Category 

Show participants

Rank Team number Team name Start Finish Course time CPs visited Penalty/Bonus Final time Tags:
1320 Победители победителей :) 09:40 17:21 7:41 42 3:40 4:01
320

Дарья Бусарова

Moscow

Иван Карпов

Moscow

Максим Макаров

Moscow

Bonuses missed

2336 solAR wind 10:12 18:29 8:17 42 3:40 4:37
336

Сергей Морозов

Moscow Region

Bonuses missed

3319 Команда Победителей 09:38 17:21 7:43 40 3:40 4:03
319

Константин Кузин

Moscow

CPs missed

Bonuses missed

4313 Еще не придумали 09:26 18:44 9:18 40 3:40 5:38
313

CPs missed

Bonuses missed

5300 Ризонвай 09:00 17:11 8:11 40 2:25 5:46
300

CPs missed

Bonuses missed

6306 Волосатый слон 09:12 18:24 9:12 40 2:00 7:12
306

Ольга Шушунова

Moscow

CPs missed

Bonuses missed

7318 Паралимпийский Экспресс возвышается над победителями 09:36 18:41 9:05 40 0:30 8:35
318

Сергей Глущенко

Moscow

CPs missed

8332 Всадники с приветом 10:04 17:49 7:45 39 3:25 4:20
332

CPs missed

Bonuses missed

9314 Красный отряд 09:28 18:29 9:01 39 2:45 6:16
314

Николай Петухов

Tver

Владимир Тверской

Tver

CPs missed

Bonuses missed

10304 Без выходных! 09:08 18:00 8:52 39 2:30 6:22
304

CPs missed

Bonuses missed

11331 Nika 10:02 18:48 8:46 39 0:45 8:01
331

Sergey Kabaev

Moscow

Антон Дверкин

Moscow

Ирина Табункова

Moscow Region

CPs missed

12303 ооо 09:06 18:48 9:42 39 0:45 8:57
303

13302 ХимРар 09:04 18:46 9:42 39 0:35 9:07
302

Юлиан Андия

Moscow

CPs missed

14312 Синергия 09:24 18:39 9:15 38 3:10 6:05
312

Evgeny Valeryevich

Moscow

Матвей Папсуев

Moscow

Bonuses missed

15324 No name 09:48 17:47 7:59 38 1:40 6:19
16301 Желатиновый Октаэдр 09:02 18:42 9:40 38 2:15 7:25
301

Bonuses missed

17311 Система нипель 09:22 19:00 9:38 37 3:25 6:13
311

Bonuses missed

18309 ЦБУ 09:18 18:32 9:14 37 2:45 6:29
309

Антон Горбачев

Moscow

Андрей Казимиров

Moscow

Екатерина Смирнова

Moscow

Bonuses missed

19355 No name 10:50 18:58 8:08 37 0:30 7:38
20346 Брутальные глисты 10:32 18:52 8:20 35 1:25 6:55
346

21305 БГешники 09:10 18:35 9:25 35 1:35 7:50
305

Игорь Кошлаков

Moscow

22348 Хитрый Лев и Мудрый Рубенович 10:36 18:37 8:01 33 2:30 5:31 Яндекс
348

Bonuses missed

23322 Гави давно! 09:44 18:37 8:53 32 8:53
322

24334 БЗП 10:08 18:50 8:42 31 8:42
334

Иван Комиссаров

Moscow

25330 Авиаторы 10:00 18:35 8:35 29 0:15 8:20
330

Валентина Колягина

Moscow Region

26323 Четверо с компасом 2 09:46 17:28 7:42 27 0:30 7:12
323

Sergey Lesko

Moscow Region

Алексей Крыжановский

Moscow Region

Иван Полещук

Moscow

27347 Бармяк 10:34 18:13 7:39 22 7:39
347

28349 NADZOR 10:38 16:23 5:45 21 0:15 5:30
349

Наталья Павлова

Tver

Number Team name Start
310 Арбузята 09:20
310

Анастасия Колупаева

Moscow

Павел Шаханин

Saint Petersburg

Official comment

Все участники без шлемов.

316 Стремглав 09:32
316

Алексей Козин

Moscow

Official comment

Участник без шлема

321 Своя атмосфера 09:42
321

Денис Королёв

Moscow

Нина Слюсарева

Moscow

Official comment

Разделение при взятии КП

Show participants