Категорія 

Ім’я та прізвище Місто Номер і назва команди Час старту
Kate Petrova
Москва   L419 «Трр чача трр хаха» 09:38
Дарья Агафонова
Москва   L407 «Морква» 09:14
Юлия Горбунова
Москва   L414 «Not boring family» 09:28
Жанна Гуменюк
Москва   L433 «ква ква ква» 10:06
Алексей Длугач
Москва   L423 «Назад, в будущее!» 09:46
Дарья Игнатова
Москва   L413 «Мятный карась» 09:26
Наталья Костерева
Москва   L423 «Назад, в будущее!» 09:46
Наталия Крылова
Санкт-Петербург   L421 «Ультра» 09:42
Екатерина Кудрявцева
Москва   L447 «Харибол!» 10:34
Екатерина Магедова
Санкт-Петербург   L420 «Дуэт NaKaTeam» 09:40
Анастасия Мельникова
Москва   L419 «Трр чача трр хаха» 09:38
Дмитрий Мишин
Москва   L411 «Сон» 09:22
Александр Мухин
Тула   L406 «Вжик» 09:12
Наталья Смирнова
Санкт-Петербург   L420 «Дуэт NaKaTeam» 09:40
Сергей Ширшов
Москва   L436 «Океан Эльзы» 10:12
Константин Щербаков
Москва   L401 «Биогеодвижение» 09:02
Анна Щербакова
Москва   L401 «Биогеодвижение» 09:02
Akane Okita
Москва   L422 «mantissa diabolica» 09:44
Николай Большаков
Москва   L418 «Мохлики» 09:36
Софья Гронская
Москва   L409 «громоотвод» 09:18
Оксана Закирова
Казань   L416 «Зеленодольск» 09:32
Сергей Казаров
Москва   L430 «Веселые овощи» 10:00
Елена Люшнина
Москва   L403 «В квадрате» 09:06
Дмитрий Павёлкин
Москва   L432 «кря кря кря» 10:04
Антон Павлов
Москва   L412 «На троих» 09:24
Андрей Петров
Москва   L434 «ЧихПых» 10:08
Дарья Хашимова
Казань   L435 «Умняшки» 10:10
Кристина Храмова
Москва   L408 «Крендельки» 09:16
Александр Шебордаев
Москва   L404 «Вылысыпыдысты» 09:08
Milena Salpagarova
Москва   L401 «Биогеодвижение» 09:02
Мария Абрашкина
Москва   L434 «ЧихПых» 10:08
Артём Баскаков
Москва   L407 «Морква» 09:14
Жанна Владимирова
Москва   L433 «ква ква ква» 10:06
Александр Воронин
Москва   L433 «ква ква ква» 10:06
Аскат Гайфуллин
Рязань   L417 «Гайфуллинги» 09:34
Кристина Гайфуллина
Рязань   L417 «Гайфуллинги» 09:34
Андрей Гаршин
Москва   L430 «Веселые овощи» 10:00
Галина Гаршина
Москва   L430 «Веселые овощи» 10:00
Александра Гронская
Москва   L409 «громоотвод» 09:18
Дмитрий Гронский
Москва   L409 «громоотвод» 09:18
Михаил Закиров
Казань   L416 «Зеленодольск» 09:32
Степан Казаков
Москва   L432 «кря кря кря» 10:04
Лариса Казарова
Москва   L430 «Веселые овощи» 10:00
Кирилл Ковалев
Москва   L434 «ЧихПых» 10:08
Игорь Корнилов
Ижевск   L432 «кря кря кря» 10:04
Марина Короткова
Москва   L447 «Харибол!» 10:34
Всеволод Мухин
Тула   L406 «Вжик» 09:12
Анастасия Мухина
Тула   L406 «Вжик» 09:12
Дарина Мухина
Тула   L406 «Вжик» 09:12
Анна Павлова
Москва   L412 «На троих» 09:24
Ирина Павлова
Москва   L412 «На троих» 09:24
Ирина Пахомова
Московська область   L403 «В квадрате» 09:06
Никита Петров
Москва   L434 «ЧихПых» 10:08
Михаил Попов
Москва   L414 «Not boring family» 09:28
Данила Порхунов
Москва   L408 «Крендельки» 09:16
София Прокофьева
Москва   L422 «mantissa diabolica» 09:44
Алла Салихова
Казань   L411 «Сон» 09:22
Екатерина Хашимова
Казань   L435 «Умняшки» 10:10
Надежда Хоронеко
Казань   L435 «Умняшки» 10:10
Павел Черников
Казань   L435 «Умняшки» 10:10
Егор Шебордаев
Москва   L404 «Вылысыпыдысты» 09:08
Илья Шебордаев
Москва   L404 «Вылысыпыдысты» 09:08
Ирина Шебордаева
Москва   L404 «Вылысыпыдысты» 09:08
Владимир Шилкин
Москва   L432 «кря кря кря» 10:04
Евгения Ширшова
Москва   L436 «Океан Эльзы» 10:12
Номер команди Час старту Назва команди Учасники команди
L401 09:02 Биогеодвижение

L401

Milena Salpagarova

Москва

L403 09:06 В квадрате
Ирина Пахомова

Московська область

L404 09:08 Вылысыпыдысты

L404

Егор Шебордаев

Москва

Илья Шебордаев

Москва

Ирина Шебордаева

Москва

L406 09:12 Вжик

L406

Всеволод Мухин

Тула

Анастасия Мухина

Тула

Дарина Мухина

Тула

L407 09:14 Морква

L407

Артём Баскаков

Москва

L408 09:16 Крендельки

L408

Данила Порхунов

Москва

L409 09:18 громоотвод

L409

Александра Гронская

Москва

Дмитрий Гронский

Москва

L411 09:22 Сон

L411

Алла Салихова

Казань

L412 09:24 На троих

L412

Анна Павлова

Москва

Ирина Павлова

Москва

L413 09:26 Мятный карась

L413

L414 09:28 Not boring family
Михаил Попов

Москва

L416 09:32 Зеленодольск
Михаил Закиров

Казань

L417 09:34 Гайфуллинги

L417

Аскат Гайфуллин

Рязань

Кристина Гайфуллина

Рязань

L418 09:36 Мохлики

L418

L419 09:38 Трр чача трр хаха

L419

L420 09:40 Дуэт NaKaTeam

L420

Екатерина Магедова

Санкт-Петербург

Наталья Смирнова

Санкт-Петербург

L421 09:42 Ультра

L421

Наталия Крылова

Санкт-Петербург

L422 09:44 mantissa diabolica

L422

Akane Okita

Москва

София Прокофьева

Москва

L423 09:46 Назад, в будущее!

L423

L430 10:00 Веселые овощи

L430

Андрей Гаршин

Москва

Галина Гаршина

Москва

Лариса Казарова

Москва

L432 10:04 кря кря кря

L432

Степан Казаков

Москва

Игорь Корнилов

Ижевск

Владимир Шилкин

Москва

L433 10:06 ква ква ква

L433

Жанна Владимирова

Москва

Александр Воронин

Москва

L434 10:08 ЧихПых

L434

Мария Абрашкина

Москва

Кирилл Ковалев

Москва

Никита Петров

Москва

L435 10:10 Умняшки
Екатерина Хашимова

Казань

Надежда Хоронеко

Казань

Павел Черников

Казань

L436 10:12 Океан Эльзы

L436

Евгения Ширшова

Москва

L447 10:34 Харибол!

L447

Марина Короткова

Москва