Parodyti nepanaudotas vietas

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Margerin Margerin
Maskava   126 «Внезапно» 09:52
Sasha Nahayko
Minska   155 «ХАЙки» 10:50
Elena Pisklyukova
Sanktpēterburga   118 «Сказки старого В» 09:36
Viktorija Sjargi
Rīga   136 «Британские учОные» 10:12
Oxana Tolstova
Maskava   175 «Девчата» 11:30
Valentina Zvonareva
Sanktpēterburga   176 «Магнолия» 11:32
Мария Абдулина
Maskava   126 «Внезапно» 09:52
Люба Александрова
Maskavas apgabals   132 «Сам-Сам» 10:04
Лидия Антонова
Maskava   166 «Розмарин и Рубенс» 11:12
Александра Бал
Viļņa   172 «Авось с молотком» 11:24
Полина Белоусова
Sanktpēterburga   124 «Белый Ус» 09:48
Антон Божко
Maskava   133 «Модель для сборки» 10:06
Светлана Бурдина
Sanktpēterburga   189 «Хорошие люди» 11:58
Василий Ваcильев
Maskava   186 «За грибочками!» 11:52
Виктория Волочай
Sanktpēterburga   120 «Новая папка (2)» 09:40
Илья Воронцов
Maskava   167 «Броуновские блуждания» 11:14
Владимир Голиков
Maskava   100 «Бу-у-удьте любезны!» 09:00
Татьяна Голикова
Maskava   100 «Бу-у-удьте любезны!» 09:00
Татьяна Голубева
Sanktpēterburga   102 «Leone di San Marco» 09:04
Марья Гуля-Яновская
Maskavas apgabals   177 «Лисьими тропами» 11:34
Анна Гурьянова
Maskava   112 «Вставная челюсть» 09:24
Виктория Гусева
Maskava   143 «Команда Плюх» 10:26
Галина Детинич
Maskava   153 «Да просто как-нибудь назови)» 10:46
Мария Дещенко
Minska   152 «Йоужики» 10:44
Мария Долинская
Minska   156 «Мамихлапинатапай» 10:52
Анна Дорошевская
Sanktpēterburga   183 «Лабас Вакарас» 11:46
Анна Дуденина
Maskava   117 «Идём!» 09:34
Александр Иванов
Sanktpēterburga   182 «Октябрята» 11:44
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   104 «fwf» 09:08
Мария Иванова
Maskava   101 «Естный Ювелиртор» 09:02
Александра Ильиных
Maskava   130 «Cubozoa» 10:00
Вальдемар К
Maskava   191 «TallinUp» 12:02
Анастасия Камельянова
Maskava   117 «Идём!» 09:34
Полина Карлова
Maskavas apgabals   108 «Финские олени давно не бегали :)» 09:16
Дмитрий Кичинский
Sanktpēterburga   114 «Ultimate Survival» 09:28
Елена Коршунова
Sanktpēterburga   102 «Leone di San Marco» 09:04
Михаил Кравцов
Maskava   101 «Естный Ювелиртор» 09:02
Александра Кретинина
Sanktpēterburga   174 «Keepsake» 11:28
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   179 «Rabid Ferrets» 11:38
Марина Крылова
Sanktpēterburga   162 «Свахотохас» 11:04
Оля Куделина
Maskava   148 «Борода в сливках» 10:36
Татьяна Кузнецова
Sanktpēterburga   119 «Бежим и волосы назад» 09:38
Роман Кулагин
Puškina   159 «Квант НастРоения» 10:58
Ольга Лаврухина
Maskava   147 «Gerai» 10:34
Валентина Лебедева
Pēterhofa   110 «Альма-матер» 09:20
Ольга Лукашенко
Maskava   102 «Leone di San Marco» 09:04
Леонид Мандельбаум
Sanktpēterburga   162 «Свахотохас» 11:04
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   162 «Свахотохас» 11:04
Антон Мартысевич
Minska   187 «Estonian Air» 11:54
Александр Матвеев
Maskava   137 «Фомальгаут» 10:14
Илья Мищенко
Sanktpēterburga   122 «Kullagar» 09:44
Полина Назарова
Rīga   136 «Британские учОные» 10:12
Евгений Пастернак
Maskava   146 «Vacos De Lumbre» 10:32
Анастасия Подругина
Maskava   146 «Vacos De Lumbre» 10:32
Настя Попова
Maskava   107 «Друзья Грейс» 09:14
Ната Рощупкина
Sanktpēterburga   138 «Шопаголики» 10:16
Ольга Рябошенко
Sanktpēterburga   180 «НашЛось» 11:40
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   179 «Rabid Ferrets» 11:38
Виктория Святловская
Maskava   115 «1-2-3-4-5» 09:30
Наталья Сидельникова
Sanktpēterburga   165 «Les Enfoirés en cavale» 11:10
Галина Силина
Maskava   190 «Прогульщики» 12:00
Елизавета Сквозникова
Sanktpēterburga   111 «Больше не меньше!» 09:22
Наталья Смирнова
Sanktpēterburga   131 «О'кей, Гугл!» 10:02
Мария Спирина
Sanktpēterburga   150 «Умный Кот» 10:40
Владислав Стержанов
Maskava   142 «Сборище Чудовищ» 10:24
Наталья Строк
Minska   185 «Перемена» 11:50
Екатерина Сырейщикова
Maskava   160 «Жесть» 11:00
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   109 «Божьи одуванчики» 09:18
Павел Тугаринов
Maskavas apgabals   113 «Бродячие пингвины» 09:26
Ольга Уваркина
Maskava   145 «Чернослив и Курага» 10:30
Олег Фахурдинов
Maskava   177 «Лисьими тропами» 11:34
Елена Фёдорова
Minska   192 «Монте-Карло» 12:04
Елена Харюкова
Sanktpēterburga   163 «Пара нормальных» 11:06
Анна Цветкова
Sanktpēterburga   118 «Сказки старого В» 09:36
Михаил Чайкун
Maskava   106 «Kon-Tea-Ki» 09:12
Евгений Чернов
Rīga   139 «Си Ху Лун Цзин» 10:18
Марина Янковская
Maskava   134 «Джульетта&Hamster» 10:08
Tatiana Semenova
Sanktpēterburga   151 «ЖЕнсть» 10:42
Irene Shimko
Maskava   107 «Друзья Грейс» 09:14
Ольга Аксамит
Minska   170 «Аранжавы ўзровень» 11:20
Таисия Амитина
Sanktpēterburga   157 «Ежи на отдыхе» 10:54
Дарья Бежанидзе
Maskava   178 «Спортивные хомячки» 11:36
Ольга Волкова
Maskava   193 «Черепашки на отдыхе» 12:06
Екатерина Воронина
Maskava   164 «Между делом» 11:08
Сергей Гавриленко
Maskava   184 «гаврики» 11:48
Кирилл Гутников
Sanktpēterburga   161 «Петсон и Финдус» 11:02
Бекетова Дарья
Maskava   194 «Сильная, смелая, но...» 12:08
Юлька Долгая
Ļeņingradas apgabals   121 «Долгие» 09:42
Борис Дудин
Sanktpēterburga   168 «Шутка друга автора вопроса» 11:16
Олег Егоров
Maskava   188 «Тупики» 11:56
Евгения Егорова
Maskava   188 «Тупики» 11:56
Ксения Зубова
Maskava   130 «Cubozoa» 10:00
Елена Колканова
Maskava   143 «Команда Плюх» 10:26
Татьяна Куделевич
Minska   171 «Ух-ты» 11:22
Александра Кудрявцева
Sanktpēterburga   127 «Кржемелик и Вахмурка» 09:54
Алена Лукина
Maskava   169 «Оп оп» 11:18
Дмитрий Нестеров
Prāga   129 «КЛМН» 09:58
Михаил Нокель
Maskava   105 «Добр бодр бобр Додр» 09:10
Ирина Оборотистова
Maskava   141 «М.О.П.С.» 10:22
Рада Радева
Maskava   184 «гаврики» 11:48
Юлия Селифанова
Maskava   181 «Веселые кутабы» 11:42
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   128 «Крошки Ру» 09:56
Кирилл Теймуразов
Maskava   149 «АМТ» 10:38
Сергей Тихомиров
Maskava   140 «МирныйТих» 10:20
александр третьяк
Sanktpēterburga   144 «треть бычка» 10:28
Вячеслав Чекушин
Rīga   103 «На вираже» 09:06
Алла Чекушина
Rīga   103 «На вираже» 09:06
Ильдар Шайхивалиев
Sanktpēterburga   158 «Хачапури и макароны» 10:56
Anastasia Panfutova
Sanktpēterburga   159 «Квант НастРоения» 10:58
Mark Vinogradov
Maskava   142 «Сборище Чудовищ» 10:24
Мария Баранова
Veļikijnovgoroda   131 «О'кей, Гугл!» 10:02
Мария Бару
Sanktpēterburga   111 «Больше не меньше!» 09:22
Станислав Бару
Sanktpēterburga   111 «Больше не меньше!» 09:22
Алёна Башмакова
Sanktpēterburga   123 «Черепахи» 09:46
Светлана Бернацкая
Minska   170 «Аранжавы ўзровень» 11:20
Иван Бессонов
Maskava   145 «Чернослив и Курага» 10:30
Александр Бодров
Sanktpēterburga   183 «Лабас Вакарас» 11:46
Максим Бондарь
Maskavas apgabals   132 «Сам-Сам» 10:04
Денис Брусов
Sanktpēterburga   123 «Черепахи» 09:46
Анна Бузмакова
Maskavas apgabals   177 «Лисьими тропами» 11:34
Ирина Буланова
Minska   152 «Йоужики» 10:44
Дмитрий БУРДИН
Sanktpēterburga   189 «Хорошие люди» 11:58
Владислав Веселитский
Sanktpēterburga   176 «Магнолия» 11:32
Елена Виноградова
Sanktpēterburga   174 «Keepsake» 11:28
Анатолий Волков
Sanktpēterburga   116 «Круче кручи» 09:32
Iна Граковiч
Minska   192 «Монте-Карло» 12:04
Оксана Гусева
Maskava   175 «Девчата» 11:30
Ольга Гутникова
Sanktpēterburga   161 «Петсон и Финдус» 11:02
Наталья Дмитриева
Sanktpēterburga   176 «Магнолия» 11:32
Тамара Жукова
Maskava   108 «Финские олени давно не бегали :)» 09:16
Ирина Задачина
Maskava   178 «Спортивные хомячки» 11:36
Лиза Игнатьева
London   142 «Сборище Чудовищ» 10:24
Константин Избинский
Maskava   143 «Команда Плюх» 10:26
Елена Ильясова
Maskava   146 «Vacos De Lumbre» 10:32
Елена Кичинская
Sanktpēterburga   114 «Ultimate Survival» 09:28
Андрей Колканов
Maskava   143 «Команда Плюх» 10:26
Ульяна Комса
Minska   154 «Fiolettovo» 10:48
Анна Крылова
Sanktpēterburga   168 «Шутка друга автора вопроса» 11:16
Светлана Крючко
Sanktpēterburga   111 «Больше не меньше!» 09:22
Роман Кугот
Minska   156 «Мамихлапинатапай» 10:52
Геннадий Кудрявцев
Sanktpēterburga   127 «Кржемелик и Вахмурка» 09:54
Елена Кудрявцева
Sanktpēterburga   180 «НашЛось» 11:40
Алла Куневич
Minska   170 «Аранжавы ўзровень» 11:20
Дарина Лебедева
Sanktpēterburga   110 «Альма-матер» 09:20
Иван Леончик
Prāga   152 «Йоужики» 10:44
Маша Лисицкая
Sanktpēterburga   163 «Пара нормальных» 11:06
Полина Матвеева
Sanktpēterburga   168 «Шутка друга автора вопроса» 11:16
Кристина Микрюкова
Maskavas apgabals   108 «Финские олени давно не бегали :)» 09:16
Наталья Миняйло
Sanktpēterburga   158 «Хачапури и макароны» 10:56
Дима Миронов
Maskava   135 «Тигровая уточка» 10:10
Владимир Мироновский
Maskava   146 «Vacos De Lumbre» 10:32
Екатерина Мищенко
Sanktpēterburga   122 «Kullagar» 09:44
Эльвира Мищенко
Sanktpēterburga   122 «Kullagar» 09:44
Кестас Нартаустас
Viļņa   147 «Gerai» 10:34
Оксана Нахайко
Minska   155 «ХАЙки» 10:50
Елена Нестерова
Prāga   129 «КЛМН» 09:58
Елена Нечаева
Sanktpēterburga   110 «Альма-матер» 09:20
Мария Орановская-Малецкая
Minska   154 «Fiolettovo» 10:48
Владислава Павленко
Maskava   141 «М.О.П.С.» 10:22
Алеся Петренко
Minska   154 «Fiolettovo» 10:48
Александра Плыкина
Maskava   193 «Черепашки на отдыхе» 12:06
Наталья Рассказова
Sanktpēterburga   189 «Хорошие люди» 11:58
Денис Ремняков
Sanktpēterburga   168 «Шутка друга автора вопроса» 11:16
Ксения Романова
Maskava   179 «Rabid Ferrets» 11:38
Александр Саззи
Sanktpēterburga   127 «Кржемелик и Вахмурка» 09:54
Александр Сафонов
Maskava   148 «Борода в сливках» 10:36
Екатерина Свириденко
Minska   185 «Перемена» 11:50
Сергей Смирнов
Sanktpēterburga   131 «О'кей, Гугл!» 10:02
Ирина Сойко
Minska   171 «Ух-ты» 11:22
Полина Стоголева
Sanktpēterburga   102 «Leone di San Marco» 09:04
Борис Тихомиров
Sanktpēterburga   180 «НашЛось» 11:40
Алексей Толок
Maskava   112 «Вставная челюсть» 09:24
Татьяна Толок
Maskava   112 «Вставная челюсть» 09:24
Ирина Третьяк
Sanktpēterburga   144 «треть бычка» 10:28
Анна Тугаринова
Maskavas apgabals   113 «Бродячие пингвины» 09:26
Константин Федоров
Sanktpēterburga   182 «Октябрята» 11:44
Анастасия Федорова
Sanktpēterburga   182 «Октябрята» 11:44
Ирина Федорова
Sanktpēterburga   182 «Октябрята» 11:44
Игорь Фомин
Maskava   173 «Весёлые Моржи» 11:26
Артур Хамитов
Tālo ārzemju pilsētas   134 «Джульетта&Hamster» 10:08
Елена Хвычия
Viļņa   144 «треть бычка» 10:28
Алиса Цветкова
Sanktpēterburga   118 «Сказки старого В» 09:36
Дмитрий Цыганов
Sanktpēterburga   125 «Зайчатки разума» 09:50
Евгений Чертков
Sanktpēterburga   151 «ЖЕнсть» 10:42
Наталья Шерстнева
Maskava   194 «Сильная, смелая, но...» 12:08
Юлия Шумбар
Sanktpēterburga   163 «Пара нормальных» 11:06
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 09:00 Бу-у-удьте любезны!
101 09:02 Естный Ювелиртор
102 09:04 Leone di San Marco
Полина Стоголева

Sanktpēterburga

103 09:06 На вираже
104 09:08 fwf
Алексей Иванов

Sanktpēterburga

105 09:10 Добр бодр бобр Додр
106 09:12 Kon-Tea-Ki
107 09:14 Друзья Грейс
108 09:16 Финские олени давно не бегали :)
Полина Карлова

Maskavas apgabals

Тамара Жукова

Maskava

Кристина Микрюкова

Maskavas apgabals

109 09:18 Божьи одуванчики
110 09:20 Альма-матер
Дарина Лебедева

Sanktpēterburga

Елена Нечаева

Sanktpēterburga

111 09:22 Больше не меньше!
Мария Бару

Sanktpēterburga

Станислав Бару

Sanktpēterburga

Светлана Крючко

Sanktpēterburga

112 09:24 Вставная челюсть
Алексей Толок

Maskava

Татьяна Толок

Maskava

113 09:26 Бродячие пингвины
Павел Тугаринов

Maskavas apgabals

Анна Тугаринова

Maskavas apgabals

114 09:28 Ultimate Survival
Елена Кичинская

Sanktpēterburga

115 09:30 1-2-3-4-5
116 09:32 Круче кручи
Анатолий Волков

Sanktpēterburga

117 09:34 Идём!
118 09:36 Сказки старого В
Elena Pisklyukova

Sanktpēterburga

Анна Цветкова

Sanktpēterburga

Алиса Цветкова

Sanktpēterburga

119 09:38 Бежим и волосы назад
120 09:40 Новая папка (2)
121 09:42 Долгие
Юлька Долгая

Ļeņingradas apgabals

122 09:44 Kullagar
Илья Мищенко

Sanktpēterburga

Екатерина Мищенко

Sanktpēterburga

Эльвира Мищенко

Sanktpēterburga

123 09:46 Черепахи
Алёна Башмакова

Sanktpēterburga

Денис Брусов

Sanktpēterburga

124 09:48 Белый Ус
125 09:50 Зайчатки разума
Дмитрий Цыганов

Sanktpēterburga

126 09:52 Внезапно
127 09:54 Кржемелик и Вахмурка
Геннадий Кудрявцев

Sanktpēterburga

Александр Саззи

Sanktpēterburga

128 09:56 Крошки Ру
129 09:58 КЛМН
Елена Нестерова

Prāga

130 10:00 Cubozoa
131 10:02 О'кей, Гугл!
Мария Баранова

Veļikijnovgoroda

Сергей Смирнов

Sanktpēterburga

132 10:04 Сам-Сам
Максим Бондарь

Maskavas apgabals

133 10:06 Модель для сборки
134 10:08 Джульетта&Hamster
Артур Хамитов

Tālo ārzemju pilsētas

135 10:10 Тигровая уточка
Дима Миронов

Maskava

136 10:12 Британские учОные
137 10:14 Фомальгаут
138 10:16 Шопаголики
Ната Рощупкина

Sanktpēterburga

139 10:18 Си Ху Лун Цзин
140 10:20 МирныйТих
141 10:22 М.О.П.С.
Владислава Павленко

Maskava

142 10:24 Сборище Чудовищ
Mark Vinogradov

Maskava

Лиза Игнатьева

London

143 10:26 Команда Плюх
Константин Избинский

Maskava

Андрей Колканов

Maskava

144 10:28 треть бычка
Ирина Третьяк

Sanktpēterburga

Елена Хвычия

Viļņa

145 10:30 Чернослив и Курага
Иван Бессонов

Maskava

146 10:32 Vacos De Lumbre
Елена Ильясова

Maskava

Владимир Мироновский

Maskava

147 10:34 Gerai
Кестас Нартаустас

Viļņa

148 10:36 Борода в сливках
Александр Сафонов

Maskava

149 10:38 АМТ
150 10:40 Умный Кот
Мария Спирина

Sanktpēterburga

151 10:42 ЖЕнсть
Tatiana Semenova

Sanktpēterburga

Евгений Чертков

Sanktpēterburga

152 10:44 Йоужики
Ирина Буланова

Minska

Иван Леончик

Prāga

153 10:46 Да просто как-нибудь назови)
154 10:48 Fiolettovo
Ульяна Комса

Minska

Мария Орановская-Малецкая

Minska

Алеся Петренко

Minska

155 10:50 ХАЙки
Sasha Nahayko

Minska

Оксана Нахайко

Minska

156 10:52 Мамихлапинатапай
Роман Кугот

Minska

157 10:54 Ежи на отдыхе
Таисия Амитина

Sanktpēterburga

158 10:56 Хачапури и макароны
Наталья Миняйло

Sanktpēterburga

159 10:58 Квант НастРоения
Anastasia Panfutova

Sanktpēterburga

160 11:00 Жесть
161 11:02 Петсон и Финдус
Ольга Гутникова

Sanktpēterburga

162 11:04 Свахотохас
163 11:06 Пара нормальных
Елена Харюкова

Sanktpēterburga

Маша Лисицкая

Sanktpēterburga

Юлия Шумбар

Sanktpēterburga

164 11:08 Между делом
165 11:10 Les Enfoirés en cavale
166 11:12 Розмарин и Рубенс
167 11:14 Броуновские блуждания
168 11:16 Шутка друга автора вопроса
Борис Дудин

Sanktpēterburga

Анна Крылова

Sanktpēterburga

Полина Матвеева

Sanktpēterburga

Денис Ремняков

Sanktpēterburga

169 11:18 Оп оп
170 11:20 Аранжавы ўзровень
Светлана Бернацкая

Minska

Алла Куневич

Minska

171 11:22 Ух-ты
Ирина Сойко

Minska

172 11:24 Авось с молотком
173 11:26 Весёлые Моржи
Игорь Фомин

Maskava

174 11:28 Keepsake
Елена Виноградова

Sanktpēterburga

175 11:30 Девчата
Oxana Tolstova

Maskava

Оксана Гусева

Maskava

176 11:32 Магнолия
Valentina Zvonareva

Sanktpēterburga

Владислав Веселитский

Sanktpēterburga

Наталья Дмитриева

Sanktpēterburga

177 11:34 Лисьими тропами
Анна Бузмакова

Maskavas apgabals

178 11:36 Спортивные хомячки
Ирина Задачина

Maskava

179 11:38 Rabid Ferrets
Оля Кривушко

Ļeņingradas apgabals

Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

Ксения Романова

Maskava

180 11:40 НашЛось
Елена Кудрявцева

Sanktpēterburga

Борис Тихомиров

Sanktpēterburga

181 11:42 Веселые кутабы
182 11:44 Октябрята
Константин Федоров

Sanktpēterburga

Анастасия Федорова

Sanktpēterburga

Ирина Федорова

Sanktpēterburga

183 11:46 Лабас Вакарас
Александр Бодров

Sanktpēterburga

184 11:48 гаврики
185 11:50 Перемена
Екатерина Свириденко

Minska

186 11:52 За грибочками!
187 11:54 Estonian Air
188 11:56 Тупики
189 11:58 Хорошие люди
Дмитрий БУРДИН

Sanktpēterburga

Наталья Рассказова

Sanktpēterburga

190 12:00 Прогульщики
191 12:02 TallinUp
192 12:04 Монте-Карло
Iна Граковiч

Minska

193 12:06 Черепашки на отдыхе
Александра Плыкина

Maskava

194 12:08 Сильная, смелая, но...
Наталья Шерстнева

Maskava