Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 09:00 Нерроу-гейдж рейлроуд

100

101 09:01 Добр бодр бобр Додр

101

102 09:02 Модуль ориентации

102


Ирина Зосимова

Maskavas apgabals

104 09:04 Стремительные

104


Нина Блинова

Tālo ārzemju pilsētas

Юлия Сацюк

Maskavas apgabals

106 09:06 КаФе

106


Фёдор Бахарев

Sanktpēterburga

Екатерина Алешина

Sanktpēterburga

107 09:07 Da! Computers

107


Karim Garib

Sanktpēterburga

110 09:10 Бегущие под Небом

110


Сережа Наумов

Sanktpēterburga

Алёнка Наумова

Sanktpēterburga

113 09:13 Как бы команда

113

114 09:14 Три звёздочки

114


Ксения Тур

Sanktpēterburga

Михаил Горчаков

Maskava

116 09:16 Винни-Пухи

116


Elena Samkovich

Maskava

120 09:20 ДНП

120

121 09:21 Kifir

121

122 09:22 Чудим

122


Женя Чучина

Maskava

123 09:23 Бегущий голод

123


Rustam Miftakhutdinov

Tālo ārzemju pilsētas

125 09:25 Пятиугольная корюшка

125


Сергей Егоров

Sanktpēterburga

128 09:28 split-brain

128

130 09:30 Buz

130


Владислава Тихомирова

Maskava

131 09:31 Айга

131


Анна Хижняк

Sanktpēterburga

Алексей Глазков

Sanktpēterburga

132 09:32 Всем пыждец!

132


Константин Титух

Tālo ārzemju pilsētas

Юля С

Tālo ārzemju pilsētas

133 09:33 Одинокий Луноход

133

134 09:34 Расправилли

134


Vladimir Kozis

Maskava

Ольга Корчак

Maskava

135 09:35 Медленные нейроны

135


Елена Дедова

Jekaterinburga

136 09:36 Eating is Cheating

136

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Yulia Bryantseva
Maskava   116 «Винни-Пухи» 09:16
Karim Garib
Sanktpēterburga   107 «Da! Computers» 09:07
Фёдор Бахарев
Sanktpēterburga   106 «КаФе» 09:06
Нина Блинова
Tālo ārzemju pilsētas   104 «Стремительные» 09:04
Света Боголюбова
Rīga   100 «Нерроу-гейдж рейлроуд» 09:00
Петр Бурмистров
Maskava   128 «split-brain» 09:28
Александр Дракон
Maskavas apgabals   102 «Модуль ориентации» 09:02
Ирина Зосимова
Maskavas apgabals   102 «Модуль ориентации» 09:02
Виталий Квитковский
Maskava   114 «Три звёздочки» 09:14
Андрей Колпаков
Maskava   133 «Одинокий Луноход» 09:33
Ольга Кольцова
Sanktpēterburga   100 «Нерроу-гейдж рейлроуд» 09:00
Иван Комаров
Maskava   130 «Buz» 09:30
Анатолий Константинов
Maskava   113 «Как бы команда» 09:13
Екатерина Короткова
Maskava   128 «split-brain» 09:28
Игорь Манжай
Maskava   136 «Eating is Cheating» 09:36
Сережа Наумов
Sanktpēterburga   110 «Бегущие под Небом» 09:10
Алёнка Наумова
Sanktpēterburga   110 «Бегущие под Небом» 09:10
Юлия Сацюк
Maskavas apgabals   104 «Стремительные» 09:04
Ольга Татур
Maskava   113 «Как бы команда» 09:13
Константин Титух
Tālo ārzemju pilsētas   132 «Всем пыждец!» 09:32
Ксения Тур
Sanktpēterburga   114 «Три звёздочки» 09:14
Даня Удимов
Maskava   122 «Чудим» 09:22
Татьяна Церех
Maskava   120 «ДНП» 09:20
Павел Цупиков
Rīga   100 «Нерроу-гейдж рейлроуд» 09:00
Vladimir Kozis
Maskava   134 «Расправилли» 09:34
Alexander Medved
Maskava   116 «Винни-Пухи» 09:16
Михаил Горбунцов
Maskava   101 «Добр бодр бобр Додр» 09:01
Сергей Егоров
Sanktpēterburga   125 «Пятиугольная корюшка» 09:25
Александр Никифоров
Sanktpēterburga   121 «Kifir» 09:21
Михаил Нокель
Maskava   101 «Добр бодр бобр Додр» 09:01
Сергей Сапего
Maskava   123 «Бегущий голод» 09:23
Анна Хижняк
Sanktpēterburga   131 «Айга» 09:31
Мария Хорькова
Jekaterinburga   135 «Медленные нейроны» 09:35
Rustam Miftakhutdinov
Tālo ārzemju pilsētas   123 «Бегущий голод» 09:23
Elena Samkovich
Maskava   116 «Винни-Пухи» 09:16
Екатерина Алешина
Sanktpēterburga   106 «КаФе» 09:06
Алексей Глазков
Sanktpēterburga   131 «Айга» 09:31
Михаил Горчаков
Maskava   114 «Три звёздочки» 09:14
Елена Дедова
Jekaterinburga   135 «Медленные нейроны» 09:35
Ольга Корчак
Maskava   134 «Расправилли» 09:34
Юля С
Tālo ārzemju pilsētas   132 «Всем пыждец!» 09:32
Владислава Тихомирова
Maskava   130 «Buz» 09:30
Женя Чучина
Maskava   122 «Чудим» 09:22