Показати невикористані місця

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Margerin Margerin
Москва   126 «Внезапно» 09:52
Sasha Nahayko
Мінськ   155 «ХАЙки» 10:50
Elena Pisklyukova
Санкт-Петербург   118 «Сказки старого В» 09:36
Viktorija Sjargi
Рига   136 «Британские учОные» 10:12
Oxana Tolstova
Москва   175 «Девчата» 11:30
Valentina Zvonareva
Санкт-Петербург   176 «Магнолия» 11:32
Мария Абдулина
Москва   126 «Внезапно» 09:52
Люба Александрова
Московська область   132 «Сам-Сам» 10:04
Лидия Антонова
Москва   166 «Розмарин и Рубенс» 11:12
Александра Бал
Вільнюс   172 «Авось с молотком» 11:24
Полина Белоусова
Санкт-Петербург   124 «Белый Ус» 09:48
Антон Божко
Москва   133 «Модель для сборки» 10:06
Светлана Бурдина
Санкт-Петербург   189 «Хорошие люди» 11:58
Василий Ваcильев
Москва   186 «За грибочками!» 11:52
Виктория Волочай
Санкт-Петербург   120 «Новая папка (2)» 09:40
Илья Воронцов
Москва   167 «Броуновские блуждания» 11:14
Владимир Голиков
Москва   100 «Бу-у-удьте любезны!» 09:00
Татьяна Голикова
Москва   100 «Бу-у-удьте любезны!» 09:00
Татьяна Голубева
Санкт-Петербург   102 «Leone di San Marco» 09:04
Марья Гуля-Яновская
Московська область   177 «Лисьими тропами» 11:34
Анна Гурьянова
Москва   112 «Вставная челюсть» 09:24
Виктория Гусева
Москва   143 «Команда Плюх» 10:26
Галина Детинич
Москва   153 «Да просто как-нибудь назови)» 10:46
Мария Дещенко
Мінськ   152 «Йоужики» 10:44
Мария Долинская
Мінськ   156 «Мамихлапинатапай» 10:52
Анна Дорошевская
Санкт-Петербург   183 «Лабас Вакарас» 11:46
Анна Дуденина
Москва   117 «Идём!» 09:34
Александр Иванов
Санкт-Петербург   182 «Октябрята» 11:44
Алексей Иванов
Санкт-Петербург   104 «fwf» 09:08
Мария Иванова
Москва   101 «Естный Ювелиртор» 09:02
Александра Ильиных
Москва   130 «Cubozoa» 10:00
Вальдемар К
Москва   191 «TallinUp» 12:02
Анастасия Камельянова
Москва   117 «Идём!» 09:34
Полина Карлова
Московська область   108 «Финские олени давно не бегали :)» 09:16
Дмитрий Кичинский
Санкт-Петербург   114 «Ultimate Survival» 09:28
Елена Коршунова
Санкт-Петербург   102 «Leone di San Marco» 09:04
Михаил Кравцов
Москва   101 «Естный Ювелиртор» 09:02
Александра Кретинина
Санкт-Петербург   174 «Keepsake» 11:28
Оля Кривушко
Ленінградська область   179 «Rabid Ferrets» 11:38
Марина Крылова
Санкт-Петербург   162 «Свахотохас» 11:04
Оля Куделина
Москва   148 «Борода в сливках» 10:36
Татьяна Кузнецова
Санкт-Петербург   119 «Бежим и волосы назад» 09:38
Роман Кулагин
Пушкін   159 «Квант НастРоения» 10:58
Ольга Лаврухина
Москва   147 «Gerai» 10:34
Валентина Лебедева
Петергоф   110 «Альма-матер» 09:20
Ольга Лукашенко
Москва   102 «Leone di San Marco» 09:04
Леонид Мандельбаум
Санкт-Петербург   162 «Свахотохас» 11:04
Марк Мандельбаум
Санкт-Петербург   162 «Свахотохас» 11:04
Антон Мартысевич
Мінськ   187 «Estonian Air» 11:54
Александр Матвеев
Москва   137 «Фомальгаут» 10:14
Илья Мищенко
Санкт-Петербург   122 «Kullagar» 09:44
Полина Назарова
Рига   136 «Британские учОные» 10:12
Евгений Пастернак
Москва   146 «Vacos De Lumbre» 10:32
Анастасия Подругина
Москва   146 «Vacos De Lumbre» 10:32
Настя Попова
Москва   107 «Друзья Грейс» 09:14
Ната Рощупкина
Санкт-Петербург   138 «Шопаголики» 10:16
Ольга Рябошенко
Санкт-Петербург   180 «НашЛось» 11:40
Юлия Самуленок
Санкт-Петербург   179 «Rabid Ferrets» 11:38
Виктория Святловская
Москва   115 «1-2-3-4-5» 09:30
Наталья Сидельникова
Санкт-Петербург   165 «Les Enfoirés en cavale» 11:10
Галина Силина
Москва   190 «Прогульщики» 12:00
Елизавета Сквозникова
Санкт-Петербург   111 «Больше не меньше!» 09:22
Наталья Смирнова
Санкт-Петербург   131 «О'кей, Гугл!» 10:02
Мария Спирина
Санкт-Петербург   150 «Умный Кот» 10:40
Владислав Стержанов
Москва   142 «Сборище Чудовищ» 10:24
Наталья Строк
Мінськ   185 «Перемена» 11:50
Екатерина Сырейщикова
Москва   160 «Жесть» 11:00
Виктория Тихонова
Санкт-Петербург   109 «Божьи одуванчики» 09:18
Павел Тугаринов
Московська область   113 «Бродячие пингвины» 09:26
Ольга Уваркина
Москва   145 «Чернослив и Курага» 10:30
Олег Фахурдинов
Москва   177 «Лисьими тропами» 11:34
Елена Фёдорова
Мінськ   192 «Монте-Карло» 12:04
Елена Харюкова
Санкт-Петербург   163 «Пара нормальных» 11:06
Анна Цветкова
Санкт-Петербург   118 «Сказки старого В» 09:36
Михаил Чайкун
Москва   106 «Kon-Tea-Ki» 09:12
Евгений Чернов
Рига   139 «Си Ху Лун Цзин» 10:18
Марина Янковская
Москва   134 «Джульетта&Hamster» 10:08
Tatiana Semenova
Санкт-Петербург   151 «ЖЕнсть» 10:42
Irene Shimko
Москва   107 «Друзья Грейс» 09:14
Ольга Аксамит
Мінськ   170 «Аранжавы ўзровень» 11:20
Таисия Амитина
Санкт-Петербург   157 «Ежи на отдыхе» 10:54
Дарья Бежанидзе
Москва   178 «Спортивные хомячки» 11:36
Ольга Волкова
Москва   193 «Черепашки на отдыхе» 12:06
Екатерина Воронина
Москва   164 «Между делом» 11:08
Сергей Гавриленко
Москва   184 «гаврики» 11:48
Кирилл Гутников
Санкт-Петербург   161 «Петсон и Финдус» 11:02
Бекетова Дарья
Москва   194 «Сильная, смелая, но...» 12:08
Юлька Долгая
Ленінградська область   121 «Долгие» 09:42
Борис Дудин
Санкт-Петербург   168 «Шутка друга автора вопроса» 11:16
Олег Егоров
Москва   188 «Тупики» 11:56
Евгения Егорова
Москва   188 «Тупики» 11:56
Ксения Зубова
Москва   130 «Cubozoa» 10:00
Елена Колканова
Москва   143 «Команда Плюх» 10:26
Татьяна Куделевич
Мінськ   171 «Ух-ты» 11:22
Александра Кудрявцева
Санкт-Петербург   127 «Кржемелик и Вахмурка» 09:54
Алена Лукина
Москва   169 «Оп оп» 11:18
Дмитрий Нестеров
Прага   129 «КЛМН» 09:58
Михаил Нокель
Москва   105 «Добр бодр бобр Додр» 09:10
Ирина Оборотистова
Москва   141 «М.О.П.С.» 10:22
Рада Радева
Москва   184 «гаврики» 11:48
Юлия Селифанова
Москва   181 «Веселые кутабы» 11:42
Татьяна Стоцкая
Санкт-Петербург   128 «Крошки Ру» 09:56
Кирилл Теймуразов
Москва   149 «АМТ» 10:38
Сергей Тихомиров
Москва   140 «МирныйТих» 10:20
александр третьяк
Санкт-Петербург   144 «треть бычка» 10:28
Вячеслав Чекушин
Рига   103 «На вираже» 09:06
Алла Чекушина
Рига   103 «На вираже» 09:06
Ильдар Шайхивалиев
Санкт-Петербург   158 «Хачапури и макароны» 10:56
Anastasia Panfutova
Санкт-Петербург   159 «Квант НастРоения» 10:58
Mark Vinogradov
Москва   142 «Сборище Чудовищ» 10:24
Мария Баранова
Великий Новгород   131 «О'кей, Гугл!» 10:02
Мария Бару
Санкт-Петербург   111 «Больше не меньше!» 09:22
Станислав Бару
Санкт-Петербург   111 «Больше не меньше!» 09:22
Алёна Башмакова
Санкт-Петербург   123 «Черепахи» 09:46
Светлана Бернацкая
Мінськ   170 «Аранжавы ўзровень» 11:20
Иван Бессонов
Москва   145 «Чернослив и Курага» 10:30
Александр Бодров
Санкт-Петербург   183 «Лабас Вакарас» 11:46
Максим Бондарь
Московська область   132 «Сам-Сам» 10:04
Денис Брусов
Санкт-Петербург   123 «Черепахи» 09:46
Анна Бузмакова
Московська область   177 «Лисьими тропами» 11:34
Ирина Буланова
Мінськ   152 «Йоужики» 10:44
Дмитрий БУРДИН
Санкт-Петербург   189 «Хорошие люди» 11:58
Владислав Веселитский
Санкт-Петербург   176 «Магнолия» 11:32
Елена Виноградова
Санкт-Петербург   174 «Keepsake» 11:28
Анатолий Волков
Санкт-Петербург   116 «Круче кручи» 09:32
Iна Граковiч
Мінськ   192 «Монте-Карло» 12:04
Оксана Гусева
Москва   175 «Девчата» 11:30
Ольга Гутникова
Санкт-Петербург   161 «Петсон и Финдус» 11:02
Наталья Дмитриева
Санкт-Петербург   176 «Магнолия» 11:32
Тамара Жукова
Москва   108 «Финские олени давно не бегали :)» 09:16
Ирина Задачина
Москва   178 «Спортивные хомячки» 11:36
Лиза Игнатьева
Лондон   142 «Сборище Чудовищ» 10:24
Константин Избинский
Москва   143 «Команда Плюх» 10:26
Елена Ильясова
Москва   146 «Vacos De Lumbre» 10:32
Елена Кичинская
Санкт-Петербург   114 «Ultimate Survival» 09:28
Андрей Колканов
Москва   143 «Команда Плюх» 10:26
Ульяна Комса
Мінськ   154 «Fiolettovo» 10:48
Анна Крылова
Санкт-Петербург   168 «Шутка друга автора вопроса» 11:16
Светлана Крючко
Санкт-Петербург   111 «Больше не меньше!» 09:22
Роман Кугот
Мінськ   156 «Мамихлапинатапай» 10:52
Геннадий Кудрявцев
Санкт-Петербург   127 «Кржемелик и Вахмурка» 09:54
Елена Кудрявцева
Санкт-Петербург   180 «НашЛось» 11:40
Алла Куневич
Мінськ   170 «Аранжавы ўзровень» 11:20
Дарина Лебедева
Санкт-Петербург   110 «Альма-матер» 09:20
Иван Леончик
Прага   152 «Йоужики» 10:44
Маша Лисицкая
Санкт-Петербург   163 «Пара нормальных» 11:06
Полина Матвеева
Санкт-Петербург   168 «Шутка друга автора вопроса» 11:16
Кристина Микрюкова
Московська область   108 «Финские олени давно не бегали :)» 09:16
Наталья Миняйло
Санкт-Петербург   158 «Хачапури и макароны» 10:56
Дима Миронов
Москва   135 «Тигровая уточка» 10:10
Владимир Мироновский
Москва   146 «Vacos De Lumbre» 10:32
Екатерина Мищенко
Санкт-Петербург   122 «Kullagar» 09:44
Эльвира Мищенко
Санкт-Петербург   122 «Kullagar» 09:44
Кестас Нартаустас
Вільнюс   147 «Gerai» 10:34
Оксана Нахайко
Мінськ   155 «ХАЙки» 10:50
Елена Нестерова
Прага   129 «КЛМН» 09:58
Елена Нечаева
Санкт-Петербург   110 «Альма-матер» 09:20
Мария Орановская-Малецкая
Мінськ   154 «Fiolettovo» 10:48
Владислава Павленко
Москва   141 «М.О.П.С.» 10:22
Алеся Петренко
Мінськ   154 «Fiolettovo» 10:48
Александра Плыкина
Москва   193 «Черепашки на отдыхе» 12:06
Наталья Рассказова
Санкт-Петербург   189 «Хорошие люди» 11:58
Денис Ремняков
Санкт-Петербург   168 «Шутка друга автора вопроса» 11:16
Ксения Романова
Москва   179 «Rabid Ferrets» 11:38
Александр Саззи
Санкт-Петербург   127 «Кржемелик и Вахмурка» 09:54
Александр Сафонов
Москва   148 «Борода в сливках» 10:36
Екатерина Свириденко
Мінськ   185 «Перемена» 11:50
Сергей Смирнов
Санкт-Петербург   131 «О'кей, Гугл!» 10:02
Ирина Сойко
Мінськ   171 «Ух-ты» 11:22
Полина Стоголева
Санкт-Петербург   102 «Leone di San Marco» 09:04
Борис Тихомиров
Санкт-Петербург   180 «НашЛось» 11:40
Алексей Толок
Москва   112 «Вставная челюсть» 09:24
Татьяна Толок
Москва   112 «Вставная челюсть» 09:24
Ирина Третьяк
Санкт-Петербург   144 «треть бычка» 10:28
Анна Тугаринова
Московська область   113 «Бродячие пингвины» 09:26
Константин Федоров
Санкт-Петербург   182 «Октябрята» 11:44
Анастасия Федорова
Санкт-Петербург   182 «Октябрята» 11:44
Ирина Федорова
Санкт-Петербург   182 «Октябрята» 11:44
Игорь Фомин
Москва   173 «Весёлые Моржи» 11:26
Артур Хамитов
Міста далекого зарубіжжя   134 «Джульетта&Hamster» 10:08
Елена Хвычия
Вільнюс   144 «треть бычка» 10:28
Алиса Цветкова
Санкт-Петербург   118 «Сказки старого В» 09:36
Дмитрий Цыганов
Санкт-Петербург   125 «Зайчатки разума» 09:50
Евгений Чертков
Санкт-Петербург   151 «ЖЕнсть» 10:42
Наталья Шерстнева
Москва   194 «Сильная, смелая, но...» 12:08
Юлия Шумбар
Санкт-Петербург   163 «Пара нормальных» 11:06
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
100 09:00 Бу-у-удьте любезны!
101 09:02 Естный Ювелиртор
102 09:04 Leone di San Marco
Татьяна Голубева

Санкт-Петербург

Елена Коршунова

Санкт-Петербург

Полина Стоголева

Санкт-Петербург

103 09:06 На вираже
104 09:08 fwf
Алексей Иванов

Санкт-Петербург

105 09:10 Добр бодр бобр Додр
106 09:12 Kon-Tea-Ki
107 09:14 Друзья Грейс
Irene Shimko

Москва

108 09:16 Финские олени давно не бегали :)
Полина Карлова

Московська область

Тамара Жукова

Москва

Кристина Микрюкова

Московська область

109 09:18 Божьи одуванчики
Виктория Тихонова

Санкт-Петербург

110 09:20 Альма-матер
Дарина Лебедева

Санкт-Петербург

Елена Нечаева

Санкт-Петербург

111 09:22 Больше не меньше!
Елизавета Сквозникова

Санкт-Петербург

Мария Бару

Санкт-Петербург

Станислав Бару

Санкт-Петербург

Светлана Крючко

Санкт-Петербург

112 09:24 Вставная челюсть
Алексей Толок

Москва

Татьяна Толок

Москва

113 09:26 Бродячие пингвины
Павел Тугаринов

Московська область

Анна Тугаринова

Московська область

114 09:28 Ultimate Survival
Дмитрий Кичинский

Санкт-Петербург

Елена Кичинская

Санкт-Петербург

115 09:30 1-2-3-4-5
116 09:32 Круче кручи
Анатолий Волков

Санкт-Петербург

117 09:34 Идём!
118 09:36 Сказки старого В
Elena Pisklyukova

Санкт-Петербург

Анна Цветкова

Санкт-Петербург

Алиса Цветкова

Санкт-Петербург

119 09:38 Бежим и волосы назад
Татьяна Кузнецова

Санкт-Петербург

120 09:40 Новая папка (2)
Виктория Волочай

Санкт-Петербург

121 09:42 Долгие
Юлька Долгая

Ленінградська область

122 09:44 Kullagar
Илья Мищенко

Санкт-Петербург

Екатерина Мищенко

Санкт-Петербург

Эльвира Мищенко

Санкт-Петербург

123 09:46 Черепахи
Алёна Башмакова

Санкт-Петербург

Денис Брусов

Санкт-Петербург

124 09:48 Белый Ус
Полина Белоусова

Санкт-Петербург

125 09:50 Зайчатки разума
Дмитрий Цыганов

Санкт-Петербург

126 09:52 Внезапно
127 09:54 Кржемелик и Вахмурка
Александра Кудрявцева

Санкт-Петербург

Геннадий Кудрявцев

Санкт-Петербург

Александр Саззи

Санкт-Петербург

128 09:56 Крошки Ру
Татьяна Стоцкая

Санкт-Петербург

129 09:58 КЛМН
Елена Нестерова

Прага

130 10:00 Cubozoa
131 10:02 О'кей, Гугл!
Наталья Смирнова

Санкт-Петербург

Мария Баранова

Великий Новгород

Сергей Смирнов

Санкт-Петербург

132 10:04 Сам-Сам
Люба Александрова

Московська область

Максим Бондарь

Московська область

133 10:06 Модель для сборки
Антон Божко

Москва

134 10:08 Джульетта&Hamster
Артур Хамитов

Міста далекого зарубіжжя

135 10:10 Тигровая уточка
Дима Миронов

Москва

136 10:12 Британские учОные
137 10:14 Фомальгаут
138 10:16 Шопаголики
Ната Рощупкина

Санкт-Петербург

139 10:18 Си Ху Лун Цзин
140 10:20 МирныйТих
141 10:22 М.О.П.С.
Владислава Павленко

Москва

142 10:24 Сборище Чудовищ
Mark Vinogradov

Москва

Лиза Игнатьева

Лондон

143 10:26 Команда Плюх
Константин Избинский

Москва

Андрей Колканов

Москва

144 10:28 треть бычка
александр третьяк

Санкт-Петербург

Ирина Третьяк

Санкт-Петербург

Елена Хвычия

Вільнюс

145 10:30 Чернослив и Курага
Иван Бессонов

Москва

146 10:32 Vacos De Lumbre
Елена Ильясова

Москва

Владимир Мироновский

Москва

147 10:34 Gerai
Кестас Нартаустас

Вільнюс

148 10:36 Борода в сливках
Александр Сафонов

Москва

149 10:38 АМТ
150 10:40 Умный Кот
Мария Спирина

Санкт-Петербург

151 10:42 ЖЕнсть
Tatiana Semenova

Санкт-Петербург

Евгений Чертков

Санкт-Петербург

152 10:44 Йоужики
Ирина Буланова

Мінськ

Иван Леончик

Прага

153 10:46 Да просто как-нибудь назови)
154 10:48 Fiolettovo
Ульяна Комса

Мінськ

Мария Орановская-Малецкая

Мінськ

Алеся Петренко

Мінськ

155 10:50 ХАЙки
Sasha Nahayko

Мінськ

Оксана Нахайко

Мінськ

156 10:52 Мамихлапинатапай
Роман Кугот

Мінськ

157 10:54 Ежи на отдыхе
Таисия Амитина

Санкт-Петербург

158 10:56 Хачапури и макароны
Ильдар Шайхивалиев

Санкт-Петербург

Наталья Миняйло

Санкт-Петербург

159 10:58 Квант НастРоения
Anastasia Panfutova

Санкт-Петербург

160 11:00 Жесть
161 11:02 Петсон и Финдус
Кирилл Гутников

Санкт-Петербург

Ольга Гутникова

Санкт-Петербург

162 11:04 Свахотохас
Марина Крылова

Санкт-Петербург

Леонид Мандельбаум

Санкт-Петербург

Марк Мандельбаум

Санкт-Петербург

163 11:06 Пара нормальных
Елена Харюкова

Санкт-Петербург

Маша Лисицкая

Санкт-Петербург

Юлия Шумбар

Санкт-Петербург

164 11:08 Между делом
165 11:10 Les Enfoirés en cavale
Наталья Сидельникова

Санкт-Петербург

166 11:12 Розмарин и Рубенс
167 11:14 Броуновские блуждания
168 11:16 Шутка друга автора вопроса
Борис Дудин

Санкт-Петербург

Анна Крылова

Санкт-Петербург

Полина Матвеева

Санкт-Петербург

Денис Ремняков

Санкт-Петербург

169 11:18 Оп оп
170 11:20 Аранжавы ўзровень
Светлана Бернацкая

Мінськ

Алла Куневич

Мінськ

171 11:22 Ух-ты
Ирина Сойко

Мінськ

172 11:24 Авось с молотком
173 11:26 Весёлые Моржи
Игорь Фомин

Москва

174 11:28 Keepsake
Александра Кретинина

Санкт-Петербург

Елена Виноградова

Санкт-Петербург

175 11:30 Девчата
Oxana Tolstova

Москва

Оксана Гусева

Москва

176 11:32 Магнолия
Valentina Zvonareva

Санкт-Петербург

Владислав Веселитский

Санкт-Петербург

Наталья Дмитриева

Санкт-Петербург

177 11:34 Лисьими тропами
Марья Гуля-Яновская

Московська область

Анна Бузмакова

Московська область

178 11:36 Спортивные хомячки
Ирина Задачина

Москва

179 11:38 Rabid Ferrets
Оля Кривушко

Ленінградська область

Юлия Самуленок

Санкт-Петербург

Ксения Романова

Москва

180 11:40 НашЛось
Ольга Рябошенко

Санкт-Петербург

Елена Кудрявцева

Санкт-Петербург

Борис Тихомиров

Санкт-Петербург

181 11:42 Веселые кутабы
182 11:44 Октябрята
Александр Иванов

Санкт-Петербург

Константин Федоров

Санкт-Петербург

Анастасия Федорова

Санкт-Петербург

Ирина Федорова

Санкт-Петербург

183 11:46 Лабас Вакарас
Анна Дорошевская

Санкт-Петербург

Александр Бодров

Санкт-Петербург

184 11:48 гаврики
185 11:50 Перемена
Екатерина Свириденко

Мінськ

186 11:52 За грибочками!
187 11:54 Estonian Air
188 11:56 Тупики
189 11:58 Хорошие люди
Светлана Бурдина

Санкт-Петербург

Дмитрий БУРДИН

Санкт-Петербург

Наталья Рассказова

Санкт-Петербург

190 12:00 Прогульщики
191 12:02 TallinUp
Вальдемар К

Москва

192 12:04 Монте-Карло
Iна Граковiч

Мінськ

193 12:06 Черепашки на отдыхе
Александра Плыкина

Москва

194 12:08 Сильная, смелая, но...
Наталья Шерстнева

Москва