Category 

Full name City Team number and name Start time
Konstantin Makov
Saint Petersburg   L604 «MCTeam2.0» 08:08
Фёдор Бакулов
Moscow   L611 «ОЧХ» 08:22
Наталья Бугрецова
Saint Petersburg   L650 «Муля» 09:40
Екатерина Быкова
Saint Petersburg   L631 «Ёжики в тумане» 09:02
Александра Глебова
Saint Petersburg   L636 «План Б» 09:12
Пётр Гусев
Saint Petersburg   L662 «КГБ» 10:04
Стриженок Дарья
Saint Petersburg   L663 «Синяя Стрела» 10:06
Анастасия Деткова
Saint Petersburg   L641 «Бешеные псы адвоката» 09:22
Ольга Диденко
Saint Petersburg   L638 «СанниСан» 09:16
Артур Дубро
Saint Petersburg   L605 «Разгул» 08:10
Ирина Дубровская
Saint Petersburg   L616 «Хомячки-подрядчики» 08:32
Станислав Зотин
Saint Petersburg   L613 «Фпк» 08:26
Василий Калинин
Saint Petersburg   L601 «Улит и Ко» 08:02
Дмитрий Карманов
Saint Petersburg   L602 «Свинцовый Дирижабль» 08:04
Инна Комарова
Saint Petersburg   L650 «Муля» 09:40
Павел Кошевой
Moscow   L610 «Радио Фили» 08:20
Галина Курмашева
Saint Petersburg   L601 «Улит и Ко» 08:02
Григорий Мазурчик
Moscow   L611 «ОЧХ» 08:22
Максим Максимов
Saint Petersburg   L630 «Math» 09:00
Марина Михайлова
Saint Petersburg   L637 «Marsach» 09:14
Ирина Мостова
Saint Petersburg   L660 «Винни и его друзья» 10:00
Мария Мухина
Saint Petersburg   L639 «Мортал Вомбат» 09:18
Константин Невоструев
Saint Petersburg   L661 «Клюква» 10:02
Кузьма Новиков
Saint Petersburg   L606 «Кукуруза и початки» 08:12
Алена Охотникова
Saint Petersburg   L670 «Команда N» 10:20
Мария Плеханова
Saint Petersburg   L634 «Маня-на-Nissanе» 09:08
Ольга Пташинская
Saint Petersburg   L609 «Пассат+» 08:18
Алексей Руяткин
Saint Petersburg   L613 «Фпк» 08:26
Наталия Ряхтева
Saint Petersburg   L633 «Планы на ветер» 09:06
Александр Смирнов
Saint Petersburg   L660 «Винни и его друзья» 10:00
Юлия Сорокина
Saint Petersburg   L603 «Вместе веселей» 08:06
Галина Тучак
Saint Petersburg   L614 «А консенсус?» 08:28
Евгений Факторович
Saint Petersburg   L609 «Пассат+» 08:18
Кристина Федорова
Saint Petersburg   L650 «Муля» 09:40
НАТАЛЬЯ ФЕРТОВА
Saint Petersburg   L620 «ЯПОНА МАТЬ» 08:40
Иван Фомин
Saint Petersburg   L632 «Ребра кобры» 09:04
Борис Чертенков
Saint Petersburg   L612 «Duderhoff Brau» 08:24
Михаил Шептовицкий
Saint Petersburg   L608 «Русь & Хаген» 08:16
Евгения Штурнова
Saint Petersburg   L605 «Разгул» 08:10
Julia Safronova
Saint Petersburg   L635 «Милый радиолярий протозоя» 09:10
Роман Григорьев
Saint Petersburg   L630 «Math» 09:00
Сергей Григорьев
Saint Petersburg   L630 «Math» 09:00
Наталья Грудинина
Saint Petersburg   L635 «Милый радиолярий протозоя» 09:10
Павел Кондрашов
Saint Petersburg   L607 «Ёжики» 08:14
Галина Перетягина
Saint Petersburg   L609 «Пассат+» 08:18
Анна Родичева
Saint Petersburg   L6110 «Критские барсуки-6» 11:40
Николай Сеннов
Saint Petersburg   L614 «А консенсус?» 08:28
Алексей Суриков
Moscow Region   L651 «Техники» 09:42
Роман Уваров
Saint Petersburg   L600 «Первый краб» 08:00
Polina Kulakova
Saint Petersburg   L631 «Ёжики в тумане» 09:02
Дарья Адронова
Saint Petersburg   L601 «Улит и Ко» 08:02
Ирина Бахвалова
Saint Petersburg   L662 «КГБ» 10:04
Алексей Биялт
Saint Petersburg   L621 «Ктоздесь» 08:42
Илья Васильев
Saint Petersburg   L600 «Первый краб» 08:00
Иван Воронцов
Saint Petersburg   L602 «Свинцовый Дирижабль» 08:04
Александр Горячев
Saint Petersburg   L6110 «Критские барсуки-6» 11:40
Елизавета Грушевская
Saint Petersburg   L608 «Русь & Хаген» 08:16
Илья Грушевский
Saint Petersburg   L608 «Русь & Хаген» 08:16
Юлия Диденко
Saint Petersburg   L638 «СанниСан» 09:16
Наталья Донская
Saint Petersburg   L607 «Ёжики» 08:14
Надежда Ёздемир
Saint Petersburg   L639 «Мортал Вомбат» 09:18
Нина Животовская
Saint Petersburg   L640 «Сурикаты Краеведы» 09:20
Александр Иванов
Saint Petersburg   L621 «Ктоздесь» 08:42
Станислав Иванов
Saint Petersburg   L670 «Команда N» 10:20
Наталья Иванова
Saint Petersburg   L670 «Команда N» 10:20
Роман Казаков
Saint Petersburg   L635 «Милый радиолярий протозоя» 09:10
Виктория Кашина
Saint Petersburg   L639 «Мортал Вомбат» 09:18
Кирилл Кейсерман
Saint Petersburg   L663 «Синяя Стрела» 10:06
Надежда Кейсерман
Saint Petersburg   L663 «Синяя Стрела» 10:06
Станислав Краснояров
Saint Petersburg   L638 «СанниСан» 09:16
Анна Кукина
Saint Petersburg   L6110 «Критские барсуки-6» 11:40
Екатерина Кунгурова
Saint Petersburg   L637 «Marsach» 09:14
Татьяна Куприянова
Saint Petersburg   L662 «КГБ» 10:04
Максим Малышев
Saint Petersburg   L606 «Кукуруза и початки» 08:12
Александра Малышева
Saint Petersburg   L606 «Кукуруза и початки» 08:12
Игорь Маянов
Saint Petersburg   L639 «Мортал Вомбат» 09:18
Александр Михайлов
Saint Petersburg   L637 «Marsach» 09:14
Евгения Михайлова
Saint Petersburg   L615 «Ангелы Чарли» 08:30
Павел Недвига
Saint Petersburg   L6110 «Критские барсуки-6» 11:40
Игорь Никулин
Saint Petersburg   L603 «Вместе веселей» 08:06
Ирина Никулина
Saint Petersburg   L603 «Вместе веселей» 08:06
Татьяна Паповян
Saint Petersburg   L616 «Хомячки-подрядчики» 08:32
Екатерина Подзираева
Saint Petersburg   L621 «Ктоздесь» 08:42
Павел Пономарев
Saint Petersburg   L663 «Синяя Стрела» 10:06
Артём Попов
Saint Petersburg   L660 «Винни и его друзья» 10:00
Михаил Попов
Saint Petersburg   L636 «План Б» 09:12
Никита Рожин
Saint Petersburg   L600 «Первый краб» 08:00
Владимир Сеннов
Saint Petersburg   L614 «А консенсус?» 08:28
Антон Сергиенко
Saint Petersburg   L635 «Милый радиолярий протозоя» 09:10
Любовь Сорокина
Saint Petersburg   L603 «Вместе веселей» 08:06
Елена Спивак
Saint Petersburg   L621 «Ктоздесь» 08:42
Любовь Стоцкая
Saint Petersburg   L606 «Кукуруза и початки» 08:12
Анна Таргонская
Saint Petersburg   L632 «Ребра кобры» 09:04
Зоя Торопова
Saint Petersburg   L615 «Ангелы Чарли» 08:30
Иван Трегубов
Saint Petersburg   L641 «Бешеные псы адвоката» 09:22
Андрей Трубецкой
Saint Petersburg   L670 «Команда N» 10:20
Аркадий Тулаев
Saint Petersburg   L632 «Ребра кобры» 09:04
Вера Тулькина
Saint Petersburg   L620 «ЯПОНА МАТЬ» 08:40
Карина Турышева
Saint Petersburg   L660 «Винни и его друзья» 10:00
Елена Уварова
Saint Petersburg   L600 «Первый краб» 08:00
Роман Фертов
Saint Petersburg   L620 «ЯПОНА МАТЬ» 08:40
Наталья Фомина
Saint Petersburg   L632 «Ребра кобры» 09:04
Ринат Хабибуллин
Saint Petersburg   L605 «Разгул» 08:10
Роман Хасанов
Saint Petersburg   L661 «Клюква» 10:02
Анна Шехова
Moscow   L602 «Свинцовый Дирижабль» 08:04
Александра Юрьева
Saint Petersburg   L605 «Разгул» 08:10
Team number Start time Team name Team members
L600 08:00 Первый краб
Роман Уваров

Saint Petersburg

Илья Васильев

Saint Petersburg

Никита Рожин

Saint Petersburg

Елена Уварова

Saint Petersburg

L601 08:02 Улит и Ко
Дарья Адронова

Saint Petersburg

L602 08:04 Свинцовый Дирижабль
Иван Воронцов

Saint Petersburg

Анна Шехова

Moscow

L603 08:06 Вместе веселей
Юлия Сорокина

Saint Petersburg

Игорь Никулин

Saint Petersburg

Ирина Никулина

Saint Petersburg

Любовь Сорокина

Saint Petersburg

L604 08:08 MCTeam2.0
Konstantin Makov

Saint Petersburg

L605 08:10 Разгул
Артур Дубро

Saint Petersburg

Ринат Хабибуллин

Saint Petersburg

Александра Юрьева

Saint Petersburg

L606 08:12 Кукуруза и початки
Кузьма Новиков

Saint Petersburg

Максим Малышев

Saint Petersburg

Александра Малышева

Saint Petersburg

Любовь Стоцкая

Saint Petersburg

L607 08:14 Ёжики
Наталья Донская

Saint Petersburg

L608 08:16 Русь & Хаген
Елизавета Грушевская

Saint Petersburg

Илья Грушевский

Saint Petersburg

L609 08:18 Пассат+
L610 08:20 Радио Фили
L611 08:22 ОЧХ
L612 08:24 Duderhoff Brau
L613 08:26 Фпк
L614 08:28 А консенсус?
Галина Тучак

Saint Petersburg

Николай Сеннов

Saint Petersburg

Владимир Сеннов

Saint Petersburg

L615 08:30 Ангелы Чарли
Евгения Михайлова

Saint Petersburg

Зоя Торопова

Saint Petersburg

L616 08:32 Хомячки-подрядчики
Татьяна Паповян

Saint Petersburg

L620 08:40 ЯПОНА МАТЬ
Вера Тулькина

Saint Petersburg

Роман Фертов

Saint Petersburg

L621 08:42 Ктоздесь
Алексей Биялт

Saint Petersburg

Александр Иванов

Saint Petersburg

Екатерина Подзираева

Saint Petersburg

Елена Спивак

Saint Petersburg

L630 09:00 Math
L631 09:02 Ёжики в тумане
Polina Kulakova

Saint Petersburg

L632 09:04 Ребра кобры
Иван Фомин

Saint Petersburg

Анна Таргонская

Saint Petersburg

Аркадий Тулаев

Saint Petersburg

Наталья Фомина

Saint Petersburg

L633 09:06 Планы на ветер
L634 09:08 Маня-на-Nissanе
L635 09:10 Милый радиолярий протозоя
Julia Safronova

Saint Petersburg

Роман Казаков

Saint Petersburg

Антон Сергиенко

Saint Petersburg

L636 09:12 План Б
Михаил Попов

Saint Petersburg

L637 09:14 Marsach
Екатерина Кунгурова

Saint Petersburg

Александр Михайлов

Saint Petersburg

L638 09:16 СанниСан
Ольга Диденко

Saint Petersburg

Юлия Диденко

Saint Petersburg

Станислав Краснояров

Saint Petersburg

L639 09:18 Мортал Вомбат
Мария Мухина

Saint Petersburg

Надежда Ёздемир

Saint Petersburg

Виктория Кашина

Saint Petersburg

Игорь Маянов

Saint Petersburg

L640 09:20 Сурикаты Краеведы
Нина Животовская

Saint Petersburg

L641 09:22 Бешеные псы адвоката
Иван Трегубов

Saint Petersburg

L650 09:40 Муля
L651 09:42 Техники
L660 10:00 Винни и его друзья
Ирина Мостова

Saint Petersburg

Артём Попов

Saint Petersburg

Карина Турышева

Saint Petersburg

L661 10:02 Клюква
Роман Хасанов

Saint Petersburg

L662 10:04 КГБ
Пётр Гусев

Saint Petersburg

Ирина Бахвалова

Saint Petersburg

Татьяна Куприянова

Saint Petersburg

L663 10:06 Синяя Стрела
Кирилл Кейсерман

Saint Petersburg

Надежда Кейсерман

Saint Petersburg

Павел Пономарев

Saint Petersburg

L670 10:20 Команда N
Станислав Иванов

Saint Petersburg

Наталья Иванова

Saint Petersburg

Андрей Трубецкой

Saint Petersburg

L6110 11:40 Критские барсуки-6
Анна Родичева

Saint Petersburg

Александр Горячев

Saint Petersburg

Анна Кукина

Saint Petersburg

Павел Недвига

Saint Petersburg