sanktpēterburga

Владимир Диев

Sanktpēterburga

Елена Румянцева

Sanktpēterburga

L654 09:48 Tau

L654

Владимир Про

Sanktpēterburga

Екатерина Вербицкая

Sanktpēterburga

Александр Омельчук

Sanktpēterburga

L655 09:50 Белый слон

L655

Роман Бурашников

Sanktpēterburga

Демид Кокарев

Sanktpēterburga

Татьяна Семёнова

Sanktpēterburga

ПГУПС
L656 09:52 Хитрые рожи - 12
Иван Клюквин

Sanktpēterburga

Наталия Клюквина

Sanktpēterburga

L657 09:54 АМТ

L657

L658 09:56 Украденные деньги Ксении Собчак

L658

Антон Куркачёв

Sanktpēterburga

Элеонора Смоловик

Sanktpēterburga

L659 09:58 Голубой Вагон

L659

Евгений Гуменюк

Sanktpēterburga

Иван Гуменюк

Sanktpēterburga

L660 10:00 Барабульки

L660

Иришка Венцек

Sanktpēterburga

Игорь Ширяков

Sanktpēterburga

Наталья Ширякова

Sanktpēterburga

Техностек
L661 10:02 Команда А
Игорь Третьяков

Sanktpēterburga

L662 10:04 Bicycle&Powerful

L662

Полина Гузикова

Maskava

Сергей Ефимов

Maskava

L663 10:06 Чугуний на колесах

L663

Евгений Епифанцев

Sanktpēterburga

Виктория Татарина

Sanktpēterburga

Алексей Филин

Sanktpēterburga

L664 10:08 ТАКСА

L664

Юрий Солодкин

Sanktpēterburga

Олег Конуркин

Sanktpēterburga

L665 10:10 Voyage,voyage

L665

Сергей Титов

Sanktpēterburga

Анна Титова

Sanktpēterburga

СПО "Мишка" , СПб ГЭТУ ЛЭТИ , СПбГПУ
L666 10:12 Маленькая Красная Машинка

L666

Юлия Корсукова

Sanktpēterburga

Александр Винокуров

Sanktpēterburga

Анна Винокурова

Sanktpēterburga

Ольга Винокурова

Sanktpēterburga

L667 10:14 Ангелы Чарли

L667

Анна Косова

Sanktpēterburga

Зоя Торопова

Sanktpēterburga

Алексей Косов

Sanktpēterburga

L669 10:18 МОТОПЬЯНЬ TEAM

L669

Надежда Котлярова

Sanktpēterburga

Андрей Черушев

Sanktpēterburga

L670 10:20 ГК

L670

Юля Степанова

Sanktpēterburga

Наталья Мокийчук

Sanktpēterburga

Наталья Радевич

Sanktpēterburga

L671 10:22 Дзяги-Дзя

L671

Игорь Иванов

Sanktpēterburga

Павел Ступников

Sanktpēterburga

L672 10:24 Бро Джейк

L672

Fedor Vinokurov

Sanktpēterburga

Мария Менцикайнен

Sanktpēterburga

L673 10:26 Марлин

L673

Глеб Паламарчук

Sanktpēterburga

Сергей Паламарчук

Sanktpēterburga

Ярослав Паламарчук

Sanktpēterburga

L674 10:28 Красный воронок

L674

Юлия Воронова

Sanktpēterburga

Дмитрий Львов

Sanktpēterburga

Евгений Воронов

Sanktpēterburga

L675 10:30 Зайцы несудьбы

L675

Ирина Ладыгина

Sanktpēterburga

Дарья Рогожкина

Sanktpēterburga

L676 10:32 =Экс-БТС=

L676

Дарья Александрова

Sanktpēterburga

Александр Печурин

Sanktpēterburga

СПбГАСУ , ПГУПС , Купчино
L677 10:34 Sirius

L677

Юрий Стоцкий

Sanktpēterburga

Александра Ромашева

Sanktpēterburga

Василий Толстой

Sanktpēterburga

L678 10:36 Команда-команда

L678

Анна Игнатенко

Sanktpēterburga

Юрий Кириллов

Sanktpēterburga

Ольга Мегорская

Sanktpēterburga

L680 10:40 Корень мандрагоры
L681 10:42 Ан гард!

L681

Иван Кучерявый

Sanktpēterburga

Роман Жданов

Sanktpēterburga

L682 10:44 Квартет "Удачник"

L682

Елена Агашина

Sanktpēterburga

Екатерина Семенова

Sanktpēterburga

Андрей Топтоп

Sanktpēterburga

Марина Щербакова

Sanktpēterburga

L683 10:46 Шторм
Денис Федоров

Sanktpēterburga

Владимир Зубарев

Sanktpēterburga

L684 10:48 Четыре Ханурка

L684

Роман Бочков

Sanktpēterburga

Сергей Макушев

Sanktpēterburga

Ирина Удальцова

Sanktpēterburga

L685 10:50 Черепахи

L685

Артем Дроздов

Sanktpēterburga

Антон Дроздов

Sanktpēterburga

Юлия Звончук

Sanktpēterburga

Константин Моисеев

Sanktpēterburga

L686 10:52 КДДК

L686

Денис Нечаев

Sanktpēterburga

Дмитрий Нечаев

Sanktpēterburga

Константин Нечаев

Sanktpēterburga

Екатерина Нечаева

Sanktpēterburga

L690 11:00 Печенюшки
Илья Челпанов

Sanktpēterburga

Таня Пепеляева

Sanktpēterburga

L691 11:02 Железная коленка плюс

L691

Алиса Тютина

Sanktpēterburga

L692 11:04 Скобловы

L692

Александра Скоблова

Sanktpēterburga

Полина Скоблова

Sanktpēterburga

L693 11:06 Che Repaha

L693

Дарья Адронова

Sanktpēterburga

Яна Губенко

Sanktpēterburga

Сергей Гущин

Sanktpēterburga

Василий Калинин

Sanktpēterburga

L694 11:08 NoteFALC-on

L694

Виктор Киселев

Sanktpēterburga

Сергей Киселев

Sanktpēterburga

L695 11:10 Лыжеброды

L695

Роман Юлдашев

Sanktpēterburga

Александра Кравчук

Sanktpēterburga

Александр Попов

Sanktpēterburga

Дарья Садокова

Sanktpēterburga

СПбГПУ
L697 11:14 Фокус красного цвета
Катя Лейзарович

Sanktpēterburga

Аня Лопатухина

Sanktpēterburga

Олег Рыбак

Sanktpēterburga

L6100 11:20 Черная волна

L6100

Аня Акопян

Sanktpēterburga

Оля Акопян

Sanktpēterburga

Полина Акопян

Sanktpēterburga

L6105 11:30 FastVPS
Александр Ульянов

Sanktpēterburga

Иван Шарков

Sanktpēterburga

Банк Санкт-Петербург , Велопитер
L6120 12:00 TRD
Денис Денис

Sanktpēterburga

L6121 12:02 Город проливных дождей
Олег Климук

Sanktpēterburga

L6122 12:04 Гео Графы

L6122

Sergey Shatilov

Sanktpēterburga

Илья Резников

Sanktpēterburga

Мария Шатилова

Sanktpēterburga

СПбГУ
L6123 09:06 КозлоСвин

L6123

Сергей Крылов

Sanktpēterburga

L6135 12:30 Эльфы в Городе

L6135

Антон Жабин

Sanktpēterburga

Екатерина Жабина

Sanktpēterburga

Андрей Макаров

Sanktpēterburga

L6136 12:32 White Horse
Ольга Кузнецова

Sanktpēterburga