Category 

Full name City Team number and name Start time
Daria Patyutko
Moscow   W110 «Тонна Сиропа» 08:00
Viktor Zenin
Minsk   W101 «Радзівілы маюць рацыю» 08:00
Анастасия Апасова
Moscow   W111 «Карантини» 08:00
Антон Байцур
Other cities   W110 «Тонна Сиропа» 08:00
Роман Виноградов
Moscow   W110 «Тонна Сиропа» 08:00
Дмитрий Гурин
Moscow   W113 «X-on» 08:00
Катерина Зубкова
Moscow   W104 «Слоновый прыгунчик» 08:00
Елена Кузьмицкая
Moscow   W104 «Слоновый прыгунчик» 08:00
Андрей Лужин
Moscow   W104 «Слоновый прыгунчик» 08:00
Дарья Макеенкова
Moscow   W109 «Воля Случая» 08:00
Анна Палей
Saint Petersburg   W105 «Пельмени» 08:00
Наталья Перкова
Stockholm   W108 «Шаурслиежу дзелзцельш» 08:00
Ольга Соловьева
Other cities   W103 «ПОКА» 08:00
Юрий Солоницын
Saint Petersburg   W106 «N10» 08:00
Мария Тимофеева
Moscow   W104 «Слоновый прыгунчик» 08:00
Павел Цупиков
Munich   W108 «Шаурслиежу дзелзцельш» 08:00
Полина Яковлева
Other cities   W110 «Тонна Сиропа» 08:00
Марина Янковская
Moscow   W107 «Фамфамы» 08:00
Рустем Азизов
Saint Petersburg   W102 «МаршУтки» 08:00
Сысуева Дарья
Moscow   W100 «Сильная, смелая, но...» 08:00
Мария Комар
Yaroslavl   W112 «Сам-Знаете-Кот» 08:00
Светлана Полякова
Moscow   W109 «Воля Случая» 08:00
Артур Хамитов
Moscow   W107 «Фамфамы» 08:00
Ольга Азизова
Saint Petersburg   W102 «МаршУтки» 08:00
Эльмира Азизова
Saint Petersburg   W102 «МаршУтки» 08:00
Ольга Бородина
Moscow   W100 «Сильная, смелая, но...» 08:00
Ольга Васильева
Moscow   W107 «Фамфамы» 08:00
Сергей Гавриленко
Saint Petersburg   W106 «N10» 08:00
Александр Григорьев
Saint Petersburg   W106 «N10» 08:00
Анна Гурина
Moscow   W113 «X-on» 08:00
Антон Долудин
Saint Petersburg   W105 «Пельмени» 08:00
Екатерина Зенович
Moscow   W113 «X-on» 08:00
Сергей Корякин
Moscow   W100 «Сильная, смелая, но...» 08:00
Татьяна Левичева
Pushkin   W108 «Шаурслиежу дзелзцельш» 08:00
Юлия Маругина
Saint Petersburg   W108 «Шаурслиежу дзелзцельш» 08:00
Сергей Палей
Saint Petersburg   W105 «Пельмени» 08:00
Владимир Сербиненко
Other cities   W112 «Сам-Знаете-Кот» 08:00
Екатерина Скобелева
Moscow Region   W109 «Воля Случая» 08:00
Алексей Соловьев
Saint Petersburg   W103 «ПОКА» 08:00
Татьяна Струнова
Moscow   W109 «Воля Случая» 08:00
Наталья Шерстнева
Moscow   W100 «Сильная, смелая, но...» 08:00
Team number Start time Team name Team members
W100 08:00 Сильная, смелая, но...
Ольга Бородина

Moscow

Сергей Корякин

Moscow

Наталья Шерстнева

Moscow

W101 08:00 Радзівілы маюць рацыю
Viktor Zenin

Minsk

W102 08:00 МаршУтки
Рустем Азизов

Saint Petersburg

Ольга Азизова

Saint Petersburg

Эльмира Азизова

Saint Petersburg

W103 08:00 ПОКА
Алексей Соловьев

Saint Petersburg

W104 08:00 Слоновый прыгунчик
W105 08:00 Пельмени
Анна Палей

Saint Petersburg

Антон Долудин

Saint Petersburg

Сергей Палей

Saint Petersburg

W106 08:00 N10
Юрий Солоницын

Saint Petersburg

Сергей Гавриленко

Saint Petersburg

Александр Григорьев

Saint Petersburg

W107 08:00 Фамфамы
Ольга Васильева

Moscow

W108 08:00 Шаурслиежу дзелзцельш
Татьяна Левичева

Pushkin

Юлия Маругина

Saint Petersburg

W109 08:00 Воля Случая
Екатерина Скобелева

Moscow Region

Татьяна Струнова

Moscow

W110 08:00 Тонна Сиропа
W111 08:00 Карантини
W112 08:00 Сам-Знаете-Кот
Владимир Сербиненко

Other cities

W113 08:00 X-on
Анна Гурина

Moscow

Екатерина Зенович

Moscow