Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Gven .
Москва   L5111 «Бешеные Ёжики» 11:42
Julia Afonina
Москва   L581 «Почти бодренькие» 10:42
Veronika Krasova
Москва   L5110 «Тюленчики» 11:40
Maxim Melnikov
Москва   L564 «Зимбабве Бедит» 10:08
Anya Metelkina
Москва   L597 «Лосось и Адекватные» 11:14
Vladislav Pronin
Москва   L5125 «Микки» 12:10
Oleg Toptalov
Москва   L580 «Хаски в Каске» 10:40
Евгения Авчинникова
Москва   L590 «Лампочка Эйнштейна» 11:00
Антон Акимов
Москва   L5109 «БИП» 11:38
Дарья Афанасьева
Москва   L596 «Ролхим» 11:12
Михаил Балашов
Москва   L571 «Туалет на финише» 10:22
Евгений Барабанов
Москва   L590 «Лампочка Эйнштейна» 11:00
Иван Барковский
Москва   L572 «Карты, деньги, четыре самоката» 10:24
Алина Бахтиярова
Санкт-Петербург   L536 «Парни» 09:12
Дмитрий Бибичков
Москва   L5126 «Весёлые колёса» 12:12
Руслан Бочаров
Москва   L5113 «Big size» 11:46
Максим Бронский
Москва   L5113 «Big size» 11:46
Ирина Бугайчук
Санкт-Петербург   L538 «RollerBestBand» 09:16
Даша Бусарова
Москва   L556 «Сасокаты» 09:52
Наталия Быкова
Москва   L5112 «Котобусы» 11:44
Сашка Ветер
Санкт-Петербург   L5101 «Urban Cats» 11:22
Ирина Видус
Москва   L537 «Джедаи» 09:14
Юлия Генкель
Москва   L594 «Артурчик поехалъ в ИвановОоо» 11:08
Ксения Голубева
Санкт-Петербург   L577 «Турбо» 10:34
Игорь Григорьев
Москва   L591 «Частная производная» 11:02
Анна Губанова
Москва   L5122 «Неправильные пчелы» 12:04
Евгений Гущин
Москва   L5103 «Несущиеся опоссумы 3» 11:26
Мария Духненко
Москва   L5106 «Потные ладошки» 11:32
Дмитрий Дьячков
Москва   L5127 «Стальной орех» 12:14
Елизавета Епифанова
Московська область   L599 «Турбосвинки» 11:18
Юлия Жукова (Матвиенко)
Москва   L557 «Скарабеи» 09:54
Тимофей Зайцев
Московська область   L530 «Нелетучий Голландец» 09:00
Иван Затолокин
Москва   L5100 «Друзья-уроды» 11:20
Александр Зубарев
Москва   L5127 «Стальной орех» 12:14
Игорь Иванишин
Москва   L590 «Лампочка Эйнштейна» 11:00
Марк Иванов
Москва   L563 «Бегаполис» 10:06
Наталья Ильина
Москва   L590 «Лампочка Эйнштейна» 11:00
Кирилл Казаков
Москва   L571 «Туалет на финише» 10:22
Наталья Калмыкова
Москва   L5128 «Профитроли» 12:16
Никита Китов
Москва   L5106 «Потные ладошки» 11:32
Андрей Клепча
Москва   L5111 «Бешеные Ёжики» 11:42
Мария Климова
Москва   L586 «Kleo_S» 10:52
Юля Кубекина
Москва   L581 «Почти бодренькие» 10:42
Петр Кузнецов
Москва   L554 «Мы с Серегой» 09:48
Владимир Кузьмин
Москва   L534 «Крутилы-Вертелы» 09:08
Иван Лазутин
Москва   L5116 «Сопля Единорога» 11:52
Екатерина Магедова
Санкт-Петербург   L543 «Где педали?» 09:26
Юлия Макагонова
Москва   L531 «Сова нашла хвост» 09:02
Константин Марков
Московська область   L537 «Джедаи» 09:14
Наталья Масляненко
Москва   L5115 «Воспитанные хамы» 11:50
Дмитрий Матвеев
Ярославль   L5130 «Просто Веселые Конюхи» 12:20
Юлия Мачнева
Московська область   L570 «Самый сок!» 10:20
Лиза Мельникова
Москва   L579 «Бурундуки» 10:38
Татьяна Милованова
Московська область   L5112 «Котобусы» 11:44
Сергей Мимикин
Москва   L580 «Хаски в Каске» 10:40
Николай Моргачев
Московська область   L5114 «Ярік, бочок потік» 11:48
Дмитрий Мясников
Москва   L592 «PIGRoLL» 11:04
Светлана Нестеренко
Москва   L5116 «Сопля Единорога» 11:52
Роман Нехорошев
Москва   L549 «Breez» 09:38
Мария Нехорошева
Москва   L549 «Breez» 09:38
Юлия Новикова
Москва   L581 «Почти бодренькие» 10:42
Артем Павлюк
Москва   L594 «Артурчик поехалъ в ИвановОоо» 11:08
Жека Пашков
Москва   L551 «На Луну» 09:42
Юлия Петренко
Москва   L572 «Карты, деньги, четыре самоката» 10:24
Юлия Пивоварова
Московська область   L545 «Бордюр с поребриком» 09:30
Константин Подтынкин
Москва   L537 «Джедаи» 09:14
Елизавета Попова
Москва   L5120 «Сильные линии» 12:00
Ольга Пташинская
Санкт-Петербург   L541 «Пассат+» 09:22
Софья Рабинович
Москва   L5104 «Лапки» 11:28
Алина Рабичева
Москва   L5110 «Тюленчики» 11:40
Дмитрий Редькин
Москва   L5115 «Воспитанные хамы» 11:50
Ольга Резцова
Москва   L587 «Бравые Ызарги» 10:54
Виталий Рекубратский
Москва   L5107 «ДБ» 11:34
Кирилл Рогожин
Москва   L5111 «Бешеные Ёжики» 11:42
Анастасия Рожкова
Москва   L5129 «Стадо» 12:18
Илья Романенков
Москва   L535 «Новый рекорд» 09:10
Игорь Савицкий
Москва   L589 «Маслятки» 10:58
Михаилъ Свиридовъ
Москва   L5125 «Микки» 12:10
Евгений Селиверстов
Москва   L5118 «Синий фрог» 11:56
Павел Сидякин
Москва   L5110 «Тюленчики» 11:40
Денис Смирнов
Санкт-Петербург   L538 «RollerBestBand» 09:16
Наталья Смирнова
Санкт-Петербург   L543 «Где педали?» 09:26
Андрей Снытин
Москва   L573 «Drive My Car» 10:26
Марина Сова
Москва   L5127 «Стальной орех» 12:14
Дмитрий Солдатов
Москва   L598 «Босяки» 11:16
Елена Спасская
Санкт-Петербург   L577 «Турбо» 10:34
Рустам Спектор
Москва   L558 «Иногда Катаем» 09:56
Сергей Сычёв
Москва   L5106 «Потные ладошки» 11:32
Полина Токарева
Москва   L5116 «Сопля Единорога» 11:52
Елена Тушева
Московська область   L571 «Туалет на финише» 10:22
Маша Усачёва
Санкт-Петербург   L536 «Парни» 09:12
Аля Фёдорова
Москва   L5100 «Друзья-уроды» 11:20
Георгий Филатов
Москва   L5106 «Потные ладошки» 11:32
Анна Филиппова
Москва   L566 «Три баклажана» 10:12
Александр Фомичев
Москва   L572 «Карты, деньги, четыре самоката» 10:24
Денис Фролов
Москва   L5115 «Воспитанные хамы» 11:50
Катерина Харланова
Москва   L576 «Приспешники бастурмы» 10:32
Наталья Хоружая
Москва   L576 «Приспешники бастурмы» 10:32
Надежда хохлова
Санкт-Петербург   L538 «RollerBestBand» 09:16
Евгений Чарыев
Москва   L594 «Артурчик поехалъ в ИвановОоо» 11:08
Никита Черкасов
Москва   L5113 «Big size» 11:46
Сергей Чернов
Москва   L562 «Chernovs» 10:04
Андрей Чистяков
Москва   L5102 «Кочегары камчатки» 11:24
Ольга Шатрова
Москва   L5122 «Неправильные пчелы» 12:04
Ирина Шилова
Москва   L571 «Туалет на финише» 10:22
Лерка Шитикова
Москва   L5114 «Ярік, бочок потік» 11:48
Руслан Абдалиев
Москва   L5113 «Big size» 11:46
Дарья Аноскина
Москва   L561 «Лососевый ролл» 10:02
Александр Аронов
Москва   L545 «Бордюр с поребриком» 09:30
Татьяна Афиногенова
Москва   L584 «Рыбки и зайки» 10:48
Евгений Бурлак
Москва   L5121 «Катим за любовь Ивановну» 12:02
Павел Градусов
Москва   L5111 «Бешеные Ёжики» 11:42
Мелкий Друк
Московська область   L588 «802D» 10:56
Сергей Жданов
Москва   L5114 «Ярік, бочок потік» 11:48
Роман Жуков
Москва   L557 «Скарабеи» 09:54
Константин Иванов
Москва   L5127 «Стальной орех» 12:14
Наталья Ионова
Москва   L569 «Хомяки)» 10:18
Людмила Казимирчик
Москва   L532 «МРРР» 09:04
Александр Калмыков
Санкт-Петербург   L538 «RollerBestBand» 09:16
Наталья Килина
Москва   L5108 «Фреш» 11:36
Иван Косяков
Москва   L5119 «Колеса» 11:58
Евгений Котляр
Москва   L539 «Смешать но не взбалтывать» 09:18
Максим Кузин
Москва   L596 «Ролхим» 11:12
Мария Кузнецова
Москва   L567 «Гуляющая сама по себе» 10:14
Екатерина Литвинова
Москва   L542 «24 колеса» 09:24
Татьяна Магидова
Санкт-Петербург   L575 «Хаверим» 10:30
Наталия Матвеева
Ярославль   L5130 «Просто Веселые Конюхи» 12:20
Игорь Милютин
Москва   L593 «Медвежуть» 11:06
Артем Наумов
Москва   L598 «Босяки» 11:16
Александр Никифоров
Санкт-Петербург   L547 «Кифирчики» 09:34
Артем Никифоров
Санкт-Петербург   L547 «Кифирчики» 09:34
Анна Никольская
Москва   L553 «Бегущая по волнам» 09:46
Дмитрий Павёлкин
Москва   L574 «кря кря кря» 10:28
Ксения Панова
Москва   L5110 «Тюленчики» 11:40
Никита Погорелов
Москва   L568 «HotWheels» 10:16
Ирина Подовинникова
Москва   L5112 «Котобусы» 11:44
Аня Посеряева
Москва   L580 «Хаски в Каске» 10:40
Ксения Пугач
Москва   L533 «Радость и До мажор» 09:06
Константин Родионов
Москва   L5116 «Сопля Единорога» 11:52
Марина Романенкова
Москва   L535 «Новый рекорд» 09:10
Нина Рощупкина
Москва   L580 «Хаски в Каске» 10:40
Стукалов Сергей
Москва   L540 «MuzzyFuzzy» 09:20
Анатолий Скуратов
Москва   L552 «ГоШечка» 09:44
Носки Схинкалиями
Москва   L594 «Артурчик поехалъ в ИвановОоо» 11:08
Наталья Теплова
Москва   L560 «Auramida» 10:00
Иван Точилкин
Москва   L591 «Частная производная» 11:02
Надежда У
Москва   L548 «Fairy tale» 09:36
Анастасия Ф
Санкт-Петербург   L5105 «Умнички» 11:30
Алексей Федотов
Москва   L578 «Вечером!» 10:36
Александр Халухин
Москва   L5124 «DbPensionLight» 12:08
Владимир Цюман
Москва   L591 «Частная производная» 11:02
Maria Melnikova
Москва   L564 «Зимбабве Бедит» 10:08
Kirill Sosnovsky
Москва   L597 «Лосось и Адекватные» 11:14
Ольга Аглиуллова
Санкт-Петербург   L5101 «Urban Cats» 11:22
Арина Азарова
Москва   L539 «Смешать но не взбалтывать» 09:18
Михаил Александров
Москва   L593 «Медвежуть» 11:06
Ксения Александрова
Москва   L593 «Медвежуть» 11:06
Андрей Аношин
Москва   L563 «Бегаполис» 10:06
Алена Батищева
Москва   L5107 «ДБ» 11:34
Юлия Белевитина
Санкт-Петербург   L566 «Три баклажана» 10:12
Сергей Белобородов
Москва   L5123 «Колёса фортуны» 12:06
Дмитрий Битман
Москва   L568 «HotWheels» 10:16
Светлана Битман
Москва   L568 «HotWheels» 10:16
Татьяна Бурибаева
Москва   L561 «Лососевый ролл» 10:02
Алеся Быховская
Санкт-Петербург   L5101 «Urban Cats» 11:22
Юлия Викторова
Москва   L568 «HotWheels» 10:16
Александра Виноградова
Москва   L531 «Сова нашла хвост» 09:02
Иван Власов
Москва   L534 «Крутилы-Вертелы» 09:08
Анастасия Воейкова
Москва   L552 «ГоШечка» 09:44
Александр Володин
Москва   L584 «Рыбки и зайки» 10:48
Александр Гончаров
Москва   L598 «Босяки» 11:16
Сергей Гришин
Москва   L5104 «Лапки» 11:28
Александр Дадукин
Москва   L597 «Лосось и Адекватные» 11:14
Аскар Добряков
Москва   L5126 «Весёлые колёса» 12:12
Михаил Достовалов
Москва   L569 «Хомяки)» 10:18
Александр Дыньков
Москва   L5124 «DbPensionLight» 12:08
Елена Ершова
Москва   L5107 «ДБ» 11:34
Полина Жарова
Москва   L5102 «Кочегары камчатки» 11:24
Анна Заботина
Москва   L578 «Вечером!» 10:36
Денис Захаров
Москва   L548 «Fairy tale» 09:36
Денис Зинченко
Москва   L558 «Иногда Катаем» 09:56
Александр Иванов
Москва   L572 «Карты, деньги, четыре самоката» 10:24
Валерия Ионова
Москва   L569 «Хомяки)» 10:18
Степан Казаков
Москва   L574 «кря кря кря» 10:28
Петр Казимирчик
Москва   L532 «МРРР» 09:04
Ксения Каменская
Санкт-Петербург   L5101 «Urban Cats» 11:22
Лидия Кастильо Чагина
Санкт-Петербург   L5105 «Умнички» 11:30
Владимир Килин
Москва   L5108 «Фреш» 11:36
Екатерина Ковалёва
Москва   L561 «Лососевый ролл» 10:02
Елена Козачек
Москва   L5109 «БИП» 11:38
Роман Козич
Москва   L598 «Босяки» 11:16
Стас Козлов
Москва   L5103 «Несущиеся опоссумы 3» 11:26
Дарья Конзаева
Москва   L533 «Радость и До мажор» 09:06
Иван Коновалов
Москва   L5129 «Стадо» 12:18
Илья Коновалов
Москва   L5129 «Стадо» 12:18
Антон Коробейников
Москва   L544 «Kavvala» 09:28
Лев Коробейников
Москва   L544 «Kavvala» 09:28
Друк Крупный
Москва   L588 «802D» 10:56
Евгения Кублицкая
Москва   L561 «Лососевый ролл» 10:02
Мария Кузнецова
Москва   L554 «Мы с Серегой» 09:48
Наталия Ланцева
Москва   L575 «Хаверим» 10:30
Евгения Лапшина
Москва   L573 «Drive My Car» 10:26
Татьяна Липатова
Москва   L5121 «Катим за любовь Ивановну» 12:02
Ольга Локтева
Москва   L566 «Три баклажана» 10:12
Елизавета Лощина
Московська область   L570 «Самый сок!» 10:20
Мария Макагонова
Москва   L531 «Сова нашла хвост» 09:02
Максим Макаров
Москва   L556 «Сасокаты» 09:52
Светлана Мамичева
Москва   L5124 «DbPensionLight» 12:08
Мария Масик
Московська область   L570 «Самый сок!» 10:20
Антон Матвеев
Ярославль   L5130 «Просто Веселые Конюхи» 12:20
Кристина Метёлкина
Московська область   L599 «Турбосвинки» 11:18
Антон Моисеев
Москва   L5119 «Колеса» 11:58
Елена Небога
Москва   L534 «Крутилы-Вертелы» 09:08
Андрей Никольский
Москва   L553 «Бегущая по волнам» 09:46
Николай Никольский
Москва   L553 «Бегущая по волнам» 09:46
Елена Осина
Москва   L584 «Рыбки и зайки» 10:48
Ольга Осипова
Москва   L560 «Auramida» 10:00
Алексей Павлов
Москва   L534 «Крутилы-Вертелы» 09:08
Андрей Пахоменков
Москва   L560 «Auramida» 10:00
Галина Перетягина
Санкт-Петербург   L541 «Пассат+» 09:22
Наталья Перминова
Москва   L569 «Хомяки)» 10:18
Анна Попова
Москва   L559 «Шиншильды» 09:58
Дарья Попова
Москва   L559 «Шиншильды» 09:58
Дмитрий Резцов
Москва   L587 «Бравые Ызарги» 10:54
Софья Резцова
Москва   L587 «Бравые Ызарги» 10:54
Алексей Рожков
Москва   L5129 «Стадо» 12:18
Юлия Рожкова
Москва   L5120 «Сильные линии» 12:00
Ярослав Романов
Москва   L589 «Маслятки» 10:58
Андрей Сахаров
Москва   L5103 «Несущиеся опоссумы 3» 11:26
Ольга Сахарова
Москва   L553 «Бегущая по волнам» 09:46
Ксения Седенко
Москва   L5114 «Ярік, бочок потік» 11:48
Анна Селиверстова
Москва   L5118 «Синий фрог» 11:56
Дарья Селиверстова
Москва   L5118 «Синий фрог» 11:56
Сергей Сердюк
Москва   L537 «Джедаи» 09:14
Татьяна Соколова
Москва   L597 «Лосось и Адекватные» 11:14
Дарья Соловьева
Москва   L540 «MuzzyFuzzy» 09:20
Дмитрий Степанчук
Москва   L542 «24 колеса» 09:24
Дмитрий Судаков
Московська область   L560 «Auramida» 10:00
Андрей Таранов
Москва   L5107 «ДБ» 11:34
Павел Тимошенко
Москва   L542 «24 колеса» 09:24
Ирина Токарева
Московська область   L570 «Самый сок!» 10:20
Евгений Факторович
Санкт-Петербург   L541 «Пассат+» 09:22
Михаил Фейгин
Москва   L587 «Бравые Ызарги» 10:54
Тамара Хасанова
Ярославль   L5130 «Просто Веселые Конюхи» 12:20
Роман Царев
Москва   L579 «Бурундуки» 10:38
Саша Цыганова
Москва   L533 «Радость и До мажор» 09:06
Петр Чернов
Москва   L562 «Chernovs» 10:04
Дмитрий Черняков
Москва   L530 «Нелетучий Голландец» 09:00
Елена Чернякова
Москва   L530 «Нелетучий Голландец» 09:00
Иван Чистяков
Москва   L5102 «Кочегары камчатки» 11:24
Юлия Шамраева
Москва   L5128 «Профитроли» 12:16
Роман Шамшединов
Москва   L599 «Турбосвинки» 11:18
Илья Шевченко
Москва   L579 «Бурундуки» 10:38
Ирина Шевченко
Москва   L579 «Бурундуки» 10:38
Елена Штоцкая
Москва   L5128 «Профитроли» 12:16
Олег Штоцкий
Москва   L5128 «Профитроли» 12:16
Валентина Шулико
Москва   L531 «Сова нашла хвост» 09:02
Алина Яковлева
Москва   L589 «Маслятки» 10:58
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
L530 09:00 Нелетучий Голландец

L530

Тимофей Зайцев

Московська область

Дмитрий Черняков

Москва

Елена Чернякова

Москва

L531 09:02 Сова нашла хвост

L531

Александра Виноградова

Москва

Мария Макагонова

Москва

Валентина Шулико

Москва

L532 09:04 МРРР

L532

Петр Казимирчик

Москва

L533 09:06 Радость и До мажор

L533

Дарья Конзаева

Москва

Саша Цыганова

Москва

L534 09:08 Крутилы-Вертелы

L534

Иван Власов

Москва

Елена Небога

Москва

Алексей Павлов

Москва

L535 09:10 Новый рекорд

L535

L536 09:12 Парни

L536

Алина Бахтиярова

Санкт-Петербург

Маша Усачёва

Санкт-Петербург

L537 09:14 Джедаи

L537

Ирина Видус

Москва

Константин Марков

Московська область

Сергей Сердюк

Москва

L538 09:16 RollerBestBand

L538

Ирина Бугайчук

Санкт-Петербург

Денис Смирнов

Санкт-Петербург

Надежда хохлова

Санкт-Петербург

Александр Калмыков

Санкт-Петербург

L539 09:18 Смешать но не взбалтывать

L539

Арина Азарова

Москва

L540 09:20 MuzzyFuzzy

L540

Дарья Соловьева

Москва

L541 09:22 Пассат+

L541

Ольга Пташинская

Санкт-Петербург

Галина Перетягина

Санкт-Петербург

Евгений Факторович

Санкт-Петербург

L542 09:24 24 колеса

L542

Дмитрий Степанчук

Москва

Павел Тимошенко

Москва

L543 09:26 Где педали?

L543

Екатерина Магедова

Санкт-Петербург

Наталья Смирнова

Санкт-Петербург

L544 09:28 Kavvala

L544

Антон Коробейников

Москва

Лев Коробейников

Москва

L545 09:30 Бордюр с поребриком

L545

Юлия Пивоварова

Московська область

L546 09:32 Непонятно
L547 09:34 Кифирчики

L547

Александр Никифоров

Санкт-Петербург

Артем Никифоров

Санкт-Петербург

L548 09:36 Fairy tale

L548

Надежда У

Москва

Денис Захаров

Москва

L549 09:38 Breez

L549

L551 09:42 На Луну

L551

Жека Пашков

Москва

L552 09:44 ГоШечка

L552

Анастасия Воейкова

Москва

L553 09:46 Бегущая по волнам

L553

Андрей Никольский

Москва

Николай Никольский

Москва

Ольга Сахарова

Москва

L554 09:48 Мы с Серегой

L554

Мария Кузнецова

Москва

L556 09:52 Сасокаты

L556

Максим Макаров

Москва

L557 09:54 Скарабеи

L557

L558 09:56 Иногда Катаем

L558

Денис Зинченко

Москва

L559 09:58 Шиншильды

L559

Анна Попова

Москва

Дарья Попова

Москва

L560 10:00 Auramida

L560

Ольга Осипова

Москва

Андрей Пахоменков

Москва

Дмитрий Судаков

Московська область

L561 10:02 Лососевый ролл
Татьяна Бурибаева

Москва

Екатерина Ковалёва

Москва

Евгения Кублицкая

Москва

L562 10:04 Chernovs

L562

Петр Чернов

Москва

L563 10:06 Бегаполис

L563

Марк Иванов

Москва

Андрей Аношин

Москва

L564 10:08 Зимбабве Бедит

L564

Maxim Melnikov

Москва

Maria Melnikova

Москва

L566 10:12 Три баклажана

L566

Юлия Белевитина

Санкт-Петербург

Ольга Локтева

Москва

L567 10:14 Гуляющая сама по себе
L568 10:16 HotWheels

L568

Дмитрий Битман

Москва

Светлана Битман

Москва

Юлия Викторова

Москва

L569 10:18 Хомяки)

L569

Михаил Достовалов

Москва

Валерия Ионова

Москва

Наталья Перминова

Москва

L570 10:20 Самый сок!
Юлия Мачнева

Московська область

Елизавета Лощина

Московська область

Мария Масик

Московська область

Ирина Токарева

Московська область

L571 10:22 Туалет на финише

L571

Елена Тушева

Московська область

L572 10:24 Карты, деньги, четыре самоката

L572

Александр Иванов

Москва

L573 10:26 Drive My Car

L573

Евгения Лапшина

Москва

L574 10:28 кря кря кря

L574

Степан Казаков

Москва

L575 10:30 Хаверим

L575

Татьяна Магидова

Санкт-Петербург

Наталия Ланцева

Москва

L576 10:32 Приспешники бастурмы

L576

L577 10:34 Турбо

L577

Ксения Голубева

Санкт-Петербург

Елена Спасская

Санкт-Петербург

L578 10:36 Вечером!

L578

Анна Заботина

Москва

L579 10:38 Бурундуки

L579

Роман Царев

Москва

Илья Шевченко

Москва

Ирина Шевченко

Москва

L580 10:40 Хаски в Каске

L580

L581 10:42 Почти бодренькие

L581

Julia Afonina

Москва

L584 10:48 Рыбки и зайки

L584

Александр Володин

Москва

Елена Осина

Москва

L586 10:52 Kleo_S

L586

L587 10:54 Бравые Ызарги

L587

Дмитрий Резцов

Москва

Софья Резцова

Москва

Михаил Фейгин

Москва

L588 10:56 802D

L588

Мелкий Друк

Московська область

Друк Крупный

Москва

L589 10:58 Маслятки

L589

Ярослав Романов

Москва

Алина Яковлева

Москва

L590 11:00 Лампочка Эйнштейна

L590

L591 11:02 Частная производная

L591

L592 11:04 PIGRoLL

L592

L593 11:06 Медвежуть

L593

Михаил Александров

Москва

Ксения Александрова

Москва

L594 11:08 Артурчик поехалъ в ИвановОоо

L594

L596 11:12 Ролхим

L596

L597 11:14 Лосось и Адекватные

L597

Anya Metelkina

Москва

Kirill Sosnovsky

Москва

Александр Дадукин

Москва

Татьяна Соколова

Москва

L598 11:16 Босяки

L598

Александр Гончаров

Москва

Роман Козич

Москва

L599 11:18 Турбосвинки

L599

Елизавета Епифанова

Московська область

Кристина Метёлкина

Московська область

Роман Шамшединов

Москва

L5100 11:20 Друзья-уроды

L5100

L5101 11:22 Urban Cats
Сашка Ветер

Санкт-Петербург

Ольга Аглиуллова

Санкт-Петербург

Алеся Быховская

Санкт-Петербург

Ксения Каменская

Санкт-Петербург

L5102 11:24 Кочегары камчатки

L5102

Полина Жарова

Москва

Иван Чистяков

Москва

L5103 11:26 Несущиеся опоссумы 3

L5103

Стас Козлов

Москва

Андрей Сахаров

Москва

L5104 11:28 Лапки

L5104

Сергей Гришин

Москва

L5105 11:30 Умнички

L5105

Анастасия Ф

Санкт-Петербург

Лидия Кастильо Чагина

Санкт-Петербург

L5106 11:32 Потные ладошки

L5106

L5107 11:34 ДБ

L5107

Алена Батищева

Москва

Елена Ершова

Москва

Андрей Таранов

Москва

L5108 11:36 Фреш

L5108

Владимир Килин

Москва

L5109 11:38 БИП

L5109

Елена Козачек

Москва

L5110 11:40 Тюленчики

L5110

L5111 11:42 Бешеные Ёжики

L5111

Gven .

Москва

L5112 11:44 Котобусы

L5112

Татьяна Милованова

Московська область

L5113 11:46 Big size

L5113

L5114 11:48 Ярік, бочок потік

L5114

Николай Моргачев

Московська область

Ксения Седенко

Москва

L5115 11:50 Воспитанные хамы

L5115

L5116 11:52 Сопля Единорога

L5116

L5118 11:56 Синий фрог

L5118

Анна Селиверстова

Москва

Дарья Селиверстова

Москва

L5119 11:58 Колеса

L5119

Антон Моисеев

Москва

L5120 12:00 Сильные линии

L5120

Юлия Рожкова

Москва

L5121 12:02 Катим за любовь Ивановну

L5121

Татьяна Липатова

Москва

L5122 12:04 Неправильные пчелы

L5122

L5123 12:06 Колёса фортуны

L5123

Сергей Белобородов

Москва

L5124 12:08 DbPensionLight

L5124

Александр Дыньков

Москва

Светлана Мамичева

Москва

L5125 12:10 Микки

L5125

L5126 12:12 Весёлые колёса

L5126

Аскар Добряков

Москва

L5127 12:14 Стальной орех

L5127

L5128 12:16 Профитроли

L5128

Юлия Шамраева

Москва

Елена Штоцкая

Москва

Олег Штоцкий

Москва

L5129 12:18 Стадо

L5129

Иван Коновалов

Москва

Илья Коновалов

Москва

Алексей Рожков

Москва

L5130 12:20 Просто Веселые Конюхи

L5130

Дмитрий Матвеев

Ярославль

Наталия Матвеева

Ярославль

Антон Матвеев

Ярославль

Тамара Хасанова

Ярославль

L5149 12:58 No name

L5149

Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
L563 10:06 Бегаполис

L563

Марк Иванов

Москва

Андрей Аношин

Москва

Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
L591 11:02 Частная производная

L591

Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
L534 09:08 Крутилы-Вертелы

L534

Иван Власов

Москва

Елена Небога

Москва

Алексей Павлов

Москва

Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
L5149 12:58 No name

L5149

Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
L530 09:00 Нелетучий Голландец

L530

Тимофей Зайцев

Московська область

Дмитрий Черняков

Москва

Елена Чернякова

Москва

L531 09:02 Сова нашла хвост

L531

Александра Виноградова

Москва

Мария Макагонова

Москва

Валентина Шулико

Москва

L532 09:04 МРРР

L532

Петр Казимирчик

Москва

L536 09:12 Парни

L536

Алина Бахтиярова

Санкт-Петербург

Маша Усачёва

Санкт-Петербург

L539 09:18 Смешать но не взбалтывать

L539

Арина Азарова

Москва

L540 09:20 MuzzyFuzzy

L540

Дарья Соловьева

Москва

L541 09:22 Пассат+

L541

Ольга Пташинская

Санкт-Петербург

Галина Перетягина

Санкт-Петербург

Евгений Факторович

Санкт-Петербург

L544 09:28 Kavvala

L544

Антон Коробейников

Москва

Лев Коробейников

Москва

L547 09:34 Кифирчики

L547

Александр Никифоров

Санкт-Петербург

Артем Никифоров

Санкт-Петербург

L548 09:36 Fairy tale

L548

Надежда У

Москва

Денис Захаров

Москва

L549 09:38 Breez

L549

L551 09:42 На Луну

L551

Жека Пашков

Москва

L553 09:46 Бегущая по волнам

L553

Андрей Никольский

Москва

Николай Никольский

Москва

Ольга Сахарова

Москва

L556 09:52 Сасокаты

L556

Максим Макаров

Москва

L557 09:54 Скарабеи

L557

L559 09:58 Шиншильды

L559

Анна Попова

Москва

Дарья Попова

Москва

L561 10:02 Лососевый ролл
Татьяна Бурибаева

Москва

Екатерина Ковалёва

Москва

Евгения Кублицкая

Москва

L564 10:08 Зимбабве Бедит

L564

Maxim Melnikov

Москва

Maria Melnikova

Москва

L566 10:12 Три баклажана

L566

Юлия Белевитина

Санкт-Петербург

Ольга Локтева

Москва

L567 10:14 Гуляющая сама по себе
L570 10:20 Самый сок!
Юлия Мачнева

Московська область

Елизавета Лощина

Московська область

Мария Масик

Московська область

Ирина Токарева

Московська область

L572 10:24 Карты, деньги, четыре самоката

L572

Александр Иванов

Москва

L574 10:28 кря кря кря

L574

Степан Казаков

Москва

L576 10:32 Приспешники бастурмы

L576

L577 10:34 Турбо

L577

Ксения Голубева

Санкт-Петербург

Елена Спасская

Санкт-Петербург

L586 10:52 Kleo_S

L586

L587 10:54 Бравые Ызарги

L587

Дмитрий Резцов

Москва

Софья Резцова

Москва

Михаил Фейгин

Москва

L590 11:00 Лампочка Эйнштейна

L590

L5102 11:24 Кочегары камчатки

L5102

Полина Жарова

Москва

Иван Чистяков

Москва

L5104 11:28 Лапки

L5104

Сергей Гришин

Москва

L5105 11:30 Умнички

L5105

Анастасия Ф

Санкт-Петербург

Лидия Кастильо Чагина

Санкт-Петербург

L5112 11:44 Котобусы

L5112

Татьяна Милованова

Московська область

L5118 11:56 Синий фрог

L5118

Анна Селиверстова

Москва

Дарья Селиверстова

Москва

L5121 12:02 Катим за любовь Ивановну

L5121

Татьяна Липатова

Москва

L5128 12:16 Профитроли

L5128

Юлия Шамраева

Москва

Елена Штоцкая

Москва

Олег Штоцкий

Москва

Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
L533 09:06 Радость и До мажор

L533

Дарья Конзаева

Москва

Саша Цыганова

Москва

Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
L545 09:30 Бордюр с поребриком

L545

Юлия Пивоварова

Московська область

L552 09:44 ГоШечка

L552

Анастасия Воейкова

Москва

L554 09:48 Мы с Серегой

L554

Мария Кузнецова

Москва

L560 10:00 Auramida

L560

Ольга Осипова

Москва

Андрей Пахоменков

Москва

Дмитрий Судаков

Московська область

L568 10:16 HotWheels

L568

Дмитрий Битман

Москва

Светлана Битман

Москва

Юлия Викторова

Москва

L588 10:56 802D

L588

Мелкий Друк

Московська область

Друк Крупный

Москва

L593 11:06 Медвежуть

L593

Михаил Александров

Москва

Ксения Александрова

Москва

L5122 12:04 Неправильные пчелы

L5122

L5130 12:20 Просто Веселые Конюхи

L5130

Дмитрий Матвеев

Ярославль

Наталия Матвеева

Ярославль

Антон Матвеев

Ярославль

Тамара Хасанова

Ярославль

Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
L5107 11:34 ДБ

L5107

Алена Батищева

Москва

Елена Ершова

Москва

Андрей Таранов

Москва

Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
L535 09:10 Новый рекорд

L535

L562 10:04 Chernovs

L562

Петр Чернов

Москва

L5126 12:12 Весёлые колёса

L5126

Аскар Добряков

Москва

Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
L537 09:14 Джедаи

L537

Ирина Видус

Москва

Константин Марков

Московська область

Сергей Сердюк

Москва

L538 09:16 RollerBestBand

L538

Ирина Бугайчук

Санкт-Петербург

Денис Смирнов

Санкт-Петербург

Надежда хохлова

Санкт-Петербург

Александр Калмыков

Санкт-Петербург

L542 09:24 24 колеса

L542

Дмитрий Степанчук

Москва

Павел Тимошенко

Москва

L543 09:26 Где педали?

L543

Екатерина Магедова

Санкт-Петербург

Наталья Смирнова

Санкт-Петербург

L558 09:56 Иногда Катаем

L558

Денис Зинченко

Москва

L569 10:18 Хомяки)

L569

Михаил Достовалов

Москва

Валерия Ионова

Москва

Наталья Перминова

Москва

L571 10:22 Туалет на финише

L571

Елена Тушева

Московська область

L573 10:26 Drive My Car

L573

Евгения Лапшина

Москва

L575 10:30 Хаверим

L575

Татьяна Магидова

Санкт-Петербург

Наталия Ланцева

Москва

L578 10:36 Вечером!

L578

Анна Заботина

Москва

L581 10:42 Почти бодренькие

L581

Julia Afonina

Москва

L584 10:48 Рыбки и зайки

L584

Александр Володин

Москва

Елена Осина

Москва

L589 10:58 Маслятки

L589

Ярослав Романов

Москва

Алина Яковлева

Москва

L592 11:04 PIGRoLL

L592

L594 11:08 Артурчик поехалъ в ИвановОоо

L594

L597 11:14 Лосось и Адекватные

L597

Anya Metelkina

Москва

Kirill Sosnovsky

Москва

Александр Дадукин

Москва

Татьяна Соколова

Москва

L598 11:16 Босяки

L598

Александр Гончаров

Москва

Роман Козич

Москва

L599 11:18 Турбосвинки

L599

Елизавета Епифанова

Московська область

Кристина Метёлкина

Московська область

Роман Шамшединов

Москва

L5100 11:20 Друзья-уроды

L5100

L5101 11:22 Urban Cats
Сашка Ветер

Санкт-Петербург

Ольга Аглиуллова

Санкт-Петербург

Алеся Быховская

Санкт-Петербург

Ксения Каменская

Санкт-Петербург

L5103 11:26 Несущиеся опоссумы 3

L5103

Стас Козлов

Москва

Андрей Сахаров

Москва

L5106 11:32 Потные ладошки

L5106

L5109 11:38 БИП

L5109

Елена Козачек

Москва

L5110 11:40 Тюленчики

L5110

L5111 11:42 Бешеные Ёжики

L5111

Gven .

Москва

L5113 11:46 Big size

L5113

L5114 11:48 Ярік, бочок потік

L5114

Николай Моргачев

Московська область

Ксения Седенко

Москва

L5115 11:50 Воспитанные хамы

L5115

L5116 11:52 Сопля Единорога

L5116

L5119 11:58 Колеса

L5119

Антон Моисеев

Москва

L5124 12:08 DbPensionLight

L5124

Александр Дыньков

Москва

Светлана Мамичева

Москва

L5125 12:10 Микки

L5125

L5127 12:14 Стальной орех

L5127

L5129 12:18 Стадо

L5129

Иван Коновалов

Москва

Илья Коновалов

Москва

Алексей Рожков

Москва