Показать свободные места

Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 09:00 Нерроу-гейдж рейлроуд
101 09:01 Добр бодр бобр Додр
102 09:02 Модуль ориентации

Ирина Зосимова

Maskavas apgabals

103 09:03 Rødhåret Zo

Иван Андреев

Maskavas apgabals

104 09:04 Стремительные

Нина Блинова

Tālo ārzemju pilsētas

Юлия Сацюк

Maskavas apgabals

Алиса Капник

Tālo ārzemju pilsētas

105 09:05 Красные лисы
106 09:06 КаФе

Фёдор Бахарев

Sanktpēterburga

Екатерина Алешина

Sanktpēterburga

107 09:07 Da! Computers

Karim Garib

Sanktpēterburga

Петр Уманский

Sanktpēterburga

108 09:08 The Angels Who Took Manhattan

Тамара Гусева

Maskava

Артур Хамитов

Maskava

109 09:09 -
110 09:10 Бегущие под Небом

Сережа Наумов

Sanktpēterburga

Алёнка Наумова

Sanktpēterburga

111 09:11 Божьи одуванчики

112 09:12 ТИХО-ходы

Дмитрий Тихонов

Sanktpēterburga

113 09:13 Как бы команда

Анатолий Константинов

Maskava

114 09:14 Три звёздочки

Михаил Горчаков

Maskava

115 09:15 Земленавты

Мария Рыскина

Other US cities

Stas Kashepava

Tālo ārzemju pilsētas

116 09:16 Винни-Пухи

Elena Samkovich

Maskava

117 09:17 Карлсон везде Карлсон
118 09:18 Шипшандр

Елена Козлова

Sanktpēterburga

Дмитрий Морозов

Sanktpēterburga

Юлия Разумовская

Sanktpēterburga

119 09:19 Venik

Иван Баранов

Other US cities

Екатерина Баранова

Other US cities

120 09:20 ДНП
121 09:21 Kifir
122 09:22 Чудим

Женя Чучина

Maskava

123 09:23 Бегущий голод

Rustam Miftakhutdinov

Tālo ārzemju pilsētas

124 09:24 тюлени на другом континенте
125 09:25 Ежова голова

Сергей Егоров

Sanktpēterburga

126 09:26 Мама мыла ламу

Мария Любимцева

Maskava

127 09:27 Love
128 09:28 split-brain

Екатерина Короткова

Maskava

129 09:29 Jumping over PD

Тамара Гуревич

Other US cities

Peter Herman

Other US cities

130 09:30 Buz

Владислава Тихомирова

Maskava

131 09:31 Айга

Анна Хижняк

Sanktpēterburga

Алексей Глазков

Sanktpēterburga

132 09:32 Всем пыждец!

Константин Титух

Tālo ārzemju pilsētas

Юля С

Tālo ārzemju pilsētas

133 09:33 Одинокий Луноход
134 09:34 Расправилли

Vladimir Kozis

Maskava

Ольга Корчак

Maskava

135 09:35 Медленные нейроны

Елена Дедова

Jekaterinburga

136 09:36 лололо

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Yulia Bryantseva
Maskava   116 «Винни-Пухи» 09:16
Karim Garib
Sanktpēterburga   107 «Da! Computers» 09:07
Иван Андреев
Maskavas apgabals   103 «Rødhåret Zo» 09:03
Иван Баранов
Other US cities   119 «Venik» 09:19
Фёдор Бахарев
Sanktpēterburga   106 «КаФе» 09:06
Нина Блинова
Tālo ārzemju pilsētas   104 «Стремительные» 09:04
Света Боголюбова
Rīga   100 «Нерроу-гейдж рейлроуд» 09:00
Петр Бурмистров
Maskava   128 «split-brain» 09:28
Ольга Гусельникова
Maskava   109 «-» 09:09
Александр Дракон
Maskavas apgabals   102 «Модуль ориентации» 09:02
Дарья Игнатова
Maskava   105 «Красные лисы» 09:05
Зоя Ишкова
Maskava   103 «Rødhåret Zo» 09:03
Виталий Квитковский
Maskava   114 «Три звёздочки» 09:14
Елена Козлова
Sanktpēterburga   118 «Шипшандр» 09:18
Андрей Колпаков
Maskava   133 «Одинокий Луноход» 09:33
Иван Комаров
Maskava   130 «Buz» 09:30
Алла Лайтарук
Maskava   127 «Love» 09:27
Сережа Наумов
Sanktpēterburga   110 «Бегущие под Небом» 09:10
Алёнка Наумова
Sanktpēterburga   110 «Бегущие под Небом» 09:10
Мария Рыскина
Other US cities   115 «Земленавты» 09:15
Юлия Сацюк
Maskavas apgabals   104 «Стремительные» 09:04
Ольга Татур
Maskava   113 «Как бы команда» 09:13
Константин Титух
Tālo ārzemju pilsētas   132 «Всем пыждец!» 09:32
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   111 «Божьи одуванчики» 09:11
Даня Удимов
Maskava   122 «Чудим» 09:22
Татьяна Церех
Maskava   120 «ДНП» 09:20
Павел Цупиков
Rīga   100 «Нерроу-гейдж рейлроуд» 09:00
Мария Чиркова
Maskava   124 «тюлени на другом континенте» 09:24
Софья Яковлева
Maskava   117 «Карлсон везде Карлсон» 09:17
Марина Янковская
Maskava   108 «The Angels Who Took Manhattan» 09:08
Stas Kashepava
Tālo ārzemju pilsētas   115 «Земленавты» 09:15
Vladimir Kozis
Maskava   134 «Расправилли» 09:34
Alexander Medved
Maskava   116 «Винни-Пухи» 09:16
Михаил Горбунцов
Maskava   101 «Добр бодр бобр Додр» 09:01
Тамара Гуревич
Other US cities   129 «Jumping over PD» 09:29
Иван Евплов
Maskava   124 «тюлени на другом континенте» 09:24
Сергей Егоров
Sanktpēterburga   125 «Ежова голова» 09:25
Александр Никифоров
Sanktpēterburga   121 «Kifir» 09:21
Михаил Нокель
Maskava   101 «Добр бодр бобр Додр» 09:01
Сергей Сапего
Maskava   123 «Бегущий голод» 09:23
Анна Хижняк
Sanktpēterburga   131 «Айга» 09:31
Мария Хорькова
Jekaterinburga   135 «Медленные нейроны» 09:35
Peter Herman
Other US cities   129 «Jumping over PD» 09:29
Rustam Miftakhutdinov
Tālo ārzemju pilsētas   123 «Бегущий голод» 09:23
Elena Samkovich
Maskava   116 «Винни-Пухи» 09:16
Екатерина Алешина
Sanktpēterburga   106 «КаФе» 09:06
Екатерина Баранова
Other US cities   119 «Venik» 09:19
Алексей Глазков
Sanktpēterburga   131 «Айга» 09:31
Михаил Горчаков
Maskava   114 «Три звёздочки» 09:14
Тамара Гусева
Maskava   108 «The Angels Who Took Manhattan» 09:08
Елена Дедова
Jekaterinburga   135 «Медленные нейроны» 09:35
Ирина Зосимова
Maskavas apgabals   102 «Модуль ориентации» 09:02
Алиса Капник
Tālo ārzemju pilsētas   104 «Стремительные» 09:04
Анатолий Константинов
Maskava   113 «Как бы команда» 09:13
Екатерина Короткова
Maskava   128 «split-brain» 09:28
Ольга Корчак
Maskava   134 «Расправилли» 09:34
Мария Любимцева
Maskava   126 «Мама мыла ламу» 09:26
Дмитрий Морозов
Sanktpēterburga   118 «Шипшандр» 09:18
Юлия Разумовская
Sanktpēterburga   118 «Шипшандр» 09:18
Юля С
Tālo ārzemju pilsētas   132 «Всем пыждец!» 09:32
Владислава Тихомирова
Maskava   130 «Buz» 09:30
Дмитрий Тихонов
Sanktpēterburga   112 «ТИХО-ходы» 09:12
Петр Уманский
Sanktpēterburga   107 «Da! Computers» 09:07
Артур Хамитов
Maskava   108 «The Angels Who Took Manhattan» 09:08
Женя Чучина
Maskava   122 «Чудим» 09:22