Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Yulia Ammour
Москва   124 «Yersinia pestis» 08:48
Kseniya Bondaletova
Москва   102 «Еноты идут вперед» 08:04
Roman Chachin
Москва   134 «DZEN» 09:08
Ann Dobronogova
Москва   184 «Добро и ноги» 10:48
Victoria Ivanova
Москва   1115 «ПростоТоп» 11:50
Asya Kravets
Мінськ   100 «Радзівілы маюць рацыю» 08:00
Anna Tsapurina
Москва   183 «C&C» 10:46
Viktor Zenin
Мінськ   100 «Радзівілы маюць рацыю» 08:00
Егор Алипов
Москва   170 «Загребущие ноги» 10:20
Ксения Аникеева
Москва   136 «Австралобарбар возвращается» 09:12
Дмитрий Бажал
Москва   136 «Австралобарбар возвращается» 09:12
Данила Богданов
Москва   108 «Ягодный баблгам» 08:16
Иван Большаков
Москва   130 «Вальяжные Черешенки» 09:00
Владимир Бояркин
Москва   1108 «корнеплоды» 11:36
Александр Быкориз
Москва   109 «ТИТАНЫ» 08:18
Александр Вазиев
Москва   145 «Цветные Ниндзя» 09:30
Наташа Ветрова
Москва   180 «Вне системы» 10:40
Алина Гайсина
Московська область   105 «Броневичок нытиков» 08:10
Алеся Галяутдинова
Москва   1123 «Вместо футбола и сна» 12:06
Анна Грабовская
Москва   128 «Куся-куся» 08:56
Светлана Грункова
Москва   1144 «Шапокляк и Ко» 12:48
Мария Грушникова
Москва   141 «Мафия Сурикатов» 09:22
Татьяна Давыдова
Москва   178 «Непоседы» 10:36
Алексей Долгуев
Санкт-Петербург   191 «Бодрые суслики» 11:02
Ирина Долгуева
Санкт-Петербург   191 «Бодрые суслики» 11:02
Сергей Дорофеев
Московська область   101 «Операция Ы» 08:02
Александра Елисеева
Москва   193 «Девчонки» 11:06
Анна Ефимцева
Москва   150 «Серебряный нож и карта Бланша» 09:40
Ирина Жаркова
Московська область   124 «Yersinia pestis» 08:48
Елена Жуковская
Москва   113 «Внезапно» 08:26
Лидия Зайцева
Санкт-Петербург   137 «Hic sunt dracones» 09:14
Мария Зеленова
Москва   164 «Клёпушки» 10:08
Яна Ишмурзина
Москва   1135 «Дикие еноты» 12:30
Леся Калинина
Санкт-Петербург   1113 «ITLady» 11:46
Михаил Карпов
Москва   172 «"Непотопляемый" 2» 10:24
Кристина Каррильо Линд
Москва   130 «Вальяжные Черешенки» 09:00
Владимир Киктев
Москва   118 «Мировой кризис» 08:36
Тася Киракосова
Москва   134 «DZEN» 09:08
Ирина Кирилова
Санкт-Петербург   1113 «ITLady» 11:46
Мария Козлова
Москва   158 «Отдел затупок» 09:56
Максим Кондрашкин
Москва   132 «АлтайРудаМеталл» 09:04
Александра Кондрашкина
Москва   132 «АлтайРудаМеталл» 09:04
Татьяна Коровкина
Москва   160 «КорКорНиКор» 10:00
Ксения Корчагина
Москва   160 «КорКорНиКор» 10:00
Ольга Корчак
Москва   107 «Эпикантус» 08:14
Александра Корябина
Москва   160 «КорКорНиКор» 10:00
Виктория Кошкарева
Москва   1101 «Лев Медведь» 11:22
Александр Крикун
Москва   1134 «Педальный самокат» 12:28
Алла Крикун
Москва   1134 «Педальный самокат» 12:28
Анастасия Крылова
Москва   147 «BHZ» 09:34
Алина Кузнецова
Москва   1133 «Бан» 12:26
Елена Кузьмина
Москва   113 «Внезапно» 08:26
Светлана Кузьминых
Москва   1109 «Солнечный зайчик» 11:38
Борис Кукаркин
Москва   115 «Brothers in legs» 08:30
Павел Кукушкин
Санкт-Петербург   189 «Кусени» 10:58
Михаил Куренков
Москва   1120 «МАФАКА» 12:00
Виктор Лавриновский
Санкт-Петербург   111 «Silicon Soul» 08:22
Андрей Лагутин
Московська область   161 «ДВА А» 10:02
Наталия Лагутина
Москва   1100 «Буян и ангел» 11:20
Светлана Лазарева
Москва   1103 «Охота на КП» 11:26
Татьяна Ларина
Москва   129 «Party Like A Russian» 08:58
Анна Лебедева
Москва   1112 «Скрип Мозга в городе» 11:44
Дмитрий Леденцов
Москва   110 «Почётный донор» 08:20
Евгения Лурье
Санкт-Петербург   149 «Сублимация» 09:38
Лиза Макарова
Санкт-Петербург   154 «Питер-Москва - друзья навсегда» 09:48
Анна Малышева
Москва   1123 «Вместо футбола и сна» 12:06
Ольга Мальцева
Москва   143 «Любим гулять» 09:26
Александра Маркарова
Москва   193 «Девчонки» 11:06
Анастасия Меркулова
Москва   1101 «Лев Медведь» 11:22
Алексей Монаков
Москва   108 «Ягодный баблгам» 08:16
Аполлинария Назарова
Москва   1127 «Королевы дивана» 12:14
Лилия Никифорова
Москва   1132 «Мы уйдем в середине» 12:24
Артём Окуньков
Москва   122 «Девушки и какой-то левый чувак» 08:44
Константин Оринкин
Москва   147 «BHZ» 09:34
Алексей Панкратов
Москва   140 «пирожули» 09:20
Сергей Прокопович
Москва   1116 «Росгобельские кролики» 11:52
Александр Прокунин
Москва   138 «Лингва» 09:16
Ирина Прохорова
Москва   185 «Бегетошки» 10:50
Ирина Пучкова
Москва   1137 «В БГ только девушки» 12:34
Елизавета Рынкевич
Москва   122 «Девушки и какой-то левый чувак» 08:44
Екатерина Сайфулина
Москва   101 «Операция Ы» 08:02
Евгения Салонгина
Москва   127 «Редиска» 08:54
Ольга Сафонова
Москва   167 «Праздник к нам приходит» 10:14
Татьяна Сергеева
Москва   1122 «URABUS» 12:04
Екатерина Сидорова
Московська область   188 «Калуга + К» 10:56
Василий Скоробогатько
Москва   1131 «Топь молодых дарований» 12:22
Андрей Скурихин
Санкт-Петербург   1143 «V-Team» 12:46
Катерина Слепова
Твер   1127 «Королевы дивана» 12:14
Полина Соколова
Москва   1131 «Топь молодых дарований» 12:22
Наталья Солтанова
Москва   1118 «Сореллы» 11:56
Максим Стонт
Москва   114 «Мультифора» 08:28
Владислав Сухмель
Санкт-Петербург   137 «Hic sunt dracones» 09:14
Денис Треногин
Москва   1126 «Puzzles» 12:12
Дарья Федорова
Москва   112 «Высшие нервные деятели» 08:24
Анастасия Филатова
Москва   154 «Питер-Москва - друзья навсегда» 09:48
Виктор Хохлов
Москва   175 «Евжики» 10:30
Юрий Шадрин
Санкт-Петербург   191 «Бодрые суслики» 11:02
Алена Шипилова
Москва   187 «Гномики и Ко» 10:54
Olga Alentyeva
Москва   1118 «Сореллы» 11:56
Vladimir Kozis
Москва   107 «Эпикантус» 08:14
Alexander Tyurin
Москва   120 «Омерзительные вишенки» 08:40
Роман Акентьев
Москва   119 «Веселый пряник» 08:38
Елена Акимочкина
Санкт-Петербург   1102 «Тимон и Пумба» 11:24
Дина Антонова
Москва   1136 «R&D» 12:32
Александр Бовин
Москва   1124 «Сильные и матерые» 12:08
Анна Богдан
Московська область   1142 «Тюлидрости» 12:44
Наталья Богиня
Москва   150 «Серебряный нож и карта Бланша» 09:40
Анна Боченкова
Москва   197 «Снег Ром» 11:14
Ангелина Быкова
Москва   1127 «Королевы дивана» 12:14
Александра Вигерчук
Москва   1130 «Почему бы и Да!» 12:20
Юлия Витенберг
Москва   123 «Суперпупермегатим» 08:46
Курников Владимир
Москва   121 «Шило» 08:42
Мария Власкина
Московська область   182 «Бедуины Большого Города» 10:44
Евгения Власова
Москва   124 «Yersinia pestis» 08:48
Анатолий Волков
Москва   195 «Тантары» 11:10
Павел Гележе
Москва   181 «Добрый жук» 10:42
Ольга Говорухина
Москва   179 «Пингвикула» 10:38
Екатерина Горбань
Москва   151 «Каприоль» 09:42
Юлия Гребенкина
Москва   166 «Ёжики Кагановича» 10:12
Артём Григорьев
Москва   177 «Креветки» 10:34
Светлана Гришина
Москва   185 «Бегетошки» 10:50
Анастасия Данилова
Москва   1106 «Daniloff» 11:32
Елизавета Дёмина
Москва   122 «Девушки и какой-то левый чувак» 08:44
Игорь Дружинин
Москва   148 «Пумпурум» 09:36
Андрей Дунин
Москва   150 «Серебряный нож и карта Бланша» 09:40
Сергей Есетов
Москва   1114 «Тринадцатый» 11:48
Алёна Зайцева
Москва   194 «quatre-vingt» 11:08
Юлия Зимбачевская
Москва   199 «Хабиби амуэ-наэ-э» 11:18
Анна Иванова
Санкт-Петербург   117 «А И» 08:34
Нина Иванова
Твер   1127 «Королевы дивана» 12:14
Наталья Исаева
Москва   136 «Австралобарбар возвращается» 09:12
Ксения Киселева
Москва   155 «ВоДятлы» 09:50
Майя Кисельгоф
Москва   171 «ГдЕж» 10:22
Алла Китаева
Москва   1111 «Aboriginals» 11:42
Александр Клебан
Москва   169 «ТоПо» 10:18
Юлия Кокоркина
Москва   1118 «Сореллы» 11:56
Полина Колесникова
Московська область   127 «Редиска» 08:54
Павел Комаров
Москва   1125 «Хачапури по-Аджарски» 12:10
Мирослава Кондратюк
Московська область   1139 «Северная» 12:38
Ольга Коноплянникова
Москва   193 «Девчонки» 11:06
Сергей Копылов
Москва   135 «День Сурка» 09:10
Зоя Кретова
Москва   1117 «Милахи» 11:54
Илья Кузнецов
Москва   163 «КиБ» 10:06
Алиса Кузнецова
Москва   1145 «Малое тайное сыскное Войско» 12:50
Марина Леандрова
Москва   1104 «Бомбическая хурма» 11:28
Александр Лебедев
Москва   134 «DZEN» 09:08
Александр Леонов
Москва   150 «Серебряный нож и карта Бланша» 09:40
Ирина Логинова
Москва   114 «Мультифора» 08:28
Ваcилий Лыcухин
Москва   1101 «Лев Медведь» 11:22
Олеся Майбах
Москва   114 «Мультифора» 08:28
София Манерова
Москва   122 «Девушки и какой-то левый чувак» 08:44
Юлия МАШЕНЦЕВА
Москва   1107 «Ещё Матрешки» 11:34
Александр Микунов
Москва   126 «Какое-нибудь уникальное название» 08:52
Анастасия Миронова
Москва   186 «Капибары» 10:52
Виктория Николаева
Москва   160 «КорКорНиКор» 10:00
Ксения Нифонтова
Москва   114 «Мультифора» 08:28
Екатерина Панфилова
Москва   1126 «Puzzles» 12:12
Елена Паршина
Москва   120 «Омерзительные вишенки» 08:40
Андрей Пирогов
Москва   104 «Скрытый потанцевал» 08:08
Екатерина Потанина
Москва   193 «Девчонки» 11:06
Мария Прокофьева
Москва   134 «DZEN» 09:08
Виктор Пучков
Москва   142 «Korpiklaani» 09:24
Евгений Ростовцев
Москва   1110 «ex-pwc» 11:40
Ольга Седакова
Москва   1141 «Барбузяки» 12:42
Алёна Семенченко
Москва   120 «Омерзительные вишенки» 08:40
Максим Семенченко
Москва   120 «Омерзительные вишенки» 08:40
Екатерина Сергеева
Санкт-Петербург   157 «Бегущие по волнам» 09:54
Татьяна Смышляева
Москва   192 «Форрест и Лола» 11:04
Елена Солтанова
Москва   1118 «Сореллы» 11:56
Владимир Сосновцев
Москва   144 «Ысь-Высь» 09:28
Алексей Суриков
Московська область   1140 «Замкадыши» 12:40
Елизавета Сушилина
Московська область   152 «Ну ок» 09:44
Дмитрий Терехин
Москва   146 «Своя команда с...» 09:32
Наталия Толкалина
Москва   1135 «Дикие еноты» 12:30
Игорь Филиппов
Москва   104 «Скрытый потанцевал» 08:08
Дарья Царева
Москва   165 «Шапка с оленями» 10:10
Олег Ширнин
Москва   159 «Сивучи» 09:58
Дмитрий Шмырёв
Москва   173 «Пустота» 10:26
Любовь Щевьёва
Москва   133 «Аврора» 09:06
Нармин Юсуф-заде
Москва   1126 «Puzzles» 12:12
Катя Ярославцева
Москва   153 «Авада кедавра» 09:46
Елизавета Адрианова
Москва   186 «Капибары» 10:52
Дарья Акентьева
Москва   119 «Веселый пряник» 08:38
Анна Акимова
Москва   157 «Бегущие по волнам» 09:54
Антон Алексашкин
Москва   163 «КиБ» 10:06
Наталья Ангилопова
Москва   1117 «Милахи» 11:54
Роман Антонов
Москва   1136 «R&D» 12:32
Владимир Атаев
Москва   146 «Своя команда с...» 09:32
Михаил Байбуртян
Москва   1110 «ex-pwc» 11:40
Лера Белан
Москва   194 «quatre-vingt» 11:08
Валерий Беликов
Москва   109 «ТИТАНЫ» 08:18
Анна Белова
Москва   186 «Капибары» 10:52
Юлия Белякова
Москва   175 «Евжики» 10:30
Евгения Береснева
Москва   1112 «Скрип Мозга в городе» 11:44
Георгий Бетеев
Московська область   1142 «Тюлидрости» 12:44
София Бредникова
Москва   177 «Креветки» 10:34
Анна Вазиева
Москва   145 «Цветные Ниндзя» 09:30
Кирилл Васичкин
Москва   1100 «Буян и ангел» 11:20
Александр Ветров
Москва   180 «Вне системы» 10:40
Евгений Виданов
Московська область   141 «Мафия Сурикатов» 09:22
Анна Вихрева
Москва   1123 «Вместо футбола и сна» 12:06
Владимир Волков
Москва   102 «Еноты идут вперед» 08:04
Александра Волкова
Москва   102 «Еноты идут вперед» 08:04
Катерина Гележе
Москва   181 «Добрый жук» 10:42
Юлия Гидина
Москва   1144 «Шапокляк и Ко» 12:48
Элеонора Говорухина
Москва   179 «Пингвикула» 10:38
Игорь Горбань
Москва   151 «Каприоль» 09:42
Валерия Грибанова
Москва   137 «Hic sunt dracones» 09:14
Наталья Грибкова
Санкт-Петербург   149 «Сублимация» 09:38
Анастасия Гуленко
Москва   1104 «Бомбическая хурма» 11:28
Александр Гусев
Москва   187 «Гномики и Ко» 10:54
Сергей Гусев
Москва   187 «Гномики и Ко» 10:54
Марина Данилина
Московська область   1142 «Тюлидрости» 12:44
Андрей Данилов
Москва   1106 «Daniloff» 11:32
Максим Демин
Москва   195 «Тантары» 11:10
Мария Доброногова
Москва   184 «Добро и ноги» 10:48
Владислав Дубровин
Москва   1120 «МАФАКА» 12:00
Илья Евдокимов
Москва   163 «КиБ» 10:06
Антон Евсеев
Москва   138 «Лингва» 09:16
Роман Евстигнеев
Москва   135 «День Сурка» 09:10
Дарья Евстигнеева
Москва   1130 «Почему бы и Да!» 12:20
Иван Еремин
Москва   143 «Любим гулять» 09:26
Катерина Еремина
Москва   143 «Любим гулять» 09:26
Сергей Есаков
Москва   113 «Внезапно» 08:26
Наталья Есетова
Москва   1114 «Тринадцатый» 11:48
Леонид Естифеев
Москва   192 «Форрест и Лола» 11:04
Наталья Жуйкова
Москва   123 «Суперпупермегатим» 08:46
Кирилл Жуков
Москва   1138 «KJMP» 12:36
Ольга Земскова
Москва   159 «Сивучи» 09:58
Дмитрий Золотарев
Москва   183 «C&C» 10:46
Анастасия Казанская
Москва   1117 «Милахи» 11:54
Илья Карзов
Москва   1104 «Бомбическая хурма» 11:28
Светлана Карпова
Москва   1141 «Барбузяки» 12:42
Александр Кашлев
Москва   136 «Австралобарбар возвращается» 09:12
Станислав Кириллов
Москва   164 «Клёпушки» 10:08
Егор Киселев
Москва   155 «ВоДятлы» 09:50
Максим Киселев
Москва   1144 «Шапокляк и Ко» 12:48
Евгений Китаев
Москва   1111 «Aboriginals» 11:42
Максим Козлов
Москва   155 «ВоДятлы» 09:50
Олеся Козлова
Москва   158 «Отдел затупок» 09:56
Виктор Колесников
Москва   180 «Вне системы» 10:40
Наталья Колесникова
Москва   195 «Тантары» 11:10
Дарья Корецкая
Москва   194 «quatre-vingt» 11:08
Александр Корняков
Магдебург   188 «Калуга + К» 10:56
Яна Костромина
Москва   195 «Тантары» 11:10
Наталья Круглова
Москва   155 «ВоДятлы» 09:50
Сергей Кудрявцев
Москва   154 «Питер-Москва - друзья навсегда» 09:48
Борис Кузнецов
Москва   1145 «Малое тайное сыскное Войско» 12:50
Александр Куров
Москва   169 «ТоПо» 10:18
Светлана Куряшкина
Санкт-Петербург   1102 «Тимон и Пумба» 11:24
Оксана Кшнякина
Москва   1115 «ПростоТоп» 11:50
Наталья Лактюшкина
Москва   109 «ТИТАНЫ» 08:18
Татьяна Ларионова
Москва   118 «Мировой кризис» 08:36
Виктория Леандрова
Москва   1104 «Бомбическая хурма» 11:28
Михаил Левин
Москва   1132 «Мы уйдем в середине» 12:24
Анна Легостаева
Московська область   105 «Броневичок нытиков» 08:10
Светлана Лепехина
Москва   169 «ТоПо» 10:18
Павел Лобанов
Москва   197 «Снег Ром» 11:14
Евгения Лобанова
Москва   197 «Снег Ром» 11:14
Светлана Львова
Москва   186 «Капибары» 10:52
Максим Макаров
Санкт-Петербург   154 «Питер-Москва - друзья навсегда» 09:48
Дмитрий Марчук
Москва   137 «Hic sunt dracones» 09:14
Ева Матвеева
Москва   173 «Пустота» 10:26
Юлия Мехедова
Москва   1130 «Почему бы и Да!» 12:20
Наталья Минаева
Москва   109 «ТИТАНЫ» 08:18
Анастасия Минникова
Москва   1132 «Мы уйдем в середине» 12:24
Елена Митева
Москва   1112 «Скрип Мозга в городе» 11:44
Евгений Муравьёв
Барселона   188 «Калуга + К» 10:56
Ирина Муравьёва
Брюссель   188 «Калуга + К» 10:56
Вадим Мясик
Москва   199 «Хабиби амуэ-наэ-э» 11:18
Валерий Нагаев
Москва   1143 «V-Team» 12:46
Елена Немчикова
Москва   124 «Yersinia pestis» 08:48
Алексей Никитин
Москва   1107 «Ещё Матрешки» 11:34
Александр Николаичев
Санкт-Петербург   158 «Отдел затупок» 09:56
Александр Никольский
Москва   105 «Броневичок нытиков» 08:10
Иван Никулин
Москва   1133 «Бан» 12:26
Алексей Ноев
Москва   177 «Креветки» 10:34
Дмитрий Осипов
Москва   1132 «Мы уйдем в середине» 12:24
Максим Очковский
Москва   1143 «V-Team» 12:46
Мария Павлихина
Москва   1138 «KJMP» 12:36
Алена Пантюкова
Москва   175 «Евжики» 10:30
Сергей Пастухов
Інші міста Північно-Західного ФО   1139 «Северная» 12:38
Наталья Подвинцева
Санкт-Петербург   149 «Сублимация» 09:38
Василий Пономарев
Москва   1110 «ex-pwc» 11:40
Виталий Потапов
Москва   1108 «корнеплоды» 11:36
Елена Прокопович
Москва   1116 «Росгобельские кролики» 11:52
Татьяна Прокопович
Москва   1116 «Росгобельские кролики» 11:52
Иван Рогулин
Москва   175 «Евжики» 10:30
Егор Самыгин
Москва   1143 «V-Team» 12:46
Павел Сварник
Москва   197 «Снег Ром» 11:14
Максим Седаков
Москва   1141 «Барбузяки» 12:42
Александра Седакова
Москва   1141 «Барбузяки» 12:42
Анастасия Сенина
Санкт-Петербург   189 «Кусени» 10:58
Дмитрий Сидорин
Москва   196 «ПРОдвижение» 11:12
Елизавета Смирнова
Москва   169 «ТоПо» 10:18
Ольга Смирнова
Москва   1137 «В БГ только девушки» 12:34
Георгий Соколов
Москва   105 «Броневичок нытиков» 08:10
Кирилл Соколов
Москва   158 «Отдел затупок» 09:56
Анастасия Старшова
Московська область   1140 «Замкадыши» 12:40
Станислав Стецюк
Москва   192 «Форрест и Лола» 11:04
Михаил Сушилин
Московська область   152 «Ну ок» 09:44
Мария Татурина
Москва   115 «Brothers in legs» 08:30
Олег Титов
Москва   118 «Мировой кризис» 08:36
Наталия Тихомирова
Москва   172 «"Непотопляемый" 2» 10:24
Мария Тужилкина
Московська область   146 «Своя команда с...» 09:32
Вера Турецкая
Москва   144 «Ысь-Высь» 09:28
Дмитрий Фёдоров
Москва   161 «ДВА А» 10:02
Анна Федотова
Москва   176 «OutaMaWay» 10:32
Елена Фивинцева
Москва   153 «Авада кедавра» 09:46
Юлия Филиппова
Москва   1124 «Сильные и матерые» 12:08
Николай Филлипенко
Москва   1117 «Милахи» 11:54
Игорь Фролов
Москва   138 «Лингва» 09:16
Александра Хазекова
Москва   1130 «Почему бы и Да!» 12:20
Евгений Хватов
Москва   165 «Шапка с оленями» 10:10
Антон Хлынин
Москва   115 «Brothers in legs» 08:30
Петр Хмелевский
Москва   1110 «ex-pwc» 11:40
Елизавета Хорикова
Москва   177 «Креветки» 10:34
Юрий Хромов
Москва   113 «Внезапно» 08:26
Алексей Черемисин
Московська область   161 «ДВА А» 10:02
Алла Шамарина
Москва   166 «Ёжики Кагановича» 10:12
Виктория Шеккер
Москва   161 «ДВА А» 10:02
Роман Шинянский
Москва   192 «Форрест и Лола» 11:04
Елена Шлыгина
Москва   123 «Суперпупермегатим» 08:46
Альбина Шультц
Москва   166 «Ёжики Кагановича» 10:12
Ирина Шушерова
Москва   1144 «Шапокляк и Ко» 12:48
Светлана Яковлева
Московська область   182 «Бедуины Большого Города» 10:44
Елена Якшибаева
Московська область   1142 «Тюлидрости» 12:44
Ирина Янковская
Москва   166 «Ёжики Кагановича» 10:12
Елена Ярославцева
Москва   153 «Авада кедавра» 09:46
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
100 08:00 Радзівілы маюць рацыю

100

Asya Kravets

Мінськ

Viktor Zenin

Мінськ

101 08:02 Операция Ы

101

Сергей Дорофеев

Московська область

102 08:04 Еноты идут вперед

102

Kseniya Bondaletova

Москва

Владимир Волков

Москва

Александра Волкова

Москва

104 08:08 Скрытый потанцевал

104

105 08:10 Броневичок нытиков

105

Алина Гайсина

Московська область

Анна Легостаева

Московська область

Александр Никольский

Москва

Георгий Соколов

Москва

107 08:14 Эпикантус

107

Vladimir Kozis

Москва

108 08:16 Ягодный баблгам

108

109 08:18 ТИТАНЫ

109

Валерий Беликов

Москва

Наталья Лактюшкина

Москва

Наталья Минаева

Москва

110 08:20 Почётный донор

110

111 08:22 Silicon Soul

111

Виктор Лавриновский

Санкт-Петербург

112 08:24 Высшие нервные деятели

112

113 08:26 Внезапно

113

Сергей Есаков

Москва

Юрий Хромов

Москва

114 08:28 Мультифора

114

115 08:30 Brothers in legs

115

Мария Татурина

Москва

Антон Хлынин

Москва

117 08:34 А И

117

Анна Иванова

Санкт-Петербург

118 08:36 Мировой кризис

118

Татьяна Ларионова

Москва

Олег Титов

Москва

119 08:38 Веселый пряник

119

Дарья Акентьева

Москва

120 08:40 Омерзительные вишенки

120

121 08:42 Шило

121

122 08:44 Девушки и какой-то левый чувак

122

123 08:46 Суперпупермегатим

123

Наталья Жуйкова

Москва

Елена Шлыгина

Москва

124 08:48 Yersinia pestis

124

Yulia Ammour

Москва

Ирина Жаркова

Московська область

Елена Немчикова

Москва

125 08:50 Yellow Submarine

125

126 08:52 Какое-нибудь уникальное название

126

127 08:54 Редиска

127

Полина Колесникова

Московська область

128 08:56 Куся-куся

128

129 08:58 Party Like A Russian

129

130 09:00 Вальяжные Черешенки

130

132 09:04 АлтайРудаМеталл

132

133 09:06 Аврора

133

134 09:08 DZEN

134

135 09:10 День Сурка

135

Роман Евстигнеев

Москва

136 09:12 Австралобарбар возвращается

136

Александр Кашлев

Москва

137 09:14 Hic sunt dracones

137

Лидия Зайцева

Санкт-Петербург

Владислав Сухмель

Санкт-Петербург

Валерия Грибанова

Москва

Дмитрий Марчук

Москва

138 09:16 Лингва

138

Антон Евсеев

Москва

Игорь Фролов

Москва

140 09:20 пирожули

140

141 09:22 Мафия Сурикатов

141

Евгений Виданов

Московська область

142 09:24 Korpiklaani

142

143 09:26 Любим гулять

143

Иван Еремин

Москва

Катерина Еремина

Москва

144 09:28 Ысь-Высь

144

Вера Турецкая

Москва

145 09:30 Цветные Ниндзя

145

Анна Вазиева

Москва

146 09:32 Своя команда с...

146

Владимир Атаев

Москва

Мария Тужилкина

Московська область

147 09:34 BHZ

147

148 09:36 Пумпурум
149 09:38 Сублимация

149

Евгения Лурье

Санкт-Петербург

Наталья Грибкова

Санкт-Петербург

Наталья Подвинцева

Санкт-Петербург

150 09:40 Серебряный нож и карта Бланша

150

151 09:42 Каприоль

151

Игорь Горбань

Москва

152 09:44 Ну ок

152

Елизавета Сушилина

Московська область

Михаил Сушилин

Московська область

153 09:46 Авада кедавра

153

Елена Фивинцева

Москва

Елена Ярославцева

Москва

154 09:48 Питер-Москва - друзья навсегда

154

Лиза Макарова

Санкт-Петербург

Сергей Кудрявцев

Москва

Максим Макаров

Санкт-Петербург

155 09:50 ВоДятлы

155

Егор Киселев

Москва

Максим Козлов

Москва

Наталья Круглова

Москва

157 09:54 Бегущие по волнам

157

Екатерина Сергеева

Санкт-Петербург

Анна Акимова

Москва

158 09:56 Отдел затупок

158

Олеся Козлова

Москва

Александр Николаичев

Санкт-Петербург

Кирилл Соколов

Москва

159 09:58 Сивучи

159

Олег Ширнин

Москва

Ольга Земскова

Москва

160 10:00 КорКорНиКор

160

161 10:02 ДВА А

161

Андрей Лагутин

Московська область

Дмитрий Фёдоров

Москва

Алексей Черемисин

Московська область

Виктория Шеккер

Москва

163 10:06 КиБ

163

Антон Алексашкин

Москва

Илья Евдокимов

Москва

164 10:08 Клёпушки

164

Станислав Кириллов

Москва

165 10:10 Шапка с оленями

165

Евгений Хватов

Москва

166 10:12 Ёжики Кагановича

166

Алла Шамарина

Москва

Альбина Шультц

Москва

Ирина Янковская

Москва

167 10:14 Праздник к нам приходит

167

169 10:18 ТоПо

169

Александр Куров

Москва

Светлана Лепехина

Москва

Елизавета Смирнова

Москва

170 10:20 Загребущие ноги

170

Егор Алипов

Москва

171 10:22 ГдЕж

171

172 10:24 "Непотопляемый" 2

172

Наталия Тихомирова

Москва

173 10:26 Пустота

173

Ева Матвеева

Москва

175 10:30 Евжики
Юлия Белякова

Москва

Алена Пантюкова

Москва

Иван Рогулин

Москва

176 10:32 OutaMaWay

176

Анна Федотова

Москва

177 10:34 Креветки

177

София Бредникова

Москва

Алексей Ноев

Москва

Елизавета Хорикова

Москва

178 10:36 Непоседы

178

179 10:38 Пингвикула

179

Элеонора Говорухина

Москва

180 10:40 Вне системы
Александр Ветров

Москва

Виктор Колесников

Москва

181 10:42 Добрый жук

181

Катерина Гележе

Москва

182 10:44 Бедуины Большого Города

182

Мария Власкина

Московська область

Светлана Яковлева

Московська область

183 10:46 C&C

183

Anna Tsapurina

Москва

Дмитрий Золотарев

Москва

184 10:48 Добро и ноги

184

Ann Dobronogova

Москва

Мария Доброногова

Москва

185 10:50 Бегетошки

185

186 10:52 Капибары
Елизавета Адрианова

Москва

Анна Белова

Москва

Светлана Львова

Москва

187 10:54 Гномики и Ко
Александр Гусев

Москва

Сергей Гусев

Москва

188 10:56 Калуга + К

188

Екатерина Сидорова

Московська область

Александр Корняков

Магдебург

Евгений Муравьёв

Барселона

Ирина Муравьёва

Брюссель

189 10:58 Кусени

189

Павел Кукушкин

Санкт-Петербург

Анастасия Сенина

Санкт-Петербург

191 11:02 Бодрые суслики

191

Алексей Долгуев

Санкт-Петербург

Ирина Долгуева

Санкт-Петербург

Юрий Шадрин

Санкт-Петербург

192 11:04 Форрест и Лола

192

Леонид Естифеев

Москва

Станислав Стецюк

Москва

Роман Шинянский

Москва

193 11:06 Девчонки

193

194 11:08 quatre-vingt

194

Лера Белан

Москва

Дарья Корецкая

Москва

195 11:10 Тантары

195

Максим Демин

Москва

Наталья Колесникова

Москва

Яна Костромина

Москва

196 11:12 ПРОдвижение
Дмитрий Сидорин

Москва

197 11:14 Снег Ром

197

Павел Лобанов

Москва

Евгения Лобанова

Москва

Павел Сварник

Москва

199 11:18 Хабиби амуэ-наэ-э

199

Вадим Мясик

Москва

1100 11:20 Буян и ангел

1100

Кирилл Васичкин

Москва

1101 11:22 Лев Медведь

1101

1102 11:24 Тимон и Пумба

1102

Елена Акимочкина

Санкт-Петербург

Светлана Куряшкина

Санкт-Петербург

1103 11:26 Охота на КП

1103

1104 11:28 Бомбическая хурма

1104

Анастасия Гуленко

Москва

Илья Карзов

Москва

Виктория Леандрова

Москва

1106 11:32 Daniloff

1106

Андрей Данилов

Москва

1107 11:34 Ещё Матрешки

1107

Алексей Никитин

Москва

1108 11:36 корнеплоды
Виталий Потапов

Москва

1109 11:38 Солнечный зайчик

1109

1110 11:40 ex-pwc
Михаил Байбуртян

Москва

Василий Пономарев

Москва

Петр Хмелевский

Москва

1111 11:42 Aboriginals

1111

Евгений Китаев

Москва

1112 11:44 Скрип Мозга в городе

1112

Евгения Береснева

Москва

Елена Митева

Москва

1113 11:46 ITLady

1113

Леся Калинина

Санкт-Петербург

Ирина Кирилова

Санкт-Петербург

1114 11:48 Тринадцатый

1114

Наталья Есетова

Москва

1115 11:50 ПростоТоп

1115

Victoria Ivanova

Москва

Оксана Кшнякина

Москва

1116 11:52 Росгобельские кролики

1116

Елена Прокопович

Москва

Татьяна Прокопович

Москва

1117 11:54 Милахи

1117

Зоя Кретова

Москва

Наталья Ангилопова

Москва

Анастасия Казанская

Москва

Николай Филлипенко

Москва

1118 11:56 Сореллы

1118

1120 12:00 МАФАКА

1120

Владислав Дубровин

Москва

1122 12:04 URABUS

1122

1123 12:06 Вместо футбола и сна

1123

Анна Вихрева

Москва

1124 12:08 Сильные и матерые

1124

Юлия Филиппова

Москва

1125 12:10 Хачапури по-Аджарски

1125

1126 12:12 Puzzles

1126

1127 12:14 Королевы дивана

1127

1130 12:20 Почему бы и Да!

1130

Дарья Евстигнеева

Москва

Юлия Мехедова

Москва

Александра Хазекова

Москва

1131 12:22 Топь молодых дарований

1131

1132 12:24 Мы уйдем в середине
Михаил Левин

Москва

Анастасия Минникова

Москва

Дмитрий Осипов

Москва

1133 12:26 Бан

1133

Иван Никулин

Москва

1134 12:28 Педальный самокат

1134

1135 12:30 Дикие еноты

1135

1136 12:32 R&D

1136

Роман Антонов

Москва

1137 12:34 В БГ только девушки

1137

Ольга Смирнова

Москва

1138 12:36 KJMP

1138

Кирилл Жуков

Москва

Мария Павлихина

Москва

1139 12:38 Северная

1139

Мирослава Кондратюк

Московська область

Сергей Пастухов

Інші міста Північно-Західного ФО

1140 12:40 Замкадыши

1140

Алексей Суриков

Московська область

Анастасия Старшова

Московська область

1141 12:42 Барбузяки

1141

Светлана Карпова

Москва

Максим Седаков

Москва

Александра Седакова

Москва

1142 12:44 Тюлидрости

1142

Анна Богдан

Московська область

Георгий Бетеев

Московська область

Марина Данилина

Московська область

Елена Якшибаева

Московська область

1143 12:46 V-Team

1143

Андрей Скурихин

Санкт-Петербург

Валерий Нагаев

Москва

Максим Очковский

Москва

Егор Самыгин

Москва

1144 12:48 Шапокляк и Ко

1144

Юлия Гидина

Москва

Максим Киселев

Москва

Ирина Шушерова

Москва

1145 12:50 Малое тайное сыскное Войско

1145

Борис Кузнецов

Москва