Показати невикористані місця

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Konstantin Makov
Санкт-Петербург   112 «MCTEAM» 09:00
Екатерина Агер
Санкт-Петербург   124 «Человечки» 09:00
Екатерина Азарова
Санкт-Петербург   116 «Дирекция тяги» 09:00
Надежда Арефьева
Санкт-Петербург   105 «Шустрые друзья» 09:00
Юрий Безруков
Санкт-Петербург   113 «Зачем снятся сны» 09:00
Полина Белоусова
Санкт-Петербург   137 «Белый Ус» 09:00
Татьяна Богданова
Санкт-Петербург   108 «Ы-Богданов» 09:00
Вера Брюханова
Санкт-Петербург   104 «ВейерштрассЕ» 09:00
Юлия Буренева
Санкт-Петербург   123 «В ожидании чуда» 09:00
Елена Бухтуева
Санкт-Петербург   103 «Маша и Медведь» 09:00
Татьяна Васюк
Санкт-Петербург   101 «Мешки с костями» 09:00
Татьяна Ведьгун
Санкт-Петербург   145 «ЧудАчки» 09:00
Настя Вилкова
Ленінградська область   158 «АЕА» 09:00
Алексей Длугач
Москва   140 «Назад, в будущее!» 09:00
Наталья Завёрткина
Санкт-Петербург   105 «Шустрые друзья» 09:00
Марина Засимова
Санкт-Петербург   126 «Бегущие по ветру» 09:00
Кирилл Золотов
Санкт-Петербург   153 «Чупакабрики» 09:00
Алексей Иванов
Санкт-Петербург   110 «Da red goez fasta» 09:00
Вальдемар К
Москва   148 «iTeam» 09:00
Василий Калинин
Санкт-Петербург   111 «Улит и Ко» 09:00
Мария Карамуллина
Санкт-Петербург   114 «Пятый этаж» 09:00
Антон Киршин
Санкт-Петербург   133 «ДиЕТА» 09:00
Елена Козлова
Санкт-Петербург   160 «Шипшандр» 09:00
Юлия Корнильева
Санкт-Петербург   157 «Багштак» 09:00
Ольга Короткая
Санкт-Петербург   129 «häntä» 09:00
Оля Кривушко
Ленінградська область   134 «Rabid Ferrets» 09:00
Галина Курмашева
Санкт-Петербург   111 «Улит и Ко» 09:00
Надежда Кухтенкова
Санкт-Петербург   144 «11 автобус» 09:00
Ольга Лысенко
Санкт-Петербург   130 «Картина маслом» 09:00
Светлана Медведева
Ленінградська область   152 «Суслики» 09:00
Андрей Минкин
Санкт-Петербург   107 «Corso & Co» 09:00
Марина Михайлова
Санкт-Петербург   118 «Marsach» 09:00
Александр Никоноров
Санкт-Петербург   156 «Пыщь-пыщь» 09:00
Анна Никонорова
Санкт-Петербург   156 «Пыщь-пыщь» 09:00
Ирина Пармёнова
Санкт-Петербург   105 «Шустрые друзья» 09:00
Олег Попов
Москва   132 «Слонопотам» 09:00
Сергей Рымарев
Пушкін   115 «Городской наблюдатель» 09:00
Наталия Ряхтева
Санкт-Петербург   146 «Планы на ветер» 09:00
Лизка Самойлова
Санкт-Петербург   151 «Давай взорвём» 09:00
Елена Сергеева
Санкт-Петербург   121 «дикие лесные п» 09:00
Евгения Скурат
Санкт-Петербург   114 «Пятый этаж» 09:00
Наталья Смирнова
Санкт-Петербург   122 «Родом из детства» 09:00
Павел Спигин
Санкт-Петербург   154 «Ржавые гвозди» 09:00
Любовь Спиридонова
Санкт-Петербург   102 «STR» 09:00
Мария Спирина
Санкт-Петербург   160 «Шипшандр» 09:00
Александра Столярова
Санкт-Петербург   126 «Бегущие по ветру» 09:00
Елена Стрелина
Санкт-Петербург   135 «Кайханга» 09:00
Виктория Тихонова
Санкт-Петербург   127 «ТИХО-ходы» 09:00
Анастасия Толстякова
Санкт-Петербург   111 «Улит и Ко» 09:00
Вера Тулькина
Санкт-Петербург   131 «Япона Мать» 09:00
Елена Усачёва
Санкт-Петербург   109 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:00
Кристина Ушакова
Санкт-Петербург   100 «Ириски» 09:00
Ирина Федорова
Санкт-Петербург   128 «Профи» 09:00
Антон Шумилов
Санкт-Петербург   125 «Люди Че» 09:00
Александра Щапова
Санкт-Петербург   116 «Дирекция тяги» 09:00
Андрей Янчук
Санкт-Петербург   155 «Пыдра» 09:00
r bt
Санкт-Петербург   136 «31июня» 09:00
Denis Ibaev
Санкт-Петербург   150 «+2» 09:00
Павел Буренев
Санкт-Петербург   123 «В ожидании чуда» 09:00
Илья Васильев
Санкт-Петербург   139 «Прогрессоры» 09:00
Ольга Верутина
Санкт-Петербург   113 «Зачем снятся сны» 09:00
Светлана Громова
Санкт-Петербург   138 «Топазы» 09:00
Виктория Иоффе
Санкт-Петербург   147 «Семья Иоффе» 09:00
Дмитрий Лебедев
Санкт-Петербург   159 «Проще не придумаешь» 09:00
Светлана Лебедева
Санкт-Петербург   159 «Проще не придумаешь» 09:00
Владимир Моисеев
Москва   149 «Тутузики» 09:00
Иван Павлик
Санкт-Петербург   161 «Gouryella» 09:00
Александр Плясов
Санкт-Петербург   142 «RussoTuristo» 09:00
Ольга Раева
Санкт-Петербург   109 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:00
Анна Рымарева
Санкт-Петербург   120 «Уже не новички» 09:00
Александр Сидько
Санкт-Петербург   102 «STR» 09:00
Татьяна Стоцкая
Санкт-Петербург   106 «Крошки Ру» 09:00
Александра Таланина
Санкт-Петербург   143 «Фрукты» 09:00
Александра Тылик
Санкт-Петербург   138 «Топазы» 09:00
Александр Усольцев
Санкт-Петербург   117 «Искатели трепангов» 09:00
Михаил Федоров
Санкт-Петербург   119 «Заблокировано Роскомпозором» 09:00
Жанна Якуничева
Санкт-Петербург   109 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:00
Nikolay Korotkiy
Санкт-Петербург   129 «häntä» 09:00
Лилия Агафонова
Санкт-Петербург   154 «Ржавые гвозди» 09:00
Иван Агер
Санкт-Петербург   124 «Человечки» 09:00
Мария Баранова
Великий Новгород   122 «Родом из детства» 09:00
Сергей Белоусов
Санкт-Петербург   137 «Белый Ус» 09:00
Ирина Блышко
Санкт-Петербург   144 «11 автобус» 09:00
Алексей Богданов
Санкт-Петербург   108 «Ы-Богданов» 09:00
Катя Больбат
Санкт-Петербург   158 «АЕА» 09:00
Михаил Бухтуев
Санкт-Петербург   103 «Маша и Медведь» 09:00
Людмила Веркина
Санкт-Петербург   130 «Картина маслом» 09:00
Галина Воробьева
Санкт-Петербург   109 «Ползем, любуемся пейзажем» 09:00
Евгения Выборнова
Санкт-Петербург   110 «Da red goez fasta» 09:00
Антон Выдрин
Санкт-Петербург   129 «häntä» 09:00
Ирина Ефимова
Санкт-Петербург   145 «ЧудАчки» 09:00
Михаил Жуков
Санкт-Петербург   128 «Профи» 09:00
Дмитрий Иоффе
Санкт-Петербург   147 «Семья Иоффе» 09:00
Лев Иоффе
Санкт-Петербург   147 «Семья Иоффе» 09:00
Дарья Киршина
Санкт-Петербург   133 «ДиЕТА» 09:00
Елена Киршина
Санкт-Петербург   133 «ДиЕТА» 09:00
Таисия Киршина
Санкт-Петербург   133 «ДиЕТА» 09:00
Олег Кисленко
Санкт-Петербург   146 «Планы на ветер» 09:00
Мария Козлова
Санкт-Петербург   145 «ЧудАчки» 09:00
Дарья Коновалова
Санкт-Петербург   156 «Пыщь-пыщь» 09:00
Сергей Корнильев
Санкт-Петербург   157 «Багштак» 09:00
Светлана Кохановская
Санкт-Петербург   125 «Люди Че» 09:00
Екатерина Кунгурова
Санкт-Петербург   118 «Marsach» 09:00
Марина Кшевецкая
Санкт-Петербург   104 «ВейерштрассЕ» 09:00
Игорь Лабутин
Санкт-Петербург   161 «Gouryella» 09:00
Валентина Лапковская
Санкт-Петербург   144 «11 автобус» 09:00
Михаил Лебедев
Санкт-Петербург   159 «Проще не придумаешь» 09:00
Александр Лысенко
Санкт-Петербург   130 «Картина маслом» 09:00
Екатерина Магедова
Санкт-Петербург   122 «Родом из детства» 09:00
Анастасия Маслова
Санкт-Петербург   113 «Зачем снятся сны» 09:00
Дарья Матыскевич
Ленінградська область   152 «Суслики» 09:00
Ольга Матыскевич
Ленінградська область   152 «Суслики» 09:00
Максим Мерзлозубов
Санкт-Петербург   154 «Ржавые гвозди» 09:00
Александр Михайлов
Санкт-Петербург   118 «Marsach» 09:00
Александра Онучина
Санкт-Петербург   151 «Давай взорвём» 09:00
Олег Петров
Санкт-Петербург   143 «Фрукты» 09:00
Надежда Подливаева
Санкт-Петербург   135 «Кайханга» 09:00
Михаил Рымарев
Пушкін   115 «Городской наблюдатель» 09:00
Надежда Рымарева
Пушкін   115 «Городской наблюдатель» 09:00
Роман Рыскаленко
Москва   142 «RussoTuristo» 09:00
Юлия Самуленок
Санкт-Петербург   134 «Rabid Ferrets» 09:00
Тата Север
Санкт-Петербург   136 «31июня» 09:00
Сергей Смирнов
Санкт-Петербург   122 «Родом из детства» 09:00
Вера Созонова
Санкт-Петербург   114 «Пятый этаж» 09:00
Александр Соловьев
Санкт-Петербург   154 «Ржавые гвозди» 09:00
Алиса Сподынейко
Санкт-Петербург   158 «АЕА» 09:00
Дмитрий Степура
Санкт-Петербург   120 «Уже не новички» 09:00
Евгений Стоцкий
Санкт-Петербург   106 «Крошки Ру» 09:00
Андрей Субботин
Санкт-Петербург   131 «Япона Мать» 09:00
Татьяна Таланина
Санкт-Петербург   143 «Фрукты» 09:00
Дмитрий Тихонов
Санкт-Петербург   141 «Братство кольца» 09:00
Анастасия Тихонова
Санкт-Петербург   141 «Братство кольца» 09:00
Марина Тихонова
Санкт-Петербург   127 «ТИХО-ходы» 09:00
Роман Фертов
Санкт-Петербург   131 «Япона Мать» 09:00
Наталья Фертова
Санкт-Петербург   131 «Япона Мать» 09:00
Артем Цимко
Ленінградська область   152 «Суслики» 09:00
Александр Чеботарев
Москва   149 «Тутузики» 09:00
Сергей Чернышев
Санкт-Петербург   125 «Люди Че» 09:00
Елизавета Шумилова
Санкт-Петербург   125 «Люди Че» 09:00
Татьяна Юрьева
Санкт-Петербург   145 «ЧудАчки» 09:00
Елена Яковлева
Санкт-Петербург   150 «+2» 09:00
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
100 09:00 Ириски
Кристина Ушакова

Санкт-Петербург

101 09:00 Мешки с костями
Татьяна Васюк

Санкт-Петербург

102 09:00 STR
Любовь Спиридонова

Санкт-Петербург

Александр Сидько

Санкт-Петербург

103 09:00 Маша и Медведь
Елена Бухтуева

Санкт-Петербург

Михаил Бухтуев

Санкт-Петербург

104 09:00 ВейерштрассЕ
Вера Брюханова

Санкт-Петербург

Марина Кшевецкая

Санкт-Петербург

105 09:00 Шустрые друзья
Надежда Арефьева

Санкт-Петербург

Наталья Завёрткина

Санкт-Петербург

Ирина Пармёнова

Санкт-Петербург

106 09:00 Крошки Ру
Татьяна Стоцкая

Санкт-Петербург

Евгений Стоцкий

Санкт-Петербург

107 09:00 Corso & Co
Андрей Минкин

Санкт-Петербург

108 09:00 Ы-Богданов
Татьяна Богданова

Санкт-Петербург

Алексей Богданов

Санкт-Петербург

109 09:00 Ползем, любуемся пейзажем
Елена Усачёва

Санкт-Петербург

Ольга Раева

Санкт-Петербург

Жанна Якуничева

Санкт-Петербург

Галина Воробьева

Санкт-Петербург

110 09:00 Da red goez fasta
Алексей Иванов

Санкт-Петербург

Евгения Выборнова

Санкт-Петербург

111 09:00 Улит и Ко
Василий Калинин

Санкт-Петербург

Галина Курмашева

Санкт-Петербург

Анастасия Толстякова

Санкт-Петербург

112 09:00 MCTEAM
Konstantin Makov

Санкт-Петербург

113 09:00 Зачем снятся сны
Юрий Безруков

Санкт-Петербург

Ольга Верутина

Санкт-Петербург

Анастасия Маслова

Санкт-Петербург

114 09:00 Пятый этаж
Мария Карамуллина

Санкт-Петербург

Евгения Скурат

Санкт-Петербург

Вера Созонова

Санкт-Петербург

115 09:00 Городской наблюдатель
Михаил Рымарев

Пушкін

Надежда Рымарева

Пушкін

116 09:00 Дирекция тяги
Екатерина Азарова

Санкт-Петербург

Александра Щапова

Санкт-Петербург

117 09:00 Искатели трепангов
Александр Усольцев

Санкт-Петербург

118 09:00 Marsach
Марина Михайлова

Санкт-Петербург

Екатерина Кунгурова

Санкт-Петербург

Александр Михайлов

Санкт-Петербург

119 09:00 Заблокировано Роскомпозором
Михаил Федоров

Санкт-Петербург

120 09:00 Уже не новички
Анна Рымарева

Санкт-Петербург

Дмитрий Степура

Санкт-Петербург

121 09:00 дикие лесные п
Елена Сергеева

Санкт-Петербург

122 09:00 Родом из детства
Наталья Смирнова

Санкт-Петербург

Мария Баранова

Великий Новгород

Екатерина Магедова

Санкт-Петербург

Сергей Смирнов

Санкт-Петербург

123 09:00 В ожидании чуда
Юлия Буренева

Санкт-Петербург

Павел Буренев

Санкт-Петербург

124 09:00 Человечки
Екатерина Агер

Санкт-Петербург

Иван Агер

Санкт-Петербург

125 09:00 Люди Че
Антон Шумилов

Санкт-Петербург

Светлана Кохановская

Санкт-Петербург

Сергей Чернышев

Санкт-Петербург

Елизавета Шумилова

Санкт-Петербург

126 09:00 Бегущие по ветру
Марина Засимова

Санкт-Петербург

Александра Столярова

Санкт-Петербург

127 09:00 ТИХО-ходы
Виктория Тихонова

Санкт-Петербург

Марина Тихонова

Санкт-Петербург

128 09:00 Профи
Ирина Федорова

Санкт-Петербург

Михаил Жуков

Санкт-Петербург

129 09:00 häntä
Ольга Короткая

Санкт-Петербург

Nikolay Korotkiy

Санкт-Петербург

Антон Выдрин

Санкт-Петербург

130 09:00 Картина маслом
Ольга Лысенко

Санкт-Петербург

Людмила Веркина

Санкт-Петербург

Александр Лысенко

Санкт-Петербург

131 09:00 Япона Мать
Вера Тулькина

Санкт-Петербург

Андрей Субботин

Санкт-Петербург

Роман Фертов

Санкт-Петербург

Наталья Фертова

Санкт-Петербург

132 09:00 Слонопотам
Олег Попов

Москва

133 09:00 ДиЕТА
Антон Киршин

Санкт-Петербург

Дарья Киршина

Санкт-Петербург

Елена Киршина

Санкт-Петербург

Таисия Киршина

Санкт-Петербург

134 09:00 Rabid Ferrets
Оля Кривушко

Ленінградська область

Юлия Самуленок

Санкт-Петербург

135 09:00 Кайханга
Елена Стрелина

Санкт-Петербург

Надежда Подливаева

Санкт-Петербург

136 09:00 31июня
r bt

Санкт-Петербург

Тата Север

Санкт-Петербург

137 09:00 Белый Ус
Полина Белоусова

Санкт-Петербург

Сергей Белоусов

Санкт-Петербург

138 09:00 Топазы
Светлана Громова

Санкт-Петербург

Александра Тылик

Санкт-Петербург

139 09:00 Прогрессоры
Илья Васильев

Санкт-Петербург

140 09:00 Назад, в будущее!
141 09:00 Братство кольца
Дмитрий Тихонов

Санкт-Петербург

Анастасия Тихонова

Санкт-Петербург

142 09:00 RussoTuristo
Александр Плясов

Санкт-Петербург

Роман Рыскаленко

Москва

143 09:00 Фрукты
Александра Таланина

Санкт-Петербург

Олег Петров

Санкт-Петербург

Татьяна Таланина

Санкт-Петербург

144 09:00 11 автобус
Надежда Кухтенкова

Санкт-Петербург

Ирина Блышко

Санкт-Петербург

Валентина Лапковская

Санкт-Петербург

145 09:00 ЧудАчки
Татьяна Ведьгун

Санкт-Петербург

Ирина Ефимова

Санкт-Петербург

Мария Козлова

Санкт-Петербург

Татьяна Юрьева

Санкт-Петербург

146 09:00 Планы на ветер
Наталия Ряхтева

Санкт-Петербург

Олег Кисленко

Санкт-Петербург

147 09:00 Семья Иоффе
Виктория Иоффе

Санкт-Петербург

Дмитрий Иоффе

Санкт-Петербург

Лев Иоффе

Санкт-Петербург

148 09:00 iTeam
Вальдемар К

Москва

149 09:00 Тутузики
Александр Чеботарев

Москва

150 09:00 +2
Denis Ibaev

Санкт-Петербург

Елена Яковлева

Санкт-Петербург

151 09:00 Давай взорвём
Лизка Самойлова

Санкт-Петербург

Александра Онучина

Санкт-Петербург

152 09:00 Суслики
Светлана Медведева

Ленінградська область

Дарья Матыскевич

Ленінградська область

Ольга Матыскевич

Ленінградська область

Артем Цимко

Ленінградська область

153 09:00 Чупакабрики
Кирилл Золотов

Санкт-Петербург

154 09:00 Ржавые гвозди
Павел Спигин

Санкт-Петербург

Лилия Агафонова

Санкт-Петербург

Максим Мерзлозубов

Санкт-Петербург

Александр Соловьев

Санкт-Петербург

155 09:00 Пыдра
Андрей Янчук

Санкт-Петербург

156 09:00 Пыщь-пыщь
Александр Никоноров

Санкт-Петербург

Анна Никонорова

Санкт-Петербург

Дарья Коновалова

Санкт-Петербург

157 09:00 Багштак
Юлия Корнильева

Санкт-Петербург

Сергей Корнильев

Санкт-Петербург

158 09:00 АЕА
Настя Вилкова

Ленінградська область

Катя Больбат

Санкт-Петербург

Алиса Сподынейко

Санкт-Петербург

159 09:00 Проще не придумаешь
Дмитрий Лебедев

Санкт-Петербург

Светлана Лебедева

Санкт-Петербург

Михаил Лебедев

Санкт-Петербург

160 09:00 Шипшандр
Елена Козлова

Санкт-Петербург

Мария Спирина

Санкт-Петербург

161 09:00 Gouryella
Иван Павлик

Санкт-Петербург

Игорь Лабутин

Санкт-Петербург