Category 

Show unused slots

Full name City Team number and name Start time
Katerina Mikheeva
Saint Petersburg   204 «На Дрожжах» 09:08
Ольга Голосова
Saint Petersburg   241 «Райский пирожок» 10:22
Алексей Длугач
Moscow   201 «Акулья стая» 09:02
Ирина Кирилова
Saint Petersburg   252 «ВоеводаВинКир» 10:44
Наталья Костерева
Serpukhov   201 «Акулья стая» 09:02
Валентина Лубяная
Moscow   202 «Улитка на склоне Фудзи» 09:04
Екатерина Муравник
Saint Petersburg   223 «Лемур» 09:46
Наталья Муратова
Saint Petersburg   222 «Палатка номер 6» 09:44
Настя Радченко
Saint Petersburg   200 «Бада и зоки» 09:00
Сергей Слепов
Saint Petersburg   231 «Шершни» 10:02
Евгений Тимофеев
Saint Petersburg   221 «QuattroTim» 09:42
Леонид Филиппов
Leningrad Region   253 «Ли» 10:46
Владимир Чаев
Moscow   201 «Акулья стая» 09:02
Александра Гребенщикова
Moscow   203 «Часодеи» 09:06
Марина Елисеева
Saint Petersburg   251 «Яблоневая» 10:42
Мария Тигина
Saint Petersburg   230 «Zubog» 10:00
александр третьяк
Saint Petersburg   240 «треть бычка» 10:20
Михаил Андреев
Saint Petersburg   253 «Ли» 10:46
Михаил Анцев
Saint Petersburg   254 «Лисий хвост» 10:48
Виктория Артамошина
Saint Petersburg   223 «Лемур» 09:46
Кирилл Билык
Saint Petersburg   254 «Лисий хвост» 10:48
Анна Буторина
Saint Petersburg   223 «Лемур» 09:46
Милана Виноградова
Saint Petersburg   252 «ВоеводаВинКир» 10:44
Ярослав Воевода
Saint Petersburg   252 «ВоеводаВинКир» 10:44
Егор Воронов
Saint Petersburg   253 «Ли» 10:46
Александр Глебовский
Saint Petersburg   254 «Лисий хвост» 10:48
Марта Гребенюк
Saint Petersburg   200 «Бада и зоки» 09:00
Спша Дудникова
Saint Petersburg   241 «Райский пирожок» 10:22
Никита Елисеев
Saint Petersburg   251 «Яблоневая» 10:42
Алиса Епифанова
Moscow   203 «Часодеи» 09:06
Варвара Замковая
Moscow   203 «Часодеи» 09:06
Максим Зуев
Saint Petersburg   230 «Zubog» 10:00
Мария Зуева
Saint Petersburg   230 «Zubog» 10:00
Ульяна Зуева
Saint Petersburg   230 «Zubog» 10:00
Вячеслав Клименко
Leningrad Region   254 «Лисий хвост» 10:48
Алексей Липаткин
Moscow   210 «2 сестры 2 брата» 09:20
Илья Липаткин
Moscow   210 «2 сестры 2 брата» 09:20
Анна Липаткина
Moscow   210 «2 сестры 2 брата» 09:20
Андрей Лурье
Saint Petersburg   222 «Палатка номер 6» 09:44
Алексей Михеев
Leningrad Region   204 «На Дрожжах» 09:08
Андрей Михеев
Leningrad Region   204 «На Дрожжах» 09:08
Семён Муравник
Saint Petersburg   223 «Лемур» 09:46
Анна Науменко
Saint Petersburg   241 «Райский пирожок» 10:22
Кирилл Науменко
Saint Petersburg   241 «Райский пирожок» 10:22
Татьяна Нилова
Moscow   203 «Часодеи» 09:06
Яна Радченко
Saint Petersburg   200 «Бада и зоки» 09:00
Иван Резников
Saint Petersburg   253 «Ли» 10:46
Екатерина Рыгус
Moscow   210 «2 сестры 2 брата» 09:20
Александра Слепова
Saint Petersburg   231 «Шершни» 10:02
Елена Слепова
Saint Petersburg   231 «Шершни» 10:02
Владимир Смирнов
Saint Petersburg   204 «На Дрожжах» 09:08
Рада Солынина
Saint Petersburg   200 «Бада и зоки» 09:00
Сергей Тимкин
Saint Petersburg   221 «QuattroTim» 09:42
Мария Тимкина
Saint Petersburg   221 «QuattroTim» 09:42
Иван Тимофеев
Saint Petersburg   221 «QuattroTim» 09:42
Варвара Шаляпина
Saint Petersburg   251 «Яблоневая» 10:42
Юлия Шаляпина
Saint Petersburg   251 «Яблоневая» 10:42
Светлана Шарова
Saint Petersburg   222 «Палатка номер 6» 09:44
Александр Яковлев
Saint Petersburg   222 «Палатка номер 6» 09:44
Team number Start time Team name Team members
200 09:00 Бада и зоки
Настя Радченко

Saint Petersburg

Марта Гребенюк

Saint Petersburg

Яна Радченко

Saint Petersburg

Рада Солынина

Saint Petersburg

201 09:02 Акулья стая
202 09:04 Улитка на склоне Фудзи
203 09:06 Часодеи
Алиса Епифанова

Moscow

Варвара Замковая

Moscow

Татьяна Нилова

Moscow

204 09:08 На Дрожжах
Katerina Mikheeva

Saint Petersburg

Алексей Михеев

Leningrad Region

Андрей Михеев

Leningrad Region

Владимир Смирнов

Saint Petersburg

210 09:20 2 сестры 2 брата
Алексей Липаткин

Moscow

Илья Липаткин

Moscow

Анна Липаткина

Moscow

Екатерина Рыгус

Moscow

221 09:42 QuattroTim
Сергей Тимкин

Saint Petersburg

Мария Тимкина

Saint Petersburg

Иван Тимофеев

Saint Petersburg

222 09:44 Палатка номер 6
Андрей Лурье

Saint Petersburg

Светлана Шарова

Saint Petersburg

Александр Яковлев

Saint Petersburg

223 09:46 Лемур
Виктория Артамошина

Saint Petersburg

Анна Буторина

Saint Petersburg

Семён Муравник

Saint Petersburg

230 10:00 Zubog
Мария Тигина

Saint Petersburg

Максим Зуев

Saint Petersburg

Мария Зуева

Saint Petersburg

Ульяна Зуева

Saint Petersburg

231 10:02 Шершни
Сергей Слепов

Saint Petersburg

Александра Слепова

Saint Petersburg

Елена Слепова

Saint Petersburg

240 10:20 треть бычка
241 10:22 Райский пирожок
Ольга Голосова

Saint Petersburg

Спша Дудникова

Saint Petersburg

Анна Науменко

Saint Petersburg

Кирилл Науменко

Saint Petersburg

251 10:42 Яблоневая
Никита Елисеев

Saint Petersburg

Варвара Шаляпина

Saint Petersburg

Юлия Шаляпина

Saint Petersburg

252 10:44 ВоеводаВинКир
Ирина Кирилова

Saint Petersburg

Милана Виноградова

Saint Petersburg

Ярослав Воевода

Saint Petersburg

253 10:46 Ли
Михаил Андреев

Saint Petersburg

Егор Воронов

Saint Petersburg

Иван Резников

Saint Petersburg

254 10:48 Лисий хвост
Михаил Анцев

Saint Petersburg

Кирилл Билык

Saint Petersburg

Александр Глебовский

Saint Petersburg

Вячеслав Клименко

Leningrad Region