Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Николай Богачев
Санкт-Петербург   207 «Учкудук» 09:14
Андрей Бринько
Москва   202 «Приступ беспощадного ориентирования» 09:04
Татьяна Бурыкина
Вологда   222 «6 блондинок (-3)» 09:44
Наталья Васютина
Вологда   222 «6 блондинок (-3)» 09:44
Юлия Виноградова
Вологда   222 «6 блондинок (-3)» 09:44
Алексей Длугач
Москва   200 «Назад, в будущее!» 09:00
Наталья Костерева
Москва   200 «Назад, в будущее!» 09:00
Игорь Лапшов
Москва   221 «Концессионеры» 09:42
Ольга Лапшова
Санкт-Петербург   221 «Концессионеры» 09:42
Елизавета Мальцева
Вологда   223 «Буйные ребята» 09:46
Игорь Мелентьев
Москва   211 «Искатели Приключений» 09:22
Ксения Набелкина
Москва   206 «Экофизики» 09:12
Евгений Носов
Курськ   202 «Приступ беспощадного ориентирования» 09:04
Мария Добровидова
Москва   203 «Зарница» 09:06
Никита Жданов
Вологда   204 «Лукьяновская дружина» 09:08
Евгений Черников
Курськ   202 «Приступ беспощадного ориентирования» 09:04
Наташа Шабашова
Вологда   201 «Пешеходы» 09:02
Виталий Анфимов
Вологда   201 «Пешеходы» 09:02
Ольга Баранова
Вологда   223 «Буйные ребята» 09:46
Илгар Джафаров
Вологда   204 «Лукьяновская дружина» 09:08
Мария Дробышева
Вологда   223 «Буйные ребята» 09:46
Анастасия Дунаева
Москва   203 «Зарница» 09:06
Татьяна Завьялова
Вологда   205 «Мой город - это Я» 09:10
Ирина Мартынова
Москва   211 «Искатели Приключений» 09:22
Нодар Поляк
Вологда   204 «Лукьяновская дружина» 09:08
Савелий Цивилёв
Вологда   204 «Лукьяновская дружина» 09:08
Владислав Якуничев
Вологда   223 «Буйные ребята» 09:46
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
200 09:00 Назад, в будущее!

200

201 09:02 Пешеходы

201

Виталий Анфимов

Вологда

202 09:04 Приступ беспощадного ориентирования

202

203 09:06 Зарница

203

Анастасия Дунаева

Москва

204 09:08 Лукьяновская дружина

204

Никита Жданов

Вологда

Илгар Джафаров

Вологда

Нодар Поляк

Вологда

Савелий Цивилёв

Вологда

205 09:10 Мой город - это Я

205

Татьяна Завьялова

Вологда

206 09:12 Экофизики

206

207 09:14 Учкудук

207

Николай Богачев

Санкт-Петербург

211 09:22 Искатели Приключений

211

Ирина Мартынова

Москва

221 09:42 Концессионеры

221

Ольга Лапшова

Санкт-Петербург

222 09:44 6 блондинок (-3)

222

223 09:46 Буйные ребята
Ольга Баранова

Вологда

Мария Дробышева

Вологда

Владислав Якуничев

Вологда