Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Olya Deryuga
Kazaņa   139 «Фарерские острова» 10:39
Yulia Filippova
Maskava   124 «KARAMBA» 10:24
Sergey Kabaev
Maskava   100 «Kevaba» 10:00
Vasily Sakhin
Kazaņa   139 «Фарерские острова» 10:39
Павлов Андрей
Maskava   115 «ТуСО-клуб» 10:15
Виктория Антонова
  174 «Ready-Steady-Go!» 11:14
Лев Барбаков
Maskava   122 «Юнги и Лев любят Клей БФ» 10:22
Анастасия Бобылева
Kazaņa   175 «Пихта» 11:15
Андрей Бринько
Maskava   165 «Көньяк яр» 11:05
Михаил Будашкин
Maskava   142 «Малопетошные» 10:42
Светлана Будрина
Kazaņa   143 «Димка&К» 10:43
Ильнур Булатов
Kazaņa   146 «Мартышки» 10:46
Диляра Галиакберова
Kazaņa   144 «ДАШКА» 10:44
Алина Гатина
Kazaņa   140 «Казанские Пинкертоны» 10:40
Антон Гогин
Maskava   145 «RuMoHoR» 10:45
Георгий Голкин
Maskava   110 «Samsung» 10:10
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   167 «Хвостатые» 11:07
Исмаил Жаббаров
Maskava   116 «Всё под контролем!» 10:16
Саня Закирова
Maskava   112 «Сюрприз с Кокосом» 10:12
Алексей Илларионов
Maskava   129 «19+» 10:29
Анастасия Кабаева
Maskava   100 «Kevaba» 10:00
Марiя Калбаргина
Maskava   137 «Валенок» 10:37
Илья Карныгин
Maskava   115 «ТуСО-клуб» 10:15
Елена Козлова
Sanktpēterburga   167 «Хвостатые» 11:07
Светлана Королева
Sanktpēterburga   162 «По следам полосатого слона» 11:02
Юрий Костюк
Kazaņa   148 «Деймос и Фобос» 10:48
Евгения Кравчук
Maskava   141 «ZeFirKi» 10:41
Владимир Красильников
Maskava   125 «МорозКо» 10:25
Евгения Кузьмина
Kazaņa   123 «Бер агым» 10:23
Liudmila Курбатова
Kazaņa   169 «Kazanhome» 11:09
Ольга Лаврухина
Maskava   122 «Юнги и Лев любят Клей БФ» 10:22
Дамир Латыпов
Kazaņa   113 «команда "Ы"» 10:13
Ирина Латышева
Maskavas apgabals   163 «нечего терять» 11:03
Валентина Лебедева
Pēterhofa   160 «Альма-матер» 11:00
Екатерина Лещинер
Maskava   111 «Семейство кошачьих» 10:11
Татьяна Майорова
Maskavas apgabals   109 «kovyl kovyl» 10:09
Наталия Мартынова
Sanktpēterburga   161 «Горький Ленин» 11:01
Екатерина Мельникова
Maskavas apgabals   142 «Малопетошные» 10:42
Игорь Михейчев
Maskava   114 «СТИМУЛ» 10:14
Алина Набиуллина
Kazaņa   127 «Лидеры первого поворота» 10:27
Евгений Носов
Kurska   165 «Көньяк яр» 11:05
Виктория Оздоба
Maskavas apgabals   102 «МГСУ» 10:02
Лилия Павлова
Kazaņa   119 «Лале» 10:19
Анастасия Подругина
Maskava   129 «19+» 10:29
Валерия Подругина
Maskava   129 «19+» 10:29
Александр Поляков
Maskava   103 «Энтерпрайз» 10:03
Мария Пронина
Maskava   108 «Бродячая рыба» 10:08
Анна Ракова
Maskava   128 «Стрела» 10:28
Рустем Рамазанов
Maskava   106 «Шестеренка» 10:06
Светлана Румянцева
Sanktpēterburga   162 «По следам полосатого слона» 11:02
Денис Рябиков
Maskava   135 «SotniVerst.Ru» 10:35
Андрей Собканюк
Maskava   126 «Вся суть числа 241» 10:26
Владимир Стальмаков
  174 «Ready-Steady-Go!» 11:14
Екатерина Трегубова
Sanktpēterburga   107 «клЁш» 10:07
Андрей Трифоненков
Maskava   106 «Шестеренка» 10:06
Никита Устинов
Maskava   104 «Хамамелис» 10:04
Наталья Федосеева
Maskava   173 «Трое в лодке» 11:13
Олег Фролов
Maskava   122 «Юнги и Лев любят Клей БФ» 10:22
Наиль Халитов
Kazaņa   147 «Тот самый Бэтмен» 10:47
Нияз Хасанов
Maskava   138 «Без Борща в голове» 10:38
Алина Шафеева
Maskava   135 «SotniVerst.Ru» 10:35
Лия Элбакидзе
Kazaņa   171 «Promo-S» 11:11
Dina Ilina
Kazaņa   176 «Дети капитана очевидности» 11:16
Alexander Letunov
Maskava   118 «КоатИ» 10:18
Alexey Soukhoruchko
Sanktpēterburga   107 «клЁш» 10:07
Rustam Zakirov
Maskava   112 «Сюрприз с Кокосом» 10:12
Надия Багдалова
Maskava   120 «Маладислар!» 10:20
Наталья Власова
Kazaņa   146 «Мартышки» 10:46
Алена Володина
Kazaņa   127 «Лидеры первого поворота» 10:27
екатерина галынская
Maskava   177 «столица» 11:17
Амир Галяутдинов
Kazaņa   131 «"БАЙКОНУР"» 10:31
Ренат Даутов
Kazaņa   117 «Север не найден» 10:17
Дмитрий Иванов
Maskava   133 «Эффект Допплера» 10:33
алла казначеева
Kazaņa   149 «Кот Матроскин» 10:49
Наталья Куканова
Maskava   130 «Белолапики» 10:30
Алексей Кучумов
Maskava   105 «Ротонда-70» 10:05
Людмила Лазарева
Kazaņa   127 «Лидеры первого поворота» 10:27
Николай Мартьянов
Maskava   126 «Вся суть числа 241» 10:26
Артур Минвалеев
Kazaņa   170 «С Венеры» 11:10
Екатерина Мищенко
Maskava   135 «SotniVerst.Ru» 10:35
Мария Нургаянова
Kazaņa   172 «Доброе Утро» 11:12
Нина Понтус
Maskava   166 «ВВ и НВ» 11:06
елена сальникова
Maskava   121 «Двое из сарова» 10:21
Полина Силина
Maskava   137 «Валенок» 10:37
Елена Тищенкова
Maskava   112 «Сюрприз с Кокосом» 10:12
Диляра Халилулина
Maskavas apgabals   120 «Маладислар!» 10:20
Артур Хамитов
Maskava   168 «Джульетта & Hamster» 11:08
Daria Artemova
Maskava   118 «КоатИ» 10:18
Vera Korneva
Maskavas apgabals   124 «KARAMBA» 10:24
Svetlana Minashkina
Maskavas apgabals   124 «KARAMBA» 10:24
Tatiana Tikhomirova
Maskava   124 «KARAMBA» 10:24
Виктор Арищенко
Maskava   103 «Энтерпрайз» 10:03
Динара Багдалова
Maskava   120 «Маладислар!» 10:20
Ольга Бадаева
Maskava   108 «Бродячая рыба» 10:08
Марат Биктимиров
Kazaņa   131 «"БАЙКОНУР"» 10:31
Оксана Болдырева
Kazaņa   117 «Север не найден» 10:17
Дмитрий Ванюшин
Kazaņa   143 «Димка&К» 10:43
Адель Вафин
Kazaņa   113 «команда "Ы"» 10:13
Михаил Волегов
Kazaņa   139 «Фарерские острова» 10:39
Игорь Воробьев
Sanktpēterburga   133 «Эффект Допплера» 10:33
Дарья Воробьева
Maskava   133 «Эффект Допплера» 10:33
Роман Воронин
Maskava   106 «Шестеренка» 10:06
Мария Вятчина
Kazaņa   119 «Лале» 10:19
Алина Габдуллина
Maskava   110 «Samsung» 10:10
Геворг Галстян
Kazaņa   113 «команда "Ы"» 10:13
юля галынская
Maskava   177 «столица» 11:17
Тимур Гатин
Kazaņa   140 «Казанские Пинкертоны» 10:40
Бондарев Геннадий
Maskava   114 «СТИМУЛ» 10:14
Диляра Гильмханова
Kazaņa   113 «команда "Ы"» 10:13
Екатерина Грошева
Maskava   128 «Стрела» 10:28
Лилия Губайдуллина
Kazaņa   139 «Фарерские острова» 10:39
Юля Гусева
Kazaņa   170 «С Венеры» 11:10
Антон Жилкин
Maskava   102 «МГСУ» 10:02
Руслан Закиров
Maskava   116 «Всё под контролем!» 10:16
Алексей Ильин
Kazaņa   176 «Дети капитана очевидности» 11:16
Айгуль Ильясова
Maskavas apgabals   176 «Дети капитана очевидности» 11:16
Ильдар Кагиров
Kazaņa   140 «Казанские Пинкертоны» 10:40
Алексей Камардин
Maskava   102 «МГСУ» 10:02
Елена Кирюшкина
Заречье   133 «Эффект Допплера» 10:33
Мария Ковтарева
Maskava   100 «Kevaba» 10:00
Настя Колосова
Maskava   110 «Samsung» 10:10
Марина Короткова
Maskava   109 «kovyl kovyl» 10:09
Юлия Кортикова
Ņižņijnovgoroda   161 «Горький Ленин» 11:01
Анна Котова
Maskava   114 «СТИМУЛ» 10:14
Александр Кравчук
Maskava   141 «ZeFirKi» 10:41
Дмитрий Красов
Sanktpēterburga   130 «Белолапики» 10:30
Ольга Красова
Sanktpēterburga   130 «Белолапики» 10:30
валентина кузнецова
Citas Volgas federālā apgabala pilsētas   121 «Двое из сарова» 10:21
Виктория Кузьмина
Kazaņa   123 «Бер агым» 10:23
Роман Куликов
Maskavas apgabals   112 «Сюрприз с Кокосом» 10:12
Егор Кучумов
Maskava   105 «Ротонда-70» 10:05
Ирина Лаврухина
Maskava   109 «kovyl kovyl» 10:09
Лев Лещинер
Maskava   111 «Семейство кошачьих» 10:11
Дина Минвалеева
Kazaņa   170 «С Венеры» 11:10
Владимир Мироновский
Maskava   129 «19+» 10:29
Анастасия Мурашова
Irkutska   102 «МГСУ» 10:02
Ринат Назметдинов
Kazaņa   175 «Пихта» 11:15
Венера Насырова
Kazaņa   171 «Promo-S» 11:11
Чингиз Негмадянов
Kazaņa   169 «Kazanhome» 11:09
Ирина Нейжмакова
Maskava   134 «Вяленые креведки» 10:34
Елена Нечаева
Sanktpēterburga   160 «Альма-матер» 11:00
Степан Новиков
Kazaņa   144 «ДАШКА» 10:44
Рафаэль Нургаянов
Kazaņa   172 «Доброе Утро» 11:12
Лейла Нурутдинова
Kazaņa   131 «"БАЙКОНУР"» 10:31
Нелли Нурутдинова
Kazaņa   145 «RuMoHoR» 10:45
Дмитрий Онянов
Kazaņa   148 «Деймос и Фобос» 10:48
Алексей Павленко
Maskava   108 «Бродячая рыба» 10:08
Василий Павлов
Maskava   115 «ТуСО-клуб» 10:15
Алексей Першагин
Kazaņa   175 «Пихта» 11:15
Мария Подольская
Kazaņa   171 «Promo-S» 11:11
Владимир Пронин
Maskava   108 «Бродячая рыба» 10:08
Дмитрий Р
Maskava   128 «Стрела» 10:28
Наталья Ракова
Maskava   128 «Стрела» 10:28
Ольга Рябова
Pēterhofa   160 «Альма-матер» 11:00
Томас Сабитов
Kazaņa   171 «Promo-S» 11:11
Дмитрий Семенушкин
Maskava   110 «Samsung» 10:10
Ольга Сольяшинова
Kazaņa   143 «Димка&К» 10:43
Анна Старостина
Maskava   100 «Kevaba» 10:00
Виктория Строй
Kazaņa   144 «ДАШКА» 10:44
Дина Татаркина
Maskava   105 «Ротонда-70» 10:05
Соня Татаркина
Maskava   105 «Ротонда-70» 10:05
Настя Терентьева
Sanktpēterburga   162 «По следам полосатого слона» 11:02
Мария Трофимова
Kazaņa   149 «Кот Матроскин» 10:49
Вячеслав Тюрин
Maskava   166 «ВВ и НВ» 11:06
Индирочка фасхутдинова
Kazaņa   131 «"БАЙКОНУР"» 10:31
Ильдар Фаттахов
Kazaņa   147 «Тот самый Бэтмен» 10:47
Татьяна Федорова
Kazaņa   175 «Пихта» 11:15
Евгений Федосеев
Maskava   173 «Трое в лодке» 11:13
Марьям Хамидуллина
Kazaņa   146 «Мартышки» 10:46
Вероника Хорошавцева
Sanktpēterburga   160 «Альма-матер» 11:00
Татьяна Хохлова
Kazaņa   149 «Кот Матроскин» 10:49
Артём Хузиахметов
Kazaņa   144 «ДАШКА» 10:44
Гузель Шайдуллина
Kazaņa   123 «Бер агым» 10:23
Лилия Шайдуллина
Kazaņa   123 «Бер агым» 10:23
Динара Шарафеева
Kazaņa   170 «С Венеры» 11:10
Наталья Шарунина
Ņižņijnovgoroda   161 «Горький Ленин» 11:01
Евгения Шумахер
Maskava   130 «Белолапики» 10:30
Алена Щукина
Kazaņa   148 «Деймос и Фобос» 10:48
Инга Щукина
Kazaņa   148 «Деймос и Фобос» 10:48
Иошкин Юрий
Maskava   114 «СТИМУЛ» 10:14
Ренат Юсупов
Maskava   116 «Всё под контролем!» 10:16
Зарифе Якупова
Kazaņa   119 «Лале» 10:19
Марина Янковская
Maskava   168 «Джульетта & Hamster» 11:08
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 10:00 Kevaba

100

Sergey Kabaev

Maskava

Мария Ковтарева

Maskava

Анна Старостина

Maskava

102 10:02 МГСУ

102

Виктория Оздоба

Maskavas apgabals

Антон Жилкин

Maskava

Алексей Камардин

Maskava

Анастасия Мурашова

Irkutska

103 10:03 Энтерпрайз

103

Виктор Арищенко

Maskava

104 10:04 Хамамелис

104

105 10:05 Ротонда-70

105

Егор Кучумов

Maskava

Дина Татаркина

Maskava

Соня Татаркина

Maskava

106 10:06 Шестеренка

106

Роман Воронин

Maskava

107 10:07 клЁш

107

108 10:08 Бродячая рыба

108

Ольга Бадаева

Maskava

Алексей Павленко

Maskava

Владимир Пронин

Maskava

109 10:09 kovyl kovyl

109

Марина Короткова

Maskava

Ирина Лаврухина

Maskava

110 10:10 Samsung
Алина Габдуллина

Maskava

Настя Колосова

Maskava

Дмитрий Семенушкин

Maskava

111 10:11 Семейство кошачьих

111

Лев Лещинер

Maskava

112 10:12 Сюрприз с Кокосом

112

Rustam Zakirov

Maskava

Роман Куликов

Maskavas apgabals

113 10:13 команда "Ы"

113

Адель Вафин

Kazaņa

Геворг Галстян

Kazaņa

Диляра Гильмханова

Kazaņa

114 10:14 СТИМУЛ

114

Бондарев Геннадий

Maskava

Анна Котова

Maskava

Иошкин Юрий

Maskava

115 10:15 ТуСО-клуб

115

Василий Павлов

Maskava

116 10:16 Всё под контролем!

116

Руслан Закиров

Maskava

Ренат Юсупов

Maskava

117 10:17 Север не найден

117

Оксана Болдырева

Kazaņa

118 10:18 КоатИ

118

Daria Artemova

Maskava

119 10:19 Лале

119

Мария Вятчина

Kazaņa

Зарифе Якупова

Kazaņa

120 10:20 Маладислар!

120

Динара Багдалова

Maskava

121 10:21 Двое из сарова

121

валентина кузнецова

Citas Volgas federālā apgabala pilsētas

122 10:22 Юнги и Лев любят Клей БФ

122

123 10:23 Бер агым

123

Виктория Кузьмина

Kazaņa

Гузель Шайдуллина

Kazaņa

Лилия Шайдуллина

Kazaņa

124 10:24 KARAMBA

124

Yulia Filippova

Maskava

Vera Korneva

Maskavas apgabals

Svetlana Minashkina

Maskavas apgabals

Tatiana Tikhomirova

Maskava

125 10:25 МорозКо

125

126 10:26 Вся суть числа 241

126

127 10:27 Лидеры первого поворота

127

128 10:28 Стрела

128

Екатерина Грошева

Maskava

Дмитрий Р

Maskava

Наталья Ракова

Maskava

129 10:29 19+

129

Владимир Мироновский

Maskava

130 10:30 Белолапики

130

Дмитрий Красов

Sanktpēterburga

Ольга Красова

Sanktpēterburga

Евгения Шумахер

Maskava

131 10:31 "БАЙКОНУР"

131

Марат Биктимиров

Kazaņa

Лейла Нурутдинова

Kazaņa

Индирочка фасхутдинова

Kazaņa

133 10:33 Эффект Допплера

133

Игорь Воробьев

Sanktpēterburga

Дарья Воробьева

Maskava

Елена Кирюшкина

Заречье

134 10:34 Вяленые креведки

134

Ирина Нейжмакова

Maskava

135 10:35 SotniVerst.Ru

135

137 10:37 Валенок

137

138 10:38 Без Борща в голове

138

139 10:39 Фарерские острова

139

Olya Deryuga

Kazaņa

Vasily Sakhin

Kazaņa

Михаил Волегов

Kazaņa

Лилия Губайдуллина

Kazaņa

140 10:40 Казанские Пинкертоны

140

Тимур Гатин

Kazaņa

Ильдар Кагиров

Kazaņa

141 10:41 ZeFirKi

141

Александр Кравчук

Maskava

142 10:42 Малопетошные

142

143 10:43 Димка&К

143

Дмитрий Ванюшин

Kazaņa

Ольга Сольяшинова

Kazaņa

144 10:44 ДАШКА

144

Степан Новиков

Kazaņa

Виктория Строй

Kazaņa

Артём Хузиахметов

Kazaņa

145 10:45 RuMoHoR

145

Нелли Нурутдинова

Kazaņa

146 10:46 Мартышки

146

Марьям Хамидуллина

Kazaņa

147 10:47 Тот самый Бэтмен

147

Ильдар Фаттахов

Kazaņa

148 10:48 Деймос и Фобос

148

Дмитрий Онянов

Kazaņa

Алена Щукина

Kazaņa

Инга Щукина

Kazaņa

149 10:49 Кот Матроскин

149

Мария Трофимова

Kazaņa

Татьяна Хохлова

Kazaņa

160 11:00 Альма-матер

160

Елена Нечаева

Sanktpēterburga

Ольга Рябова

Pēterhofa

Вероника Хорошавцева

Sanktpēterburga

161 11:01 Горький Ленин

161

Юлия Кортикова

Ņižņijnovgoroda

Наталья Шарунина

Ņižņijnovgoroda

162 11:02 По следам полосатого слона

162

Настя Терентьева

Sanktpēterburga

163 11:03 нечего терять

163

Ирина Латышева

Maskavas apgabals

165 11:05 Көньяк яр

165

166 11:06 ВВ и НВ
Вячеслав Тюрин

Maskava

167 11:07 Хвостатые

167

Лев Евдокимов

Sanktpēterburga

Елена Козлова

Sanktpēterburga

168 11:08 Джульетта & Hamster

168

Марина Янковская

Maskava

169 11:09 Kazanhome

169

Чингиз Негмадянов

Kazaņa

170 11:10 С Венеры

170

Юля Гусева

Kazaņa

Дина Минвалеева

Kazaņa

Динара Шарафеева

Kazaņa

171 11:11 Promo-S

171

Венера Насырова

Kazaņa

Мария Подольская

Kazaņa

Томас Сабитов

Kazaņa

172 11:12 Доброе Утро

172

Рафаэль Нургаянов

Kazaņa

173 11:13 Трое в лодке

173

Евгений Федосеев

Maskava

174 11:14 Ready-Steady-Go!

174

175 11:15 Пихта

175

Ринат Назметдинов

Kazaņa

Алексей Першагин

Kazaņa

Татьяна Федорова

Kazaņa

176 11:16 Дети капитана очевидности

176

Dina Ilina

Kazaņa

Алексей Ильин

Kazaņa

Айгуль Ильясова

Maskavas apgabals

177 11:17 столица

177

юля галынская

Maskava

178 11:18 No name

178