Категорія 

Показати учасників

Місце Номер команди Назва команди Старт Фініш Час на трасі Взяті КП Штраф и/или бонус Загальний час Теги:
1320 Победители победителей :) 09:40 17:21 7:41 42 3:40 4:01
320

Дарья Бусарова

Москва

Иван Карпов

Москва

Максим Макаров

Москва

Бонуси, що пропустив

2336 solAR wind 10:12 18:29 8:17 42 3:40 4:37
336

Сергей Морозов

Московська область

Бонуси, що пропустив

3319 Команда Победителей 09:38 17:21 7:43 40 3:40 4:03
319

Константин Кузин

Москва

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

4313 Еще не придумали 09:26 18:44 9:18 40 3:40 5:38
313

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

5300 Ризонвай 09:00 17:11 8:11 40 2:25 5:46
300

Евгений Геращенко

Санкт-Петербург

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

6306 Волосатый слон 09:12 18:24 9:12 40 2:00 7:12
306

Ольга Шушунова

Москва

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

7318 Паралимпийский Экспресс возвышается над победителями 09:36 18:41 9:05 40 0:30 8:35
318

Сергей Глущенко

Москва

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

8332 Всадники с приветом 10:04 17:49 7:45 39 3:25 4:20
332

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

9314 Красный отряд 09:28 18:29 9:01 39 2:45 6:16
314

Николай Петухов

Твер

Владимир Тверской

Твер

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

10304 Без выходных! 09:08 18:00 8:52 39 2:30 6:22
304

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

11331 Nika 10:02 18:48 8:46 39 0:45 8:01
331

Sergey Kabaev

Москва

Антон Дверкин

Москва

Ирина Табункова

Московська область

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

12303 ооо 09:06 18:48 9:42 39 0:45 8:57
303

Maria Ilyukhina

Москва

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

13302 ХимРар 09:04 18:46 9:42 39 0:35 9:07
302

Юлиан Андия

Москва

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

14312 Синергия 09:24 18:39 9:15 38 3:10 6:05
312

Evgeny Valeryevich

Москва

Матвей Папсуев

Москва

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

15324 No name 09:48 17:47 7:59 38 1:40 6:19

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

16301 Желатиновый Октаэдр 09:02 18:42 9:40 38 2:15 7:25
301

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

17311 Система нипель 09:22 19:00 9:38 37 3:25 6:13
311

Владимир Смирнов

Санкт-Петербург

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

18309 ЦБУ 09:18 18:32 9:14 37 2:45 6:29
309

Антон Горбачев

Москва

Андрей Казимиров

Москва

Екатерина Смирнова

Москва

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

19355 No name 10:50 18:58 8:08 37 0:30 7:38

Невзяті КП

Бонуси, що пропустив

20346 Брутальные глисты 10:32 18:52 8:20 35 1:25 6:55
346

Бонуси, що пропустив

21305 БГешники 09:10 18:35 9:25 35 1:35 7:50
305

Игорь Кошлаков

Москва

Бонуси, що пропустив

22348 Хитрый Лев и Мудрый Рубенович 10:36 18:37 8:01 33 2:30 5:31 Яндекс
348

Бонуси, що пропустив

23322 Гави давно! 09:44 18:37 8:53 32 8:53
322

Бонуси, що пропустив

24334 БЗП 10:08 18:50 8:42 31 8:42
334

Иван Комиссаров

Москва

Бонуси, що пропустив

25330 Авиаторы 10:00 18:35 8:35 29 0:15 8:20
330

Валентина Колягина

Московська область

Бонуси, що пропустив

26323 Четверо с компасом 2 09:46 17:28 7:42 27 0:30 7:12
323

Sergey Lesko

Московська область

Yulia Sergeeva

Москва

Алексей Крыжановский

Московська область

Иван Полещук

Москва

Бонуси, що пропустив

27347 Бармяк 10:34 18:13 7:39 22 7:39
347

Бонуси, що пропустив

28349 NADZOR 10:38 16:23 5:45 21 0:15 5:30
349

Наталья Павлова

Твер

Бонуси, що пропустив

Номер Назва команди Старт
310 Арбузята 09:20
310

Анастасия Колупаева

Москва

Павел Шаханин

Санкт-Петербург

Коментар оргкомітету

Все участники без шлемов.

316 Стремглав 09:32
316

Алексей Козин

Москва

Коментар оргкомітету

Участник без шлема

321 Своя атмосфера 09:42
321

Денис Королёв

Москва

Нина Слюсарева

Москва

Коментар оргкомітету

Разделение при взятии КП

Показати учасників