Показати невикористані місця

Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
100 09:00 Можелюк и Ко

Евгений Шмаков

Єкатеринбург

Сергей Лавров

Єкатеринбург

Дарья Татарова

Єкатеринбург

101 09:02 Нежнее нежного

Анастасия Меньшикова

Єкатеринбург

Илья Меньшиков

Єкатеринбург

102 09:04 El camino

Полина Агзамова

Єкатеринбург

Ирина Арапова

Єкатеринбург

Елена Мостовщикова

Єкатеринбург

Оксана Рахманова

Єкатеринбург

103 09:06 Мармоты, ау!

Андрей Иммореев

Єкатеринбург

Марина Иммореева

Єкатеринбург

104 09:08 Победа

Анна Белоусова

Інші міста Уральського ФО

Гаррик Белоусов

Інші міста Уральського ФО

105 09:10 БЭМС

Иван Буховец

Єкатеринбург

Максим Жирнов

Єкатеринбург

Алена Мамаева

Єкатеринбург

106 09:12 Кофе с зеленью

Светлана Куликова

Московська область

107 09:14 Альтернативно Адекватные

Мария Диденко

Єкатеринбург

Ольга Константинова

Єкатеринбург

108 09:16 Всем выйти из ступора!

Олег Алехин

Єкатеринбург

Анна Алехина

Єкатеринбург

Павел Мартюгин

Єкатеринбург

Юлия Самохина

Єкатеринбург

109 09:18 Бегущий Семён

Дмитрий Сафин

Єкатеринбург

Филат Астахов

Єкатеринбург

Виктория Захарова

Єкатеринбург

110 09:20 Казус
111 09:22 KWON

Максим Бова

Єкатеринбург

Мария Суетина

Єкатеринбург

Наталья Суетина

Єкатеринбург

Виталий Сутягин

Єкатеринбург

112 09:24 Слепой лобстер

Михаил Шушпанов

Єкатеринбург

Евгений Афонасьев

Єкатеринбург

Василина Денисюк

Єкатеринбург

Анна Рябова

Єкатеринбург

113 09:26 Школа 1

114 09:28 Морские котики

Михаил Сидоров

Єкатеринбург

Екатерина Нестерова

Єкатеринбург

Анастасия Ципп

Єкатеринбург

Андрей Ципп

Єкатеринбург

115 09:30 PiligrimЫ

Вячеслав Кряжевских

Єкатеринбург

Наталия Кряжевских

Єкатеринбург

116 09:32 Без названия

Ольга Быстрова

Єкатеринбург

Виктория Быстрова

Єкатеринбург

117 09:34 Случайный лес

Kate Krylova

Єкатеринбург

Игорь Кадочников

Єкатеринбург

Максим Таланов

Єкатеринбург

118 09:36 Змеюка

Ирина Федотовских

Єкатеринбург

119 09:38 Облако в штанах

Полина Чикурова

Єкатеринбург

Александр Ипатов

Єкатеринбург

Илья Малямов

Єкатеринбург

Владимир Смирнов

Єкатеринбург

120 09:40 барбарис

Елена Николаева

Санкт-Петербург

Лариса Широких

Інші міста Приволзького ФО

121 09:42 Ой все

Мария Коваленко

Єкатеринбург

Максим Склюев

Єкатеринбург

Полина Шабардина

Єкатеринбург

Ирина Шимова

Єкатеринбург

122 09:44 Белый кролик

Татьяна Дудина

Єкатеринбург

123 09:46 Медленные нейроны

Anton Antselevich

Єкатеринбург

124 09:48 Добрый вечер!

Владимир Белозеров

Єкатеринбург

Наталия Белозерова

Єкатеринбург

125 09:50 Торгаши

Ilya Shunyaev

Єкатеринбург

Павел Сарычев

Єкатеринбург

Илья Фильченко

Єкатеринбург

Алексей Шлапаков

Єкатеринбург

126 09:52 Полярные медведи

Елена Сермягина

Єкатеринбург

Сергей Кожевников

Єкатеринбург

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Anton Antselevich
Єкатеринбург   123 «Медленные нейроны» 09:46
Kate Krylova
Єкатеринбург   117 «Случайный лес» 09:34
Олег Алехин
Єкатеринбург   108 «Всем выйти из ступора!» 09:16
Анна Алехина
Єкатеринбург   108 «Всем выйти из ступора!» 09:16
Анна Белоусова
Інші міста Уральського ФО   104 «Победа» 09:08
Максим Бова
Єкатеринбург   111 «KWON» 09:22
Иван Буховец
Єкатеринбург   105 «БЭМС» 09:10
Ольга Быстрова
Єкатеринбург   116 «Без названия» 09:32
Татьяна Дудина
Єкатеринбург   122 «Белый кролик» 09:44
Максим Жирнов
Єкатеринбург   105 «БЭМС» 09:10
Андрей Иммореев
Єкатеринбург   103 «Мармоты, ау!» 09:06
Игорь Кадочников
Єкатеринбург   117 «Случайный лес» 09:34
Вячеслав Кряжевских
Єкатеринбург   115 «PiligrimЫ» 09:30
Светлана Куликова
Московська область   106 «Кофе с зеленью» 09:12
Павел Мартюгин
Єкатеринбург   108 «Всем выйти из ступора!» 09:16
Анастасия Меньшикова
Єкатеринбург   101 «Нежнее нежного» 09:02
Павел Морозов
Тулуза   107 «Альтернативно Адекватные» 09:14
Евгений Романов
Москва   110 «Казус» 09:20
Юлия Самохина
Єкатеринбург   108 «Всем выйти из ступора!» 09:16
Дмитрий Сафин
Єкатеринбург   109 «Бегущий Семён» 09:18
Максим Таланов
Єкатеринбург   117 «Случайный лес» 09:34
Ирина Федотовских
Єкатеринбург   118 «Змеюка» 09:36
Полина Чикурова
Єкатеринбург   119 «Облако в штанах» 09:38
Евгений Шмаков
Єкатеринбург   100 «Можелюк и Ко» 09:00
Михаил Шушпанов
Єкатеринбург   112 «Слепой лобстер» 09:24
Ilya Shunyaev
Єкатеринбург   125 «Торгаши» 09:50
Полина Агзамова
Єкатеринбург   102 «El camino» 09:04
Владимир Белозеров
Єкатеринбург   124 «Добрый вечер!» 09:48
Александр Ипатов
Єкатеринбург   119 «Облако в штанах» 09:38
Мария Коваленко
Єкатеринбург   121 «Ой все» 09:42
Татьяна Леонова
Москва   106 «Кофе с зеленью» 09:12
Елена Николаева
Санкт-Петербург   120 «барбарис» 09:40
Елена Сермягина
Єкатеринбург   126 «Полярные медведи» 09:52
Михаил Сидоров
Єкатеринбург   114 «Морские котики» 09:28
Ирина Арапова
Єкатеринбург   102 «El camino» 09:04
Филат Астахов
Єкатеринбург   109 «Бегущий Семён» 09:18
Евгений Афонасьев
Єкатеринбург   112 «Слепой лобстер» 09:24
Наталия Белозерова
Єкатеринбург   124 «Добрый вечер!» 09:48
Гаррик Белоусов
Інші міста Уральського ФО   104 «Победа» 09:08
Виктория Быстрова
Єкатеринбург   116 «Без названия» 09:32
Василина Денисюк
Єкатеринбург   112 «Слепой лобстер» 09:24
Мария Диденко
Єкатеринбург   107 «Альтернативно Адекватные» 09:14
Виктория Захарова
Єкатеринбург   109 «Бегущий Семён» 09:18
Марина Иммореева
Єкатеринбург   103 «Мармоты, ау!» 09:06
Сергей Кожевников
Єкатеринбург   126 «Полярные медведи» 09:52
Ольга Константинова
Єкатеринбург   107 «Альтернативно Адекватные» 09:14
Наталия Кряжевских
Єкатеринбург   115 «PiligrimЫ» 09:30
Сергей Лавров
Єкатеринбург   100 «Можелюк и Ко» 09:00
Илья Малямов
Єкатеринбург   119 «Облако в штанах» 09:38
Алена Мамаева
Єкатеринбург   105 «БЭМС» 09:10
Илья Меньшиков
Єкатеринбург   101 «Нежнее нежного» 09:02
Елена Мостовщикова
Єкатеринбург   102 «El camino» 09:04
Екатерина Нестерова
Єкатеринбург   114 «Морские котики» 09:28
Оксана Рахманова
Єкатеринбург   102 «El camino» 09:04
Анна Рябова
Єкатеринбург   112 «Слепой лобстер» 09:24
Павел Сарычев
Єкатеринбург   125 «Торгаши» 09:50
Максим Склюев
Єкатеринбург   121 «Ой все» 09:42
Владимир Смирнов
Єкатеринбург   119 «Облако в штанах» 09:38
Мария Суетина
Єкатеринбург   111 «KWON» 09:22
Наталья Суетина
Єкатеринбург   111 «KWON» 09:22
Виталий Сутягин
Єкатеринбург   111 «KWON» 09:22
Дарья Татарова
Єкатеринбург   100 «Можелюк и Ко» 09:00
Илья Фильченко
Єкатеринбург   125 «Торгаши» 09:50
Анастасия Ципп
Єкатеринбург   114 «Морские котики» 09:28
Андрей Ципп
Єкатеринбург   114 «Морские котики» 09:28
Полина Шабардина
Єкатеринбург   121 «Ой все» 09:42
Ирина Шимова
Єкатеринбург   121 «Ой все» 09:42
Лариса Широких
Інші міста Приволзького ФО   120 «барбарис» 09:40
Алексей Шлапаков
Єкатеринбург   125 «Торгаши» 09:50